Budowa domu w województwie kujawsko-pomorskim

Oferta

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7-21

Budowa domu w województwie kujawsko-pomorskim

Budowa domu to przysłowiowy temat rzeka, na który powstało już wiele artykułów, książek i programów telewizyjnych. Wynika to bezpośrednio z ilości zagadnień i spraw, jakimi należy się zająć podczas realizacji takiego przedsięwzięcia. W tej sytuacji nie dziwi fakt, że wiele osób, które chciałby wybudować własny dom, nie decyduje się na to, ponieważ nie dysponuje odpowiednią wiedzą fachową i doświadczeniem nie wspominając już o wolnym czasie, którego przecież też nikt nie ma w nadmiarze. Wszystkich, którzy są w takiej sytuacji, z pewnością ucieszy to, że budową nie trzeba zajmować się samodzielnie. I nie chodzi nam tutaj o fizyczne postawienie domu na posiadanej działce, ale również o wszystkie sprawy administracyjne i organizacyjne, jakich trzeba dopilnować. Jak to zrobić? Odpowiedź jest prosta. Wystarczy zlecić budowę domu profesjonalistom z naszej firmy.

New-House – specjaliści od domów jednorodzinnych!

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku czy innym mieście zlokalizowanym w województwie kujawsko-pomorskim możesz podjąć kompleksową współpracę z New-House. Jeśli więc masz dość uciążliwych sąsiadów w bloku, mieszkania z rodzicami lub teściami albo chcesz odpocząć od miejskiego zgiełku i wszechobecnego smogu to jesteś we właściwym miejscu.

Możemy Ci pomóc także, gdy decyzję o budowie domu na przedmieściach podjąłeś w efekcie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. W 2020 roku zgłaszało się do nas wielu inwestorów, którzy podczas lockdownu uświadomili sobie, jak ważne jest to, aby w każdym momencie niezależnie do panującej sytuacji epidemiologicznej móc bezpiecznie spędzać czas na świeżym powietrzu we własnym ogrodzie. Prognozujemy, że ten trend utrzyma się również w kolejnych latach.

Podejmując współpracę z firmą budowlaną New-House masz do dyspozycji wieloletnie doświadczenie, rozległą i ciągle aktualizowaną wiedzę fachową oraz umiejętności praktyczne specjalistów z różnych dziedzin pracujących w naszej firmie i współpracujących z nią. To w połączeniu z zaawansowanym technologicznie zapleczem sprzętowym pozwala nam świadczyć usługi budowlane na prawdziwie europejskim poziomie. Potwierdzi to ponad 1500 zadowolonych inwestorów, którzy współpracowali z nami na przestrzeni blisko 30 lat działalności.

Jeśli tylko zechcesz, będziemy przy Tobie od chwili, gdy podejmiesz decyzję o budowie domu. Pomożemy Ci znaleźć i wybrać odpowiednią działkę i projekt domu, będziemy Cię wspierać w czasie uzyskiwania pozwolenia na budowę i doprowadzenia mediów, uzyskasz naszą pomoc także podczas formalnego odbioru nieruchomości i zagospodarowania terenu wokół niej. Weźmiemy na siebie zarówno sprawy techniczne, jak i administracyjne, ponieważ naszym celem jest sprawić, aby budowa domu była dla Ciebie przyjemnością i wspomnieniem, do którego będziesz wracać, a nie traumatycznym wydarzeniem, o którym będziesz chciał jak najszybciej zapomnieć. Zaufanie i zadowolenie naszych klientów jest dla nas nieustannym powodem do dumy i ciągłego rozwoju.

Dowiedz się, w czym możemy Ci pomóc, jeśli zdecydujesz się na budowę domu z New-House?

Fachowa pomoc w wyborze działki budowlanej

Mieszkańcy Grudziądza, Inowrocławia, Brodnicy oraz innych miast i miasteczek znajdujących się w województwie kujawsko-pomorskim mogą liczyć na naszą profesjonalną pomoc już na etapie poszukiwania odpowiedniej działki budowlanej. Nie tylko znajdziemy teren w określonym miejscu, ale dodatkowo sprawdzimy go pod kątem technicznym i administracyjnym.

