Kalkulator kredytu hipotecznego

Oferta

Jak zbudować dom - finansowanie

Wysokość raty kredytowej wraz z ofertą finansową, wyślemy na maila, po wypełnieniu formularza

Dziękujemy za skorzystanie z formularza. Wysokość raty kredytowej, wraz z ofertą na finansowanie budowy wysłaliśmy na podanego maila.

Spis treści:

Kredyt hipoteczny

Budowa domu to kosztowne przedsięwzięcie, na którego realizację nie zawsze mamy środki finansowe. Na szczęście w takiej sytuacji z pomocą inwestorom przychodzi rynek usług finansowych oferujący rozwiązanie w postaci kredytu hipotecznego. Należy mieć jednak świadomość, że, pomimo iż oprocentowanie tego typu kredytów jest korzystne, to musimy przygotować się na dodatkowe koszty. Z jak dużym wydatkiem musimy się liczyć, można sprawdzić w udostępnianym przez nas narzędziu – kalkulatorze kredytu hipotecznego.

Budowa domu z kredytem hipotecznym

Budowa domu – czy to się nam podoba, czy też nie – jest nierozerwalnie połączona z inwestycją znacznych środków finansowych. Jeśli inwestor ma całą potrzebną kwotę na koncie to doskonale. Jednak nasze trzydziestoletnie doświadczenie wskazuje, że taka sytuacja rzadko ma miejsce. Znacznie częściej nasi klienci poszukują pewnego i stosunkowo taniego źródła finansowania budowy domu.

New-House działa na rynku od 1991 roku i w tym czasie z powodzeniem zrealizowaliśmy ponad 1500 inwestycji jednorodzinnych na terenie całego kraju. Mamy więc zarówno niezbędne doświadczenie, jak i wiedzę oraz umiejętności praktyczne, które pozwalają nam kompleksowo wspierać inwestorów na każdym etapie realizacji inwestycji budowlanej. W praktyce oznacza to, że służymy pomocą nie tylko w trakcie fizycznych prac wykonywanych na placu budowy, ale również w innych sprawach natury technicznej oraz administracyjnej. Dysponujemy także szeregiem rozwiązań pomocnych w przypadku pozyskiwania dodatkowego finansowania dla domu. Naszym zadaniem jest umożliwienie inwestorom bezproblemowego i bezstresowego przejścia przez całą procedurę kwalifikującą do uzyskania kredytu hipotecznego. Zapewniamy – to jest możliwe!

Jaką kwotę kredytu hipotecznego będziesz potrzebował?

Baza gotowych projektów domów znajdująca się na naszej stronie internetowej to doskonałe miejsce do tego, aby poznać nie tylko cenę projektu nieruchomości, ale również koszt realizacji budowy do stanu deweloperskiego. To unikalne rozwiązanie cenione przez inwestorów, którzy już na etapie przeglądania interesujących ich projektów mają świadomość, z jakiego rzędu kosztami powinni się liczyć, jeśli zdecydują się na ich wdrożenie. Mogą je zestawić z posiadanymi oszczędnościami, co da odpowiedź, o jaką kwotę kredytu hipotecznego będą musieli wnioskować. Jeśli zaś masz własny pomysł na dom i chcesz zorientować się, ile może kosztować jego wybudowanie, polecamy skorzystanie z naszego kalkulatora budowlanego dostępnego pod adresem https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu.

 

Kalkulator kredytu hipotecznego – jak to działa?

Oferta dostępnych na rynku kredytów hipotecznych może przyprawić o zawrót głowy. W natłoku różnorodnych – nie zawsze jasnych dla laika – informacji łatwo można się pogubić. Korzystając z naszego kalkulatora kredytu hipotecznego można w prosty, łatwy i co najważniejsze szybki sposób uzyskać wszystkie najważniejsze informacje na temat kredytu, prognozowanej raty oraz szczegółowej oferty finansowej. Wiemy, że poważne decyzje wymagają czasu do namysłu, więc abyś mógł na spokojnie wszystko przeanalizować, całość prześlemy Ci na podany w formularzu adres e-mail.

