Budowa domu w województwie pomorskim

Oferta

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7-21

Budowa domu w województwie pomorskim

Każdy, kto mieszka w budownictwie wielorodzinnym, choć raz w życiu pomyślał o tym, jak miło byłoby przeprowadzić się do samodzielnie wybudowanego domu. Są jednak tacy, którzy na myśleniu nie poprzestają i wprowadzają swoje marzenia w czyn. Jednak większość potencjalnych inwestorów przeraża ogrom formalności, decyzji oraz spraw, jakich trzeba dopilnować, decydując się na budowę domu.

Na szczęście jak polska długa i szeroka można liczyć na kompleksowe wsparcia specjalistów z New-House. I nie mamy tutaj na myśli wsparcia jedynie w zakresie prac prowadzonych na placu budowy. Pomagamy naszym klientom również w wyborze działki, projektu budowlanego oraz w uzyskaniu pozwolenia na budowę, a to nadal nie wszystko. Jeśli więc również o ty skrycie marzysz o wybudowaniu domu w Gdańsku, Gdyni, Słupsku, Tczewie lub w innym mieście województwa pomorskiego to pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dlaczego warto budować z New-House?

Firma budowlana New-House powstała w 1991 roku i od tego czasu wybudowaliśmy ponad 1500 nieruchomości jednorodzinnych na terenie całej polski. Radość naszych klientów z posiadania swojego wymarzonego domu wykonanego dokładnie według ich potrzeb i oczekiwań to dla naszego zespołu największa nagroda i motywacja do ciągłego rozwoju i poszerzania posiadanych kompetencji.

Mamy doświadczenie, wiedzę, umiejętności praktyczne oraz zaawansowane zaplecze maszynowe, dzięki czemu możemy realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty budowlane. Jesteśmy pewni oferowanej jakości, dlatego na nasze usługi otrzymasz aż 10 lat gwarancji. Jeśli więc interesuje Cię budowa domu pod klucz w zaledwie dziewięć miesięcy, zapraszamy do współpracy.

Poniżej znajdziesz informacje o tym, w czym możemy Ci pomóc, jeśli zdecydujesz się na budowę domu od A do Z w województwie pomorskim?

Wspieramy, doradzamy, realizujemy – budowa domu z New-House

Doradzamy w wyborze działki budowlanej

Niezależnie czy szukasz miejsca do zamieszkania na terenie Sopotu, Tczewa, Rumii czy innego miasta pomożemy Ci znaleźć właściwą działkę, a następnie sprawdzimy ją zarówno pod kątem technicznym, jak i administracyjnym. Dzięki temu zyskasz pełen obraz sytuacji w możliwie najkrótszym czasie. Skontrolujemy np. powierzchnię, topografię, kształt oraz zalesienie terenu. Sprawdzimy również rodzaj gruntu, dostęp do mediów oraz bliskie i nieco dalsze otoczenie ze szczególnym uwzględnieniem obiektów, które mogą znacząco obniżyć komfort życia. Pod tym kątem przeanalizujemy również inwestycje planowane w pobliżu w najbliższych latach.

Dodatkowo przyjrzymy się Miejscowemu Planowi Zagospodarowania Przestrzennego, który da nam odpowiedź na pytanie, jaki rodzaj budynku można postawić na interesującej Cię działce oraz sprawdzimy stan prawny terenu. Możemy Ci również pomóc w pozyskaniu źródła finansowania na zakup działki oraz budowę domu. Oszczędność czasu oraz pewność, jaką zyskasz, współpracując z New-House na tym etapie realizacji marzenia o własnym domu dostajesz gratis!

Doradzamy w wyborze projektu budowlanego

Możemy Ci pomóc niezależnie czy interesuje Cię zakup gotowego projektu z wyceną, czy planujesz wybudowanie domu według projektu przygotowanego na indywidualne zamówienie. Nasi architekci są do Twojej dyspozycji zarówno podczas adaptacji gotowego projektu domu, jak i wykonania go w oparciu o jasno sprecyzowane potrzeby i oczekiwania. A jeśli kupiłeś projekt gdzieś indziej i chcesz z nami zrealizować to przedsięwzięcie budowlane, również dajemy taką możliwość.

