alert
Pozdrawiamy Zespół New-House

Kalkulator budowy domu

Wypełnij kalkulator i sprawdź bezpłatnie koszty budowy

Wypełnij kalkulator i sprawdź bezpłatnie koszty budowy

W New-House pracujemy w branży budowlanej już ponad 25 lat.
Na swoim koncie mamy setki zrealizowanych projektów i tyle samo zadowolonych klientów.
Budowa domów pod klucz to nasza specjalność. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, do naszych kompleksowych usług włączyliśmy również kalkulator budowy domu, dzięki któremu bez trudu oszacujecie Państwo koszty swojej inwestycji.

Sprawdź ile będzie kosztować Twój dom

Aby wycena była adekwatna należy wpisać rzeczywisty metraż domu, następnie wybrać rodzaj dachu, stropu i garażu. W kolejnym kroku poprosimy Państwa o podanie danych kontaktowych, na które wyślemy gotową wycenę kosztów budowy Państwa domu. Usługa ta jest w zupełności bezpłatna i do niczego Państwa nie zobowiązuje.

Autorskie projekty na zamówienie

Jeżeli szukają Państwo firmy, która wykona dla Was dom pod klucz, łącznie z indywidualnym projektem i załatwieniem wszelkich formalności - to znaczy, że jesteście w dobrym miejscu.
Przygotowujemy projekty na różnego rodzaju domy jednorodzinne - zarówno nowoczesne i energooszczędne, jak i tradycyjne, murowane. Jesteśmy w stanie spełnić wszelkie oczekiwania naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami!

Akademia Budowlana New-House

Jeśli chcą Państwo skorzystać z bezpłatnej porady budowlanej, zachęcamy do podania swojego numeru telefonu - zadzwonimy w ciągu 48 godzin.