Tylko kilka kroków dzieli Cię od uzyskania szczegółowych informacji na temat kredytu hipotecznego, który pozwoli Ci zrealizować marzenie o własnym domu:

 1. Wejdź na stronę https://new-house.com.pl/kalkulator-kredytu-hipotecznego.

 2. Podaj oczekiwaną kwotę kredytu hipotecznego.

 3. Podaj liczbę lat, na jaką chcesz wziąć kredyt hipoteczny.

 4. Podaj adres e-mail, na który wyślemy informacje oraz swój numer telefonu.

 5. Podaj województwo, w którym planujesz budowę domu.

 6. Kliknij przycisk „Wyślij”.

 7. Oczekuj na profesjonalną symulację kredytu hipotecznego przygotowaną w oparciu o Twoje indywidualne oczekiwania.

Nasz kalkulator hipoteczny jest narzędziem całkowicie darmowym i ogólnodostępnym. Oznacza to, że możesz z niego korzystać, tyle razy, ile potrzebujesz. Na podstawie przedstawionej symulacji możesz sprawdzać, jak poszczególne czynniki wpłyną na ostateczną ratę kredytową. Taka wiedza ma ogromne znaczenie w sytuacji, gdy chcemy świadomie i odpowiedzialnie zdecydować jaka budowa jest w zasięgu naszych możliwości.

Wymarzony dom przekracza Twoje możliwości finansowe – zadzwoń!

Jeśli wysokość kredytu niezbędnego do budowy wymarzonego domu jednorodzinnego przekracza Twoje możliwości finansowe, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Ich wiedza merytoryczna oraz wieloletnie doświadczenie są do Twojej dyspozycji. Oznacza to, że pomożemy wybrać Ci taki projekt domu, który będzie spełniał Twoje wymagania odnośnie do funkcjonalności i jednocześnie będzie tani w realizacji. Wskażemy Ci również rozwiązania, które obniżą koszt budowy, dzięki czemu z powodzeniem zmieścisz się w zakładanym budżecie. Wszystko po to, abyś już niedługo mógł cieszyć się wszystkimi zaletami posiadania własnych czterech ścian.

Kredyt hipoteczny – formalności, na jakie powinieneś się przygotować?

Na początek należy podkreślić, że uzyskanie kredytu hipotecznego nie jest tak proste i szybkie jak np. kredytu gotówkowego na zakup pralki czy telewizora. Dzieje się tak dlatego, że duża kwota wsparcia wymaga przedstawienia wielu dokumentów poświadczających zarówno wysokość dochodów, jak i również plan wykorzystania pozyskanych środków.

Jeśli jesteś zatrudniony na umowę o pracę i starasz się o kredyt hipoteczny na budowę domu, z dużym prawdopodobieństwem będziesz musiał dostarczyć poniższe dokumenty:

 • wypełniony wniosek o kredyt hipoteczny,

 • zeskanowany dowód osobisty lub inny dokument tożsamości,

 • oświadczenie o dochodach,

 • zaświadczenie o źródle dochodów,

 • wyciąg z rachunku bankowego, na który wpływa wynagrodzenie,

 • skan umowy o pracę,

 • PIT-37 za dwa ostatnie lata wraz z potwierdzeniem przyjęcia dokumentów przez właściwy Urząd Skarbowy,

 • odpowiednie zaświadczenia z ZUS – jeśli otrzymujesz jakiekolwiek zasiłki,

 • dokument potwierdzający własność działki i możliwość przeprowadzenia na niej budowy,

 • pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego,

 • wypis i wyrys z rejestru gruntów,

 • odpis z księgi wieczystej,

 • kosztorys realizacji,

 • plan pracy z dziennika budowy,

 • operat szacunkowy.

Pomimo iż powyższa lista nie jest krótka, to warto mieć świadomość, że może zostać dodatkowo poszerzona o kolejne dokumenty, których rodzaj zależy od indywidualnej sytuacji inwestora. Dlatego zdecydowanie rozsądnie jest się wcześniej przygotować, sprawdzając koszt planowanej realizacji w naszym kalkulatorze kredytowym i dodatkowo posiłkować się wsparciem doświadczonych specjalistów z New-House, którzy niejedną tego rodzaju inwestycję z powodzeniem zrealizowali przy wykorzystaniu środków pochodzących z dopasowanych do inwestorów kredytów hipotecznych.

Kredyt hipoteczny i budowa domu z New-House

Być może zastanawiasz się, dlaczego powinieneś podjąć współpracę właśnie z New-House? Już spieszymy z odpowiedzią.