Skontrolujemy w Twoim imieniu np.:

 • powierzchnię, kształt, topografię i zalesienie działki,

 • rodzaj gruntu i poziom wód gruntowych,

 • dostęp do niezbędnych mediów – w przypadku, gdy teren jest nieuzbrojony,

 • możliwe uciążliwości wynikające z otaczającej teren infrastruktury tj. tory kolejowe, droga szybkiego ruchu oraz prowadzonej w pobliżu działalności komercyjnej,

 • plany inwestycyjne, których realizacja może obniżyć komfort życia inwestora w bliższej lub nieco dalszej przyszłości,

 • Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego w kontekście wymagań, jakie powinna spełniać nieruchomość wybudowana na danym terenie,

 • Księgę wieczystą parceli pod kątem właścicieli gruntu oraz ewentualnych zobowiązań ciążących na działce.

Ze swojej strony możemy także pomóc w załatwieniu korzystnego finansowania zakupu działki budowlanej. Tak kompleksowe wsparcie pomoże Ci podjąć świadomą decyzję odnośnie do terenu, który planujesz zakupić, co niewątpliwie przełoży się na minimalizację stresu, jaki wywołuje tego rodzaju przedsięwzięcie.

Profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniego projektu budowlanego

Nasi klienci dla swojej wygody najczęściej decydują się na zakup gotowego projektu domu z naszej bazy projektowej. Szczególnie że jesteśmy w stanie pomóc im również na tym etapie, sprawdzając, czy wybrany przez nich projekt będzie możliwy do wybudowania na posiadanym terenie. Nasi architekci zajmą się także jego adaptacją do warunków panujących na działce budowlanej. Dajemy również możliwość zamówienia indywidualnego projektu domu uwzględniającego wszystkie wymagania inwestora. Możemy wybudować nieruchomość także według projektu budowlanego, który został zakupiony poza naszą firmą. Jesteśmy w tym zakresie niezwykle elastyczni, ponieważ zależy nam na tym, aby każdy współpracujący z nami klient był zadowolony ze swojego wyboru.

Pomoc podczas uzyskiwania pozwolenia na budowę

Uzyskanie pozwolenia na budowę tylko w teorii jest proste. W praktyce wymaga bowiem posiadania szerokiej wiedzy nie tylko o obowiązującym prawie. Ilość i złożoność dokumentacji, jaką należy przedłożyć oraz spraw formalnych, których trzeba dopilnować może przerazić nawet najbardziej zaprawionych inwestorów. Na szczęście klienci współpracujący z New-House mają do dyspozycji aktualną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie naszego zespołu w tym zakresie co znacznie ułatwia postępowanie i sprawia, że jest ono znacznie mniej stresujące niezależnie czy dotyczy terenu położonego w pobliżu Aleksandrowa Kujawskiego, Chełmna, Mogilna, Świecia czy innych miast w kujawsko-pomorskim.

Wsparcie w wykonaniu przyłączy budowlanych

Jeśli zdecydujesz się na zakup droższej, ale uzbrojonej działki budowlanej to ten akapit możesz spokojnie pominąć, ponieważ nie będzie Cię dotyczył. Jeśli jednak kupisz działkę nieuzbrojoną, to przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac budowlanych należy doprowadzić do niej niezbędne przyłącza: prądu, gazu, wody oraz kanalizacji. Ich fizyczne wykonanie na posiadanym terenie poprzedza szereg formalności związanych z podpisaniem umów z dostawcami mediów, którym należy dostarczyć odpowiednią dokumentację. Dopiero gdy umowy mamy w ręce możemy poprowadzić przyłącza przez działkę. New-House pomaga inwestorom zarówno na etapie formalnym, jak i budowlanym związanym z wykonaniem przyłączy. Wszystko po to, aby przebiegły one tak sprawnie, jak to tylko jest możliwe.

Fizyczne prace budowlane

Jeśli dobrnęliśmy do tego etapu, to oznacza, że media zostały szczęśliwie doprowadzone na działkę, a i prawomocne pozwolenie na budowę zostało wydane. W przypadku kompleksowej budowy domu z New-House najczęściej mamy do czynienia z trzema następującymi po sobie etapami fizycznych prac budowlanych, po których nieruchomość jest gotowa do zamieszkania. Współpraca z jednym wykonawcą pozwala utrzymać ciągłość prac i dostaw materiałów na budowie, dzięki czemu ryzyko opóźnień zostaje maksymalnie zminimalizowane. Gdy ekipy zajmujące się poszczególnymi zadaniami zmieniają się bez zwłoki, cała budowa sprawnie posuwa się do przodu. W sytuacji, gdy inwestorzy samodzielnie zajmują się budową, trudno jest zgrać różnych fachowców w odpowiednim czasie, szczególnie że większość z nich to osoby skrajnie zajęte. Taka sytuacja może w konsekwencji doprowadzić do sporych opóźnień, przez które inwestor straci nie tylko cenny czas, ale również pieniądze. Dlatego lepiej od początku współpracować z jednym wykonawcą, który zajmie się wszystkim, jak należy.

