Budowa domu w województwie lubuskim

Oferta

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7-21

Budowa domu w województwie lubuskim

Od kilku lat mocno zauważalny jest trend swoistej emigracji Polaków z miast na tereny podmiejskie oraz wiejskie. Nieustanny pośpiech i wszechobecny zgiełk połączony z postępującym zanieczyszczeniem środowiska oraz słabo rozwiniętą strefą zieleni sprawia, że single, pary, rodziny z dziećmi oraz seniorzy uciekają z miasta w poszukiwaniu spokoju i niczym nieskrępowanego dostępu do natury. Nie oznacza to jednak całkowitego odcięcia od zdobyczy cywilizacyjnych czekających w Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Żaganiu oraz innych miejscowościach województwa lubuskiego a jedynie stworzenie oazy spokoju, w której można odpocząć po męczącym dniu spędzonym w przestrzeni miejskiej.

Część inwestorów chcąc zaoszczędzić czas, decyduje się na zakup gotowego domu na przedmieściach. Jednak nie brakuje osób, które wolą w takiej sytuacji stworzyć własną przestrzeń od podstaw. Jednak również oni niepokoją się ilością spraw i decyzji, jakie wiążą się z takim przedsięwzięciem. Budowa domu to czasochłonny i skomplikowany proces jednak nie trzeba wszystkiego robić samodzielnie. I nie mamy tutaj na myśli jedynie fizycznych prac wykonywanych na placu budowy, ale także zagadnienia administracyjne i formalne. Wystarczy bowiem zdecydować się na współpracę z wykonawcą, który zajmie się kompleksową budową domu na zlecenie. Budując dom z New-House możesz liczyć na profesjonalne wsparcie fachowców na każdym etapie budowy domu od A do Z.

Dlaczego warto budować dom z New-House?

New-House to firma budowlana, która działa na rynku od 1991 roku. W czasie trzydziestoletniej działalności nasze przedsiębiorstwo wybudowało ponad 1500 domów prywatnych na terenie całego kraju. Radość naszych inwestorów jest dla nas największą nagrodą i motorem do ciągłego doskonalenia. Nasz zespół ma nie tylko wieloletnie doświadczenie w branży, ale także rozległą i ciągle aktualizowaną wiedzę fachową oraz umiejętności natury praktycznej. Jeśli dodamy do tego rozbudowane zaplecze technologiczne, otrzymujemy połączenie, które pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów budowlanych na prawdziwie europejskim poziomie. Jeśli zdecydujesz się na budowę do stanu deweloperskiego, nowym domem będziesz cieszyć się już po pół roku, jeśli natomiast zależy Ci na budowie domu pod klucz, prace zakończymy w dziewięć miesięcy. Powinieneś również wiedzieć, że nasze usługi objęte są dziesięcioletnią gwarancją, co jest najlepszym poświadczeniem wysokiej jakości, którą oferujemy.

Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, na jaką pomoc możesz liczyć na każdym z etapów budowy domu jednorodzinnego w województwie lubuskim?

Wsparcie podczas zakupu działki budowlanej

Z przyjemnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią działkę na wskazanym terenie, a następnie sprawdzimy ją zarówno pod kątem technicznych, jak i również administracyjnym.

Oto czym możemy się zająć:

 • skontrolujemy powierzchnię, kształt, topografię oraz zalesienie działki,

 • określimy również rodzaj gruntu oraz poziom wód gruntowych,

 • sprawdzimy, czy możliwy jest dostęp do mediów – jeśli teren jest nieuzbrojony,

 • przyjrzymy się także bliższej i dalszej okolicy pod kątem ewentualnych uciążliwości tj. drogi szybkiego ruchu, tory kolejowe czy uciążliwe działalności komercyjne,

 • skontrolujemy również Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego pod kątem parametrów domu, jaki można wybudować na konkretnej działce,

 • dowiemy się jakie inwestycje są planowane w okolicy w najbliższym czasie, abyś nie był zaskoczony, że wybudowano coś, co zakłóca Twój spokój,

 • sprawdzimy stan prawny terenu oraz zapisy w księdze wieczystej dotyczące ewentualnych zobowiązań ciążących na działce,

 • możemy również znaleźć korzystne źródło finansowania dla zakupu działki.

naszym wsparciem zaoszczędzisz nie tylko czas, ale również środki finansowe, jakie mógłbyś stracić w sytuacji nietrafionej inwestycji w ziemię pod budowę. Nie wspominając o stresie, który towarzyszy tego rodzaju przedsięwzięciom, szczególnie gdy kupujemy działkę i budujemy dom po raz pierwszy w życiu.

Wsparcie podczas zakupu projektu budowlanego

Nasi klienci w województwa lubuskiego oraz innych części kraju mają do wyboru jedną z trzech metod pozyskania odpowiedniego projektu budowlanego.