Pomagamy w pozyskaniu pozwolenia na budowę

Inwestorzy z Trójmiasta oraz mniejszych miejscowości zlokalizowanych na terenie województwa pomorskiego borykają się z problemami związanymi ze skompletowaniem dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę, oraz prawidłowym przygotowaniem wniosku. Nie dotyczy to klientów, którzy zdecydowali się na wybudowanie domu od A do Z z naszą firmą, ponieważ oferujemy wsparcie również na tym ważnym etapie budowy.

Wykonujemy przyłącza budowlane

Jeśli działka, na którą się zdecydowałeś, nie posiada gotowych przyłączy budowlanych, wykonamy je dla Ciebie. Pomożemy Ci także w załatwieniu wszystkich formalności poprzedzających fizyczną budowę przyłączy energetycznych, gazowych oraz wodno-kanalizacyjnych.

Budujemy dom

 • Stan surowy zamknięty obejmuje prace związane z wykonaniem fundamentów, ścian stropów, schodów, kominów oraz montażem stolarki okiennej, drzwi zewnętrznych i dachu.

 • Stan deweloperski obejmuje wyposażenie budynku we wszystkie instalacje oraz prace związane z ociepleniem i wykończeniem ścian, elewacji oraz wykonaniem wylewek podłogowych.

 • Dom pod klucz uzyskujemy, gdy wykonamy podbitkę dachową, malowanie ścian i sufitów, montaż podłóg, drzwi wewnętrznych i parapetów. Na życzenie inwestora możemy wykonać także inne niewymienione tutaj działania. Po zakończeniu prac na tym etapie dom jest fizycznie gotowy do zamieszkania.

Pomagamy w zagospodarowaniu terenu

Piękny nowy dom wymaga odpowiedniego otoczenia, który w istocie jest przysłowiową wisienką na torcie. Dlatego wsparcie na etapie zagospodarowania terenu wokół nieruchomości nie mogło zabraknąć w naszej ofercie kompleksowej budowy domów. Możemy wykonać dla Ciebie podjazd, ścieżki, schody zewnętrzne czy tarasy. Montujemy również ogrodzenia i bramy wjazdowe. Bierzmy na siebie również wszystkie niezbędne prace ziemne niezależnie od stopnia ich zaawansowania. Z odpowiednio dobranym i dopracowanym otoczeniem budowa domu będzie skończona i kompletna.

Pomagamy w odbiorze budynku

Do gotowego domu nie można się wprowadzić, zanim nieprzeprowadzony zostanie jego oficjalny odbiór. Składa się na niego szereg formalności urzędowych oraz odbiór instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej i gazowej oraz odbiór przeprowadzany przez kominiarza. Jednak nie musisz się martwić ani przygotowaniem drobiazgowej dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia odbioru, ani jego fizycznym przebiegiem, ponieważ będziemy przy tobie również na tym etapie.

Jak widzisz dzięki współpracy z New-House budowa domu nie musi być ciężka i czasochłonna. Wręcz przeciwnie nasza wszechstronna pomoc sprawi, że będzie przyjemna i ekscytująca. Potwierdzą to nasi zadowoleni klienci nie tylko z województwa pomorskiego, ale również z innych zakątków polski. Jeśli więc choć raz w życiu zaświtała Ci w głowie myśl, jak cudownie byłoby popijać poranną kawę we własnym ogrodzie, skontaktuj się naszą infolinią już dziś i opowiedz nam o swoim marzeniu. Zapewniamy, że pomożemy Ci je zrealizować!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że możesz być osobą bardzo zajętą, dlatego dla Twojej wygody pracownicy naszej infolinii są do dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7.00 do 21.00. Zadzwoń. Dowiedz się więcej i stwórz z nami swój wymarzony dom!

