Budowa domu w województwie małopolskim

Oferta

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7-21

Budowa domu w województwie małopolskim

Dawno nie było w naszym kraju takiego poruszenia w kwestii budowy domu jak w roku 2020. Wydaje się, że osoby, które do tej pory rozważały tego rodzaju inwestycję w kontekście dalekich planów zamknięte w domach w czasie wiosennego lockdownu nabrały pewności, że wybudowanie własnego domu z ogrodem to jednak ich droga. Ograniczenia związane z pandemią boleśnie uświadomiły nam bowiem, jak ważny jest niczym nieskrępowany kontakt z otaczającą przyrodą i możliwość decydowania, kiedy wychodzimy z domu, a kiedy w nim pozostajemy. Z tego samego powodu prawdziwy renesans przeżywają obecnie ogródki działkowe, które do tej pory wielu kojarzyły się bardziej z epoką słusznie minioną niż z komfortowym wypoczynkiem na łonie natury.

W ogólnym zainteresowaniu budownictwem jednorodzinnym zauważamy jednak jedną prawidłowość – część potencjalnych inwestorów nie podejmuje się budowy domu ze strachu. Jak to ze strachu? Już wyjaśniamy. Boją się ogromu decyzji, formalności oraz spraw, których będą musieli w tej sytuacji dopilnować, szczególnie jeśli nigdy wcześniej tego nie robili i często nie mają również odpowiedniej wiedzy. Zasadne jest więc zastanowienie się, czy wszystkie sprawy związane z budową inwestor musi załatwiać sam? Nie musi! I to jest doskonała informacja!

Wybuduj dom razem z New-House!

Każdy klient, który zdecyduje się na budowę domu od A do Z z firmą New-House może liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym z etapów realizacji inwestycji. I nie mamy tutaj na myśli jedynie prac wykonywanych na placu budowy, ale także pomoc w zakupie działki i projektu budowlanego oraz formalności urzędowe związane z pozwoleniem na budowę, doprowadzeniem mediów czy odbiorem budynku. Dzięki wsparciu naszych fachowców inwestorzy minimalizują stres, oszczędzają swój czas a nierzadko również pieniądze, które mogłyby zostać stracone np. w przypadku nietrafionej inwestycji w ziemię lub projekt domu, którego nie da się wybudować na posiadanej działce budowlanej albo niskiej jakości materiały budowlane niemożliwe do wykorzystania.

Firma budowlana New-House buduje domy jednorodzinne od blisko trzydziestu lat. W tym czasie zdobyliśmy wszechstronne doświadczenie oraz rozległą wiedzę fachową, którą nieustannie aktualizujemy i poszerzamy. Dysponujemy także zaawansowanym zapleczem technologicznym. Takie połączenie sprawia, że jesteśmy w stanie realizować projekty o różnorodnym poziomie zaawansowania dla nawet najbardziej wymagających klientów. Nieustannie śledzimy najnowsze trendy zarówno w architekturze, jak i w zakresie nowoczesnych technologii, aby oferować topowe rozwiązania ze świata i świadczyć usługi na prawdziwie europejskim poziomie.

Na co możesz liczyć, podejmując współpracę z New-House?

Profesjonalna pomoc w wyborze działki budowlanej

Mieszkańcy Krakowa, Nowego Sącza, Tarnowa, Oświęcimia i innych miejscowości znajdujących się w województwie małopolskim mogą liczyć na nasze wsparcie w zakresie znalezienia, wyboru i zakupu działki budowlanej, która spełni ich oczekiwania. W imieniu inwestora sprawdzimy teren zarówno pod kątem technicznym (powierzchnia, kształt, topografia, zalesienie, rodzaj gruntu, media, otoczenie itp.), jak i administracyjnym (Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, stan prawny, właściciele, obciążenia, planowane inwestycje w okolicy itp.). Dzięki temu klient uniknie niepotrzebnego stresu oraz ewentualnych błędów mogących mieć wpływ na realizację całej inwestycji budowlanej.

Fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniego projektu budowlanego

Jeśli chodzi o projekt domu to inwestorzy współpracujący z New-House mają trzy możliwości jego zakupu:

 • gotowy projekt domu pochodzący z naszej bazy projektów z wyceną, którego adaptację do warunków terenowych wykonają nasi architekci,

 • projekt domu przygotowany na indywidualne zamówienie przez naszych specjalistów,

 • projekt domu zakupiony w innym miejscu.

Każdy z powyższych projektów może zostać zrealizowany przez naszą firmę.

Wsparcie podczas uzyskiwania pozwolenia na budowę

Decydując się na kompleksową budowę domu z New-House możesz liczyć na pomoc także w tak skomplikowanym etapie, jakim jest uzyskiwanie pozwolenia na budowę. Ogrom dokumentów, jakie należy skompletować oraz spraw formalnych, jakich trzeba w tej sytuacji dopilnować, przeraża nawet najbardziej odważnych inwestorów. Jednak z naszą pomocą załatwisz wszystko sprawnie i tak szybko, jak to tylko możliwe niezależnie czy planujesz budowę w Chrzanowie, Olkuszu, Nowym Targu czy Zakopanem.

Pomoc formalna i fizyczna w wykonaniu przyłączy budowlanych

Uzbrojenie działki wymaga w pierwszej kolejności skompletowania niezbędnych dokumentów i podpisania umów z dostawcami mediów. Dopiero kiedy mamy umowy w ręce możemy przystąpić do fizycznego wykonania przyłączy na terenie posiadanej działki budowlanej. Każdy z tych etapów nierzadko trwa zbyt długo. Aby tego uniknąć, warto powierzyć te zadania naszym specjalistom, którzy niejedno tego rodzaju zlecenie doprowadzili do szczęśliwego i co najważniejsze szybkiego końca.

