alert
Pozdrawiamy Zespół New-House

Kalkulator budowy domu

Wypełnij kalkulator i sprawdź bezpłatnie koszty budowy

Wypełnij kalkulator i sprawdź bezpłatnie koszty budowy

Pracujemy w branży budowlanej już ponad 25 lat.
Na swoim koncie mamy setki zrealizowanych projektów i tyle samo zadowolonych klientów.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, do naszych kompleksowych usług włączyliśmy również kalkulator budowy domu, dzięki któremu bez trudu oszacujecie Państwo koszty swojej inwestycji.

Sprawdź, ile będzie kosztować Twój dom

Aby wycena była adekwatna, należy wpisać rzeczywisty metraż domu, następnie wybrać rodzaj dachu, stropu i garażu. W kolejnym kroku poprosimy o podanie danych kontaktowych, na które wyślemy gotową wycenę budowy Państwa domu. Usługa ta jest w zupełności bezpłatna i do niczego Państwa nie zobowiązuje.

Autorskie projekty na zamówienie

Jeżeli szukają Państwo firmy, która wykona dla Was dom pod klucz, łącznie z indywidualnym projektem i załatwieniem wszelkich formalności - to znaczy, że jesteście w dobrym miejscu.
Przygotowujemy projekty na różnego rodzaju domy jednorodzinne - zarówno nowoczesne i energooszczędne, jak i tradycyjne, murowane. Posiadamy szerokie doświadczenie w realizacji projektów domów w różnych stylach architektonicznych i różnej wielkości, dlatego jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw nawet najbardziej wymagajacym projektom. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami!

Akademia Budowlana New-House

Jeśli chcą Państwo skorzystać z bezpłatnej porady budowlanej, zachęcamy do podania swojego numeru telefonu - zadzwonimy w ciągu 48 godzin.