 1. Zakup gotowego projektu domu z wyceną z bazy znajdującej się na stronie New-House, którego adaptacją zajmą się nasi architekci.

 2. Zakup projektu domu wykonanego na indywidualne zamówienie, w którym inwestor może zawrzeć wszystkie swoje pomysły.

 3. Zakup projektu domu spoza oferty naszej oferty, którego wykonaniem z przyjemnością się zajmiemy.

Wsparcie w pozyskaniu pozwolenia na budowę

Uzyskanie pozwolenia na budowę znerwicowało już niejednego inwestora zarówno z Międzyrzeca, Nowej Soli, Słubic, Świebodzina oraz miejscowości ościennych zlokalizowanych na terenie województwa lubuskiego. Dzieje się tak głównie dlatego, że odnalezienie się w rozbudowanych zawiłościach administracyjnych bywa mocno problematyczne a ilość dokumentacji, jaką trzeba na tę okoliczność zgromadzić, też nie należy do najmniejszych. Z naszą pomocą poprawnie wypełnisz wniosek i skompletujesz wszystkie niezbędne załączniki, dzięki czemu cały proces przebiegnie tak szybko i sprawnie jak to tylko możliwe.

Wsparcie podczas wykonania przyłączy budowlanych

Jeśli zdecydujesz się na zakup działki nieuzbrojonej, możesz liczyć na naszą pomoc także na etapie wykonania przyłączy budowlanych. Będziemy Cię wspierać zarówno podczas przygotowania dokumentów niezbędnych do podpisania umów z dostawcami mediów, jak i również wtedy, gdy trzeba będzie fizycznie wykonać przyłącza na terenie pod budowę.

Wsparcie podczas fizycznych prac budowlanych – stan surowy zamknięty

Na stan surowy zamknięty wykonywany przez New-House składają się następujące prace:

 • przygotowanie fundamentów w wybranej technologii,

 • budowa ścian oraz stropów,

 • budowa schodów wewnętrznych, jeśli takowe są przewidziane w projekcie domu,

 • budowa kominów,

 • montaż stolarki okiennej,

 • montaż drzwi zewnętrznych,

 • montaż dachu.

Wsparcie podczas fizycznych prac budowlanych – stan deweloperski

Aby uzyskać stan deweloperski, wykonujemy poniższe prace:

 • wyposażamy dom w kompletną instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, alarmową, telefoniczną i telewizyjną,

 • przeprowadzamy prace wykończeniowe ścian,

 • wykonujemy wylewki podłogowe,

 • ocieplamy budynek,

 • wykonujemy elewację.

Wsparcie podczas fizycznych prac budowlanych – stan pod klucz

Wykończenie domu pod klucz obejmuje poniższe rodzaje prac:

 • montaż podłóg,

 • montaż drzwi wewnętrznych,

 • montaż parapetów,

 • malowanie ścian oraz sufitów,

 • wykonanie podbitki dachowej.

Co do zasady po zakończeniu prac składających się na budowę domu pod klucz nieruchomość jest gotowa do zamieszkania. Należy jednak pamiętać, że powyższa lista nie wyczerpuje całkowitego zakresu prac, jakie możemy wykonać na każdym z etapów. To jakie działania zostaną przeprowadzone, zależy bezpośrednio od potrzeb i oczekiwań inwestora.

Formalny odbiór nieruchomości

Należy jednak pamiętać, że choć po zakończeniu budowy pod klucz dom jest fizycznie gotowy na przyjęcie domowników, to nie można się do niego wprowadzić, zanim nie zostanie przeprowadzony formalny odbiór budynku. Oczywiście świadczymy pomoc również na tym etapie. Ma to szczególnie duże znaczenie, ponieważ odbiór nieruchomości wymaga wcześniejszego skompletowania drobiazgowej dokumentacji co dla osoby, która nigdy się tym nie zajmowała, może być nie tylko bardzo czasochłonne, ale również problematyczne. Nietrudno również o pomyłki. Z nami cały proces odbioru przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Wsparcie podczas zagospodarowania terenu wokół nieruchomości

New-House może wziąć na siebie także prace związane z zagospodarowaniem terenu wokół nowopowstałego domu. To w jakimś sensie przysłowiowa wisienka na torcie, która sprawia, że nieruchomość jest nie tylko funkcjonalna, ale również doskonała do wypoczynku.

W trakcie aranżacji ogrodu możemy zająć się np.:

 • robotami ziemnymi,

 • wytyczeniem i wykonaniem niezbędnych ścieżek oraz chodników,

 • wykonaniem podjazdu,

 • wykonaniem tarasu, jeśli takowego nie było w projekcie budowlanym domu,

 • montażem ogrodzenia oraz bramy wjazdowej,

 • montażem schodów zewnętrznych,

 • innymi pracami, które będą konieczne, aby nieruchomość zyskała pełną funkcjonalność.

