Budowa domu w województwie Łódzkim

Oferta

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7-21

Budowa domu w województwie łódzkim

Wiele osób skrycie marzy o wyprowadzce do własnego domu. Dodatkowo ten trend spotęgowała pandemia koronawirusa i związana z nią izolacja, która brutalnie uświadomiła mieszkańcom Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Pabianic i innych miast województwa łódzkiego, jaką zaletą jest posiadanie ogrodu lub chociażby tarasu na świeżym powietrzu. Wskazują na to nie tylko rozliczne badania, ale również rozmowy, jakie codzienne przeprowadzamy z potencjalnymi inwestorami.

Co więc ich powstrzymuje od rozpoczęcia budowy domu? Odpowiedź jest prosta, żeby nie powiedzieć banalna – inwestorów przeraża ogrom formalności, decyzji oraz spraw, których trzeba dopilnować, decydując się na budowę domu. Wielu klientów oddycha z ulgą, kiedy dowiadują się, że można inaczej, że nie trzeba wszystkiego załatwiać i pilnować samodzielnie, że można to zlecić nam!

Firma budowlana New-House oferuje budowę domu od A do Z, co w praktyce oznacza, że kompleksowo zajmujemy się zarówno kwestiami formalnymi, jak i pracami budowlanymi. Dodatkowo wspieramy naszych klientów na każdym etapie inwestycji, służąc wieloletnim doświadczeniem oraz rozległą wiedzą fachową. Działamy na rynku od 1991 roku, budując nieruchomości jednorodzinne dla klientów na terenie całego kraju. Z naszą pomocą już ponad 1500 polskich rodzin może cieszyć się z komfortu oraz wygody, jaką daje posiadanie własnego domu. Jeśli chcesz wiedzieć, na jakie wsparcie z naszej strony podczas budowy domu możesz liczyć, czytaj dalej!

New-House – w czym pomagamy klientom w województwie łódzkim?

Wsparcie na etapie wyboru działki budowlanej

Zastanawiasz się jak trafnie wybrać działkę budowlaną? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Chętnie znajdziemy dla Ciebie nieruchomości na określonym terenie niezależnie czy będzie to Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Radomsko, Łowicz czy inna miejscowość.
Sprawdzimy teren również pod kątem:

 • powierzchni pozwalającej na wybudowanie domu, o którym marzysz,

 • kształtu,

 • topografii,

 • zalesienia,

 • rodzaju gruntu,

 • możliwości podłączenia mediów,

 • otoczenia,

 • inwestycji planowanych w okolicy.

Dokładnie przeanalizujemy interesującą Cię działkę pod kątem administracyjnym, dzięki czemu będziesz mieć pewność, jaki dom można na niej wybudować, jaki jest stan prawny terenu oraz kto jest jego właścicielem lub właścicielami. A jeśli zaistnieje taka potrzeba, pomożemy Ci również w pozyskaniu źródła finansowania zakupu działki oraz budowy domu. Z naszą pomocą nie tylko zaoszczędzisz czas, ale również pieniądze, które mogłaby pochłonąć nietrafiona inwestycja. Oszczędzisz sobie również niepotrzebnego stresu i napięcia.

Wsparcie na etapie wyboru projektu budowlanego

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na zakup gotowego projektu domu i jego późniejszą adaptację, czy zamówisz projekt indywidualny, możesz liczyć na nasze wsparcie. Dzięki temu zyskasz pewność, że nieruchomość uda się wybudować na wybranej przez Ciebie działce i spełni ona Twoje oczekiwania. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wybudował z nami dom, którego projekt nabyłeś już wcześniej w innym miejscu. W tym zakresie jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do inwestorów.

Wsparcie na etapie uzyskania pozwolenia na budowę

Jeśli należysz do grona inwestorów, którzy najbardziej obawiają się spraw urzędowych, to pewnie ucieszy Cię to, że realizując kompleksową budowę domu z New-House możesz liczyć na pomoc również podczas formalności związanych z pozyskaniem pozwolenia na budowę. Zadbamy o to, aby składany przez Ciebie wniosek był sporządzony prawidłowo i zawierał wszystkie niezbędne załączniki, dzięki czemu procedura przebiegnie sprawnie i bez zbędnej zwłoki niezależnie czy pozwolenie na budowę dotyczy działki w Zgierzu, Skierniewicach, Kutnie czy innym mieście województwa łódzkiego.