Dlatego, że nasza oferta jest tak kompleksowa, jak to tylko jest możliwe. W praktyce oznacza to, że wspieramy naszych inwestorów na absolutnie każdym etapie budowy domu. Począwszy od znalezienia odpowiedniej działki budowlanej na wybranym terenie i sprawdzenia jej pod kątem technicznym i administracyjnym, poprzez pomoc w wyborze odpowiedniego projektu budowlanego i znalezienia właściwego źródła finansowania, które pozwoli go zrealizować. A to bynajmniej nie koniec. Pomagamy również w skompletowaniu dokumentów niezbędnych do podpisania umów z dostawcami mediów i uzyskania pozwolenia na budowę. Przeprowadzimy również wszystkie prace na placu budowy, dzięki czemu doprowadzimy budynek do stanu surowego zamkniętego, stanu deweloperskiego oraz budowy pod klucz a na zakończenie zajmiemy się również aranżacją wnętrz i zagospodarowaniem terenu wokół domu. A zanim się wprowadzisz, pomożemy Ci też w trakcie formalnego odbioru budynku.

Mamy nadzieję, że jesteś pozytywnie zaskoczony zakresem współpracy, na jaki możesz liczyć, decydując się na powierzenie budowy swojego domu profesjonalistom z New-House. Jeśli więc planujesz budowę domu, którą chcesz sfinansować kredytem hipotecznym, zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora kredytowego, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy są do Twojej dyspozycji na naszej infolinii od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7.00 – 21.00. Czekamy na Twój telefon!

Kalkulator kredytu hipotecznego – sprawdź wysokość raty w kilka minut

Skąd wziąć pieniądze na realizację wymarzonego domu jednorodzinnego? Nie da się ukryć, że budowa domu wiąże się z dużymi kosztami finansowymi. Większość inwestorów decyduje się na pozyskanie wsparcia finansowego z wykorzystaniem kredytu hipotecznego. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto jednak sprawdzić, jakich kosztów mogą się Państwo spodziewać. Nasz kalkulator kredytu hipotecznego może w tym Państwu pomóc.

Jako firma New-House działamy od 1991 roku, od tego czasu zdążyliśmy zrealizować już ponad 1500 domów jednorodzinnych. Doskonale wiemy, że jednym z najważniejszych dla inwestorów czynników realizacji budowy, jest bez dwóch zdań kwestia finansowa. Naszym celem jest pomoc klientom w spokojnym, bezproblemowym przejściu przez całą realizację. Wspieramy ich jeszcze na długo przez rozpoczęciem budowy. Przygotowaliśmy dla nich różne rozwiązania, które pomogą się odnaleźć na rynku nieruchomości i rynku budowlanym.

Pierwszą rzeczą, jaką polecamy naszym klientom jest zapoznanie się z bazą gotowych projektów (https://new-house.com.pl/projekty-domow), gdzie mogą Państwo sprawdzić nie tylko cenę danego projektu, ale również koszt jego realizacji do stanu deweloperskiego. Polecamy również nasz innowacyjny kalkulator budowlany, który pozwoli Państwu sprawdzić koszt budowy wymarzonego domu na bazie indywidualnego projektu (https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu). Na bazie uzyskanych z naszych narzędzi danych będzie Państwu łatwiej wykorzystać nasz kalkulator kredytu hipotecznego, ponieważ będą Państwo mogli opierać swoje kolejne obliczenia na rzeczywistych danych.

Kalkulator kredytu hipotecznego od New-House – jak działa?

Kredyt hipoteczny to jeden z najczęściej wybieranych sposobów na finansowanie budowy domu, dlatego ich oferta często bardzo szeroka. W natłoku informacji i niejasnych ofert łatwo jest się pogubić, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa prosty i intuicyjny kalkulator kredytowy. Z jego pomocą z łatwością uzyskają Państwo wszystkie najpotrzebniejsze informacje – przedstawimy wysokość raty kredytowej oraz szczegółową ofertę finansową. Wszystkie informacje zostaną Państwu przesłane na określony w formularzu adres mailowy, by mogli się Państwo na spokojnie zapoznać z wszystkimi danymi.

Jak działa nasz kalkulator kredytu hipotecznego? To bardzo funkcjonalne narzędzie, które w przeciągu kilku minut obliczy dla Państwa wszystkie kwestie finansowe związane konkretnym kredytem hipotecznym. Wystarczy, że w formularzu podadzą Państwo informacje o kwocie kredytu i okresie trwania umowy kredytowej. Konieczne jest również uzupełnienie danych kontaktowych, abyśmy mogli Państwu bez problemu przekazać obliczenia stworzone przez nas kalkulator kredytowy. Na podstawie wszystkich podanych danych prześlemy Państwu stworzoną profesjonalnie symulację kredytu hipotecznego.