Jak widzisz, decydując się na współpracę z New-House możesz liczyć na naprawdę kompleksową pomoc w każdej sprawie związanej z budową domu jednorodzinnego. Trudno się dziwić, że w tej sytuacji stworzenie swojego miejsca na ziemi zleca nam wielu klientów nie tylko z województwa lubuskiego oraz innych części kraju.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że możesz być osobą bardzo zajętą, dlatego dla Twojej wygody pracownicy naszej infolinii są do dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7.00 do 21.00. Zadzwoń. Dowiedz się więcej i stwórz z nami swój wymarzony dom!

Budowa domu lubuskie – realizacja w wykonaniu profesjonalistów

Województwo lubuskie jest miejscem, gdzie chcą Państwo zamieszkać? To świetny region, który proponuje swoim mieszkańcom wiele interesujących miejsc pod budowę, takich jak chociażby Zielona Góra czy też Gorzów Wielkopolski. Decydując się na budowę wymarzonego domu jednorodzinnego warto powierzyć realizację zaufanej, dobrej firmie budowlanej – takiej jak New-House.

Budowa domu Zielona Góra? Budowa domu Gorzów Wielkopolski? Bez względu na to, które miejsce pod budowę w województwie lubuskim Państwo wybiorą – chętnie podejmiemy się realizacji. Jesteśmy firmą, która zajmuje się kompleksową budową domów na terenie całej Polski. Nasze usługi zagwarantują Państwo zadowolenie z ostatecznego efektu, a także przebiegu współpracy. Firmę New-House charakteryzuje przede wszystkim terminowość, jakość wykonania, przejrzystość warunków umowy i świetny efekt.

Od 1991 roku w naszej ofercie mieści się budowa domu pod klucz, w rejon usługi wchodzi też lubuskie województwo. Nasza kompleksowa oferta pozwoliła na zrealizowanie już około tysiąca pięciuset domów jednorodzinnych dla naszych klientów. Wśród nich pojawiały się duże, ekskluzywne rezydencje, nowoczesne wille, domy pasywne, a także klasyczne domy jednorodzinne. Każda z tych realizacji była przez nas wykonywana z zapewnieniem tego samego poziomu jakości i profesjonalizmu. Jesteśmy świadomi tego, jak różnorodne potrzeby potrafią mieć inwestorzy – dlatego dopasowujemy do nich naszą ofertę. Państwa wymarzona budowa domu w lubuskie może zostać poprowadzona przez nas od A do Z. Wesprzemy Państwa już na etapie wyboru odpowiedniej działki pod realizację, projektu domu, przeprowadzimy samą budowę, a także zadbamy o załatwienie koniecznych spraw urzędowych, wykonamy zagospodarowanie przestrzeni zielonej wokół wybudowanego domu, możemy również zrealizować projekt i wykonać aranżację wnętrza. Dokładny przebieg współpracy zależy od Państwa!

Budowa domu w Gorzowie Wlkp i Zielonej Górze – wybierz projekt!

Budowa domu wymaga przede wszystkim dobrania odpowiedniego projektu. Bez względu na to, jakie mają Państwa wymagania wobec planowanego domu w województwie lubuskim – pomożemy Państwu je zrealizować. Nasza współpraca z inwestorami odbywa się na trzy różne sposoby.

Gotowe projekty domów jednorodzinnych

Budowa domu Gorzów Wielkopolski, budowa domu Zielona Góra – te realizacje bardzo często są wykonywane na podstawie gotowych projektów z naszej firmowej bazy. Inwestorzy lubią to rozwiązanie ze względu na różnorodność propozycji, a także ich przystępną niską cenę. Baza gotowych projektów od New-House jest bardzo bogato wyposażona, więc z łatwością znajdą tam Państwo projekty wpasowujące się w konkretne wymagania. Warto również pamiętać, że każda z gotowych propozycji może zostać poddana adaptacji, tak by budowa domu w lubuskie była idealnie dopasowana do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Baza naszych projektów jest dostępna pod adresem: https://new-house.com.pl/projekty-domow.

Projekt domu na zlecenie od architekta New-House

Część klientów woli by ich dom w Gorzowie Wlkp lub w Zielonej Górze był budowany na bazie indywidualnie dopasowanego projektu budowy. Nasi świetni architekci mogą taki projekt dla Państwa zrealizować. Takie rozwiązanie zagwarantuje Państwu, że dom będzie pod każdym kątem spełniał Państwa wymagania, architekt weźmie pod uwagę – powierzchnię działki, Państwa potrzeby, możliwości finansowe, a także wybraną stylistykę i technikę budowy.