Poniżej przedstawiamy katalog prac, które składają się na każdy z etapów fizycznej budowy domu. Należy jednak pamiętać, że nie wyczerpuje on zadań, jakimi możemy się zająć. Ostateczny zakres prac każdorazowo ustalany jest indywidualnie i zależy od potrzeb i oczekiwań konkretnego inwestora.

Stan surowy zamknięty obejmuje następujące prace:

 • wykonanie fundamentów,

 • wykonanie ścian oraz stropów,

 • wykonanie schodów wewnętrznych,

 • montaż okien oraz drzwi zewnętrznych,

 • wykonanie dachu oraz kominów.

Stan deweloperski obejmuje prace tj.:

 • wyposażenie w niezbędne instalacje np. wodno-kanalizacyjna, elektryczna, alarmowa, CCTV, telefoniczna itp.,

 • ocieplenie i wykończenie ścian oraz elewacji,

 • wykonanie wylewek podłogowych.

Stan pod klucz obejmuje poniższe prace:

 • malowanie i tapetowanie ścian,

 • malowanie sufitów,

 • montaż podłóg w wybranej technologii,

 • wykończenie stolarki okiennej i montaż parapetów,

 • montaż drzwi wewnętrznych,

 • wykonanie podbitki dachowej.

Pomoc w zagospodarowaniu terenu wokół domu

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda nowoczesna nieruchomość wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego też kompleksowej pomocy w zagospodarowaniu terenu wokół domu nie mogło zabraknąć w katalogu oferowanych przez nas usług. Odpowiednio przygotowane otoczenia budynku pozwala maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i sprawić by sprzyjała ona odpoczynkowi i spędzaniu czasu na zewnątrz.

W New-House mamy specjalistów, którzy zajmą się zarówno wykonaniem robót ziemnych, jak również wytyczeniem i przygotowaniem szlaków komunikacyjnych wokół nieruchomości w postaci ścieżek i chodników. Wykonujemy dla klientów również oczka wodne. Na życzenie budujemy także przydomowe tarasy, jeśli takowe nie były uwzględnione w projekcie domu. Tworzymy też podjazdy i schody zewnętrzne. Na życzenie montujemy także bramy i ogrodzenia wykonane w wybranej przez inwestora technologii. To oczywiście niejedyne prace, jakie możemy zaproponować w zakresie zagospodarowania przestrzeni.

Wsparcie na etapie podczas formalnego odbioru budynku

Budynek jest gotowy do zamieszkania w momencie zakończenia prac składających się na budowę domu pod klucz, jednakże nie oznacza to, że można się do niego wprowadzić. Co więcej, takie działanie byłoby niezgodne z obowiązującym w naszym kraju prawem, które stanowi, że budynek musi wpierw przejść formalny odbiór przez wyznaczone do tego służby. Mają one za zadanie skontrolować nie tylko poprawne działanie wszystkich występujących w nieruchomości instalacji, ale również zgodność powstałego domu z projektem, który został przedstawiony na etapie starania się o pozwolenie na budowę. Tyle teorii. W praktyce etap ten oznacza konieczność skompletowania gigantycznej wręcz ilości drobiazgowej dokumentacji, która już niejednego inwestora przyprawiła o ból głowy. Na szczęście z pomocą naszych specjalistów zarówno zgromadzenie dokumentów, jak i fizyczne przeprowadzenie odbioru przebiega sprawnie i bez zbędnej zwłoki, która mogłaby zostać spowodowana brakami formalnymi.

I jak? Udało się nam Ciebie pozytywnie zaskoczyć zakresem współpracy, na jaki możesz liczyć, zlecając nam budowę domu od A do Z? Mamy nadzieję, że tak i że przekonaliśmy Cię, że z naszą pomocą realizacja inwestycji budowlanej może być znacznie mniej stresująca i znacznie bardziej przyjemna niż się na pierwszy rzut oka wydaje. Wsparcie profesjonalistów, którzy niejedno tego rodzaju zlecenie z powodzeniem zrealizowali, jest nieocenione szczególnie dla inwestorów, którzy podejmują się budowy domu po raz pierwszy w życiu.

Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów z województwa kujawsko-pomorskiego? W takim razie czekamy na Twój telefon.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że możesz być osobą bardzo zajętą, dlatego dla Twojej wygody pracownicy naszej infolinii są do dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7.00 do 21.00. Zadzwoń. Dowiedz się więcej i stwórz z nami swój wymarzony dom!

Budowa domu Toruń, Bydgoszcz – komu zlecić wykonanie?

Województwo kujawsko-pomorskie jest interesującym miejscem pod budowę domu z wielu względów – świetne tereny pod realizację, ciekawe miejsca pracy, interesujące otoczenie. Wielu inwestorów, jako miejsce swojego przyszłego zamieszkania wybierają dwa największe miasta – Bydgoszcz i Toruń. Jeżeli Państwa również interesuje budowa domu (Bydgoszcz, Toruń lub inna miejscowość z woj. Kujawsko-pomorskiego) – zachęcamy Państwa do podjęcia współpracy z firmą New-House.

Budowa domu Toruń? Budowa domu Bydgoszcz? Firma New-House wykona najwyżej klasy realizację, która będzie służyła Państwo przez wiele kolejnych lat. Warto pamiętać, że budowa domu od A do Z powinna zapewnić klientowi możliwie najwięcej spokoju i komfortu – to jeden naszych głównych celów. Decydując się na współpracę z naszą firmą będą mieli to Państwo zapewnione, ponieważ dbamy o przebieg każdego elementu realizacji. Zajmujemy się budową domu od 1991 roku i tak długie doświadczenie w zawodzie pozwoliło nam stworzyć ofertę usług najlepiej dostosowanych do potrzeb inwestorów, potencjalnych klientów. Decydując się by budowa domu w województwie kujawsko-pomorskim została zrealizowana przez firmę New-House, będą mieli Państwo zapewnione:

 • Wsparcie przy poszukiwaniach odpowiedniej działki w województwie kujawsko-pomorskim – specjaliści z firmy New-House pomagają inwestorom w znalezieniu odpowiedniego terenu pod budowę. Sprawdzamy między innymi takie aspekty, jak cena zakupu, wymiar i kształt działki, jakość gruntu, a także dostęp do mediów.

 • Pomoc przy wyborze idealnego projektu domu – firma New-House oferuje klientom gotowe projekty domów jednorodzinnych, a także wykonanie projektu na indywidualne zamówienie, jeśli będzie taka potrzeba. Mają Państwo problem z dopasowaniem projektu do realizowanej budowy domu w Bydgoszczy lub Toruniu? Wesprzemy Państwa w tej kwestii.

 • Załatwienie spraw urzędowych – wierzymy, że może zostać przeprowadzona bezstresowo budowa domu. Bydgoszcz, Toruń i każda inna miejscowość z województwa kujawsko-pomorskiego wymaga zrealizowaniu wielu spraw formalnych zanim przejdzie się do ostatecznej realizacji.

 • Sprawna budowa domu – firma New-House cechuje nie tylko jakość, ale również terminowość realizacji. Wykonujemy pracę dobrze i sprawnie, co nasi klienci bardzo sobie cenią. Budowa domu jednorodzinnego do stanu deweloperskiego zajmuje nam sześć miesięcy, natomiast budowa domu pod klucz to czas dziewięciu miesięcy.

 • Zagospodarowanie terenu wokół budynku – nasi klienci mają również możliwość podjęcia współpracy na szerszym polu. Wykonujemy ogrodzenia, bramy, projekty ogrodów, tarasy, altanki, realizujemy nasadzenia itp.

 • Aranżacja wnętrza domu – co więcej, wielu inwestorów współpracujących z nami decyduje się również na to, byśmy kompleksowo wykonali aranżację wnętrza mieszkania. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie, ponieważ zapewnia możliwość natychmiastowego wprowadzenia się do wybudowanego domu.

Współpraca z firmą New-House to gwarancja spokojnej, bezstresowej współpracy. Całą realizację planujemy w ten sposób, by inwestor został możliwie maksymalnie odciążony z zaangażowania w budowę. Jeżeli marzy się Państwu dom w Bydgoszczy lub dom w Toruniu – z nami taka współpraca będzie przeprowadzana w sposób idealnie dopasowany do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych.

 

Budowa domu Bydgoszcz, Toruń – jaki wybrać projekt?

Aby została zrealizowana wymarzona budowa domu jednorodzinnego, konieczne będzie pozyskanie odpowiedniego projektu, który będzie dopasowany do Państwa trybu życia, wielkości rodziny, warunków na działce i innych istotnych aspektów. Jak wybrać taki projekt? Zawsze mogą Państwo skorzystać z merytorycznego doradztwa naszych specjalistów – pomogą w poszukiwaniach.

