Chcesz, aby ktoś się z Tobą skontaktował?

Zostaw swój email i numer telefonu.

alert
Pozdrawiamy Zespół New-House

PROJEKTY DOMÓW

Gotowe projekty domów jednorodzinnych w New-House

Dobrze wiemy, że budowa własnego domu to często najpoważniejsza decyzja i największa inwestycja w życiu – warto więc oddać ją w ręce profesjonalistów! W New-House od 25 lat specjalizujemy się w budowie domów na terenie całej Polski, a na naszej stronie internetowej znaleźć można tysiące gotowych projektów domów: jednorodzinnych, parterowych, z poddaszem użytkowym i piętrowych, nowoczesnych i klasycznych, w stylu amerykańskich rezydencji i śródziemnomorskich willi! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Filtruj
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2

 

Maksymalna cena: 1867000
Szukaj po nazwie i opisie

Każda rodzina jest inna – zarówno pod względem liczby jej członków, jak i oczekiwań i potrzeb wobec wymarzonego domu, a także możliwości finansowych. Nasz katalog projektów domów obejmuje tysiące rozwiązań architektonicznych oraz funkcjonalnych, które sprawiają, że coś dla siebie znajdzie każdy. Jeśli szukacie komfortowych w codziennym użytkowaniu domów, zachwycających architektonicznymi detalami, koniecznie zapoznajcie się naszą ofertą gotowych projektów domów!

Najlepsze projekty domów – tylko w New-House!

Gotowe projekty domów jednorodzinnych z naszej oferty spełnią wymagania wszystkich, nawet najbardziej wymagających inwestorów!

Gotowe projekty domów na każdą działkę!

Ofertę New-House wyróżnia fakt, że można znaleźć u nas projekty domów jednorodzinnych dopasowane do kształtu oraz wielkości działki. Jeśli inwestor dysponuje niewielką działką, ale potrzebuje domu o dużej powierzchni użytkowej, idealne będą dla niego projekty domów z poddaszem użytkowym lub piętrowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi projektami także właścicieli bardzo dużych działek, którym marzy się przestrzenna rezydencja, jak również osoby, które posiadają wąską działkę – znajdziemy rozwiązanie i takiej kwestii.

Oczywiście wybierać można między projektami, które idealnie wpiszą się w elegancję przedmieść dużych miast, jak i gotowe projekty domów, które świetnie będą prezentować się na wsi. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia!

New-House – projekty domów w różnych stylach

Wszystkie projekty domów dostępne na naszej stronie powstały z myślą, by cieszyć właścicieli nie tylko komfortem użytkowania, ale także atrakcyjnym wyglądem! Interesująca architektura, starannie zaprojektowana bryła, odpowiednio dopasowane materiały elewacyjne oraz przemyślane ułożenie wnętrz – to wszystko sprawia, że nasze projekty spełniają oczekiwania wszystkich inwestorów.

Znaleźć u nas można projekty domów w stylu skandynawskim – zachwycające prostotą i funkcjonalnością. Nietypowe projekty domów nowoczesnych cieszą się zainteresowaniem młodszych inwestorów. Oczywiście nie brakuje również projektów domów tradycyjnych, które na pierwszy rzut oka obiecują komfort użytkowania i atmosferę rodzinnego ciepła. Dla osób posiadających już projekt swojego wymarzonego domu udostępniliśmy na naszej stronie kalkulator budowy domu, który pozwala na poznanie orientacyjnych kosztów inwestycji.

Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! New-House to nie tylko budowa domu pod klucz i tysiące gotowych projektów domów z wyceną – to także pomoc i wsparcie na każdym etapie inwestycji, począwszy od zakupu działki, przez załatwianie wszystkich pozwoleń i formalności, zasadnicze prace budowlane, aż po aranżację ogrodu! Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, którzy sprawią, że Twoje marzenia o domu staną się rzeczywistością. Zapraszamy!

Kontakt

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu od 8:00 do 22:00.

Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie.

Zachęcamy do kontaktu.

kontakt@new-house.com.pl +48 504 125 130
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Akademia Budowlana New-House

Jeśli chcą Państwo skorzystać z bezpłatnej porady budowlanej, zachęcamy do podania swojego numeru telefonu - zadzwonimy w ciągu 48 godzin.