Budowa na podstawie projektu z zewnętrznej firmy

Jeżeli interesuje Państwa budowa domu pod klucz w województwie lubuskim, a mają Państwo już nabyty projekt – również chętnie podejmiemy się jego realizacji. Współpraca z nami może również polegać na bazowaniu na projekcie z zewnętrznej firmy projektowej. Co więcej, jeśli potrzebują Państwo pomocy w znalezieniu odpowiedniego projektu – nasi specjaliści chętnie w tym Państwu pomogą.

Koszt budowy domu – województwo lubuskie

Ile będzie kosztowała budowa domu? To pytanie, które zadaje sobie każdy inwestor przed rozpoczęciem realizacji. Jesteśmy świadomi tego, jak ważną kwestią są finanse – bez względu na to czy budowa domu obejmuje Gorzów Wlkp czy też Zieloną Górę. Każdy inwestor chciałby poznać możliwy koszt realizacji i po prostu się na niego przygotować. Z myślą o inwestorach i ułatwieniu im podejmowania wszelkich decyzji związanych z realizacją, przygotowaliśmy intuicyjny kalkulator budowy domu. Dzięki niemu sprawdzą Państwo koszt budowy domu (lubuskie).

Przygotowany przez naszych specjalistów kalkulator bazuje na podanych przez Państwa informacjach o planowanej realizacji oraz na aktualnych danych z rynku, dzięki czemu wyliczy najbardziej prawdopodobny koszt budowy domu do stanu deweloperskiego. Korzystanie z naszego narzędzia jest darmowe i bardzo proste, cała operacja nie zajmie Państwu dłużej niż dwie minuty. Aby skorzystać z naszego narzędzia wystarczy wejść w link: https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu.

Jak wygląda budowa domu z firmą New-House?

Decydując się na współpracę z firmą New-House mogą być Państwo przekonani, że zajmiemy się nie tylko tym, by została zrealizowana budowa domu. Lubuskie to region, w którym często wykonujemy nasze prace – każda z nich została wykonana bardzo profesjonalnie, a inwestorzy mieli możliwość skorzystania z naszej pełnej oferty, która obejmuje:

 • Pomoc w znalezieniu odpowiedniej działki budowlanej – firma New-House oferuje wsparcie klientów na każdym etapie realizacji. Wielu inwestorom pomogliśmy w znalezieniu działki o odpowiednich parametrach pod budowę. Sprawdzamy korzystność jej lokalizacji w województwie lubuskim, a także rodzaj gruntu, dostęp do mediów, cenę i wielkość, kształt.

 • Pomoc w poszukiwaniu najlepiej dopasowanego projektu domu – dom w Zielonej Górze czy w innych miastach województwa lubuskie powinien zostać zrealizowany na bazie projektu dostosowanego do potrzeb inwestora i warunków działki. Pomagamy inwestorom w znalezieniu odpowiedniej propozycji, która spełni wszystkie konieczne kryteria.

 • Wykonanie wyceny – inwestorzy mogą skorzystać z naszego kalkulatora budowlanego jeszcze przed podjęciem decyzji o tym, że będzie realizowana budowa domu. Natomiast w późniejszym etapie realizujemy dla nich szczegółową wycenę danej budowy.

 • Zrealizowanie spraw formalnych – firma New House dba także o sprawy urzędowe. Inwestorzy, którzy razem nami budują dom pod klucz w Lubuskiem zostaną maksymalnie odciążeni z wszystkich prac związanych z realizacją, również tych formalnych.

 • Budowy domu jednorodzinnego pod klucz – budowa domu w naszym wykonaniu jest realizowana sprawnie, solidnie oraz terminowo. Budowa domu pod klucz jest realizowana przez New-House w dziewięć miesięcy.

 • Wykonanie aranżacji wnętrza i zagospodarowanie terenu wokół domu – klienci firmy New-House mogą również rozszerzyć współpracę o dodatkowe usługi, takie jak wykonanie i zrealizowanie projektu wnętrza domu lub ogródka i całego terenu wokół domu.

Jesteśmy firmą, której warto zaufać. Nasi klienci chętnie polecają nas dalej i dzielą się opiniami na temat naszej pracy: https://new-house.com.pl/referencje. Polecamy Państwu również zapoznać się z naszymi wcześniejszymi realizacjami: https://new-house.com.pl/realizacje. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, zachęcamy do kontaktu – chętnie podejmiemy się realizacji.

Budowa domu lubuskie – gwarantowana jakość z New-House!

Kontakt

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, od 7:00 do 21:00.

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.
Zachęcamy do kontaktu.

kontakt66@new-house.com.pl

+48 504 125 130

r_skulimowski_contact_section_new