Warto podkreślić, że nasz kalkulator na kredyt hipoteczny jest narzędziem ogólnodostępnym i całkowicie darmowym. Nie muszą Państwo za niego płacić, a korzystanie z niego jest totalnie nieograniczone. Dzięki tak przeprowadzonej symulacji mogą Państwo sprawdzać, jak poszczególne czynniki wpłyną na ostateczną ratę kredytową. Taka wiedza jest szczególnie ważna, żeby świadomie i odpowiedzialnie zweryfikować, na jaką budowę domu mogą się Państwo zdecydować.

Jak dopasować do swoich możliwości kredyt hipoteczny?

Wysokość kredytu na zrealizowanie wymarzonego domu jednorodzinnego, przewyższa Państwa realne możliwości finansowe? Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami – chętnie służymy dobrą radą, wsparciem merytorycznym. Możemy Państwu pomóc dobrać odpowiedni projekt domu, który będzie spełniał Państwa wymagania, a jednocześnie będzie tańszy w realizacji. Wskażemy na możliwe rozwiązania, które obniżą koszt budowy domu i pomożemy dopasować cała realizację do Państwa oczekiwań i finansowych możliwości.

Kredyt hipoteczny – jak się do niego przygotować?

Bez wątpienia, kredyt hipoteczny jest chętnie wybierany przez polskich inwestorów. Jest jedną z najbardziej przystępnych finansowo opcji uzyskania odpowiedniej kwoty na realizację domu. Należy się jednak przygotować na to, że uzyskanie kredytu hipotecznego nie jest tak proste i szybkie. Uzyskanie tak dużej kwoty wsparcia, wymaga przedstawienia wielu dokumentów poświadczających o stanie swoich dochodów i planach realizacji. Dlatego kalkulator kredytu hipotecznego może być dla Państwa nieocenionym wsparciem. Symulacja kredytowa zostanie Państwu przedstawiona w przeciągu kilku minut, a Państwo nie będą musieli wychodzić z domu i odwiedzać każdy bank po kolei. To niesamowita oszczędność czasu, a także swoich nerwów.

Jeżeli będą Państwo wnioskować o kredyt hipoteczny, aby zrealizować budowę domu, a są Państwo zatrudnieni na umowę o pracę, prawdopodobnie będą Państwo musieli dostarczyć:

 • Wypełniony wniosek o kredyt hipoteczny
 • Zeskanowany dowód osobisty lub inny dokument tożsamości,
 • Oświadczenie o dochodach,
 • Zaświadczenie o źródle dochodów,
 • Wyciąg z rachunku bankowego, na który wpływa wynagrodzenie,
 • Skan swojej umowy o pracę,
 • PIT 37 za ostatnie dwa lata oraz z potwierdzeni przyjęcia przez Urząd Skarbowy,
 • Odpowiednie zaświadczenia z ZUS , jeżeli otrzymują Państwo zasiłki,
 • Dokument potwierdzający własność działki i możliwość przeprowadzenia na niej budowy,
 • Pozwolenie z urzędu na realizację budowy domu jednorodzinnego,
 • Wypis i wyrys z rejestru gruntów,
 • Odpis z księgi wieczystej,
 • Kosztorys realizacji,
 • Plan pracy u dziennik budowy,
 • Operat szacunkowy.

Lista dokumentów jest długa, a zależnie od indywidualnej sytuacji inwestora, może być poszerzona o kolejne. Właśnie dlatego warto odpowiednio się przygotować do takiej realizacji – sprawdzić uprzednio planowany koszt realizacji, a także wykorzystać kalkulator kredytu hipotecznego. Co więcej, warto w trakcie całego procesu mieć przy sobie wsparcie doświadczonych, świadomych specjalistów.

Inwestorzy współpracujący z firmą New-House mogą liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie budowy. Budujemy domy od wielu lat i wiemy jak stresujący, wymagający jest to czas dla naszych klientów. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by przejąć z nich maksymalna ilość obowiązków i odciążyć ze stresu. Pomagamy w wyborze działki, znalezieniu odpowiedniego projektu i zaplanowanie realizacji zgodnie z własnymi oczekiwaniami i możliwościami finansowymi. Nasi klienci od lat obdarowują nas swoim zaufaniem i cenią sobie współpracę z New-House. Referencje, które od nich otrzymaliśmy na przestrzeni wielu lat, mogą Państwo przeczytać na naszej stornie internetowej: https://new-house.com.pl/referencje.