Budowa domu Gdańsk – kompleksowa realizacja

Wiemy, że budowa domu to bardzo często trudny czas dla inwestorów – mogą pojawić się stresy związane z dużym nakładem odpowiedzialności. Co, gdyby ktoś zaproponował Państwu budowę domu w Gdańsku, która obędzie się bez tych problemów? Firma New-House wykonuje swoje usługi kompleksowo, dzięki czemu budowa domu jest wykonywana od A do Z, natomiast zaangażowanie inwestora jest ograniczone do absolutnego minimum. To my się wszystkim zajmiemy!

Budowa domu Gdańsk – ta realizacja nie musi się wiązać z tym, że inwestor będzie odpowiedzialny za kontaktowanie się z kolejnymi wykonawcami, dostawcami i urzędami. Budowa domu to duże przedsięwzięcie wymagające specjalistycznej wiedzy i doświadczenia, których inwestor nie ma obowiązku posiadać. Właśnie dlatego firma New-House dopasowała swoją ofertę tak by była możliwie najbardziej przyjazna dla każdego z klientów. Jeżeli interesuje Państwa firma budowlana (Gdańsk) – warto zaufać właśnie New-House. Wykonamy budowę domu od A do Z i zagwarantujemy Państwo pełne zadowolenie z wykonanych usług. Jesteśmy dla Państwa po to, by realizacja przebiegła sprawnie, terminowo i bez stresu.

Budowa domu w Gdańsku we współpracy z New-House

Dom w Gdańsku jest marzeniem wielu inwestorów – to nie tylko duże miasto, które oferuje swoim mieszkańcom świetne warunki zawodowe, ale również zalety bliskości morza. Dla nie jednej osoby dom nad morzem to spełnienie marzeń, a jak wiadomo marzenia warto spełniać. Możemy dla Państwa zadbać by w mieście Gdańsk budowa domu przebiegła w sposób maksymalnie profesjonalny.

Co oferujemy w ramach kompleksowej budowy domu w Gdańsku?

 • Przejrzyste warunki umowy – zanim zostanie rozpoczęta budowa domu przeprowadzamy dokładną analizę Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych. To do nich zostanie dopasowana realizacja w Gdańsku, budowa domu ma spełniać Państwa wymogi, a sporządzona z nami umowa pozwoli to dookreślić.

 • Jasno określone terminy realizacji – firma New-House jest znana z tego, że wzorowo pilnuje określonych w terminie terminów. Klienci chętnie podkreślają to w wystawianych nam referencjach, które mogą Państwo przeczytać na naszej stronie: https://new-house.com.pl/referencje.

 • Wskazanie dokładnych kosztów realizacji – wiemy, że jeśli w grę wchodzi tak duże miasto jak Gdańsk budowa domu jest w znacznym stopniu uzależniona od finansów. Dlatego przygotowaliśmy dla naszych klientów kalkulator budowlany, który pozwoli Państwu sprawdzić szacowany koszt budowy domu do stanu deweloperskiego: https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu. Wykonujemy również szczegółowe wyceny planowanych realizacji.

 • Sprawdzony zespół pracowniczy – firma New-House składa się z wieloletnich pracowników, których praca przekłada się na możliwość oferowania profesjonalnych usług. To sprawdzone osoby z dużym doświadczeniem w zawodzie i niezastąpioną, specjalistyczną wiedzą.

 • Wsparcie merytoryczne – nasi klienci mogą liczyć na merytoryczne doradztwo naszych specjalistów. Budowa domu w Gdańsku może się odbyć z naszym pełnym wsparciem – pomożemy przy znalezieniu odpowiedniej działki pod realizację, wyborze projektu i zdecydowaniu się na materiały z najlepszym stosunkiem ceny do jakości.

 • Kompleksowe wykonanie budowy domu – realizacja budowy domu w naszym wykonaniu to praca od A do Z, poza samą budową wykonujemy również aranżacje wnętrz i zagospodarowanie przestrzeni wokół domu.