Gdy jest realizowana budowa domów (Bydgoszcz, Toruń) firma New-House oferuje inwestorom trzy rozwiązania dotyczące projektów.

Budowa na podstawie gotowego projektu domu

Wielu inwestorów decyduje się na zakup gotowego projektu – to ekonomiczne rozwiązanie, a przy tym zapewniony jest bardzo szeroki wybór. New-House ma przygotowaną bardzo szeroką bazę projektów na stornie internetowej: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Są tam różnorodne projekty domów piętrowych, parterowych, z poddaszem użytkowym, a także domy typu bliźniak. Zdecydowanie znajdą tam Państwo coś dla siebie. Warto również pamiętać o tym, że każdy projekt może zostać poddany adaptacji i dopasowany do Państwa konkretnych oczekiwań. Z takimi projektami od razu staje się łatwiejsza budowa domu. Toruń, Bydgoszcz to idealne miejsca na budowę domu z wykorzystaniem gotowego projektu.

Budowa na podstawie indywidualnego projektu od architekta

Dla niektórych inwestorów lepszym rozwiązaniem jest indywidualna współpraca z architektem. Nasi projektanci wykonują projekty na indywidualne zlecenie inwestorów. Są to realizacje, które pod każdym kątem są dostosowane do oczekiwań i potrzeb klienta, a także warunków panujących na zakupionej w województwie kujawsko-pomorskim działki budowlanej. Takie rozwiązanie szczególnie polecamy inwestorom, którzy mają konkretne oczekiwania wobec domu, szukają nowoczesnych, oryginalnych rozwiązań, marzy im się dom o nietypowych wymiarach (na przykład ponad 300 metrów kwadratowych), poleca się go również w momencie, gdy działka pod budowę ma specyficzne, wymagające warunki.

Budowa na podstawie projektu z zewnętrznej firmy

Firma New-House realizuje również budowę domu na podstawie projektów, które zostały pozyskane w zewnętrznej firmie projektowej. Jeżeli mają już Państwo zakupiony projekt, by zrealizować dom w Toruniu lub Bydgoszczy – zachęcamy do kontaktowania się z nami. Zadbamy o to, żeby wybudować dla Państwa wymarzony dom sprawnie i solidnie, tak aby efekt zachwycał Państwa przez kolejne lata.

Ile kosztuje budowa domu w kujawsko-pomorskim?

Budowa domu Toruń, budowa domu Bydgoszcz – ile takie realizacje mogą kosztować? To ważna kwestia dla wielu inwestorów, jesteśmy tego w pełni świadomi. Samodzielne oszacowanie takich kwot może być bardzo trudne ze względu na zmieniające się cyklicznie ceny materiałów budowlanych oraz koszty robocizny. Aby mogli Państwo sprawdzić, jaki koszt obejmie budowa domu pod klucz w kujawsko-pomorskie, przygotowaliśmy specjalne narzędzie – kalkulator budowlany. To darmowe narzędzie dostępne dla każdego zainteresowanego. Mogą Państwo z niego skorzystać na stornie internetowej naszej firmy: https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu. Wystarczy, że podadzą Państwo kilka najważniejszych informacji o planowanej realizacji domu (nie zajmie to więcej czasu niż pięć minut), a kalkulator poda Państwu przybliżony koszt budowy domu w Bydgoszczy, Toruniu lub innym mieście województwa kujawsko-pomorskiego.

Wybuduj dom z New-House!

Aby wymarzona budowa domu przebiegła bezproblemowo i sprawnie, warto zlecić to doświadczonej firmie z pozytywnymi opiniami od wcześniejszych klientów. New-House cieszy się bardzo pozytywnymi referencjami. Część z nich mogą Państwo przeczytać na naszej stronie, polecamy się z nimi zapoznać: https://new-house.com.pl/referencje.

Spodobała się Państwu nasza oferta? Zachęcamy do skontaktowania się z nami. Zapewniamy dziesięć lat gwarancji na wykonane usługi! Nasze dane kontaktowe są dostępne pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i przybliżymy bliżej naszą ofertę.

Budowa domu? Kujawsko-pomorskie? Wybierz New-House!

Kontakt

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, od 7:00 do 21:00.

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.
Zachęcamy do kontaktu.

kontakt88@new-house.com.pl

+48 504 125 130

r_skulimowski_contact_section_new