Zachęcamy Państwa do współpracy z New-House. Zrealizujemy budowę domu pod klucz w dziewięć miesięcy, wesprzemy Państwa na każdym etapie realizacji, a efekt naszej pracy zostanie objęty dziesięcioletnią gwarancją jakości. Mogą być Państwo przekonani, że współpraca z nami to pewność szybkiej i solidnej realizacji wymarzonego domu jednorodzinnego. Zachęcamy do kontaktu – odpowiemy na wszystkie Państwa pytania o naszą ofertą oraz o nasz kalkulator kredytowy.

 

Finansowanie budowy domu – na jakie koszty się przygotować?

Każdy inwestor zawsze zastanawia się, ile kosztuje budowa domu w bieżącym roku. Próbuje określić dokładne koszty, na jakie powinien się przygotować. Finansowanie budowy domu należy odpowiednio zaplanować, więc warto jest wstępnie oszacować konkretną kwotę, jaka obejmie realitest kalkulator-kredytu-hipotecznegozację danego planu.

Finansowanie budowy domu może przebiegać w różny sposób i zależy przede wszystkim od możliwości samego klienta. Trudno jest jednak samodzielnie określić koszt budowy domu. Konieczne jest poznanie chociażby dokładnych cen materiałów budowlanych i robocizny, które przecież z roku na rok się zmieniają. Warto, by finansowanie budowy domu było oparte o informacje zasięgnięte z wiarygodnych, sprawdzonych źródeł.

Jak poznać koszt budowy domu?

Przede wszystkim trzeba mieć na uwadze, że to, ile kosztuje budowa domu jest zależne od wielu czynników. Nie można podać jednej, konkretnej kwoty, która będzie uniwersalną odpowiedzą na to pytanie. Takie pytanie może zadać osoba, które chce poznać koszt budowy domu o powierzchni 100m2, a także osoba, która chce wybudować rezydencję większą niż 300 metrów kwadratowych. Jest jednak kilka sposobów na to, by każda z tych osób poznała odpowiedź na swoje pytanie i z łatwością oszacowała finansowanie budowy domu.

Kalkulator budowy domu

Kalkulator budowlany to świetne narzędzie, które pozwoli Państwu poznać dokładny koszt budowy domu do stanu deweloperskiego. Został on przygotowany przez profesjonalistów firmy New-House i działa, jako darmowe intuicyjne narzędzie dostępne dla każdego zainteresowanego. Jeżeli chcą Państwo wiedzieć, jak duże finansowanie budowy będzie konieczne, warto z niego skorzystać. Jest on dostępny pod adresem: https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu.

Jak korzystać z kalkulatora budowlanego? To proste narzędzie, a jego obsługa nie zajmie Państwu dłużej niż pięć minut. Po wejściu w podany wyżej link wyświetli się Państwu kalkulator budowy domu, z sześcioma krótkimi podpunktami do wypełnienia.

Podaj powierzchnię użytkową domu – bez względu na to, czy interesuje Państwa koszt budowy domu o powierzchni 100m2 czy też 300m2, można skorzystać z naszego narzędzia. Kalkulator oblicza ostateczną cenę zgodnie z podanym przez Państwa metrażem planowanej realizacji.

Podaj województwo – firma New-House działa na terenie całego kraju, więc mogą Państwo wybrać dowolne miejsce. Po kliknięciu w rubrykę wyświetlą się dostępne województwa, wystarczy wybrać jedno z nich.

Wybierz rodzaj domu – koszt budowy domu do stanu deweloperskiego jest zależny od tego, jaki rodzaj budynku ma być realizowany. Najmniejszy koszt za metr kwadratowy powierzchni użytkowej będzie gwarantował dom z poddaszem. Nieco droższy jest dom parterowy, a później dom piętrowy.

Wybierz rodzaj dachu – kalkulator budowlany potrzebuje również informacji o tym, jaki dach ma być wykonany przy budowie. Znacząco wpływa to na ostateczny koszt realizacji.

Wybierz rodzaj stropu – warto także określić, jaki ma zostać wykonany strop. Jednak, jeśli jeszcze nie podjęli Państwo takiej decyzji, można zaznaczyć również opcję „nie wiem”. Szacowany koszt budowy domu do stanu deweloperskiego i tak zostanie dla Państwa określony.

Wybierz garaż – istotną kwestią jest również to, czy realizacja ma obejmować również budowę garażu, a jeśli tak – ile stanowisk ma on obejmować.