 • Spokojna, bezstresowa realizacja – wiemy, że gdy w grę wchodzi budowa domu Gdańsk i każda inne miasto w Polsce wymaga załatwienia wielu spraw urzędowych. Podczas współpracy z New-House nie muszą się Państwo o to martwić – to my dbamy o pozwolenie na budowę i uzyskanie odpowiednich do realizacji dokumentów.

 • Dziesięć lat gwarancji na wykonane usługi – wykonywana przez kompleksowo budowa domu w Gdańsku wiąże się z uzyskaniem dziesięcioletniej gwarancji. To pewność, że Państwa dom jednorodzinny będzie trwały i efektowny przez wiele kolejnych lat.

Ile kosztuje budowa domu – Gdańsk?

Budowa domu w Gdańsku może wiązać się z różnymi kosztami – jest to zależne od wielu aspektów, na przykład: wykorzystanych materiałów, rodzaju budowy (dom parterowy, piętrowy czy też z poddaszem), a także od wielkości realizacji. Co więcej, oszacowanie kosztów realizacji jest o tyle problematyczne, że z roku na rok zmieniają się koszty materiałów budowlanych i robocizny. Jak w takim razie sprawdzić, ile będzie kosztowała budowa domu, jeśli chodzi o Gdańsk? Mamy dla Państwa dwa świetne rozwiązania:

Kalkulator budowy domu

Aby sprawdzić koszt budowy wystarczy kilka minut – wystarczy wykorzystać nasz kalkulator budowlany: https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu. Bazuje on na aktualnych danych z rynku budowlanego, więc jeśli podadzą Państwo informacje na temat planowanej realizacji szybko obliczy szacowane koszta. Obliczenia zostaną przesłane na Państwa maila. Warto pamiętać, że korzystanie z naszego narzędzia jest darmowe i dostępne dla każdego.

Gotowe projekty domów jednorodzinnych

Drugim rozwiązaniem jest zapoznanie się z gotowymi projektami domów od New-House. Nasza szeroka baza nie tylko pomoże Państwu w poszukiwaniu idealnej realizacji na dom w Gdańsku, ale także wskaże na konkretne ceny. Baza jest dostępna pod adresem: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Sprawdzając wybrany projekt znajdą Państwo takie informacje, jak: cena zakupu projektu, koszt budowy domu do stanu deweloperskiego, a także będą Państwo mogli zamówić szczegółową wycenę. Co więcej, każdy z projektów jest uzupełniony o komputerową wizualizację zakończonej budowy.

Wybuduj swój dom w Gdańsku z firmą New-House!

Dalsze Państwa poszukiwania, by została znaleziona odpowiednia firma budowlana w Gdańsku nie są już konieczne. Firma budowlana New-House działa na terenie całej Polski, a nasze szerokie doświadczenie i wysokiej klasy jakość oferowanych usług to argumenty, które przekonały już wielu inwestorów. Warto sprawdzić nasze wcześniejsze realizacje, wykonaliśmy ich już około tysiąca pięciuset: https://new-house.com.pl/realizacje. Chętnie wykonamy kompleksową budowę domu również dla Państwa.

Jeżeli zainteresowały Państwa nasze usługi i chcą Państwo poznać je bliżej lub nawiązać z nami współpracę – zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni w godzinach 7-21 w każdym dniu tygodnia, można się kontaktować z nami zarówno telefonicznie, jak i mailowo i przy pomocy chatu online na naszej stronie internetowej. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, nasze dokładne dane kontaktowe są dostępne pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt.

Warto pamiętać, że nawet jeśli chodzi o tak duże miasto, jak Gdańsk budowa domu wcale nie musi trudna i stresująca – kluczowe jest powierzenie realizacji doświadczonej, sprawdzonej firmie.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, od 7:00 do 21:00.

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.
Zachęcamy do kontaktu.

kontakt88@new-house.com.pl

+48 504 125 130

r_skulimowski_contact_section_new