Wsparcie na etapie wykonania przyłączy budowlanych

Jeśli zdecydujesz się na zakup działki nieuzbrojonej, pomożemy Ci w załatwieniu niezbędnych formalności i podpisaniu umów z dostawcami mediów a później wykonamy dla Ciebie niezbędne przyłącza energetyczne, wodno-kanalizacyjne i gazowe. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej materii, dzięki czemu wiemy jak działać, aby cały proces przebiegł bez problemów.

Przeprowadzenie właściwych prac budowlanych

Po uzyskaniu pozwolenia na budowę i wykonaniu przyłączy możemy rozpocząć właściwe prace składające się na budowę domu na zakupionym przez Ciebie terenie. Przyjrzyjmy się jakie działania wchodzą w każdy z etapów realizowanej przez nas budowy domu?

Prace składające się na stan surowy zamknięty obejmują między innymi:

 • przygotowanie fundamentów,

 • budowę ścian,

 • przygotowanie stropów,

 • budowę schodów,

 • budowę kominów,

 • montaż stolarki okiennej,

 • montaż drzwi zewnętrznych,

 • montaż dachu.

Prace składające się na stan deweloperski obejmują np.:

 • wyposażenie budynku kompletną instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, alarmową, telefoniczną i telewizyjną,

 • ocieplenie ścian,

 • wykończenie ścian,

 • wykonanie elewacji,

 • wykonanie wylewek podłogowych.

Prace składające się na stan pod klucz obejmują między innymi:

 • malowanie i tapetowanie ścian,

 • malowanie sufitów,

 • montaż wybranych rodzajów podłóg,

 • montaż parapetów,

 • montaż drzwi wewnętrznych,

 • wykonanie podbitki dachowej.

Wsparcie na etapie zagospodarowania terenu wokół domu

Jeśli takie będzie Twoje życzenie specjaliści z New-House wezmą na siebie również kompleksowe zagospodarowanie terenu znajdującego się wokół świeżo wybudowanej nieruchomości. Możemy wykonać dla Ciebie zarówno zaawansowane roboty ziemne, wytyczyć i przygotować niezbędne ścieżki oraz chodniki, przygotować podjazd, postawić ogrodzenie wraz z bramą, wybudować taras lub schody zewnętrzne. Tak naprawdę od Ciebie zależy, czym się zajmiemy, ponieważ nasze możliwości w tym zakresie są naprawdę szerokie.

Wsparcie na etapie formalnego odbioru budynku

Część inwestorów jest przerażona samą myślą o tym, jak wiele formalności trzeba dopilnować w sytuacji, gdy budynek już stoi i konieczny jest jego odbiór. Z naszą pomocą nie ma się czego obawiać, ponieważ zajmiemy się całą „papierkową robotą”, przygotowując wszystkie niezbędne dokumenty do odbioru instalacji elektrycznej, instalacji gazowej, instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz odbioru kominiarskiego. A kiedy już formalnościom stanie się zadość i odbiór nieruchomości przebiegnie pozytywnie, nie pozostanie nam nic innego jak tylko przekazać Ci klucze do Twojego nowego domu!

Przyznasz, że po zapoznaniu się z zakresem wsparcia, jakiego udzielamy naszym klientom, można powiedzieć, parafrazując popularne zdanie „nie taka ta budowa straszna jak ją malują”. I tak jest w istocie. Wszystkie działania składające się na realizację kompleksowego przedsięwzięcia budowlanego są prostsze i łatwiejsze, gdy ma się pomoc doświadczonych specjalistów z New-House. Jeśli więc mieszkasz w Łodzi lub województwie łódzkim i planujesz budowę domu pod klucz, skontaktuj się z nami! Chętnie pomożemy Ci stworzyć swoje miejsce na ziemi, w którym zamieszkasz ze swoimi bliskimi!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że możesz być osobą bardzo zajętą, dlatego dla Twojej wygody pracownicy naszej infolinii są do dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7.00 do 21.00. Zadzwoń. Dowiedz się więcej i stwórz z nami swój wymarzony dom!