Po określeniu tych informacji, kalkulator obliczy dla Państwa szacunkową kwotę realizacji wymarzonej budowy. Wykonywane obliczenia są oparte o aktualne ceny robocizny i materiałów budowlanych, więc wyniki są jak najbardziej aktualne. Dzięki nim będą mogli Państwo lepiej zaplanować finansowanie budowy domu. Obliczenia zostaną przesłane na podany przez Państwa adres mailowy.

Gotowy projekt domu jednorodzinnego

Drugim polecanym przez nas rozwiązaniem jest zapoznanie się z gotowymi do realizacji projektami domów jednorodzinnych. Firma New-House ma szeroko wyposażoną bazę projektową, z której mogą Państwo skorzystać po wejściu w link: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Są to projekty z gotową wyceną, dzięki czemu z łatwością poznają Państwo koszt budowy domu.

Gotowe projekty domów od New-House są podzielone na konkretne sekcje, dzięki czemu łatwiej będzie znaleźć ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Interesuje Państwa koszt budowy domu o powierzchni 100m2? Tutaj znajdą Państwo takie projekty. Są również dostępne domy do 200m2 oraz domy do 300m2, a także domy bliźniacze i wille powyżej 300 m2. Jest także dostępny podział pod kątem rodzaju budowy domu oraz kosztu jego realizacji. Po wejściu w wybrany projekt będą Państwo mogli sprawdzić, jaką cenę ma gotowy projekt domu jednorodzinnego, a także poznać koszt budowy domu do stanu deweloperskiego. Firma New-House oferuje także poznanie kwoty raty miesięcznej za realizację. Jeżeli natomiast interesuje Państwa kompleksowa budowa domu, wystarczy kliknąć w odnośnik „Zamawiam szczegółową wycenę”.

Finansowanie budowy domu – najczęstsze sposoby

Wiedząc już, ile kosztuje budowa domu, warto zaplanować samo finansowanie. Wśród inwestorów stosowane są różne sposoby, by temu sprostać. Część osób może pozwolić sobie na finansowanie budowy z własnych środków, które wcześniej udało się zgromadzić. Zdarza się to jednak dość rzadko, większość osób korzysta z dodatkowych źródeł wsparcia. Młode małżeństwa są często przy budowie domu wspierane przez najbliższą rodzinę – rodziców i teściów. W takim wypadku warto pamiętać, że przekazanie darowizny bez odprowadzania należnego podatku jest możliwe wyłącznie w pierwszej linii pokrewieństwa.

Coraz więcej osób decyduje się również na to, by finansowanie budowy domu pokryć z kwoty uzyskanej ze sprzedaży dotychczasowego lokum. Zauważymy, że inwestorzy zdecydowanie bardziej wolą mieć własny dom jednorodzinny niż mieszkanie w bloku, dlatego decydują się na taką zmianę. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży mieszkania pozwalają często na pokrycie dużej części kosztów realizacji budowy.

Mimo wszystko wciąż większość osób decyduje się na finansowanie budowy domu z pieniędzy uzyskanych z kredytu. Jest to zobowiązanie na lata i wiele osób się tego boi, ale czasami jest jedynym możliwym rozwiązaniem.

Kompleksowa budowa domu z firmą New-House

Jeżeli poszukują Państwo firmy, która sprawnie i profesjonalnie przeprowadzi budowę wymarzonego przez Państwa domu – zachęcamy do współpracy z firmą New-House. Zajmujemy się kompleksową budową domów jednorodzinnych od 1991 roku. Mamy za sobą wiele udanych współprac i nie mniej zadowolonych klientów. Aby poznać nasze referencje wystarczy wejść w link: https://new-house.com.pl/referencje - już ponad 200 klientów zdecydowało się ocenić współpracę z nami. Z kolei, jeśli chcą Państwo zobaczyć przykładowe domy wykonywane kompleksowo przez naszą firmę, to zapraszamy na stronę: https://new-house.com.pl/realizacje.

Zachęcamy do współpracy. Wykonujemy budowę domu do stanu deweloperskiego w sześć miesięcy, natomiast dom pod klucz realizujemy w dziewięć miesięcy. Na wykonaną przez pracę oferujemy 10 lat gwarancji. W przypadku ewentualnych pytań o finansowanie budowy domu lub o nasze usługi, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni codziennie w godzinach 7-21. Nasze dane są dostępne pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt.

Kontakt

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, od 7:00 do 21:00.

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.
Zachęcamy do kontaktu.

kontakt58@new-house.com.pl

+48 504 125 130

r_skulimowski_contact_section_new