Łódź, budowa domu kompleksowa i terminowa

Wybudowanie domu w Łodzi jest bardzo dużym przedsięwzięciem dla inwestorów. Realizacja wymaga nie tylko dużych nakładów finansowych, ale również poświęcenia swojego czasu i uwagi. Tak bywa zazwyczaj, ale… wcale nie musi tak być. Jeżeli podejmą Państwu współpracę z firmą budowlaną z wieloletnim doświadczeniem, która zna potrzeby inwestorów i rynek budowlany lepiej niż własną kieszeń. Firma New-House kompleksowo buduje domy w Łodzi w taki sposób, by inwestor został maksymalnie odciążony z odpowiedzialności za realizację.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, New-House rozpoczęła działalność w 1991 roku. Od tego czasu została przez nas zrealizowana niejedna budowa domu w Łodzi. Nasza kompleksowa oferta polega na zadbaniu o każdy szczegół budowy, inwestor nie musi się stresować i martwić o przypilnowanie kolejnego zadania. Jeśli chodzi o Łódź budowa domu przebiega bardzo sprawnie. Nasi klienci mogą liczyć na nasze wsparcie już w momencie poszukiwana idealnej działki pod budowę i w trakcie wybierania projektu domu jednorodzinnego. Poza samą realizacją budowy zajmujemy się także sprawami urzędowymi, wykonaniem zagospodarowania terenu i aranżacji wnętrza budynku.

Budujemy domy na terenie całej Polski, w tym również w Łodzi i okolicach. Nasze realizacje są wykonywane w oparciu o sprawdzone, wysokiej klasy materiały. Co więcej, ekipa wykonawcza składa się ze sprawdzonych wieloletnich pracowników, którzy charakteryzują się szeroko rozwiniętą wiedzą specjalistyczną oraz dużym doświadczeniem w zawodzie. To dzięki nim domy w Łodzi są realizowane tak sprawnie i precyzyjnie, a na każdą z realizowanych przez nas kompleksowo budów przyznajemy aż dziesięć lat gwarancji.

Załatwianie dostaw materiałów? Wnioskowanie o kolejne zgody w lokalnym urzędzie? Poszukiwanie konkretnych specjalistów? Tak nie musi wyglądać budowa domu! Łódź to jedno z miast, w którym realizujemy swoje usługi i również dla Państwa możemy zadbać o każdy aspekt budowy.

Budowa domu Łódź – jak wygląda w wykonaniu New-House?

Firma New-House realizuje budowę domów w oparciu o najlepsze standardy na rynku. Decydując się na to, by Państwa wymarzony dom w Łodzi został zrealizowany przez naszą firmę, zyskują Państwo gwarancję, że dokładny przebieg współpracy będzie zależał od Państwa indywidualnych oczekiwań. Biorąc pod uwagę na przykład Łódź budowa domu jest podzielona na trzy etapy:

 • Stan surowy – na pierwszym etapie prac, by wybudować dom w Łodzi, są wykonywane wszelkie prace ziemne, fundamenty, położenie izolacji, postawienie ścian, schodów, stropu, więźby dachowej, pokrycia dachowego itp.

 • Stan deweloperski – w kolejnym kroku wykonywana jest stolarka okienna, tynki wewnętrzne i zewnętrzne, instalacje wewnętrzne, ocieplenia, cała elewacja. Budowa domu do stanu deweloperskiego zajmuje nam około sześciu miesięcy.

 • Prace pod klucz – ostatnim etap prac to przygotowanie budynku pod zamieszkanie. Jest wykładana podłoga, malowane są ściany, montuje się drzwi wewnętrzne, a także urządzenia sanitarne, sprzęt elektroniczny. Budowa standardowego domu pod klucz zajmuje nam dziewięć miesięcy.

Ostatni etap prac może być znacznie szerszy, jeżeli tego sobie Państwo zażyczą. Firma New-House zajmuje się również realizacją zagospodarowania terenów zielonych. Wówczas budowa domu (Łódź) może zostać poszerzona na przykład o wykonanie podjazdu, chodnika, ogrodzenia, bramy wjazdowej, nasadzeń, tarasu, altany i wiele innych rzeczy.

W przeciągu naszej wieloletniej pracy zrealizowaliśmy już wiele różnych domów jednorodzinnych – były wśród nich bardzo duże, ekskluzywne domy, a także małe, klimatyczne domy poniżej stu metrów kwadratowych. Wszystkich naszych prac było już około tysiąca pięciuset, część z nich zostało udostępnionych na naszej stronie internetowej: https://new-house.com.pl/realizacje. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, zbudowane przez nas domy jednorodzinne mogą być dla Państwa ciekawą inspiracją by zrealizować własny dom w Łodzi.

Budowa domu Łódź – sprawdź gotowe projekty!

Inwestorzy decydujący się na to, by to firma New-House zrealizowała dla nich dom w Łodzi, mają możliwość wyboru różnych typów współpracy. Wyróżniamy wśród nich budowę, która wykorzystuje:

 • Gotowe projekty domów jednorodzinnych,

 • Projekty tworzone na indywidualne zlecenie inwestora,

 • Projekty zakupione przez inwestora w zewnętrznej firmie projektowej.

Coraz większą popularnością wśród klientów cieszą się gotowe projekty domów. Swoją popularność zawdzięczają szerokiemu wyborowi, niskiej cenie i możliwości dokładnego obejrzenia realizacji jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji. Jeśli chcą Państwo by to właśnie w okolicach miasta Łódź budowa domu została zrealizowana, warto wziąć pod uwagę gotowe projekty. Zachęcamy do zapoznawania się z szeroką bazą gotowych projektów, które znajdują się na stornie internetowej firmy New-House: https://new-house.com.pl/projekty-domow.

Gotowe projekty są zróżnicowane pod każdym kątem: metrażu budynku, rodzaju budowy, stylu. Dzięki temu z łatwością znajdą Państwo właśnie ten projekt, który idealnie wpasuje się w Państwa potrzeby. W przypadku, gdyby pojawiła się potrzeba przeprowadzenia zmian w jednym z planów budowy – nasi architekci są w stanie wykonać na Państwa prośbę adaptację. W jej ramach może zostać zmienione ułożenie okien, drzwi, ścian, a nawet może zostać zmieniona kubatura budynku. Wszystko zależy od Państwa potrzeb. Jeżeli mają Państwo do dyspozycji niestandardową działkę i problem ze znalezieniem odpowiedniego projektu – zachęcamy do skontaktowania się z nami, chętnie Państwu pomożemy. Naszym celem jest wspieranie klienta na każdym etapie prac związanych z realizacją wymarzonego domu.

Wybuduj dom w Łodzi z profesjonalistami – opinie o New-House

Jako firma budowlana działająca od 1991 roku mamy za sobą współprace z wieloma inwestorami. Poznanie ich oczekiwań i dopasowanie do nich naszej pracy było jednym z naszych głównych celów, bardzo zależy nam na tym, by klienci mogli być maksymalnie zadowoleni z realizacji. Dlatego nasza oferta jest stworzona w ten sposób, by mogła spełnić oczekiwania każdego inwestora:

 • Dziesięć lat gwarancji na wykonanie usługi,

 • Wsparcie merytoryczne i doradztwo,

 • Budowa domu od A do Z,

 • Realizacja spraw formalnych,

 • Jasno określone warunki umowy (w tym terminy i koszty realizacji).

To, ile pracy wkładamy w budowę domów skutkuje zadowolonymi opiniami naszych klientów na temat współpracy. Cieszymy się mocną renomą wśród inwestorów, którzy chętnie polecają nas swoim bliskim. Jeżeli rozważają Państwo współpracę z nami w celu budowy domu w Łodzi, zachęcamy do sprawdzenia naszych referencji: https://new-house.com.pl/referencje. Już blisko dwieście osób podzieliło się opiniami na temat naszych usług.

Budowa domu Łódź – te słowa nie muszą oznaczać stresu. Wybierając usługi firmy New-House zyskują Państwo gwarancję dobrze wykonanej pracy. Jeżeli interesuje Państwa nasza oferta, zachęcamy do kontaktu. Nasz numer telefonu i adres mailowy znajdą Państwo pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt. Zachęcamy do współpracy, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i szerzej przedstawimy naszą ofertę!

Kontakt

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, od 7:00 do 21:00.

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.
Zachęcamy do kontaktu.

kontakt66@new-house.com.pl

+48 504 125 130

r_skulimowski_contact_section_new