Działania na placu budowy

Gdy wydano prawomocne pozwolenie na budowę, a na działce podłączone są niezbędne media, przychodzi czas na właściwe działania budowlane. W przypadku budowy domu pod klucz mamy do czynienia z trzema etapami prac obejmujących konkretne zadania. Warto jednak pamiętać, że przedstawiony poniżej katalog bynajmniej nie wyczerpuje zakresu prac, jakich możemy podjąć się w ramach współpracy z klientami z województwa małopolskiego oraz innych regionów naszego kraju.

Stan surowy zamknięty obejmuje następujące prace:

 • wykonanie fundamentów,

 • wykonanie ścian oraz stropów,

 • wykonanie schodów wewnętrznych,

 • montaż okien oraz drzwi zewnętrznych,

 • wykonanie dachu oraz kominów.

Stan deweloperski obejmuje prace tj.:

 • wyposażenie w niezbędne instalacje np. wodno-kanalizacyjna, elektryczna, alarmowa, CCTV, telefoniczna itp.,

 • ocieplenie i wykończenie ścian oraz elewacji,

 • wykonanie wylewek podłogowych.

Stan pod klucz obejmuje poniższe prace:

 • malowanie i tapetowanie ścian,

 • malowanie sufitów,

 • montaż podłóg w wybranej technologii,

 • wykończenie stolarki okiennej i montaż parapetów,

 • montaż drzwi wewnętrznych,

 • wykonanie podbitki dachowej.

Wsparcie podczas zagospodarowania terenu wokół budynku

Zagospodarowanie terenu wokół nowo wybudowanego domu jest przysłowiową wisienką na torcie, dzięki której nieruchomość staje się w pełni funkcjonalna zarówno do zamieszkania, jak również rekreacji i wypoczynku. W ramach współpracy z New-House inwestorzy mogą liczyć na wykonanie niezbędnych robót ziemnych, ścieżek, chodników, oczek wodnych, podjazdów, tarasów czy budowę schodów zewnętrznych. W zakresie kompleksowej budowy domu możemy zaproponować również montaż wybranego typu ogrodzenia oraz bramy wjazdowej do nieruchomości. To jakie prace adaptacyjne zostaną docelowo wykonane, zależy od indywidualnych potrzeb klienta i jego bliskich.

Pomoc podczas formalnego odbioru nieruchomości przez właściwe służby

Choć budynek jest fizycznie gotowy do zamieszkania de facto po zakończeniu prac składających się na budowę domu pod klucz, to myli się jednak ten, kto myśli, że w takiej sytuacji wystarczy podjechać autem przeprowadzkowym, aby się wprowadzić. Zanim to nastąpi, konieczny jest jeszcze formalny odbiór nieruchomości przez wyznaczone do tego służby. Mają one za zadanie skontrolować zgodność powstałego budynku z projektem przedłożonym na etapie starania się o pozwolenie na budowę oraz sprawność wszystkich działających w domu instalacji. W praktyce kontroli podlega instalacja elektryczna, gazowa, wodno-kanalizacyjna oraz kominowa. Jakby tego było mało, do sprawnego odbioru konieczne jest również przedłożenie niezwykle drobiazgowej dokumentacji. W tej sytuacji nic dziwnego, że ten etap kończący przedsięwzięcie budowlane jest przysłowiową solą w oku wielu inwestorów. Na szczęście z naszą pomocą cały proces przebiega tak sprawnie, jak to tylko jest możliwe.

Mamy nadzieję, że udało nam się miło zaskoczyć Cię zakresem współpracy, na jaki możesz liczyć zlecająca nam budowę domu od A do Z? Nie ukrywamy, że większość inwestorów korzystających z naszego profesjonalnego wsparcia uważa, dzięki kompleksowej współpracy z naszymi profesjonalistami budowa była dla nich nie tylko łatwa, ale również przyjemna. Jeśli więc i Ty chcesz wybudować swój dom bez stresu, wybierz New-House!

Skontaktuj się z naszą infolinią i opowiedz o swoim projekcie. Zrobimy wszystko by pomóc Ci zrealizować Twoje marzenie szybko, sprawnie i bezpiecznie.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że możesz być osobą bardzo zajętą, dlatego dla Twojej wygody pracownicy naszej infolinii są do dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7.00 do 21.00. Zadzwoń. Dowiedz się więcej i stwórz z nami swój wymarzony dom!

Kraków budowa domu – zaufaj firmie New-House

Budowa domu w Krakowie to coś, co jest Państwa marzeniem? Warto zlecić to profesjonalistom takim, jak firma New-House. Trzeba przyznać, że kompleksowa budowa domu jednorodzinnego generuje dużej wysokości koszta, a przy tym potrafi być bardzo pracochłonna. Oddając taką pracę w ręce sprawdzonej firmy zyskują Państwo gwarancję, że tak duży nakład finansowy będzie się wiązał z dobrą realizacją.

Współpracując z firmą New-House poza dobrze przeprowadzoną realizacją zyskują Państwo pewność terminowego zakończenia budowy oraz dziesięcioletnią gwarancję na wykonane usługi. Jeśli chodzi o Kraków budowa domu powinna zostać przeprowadzona w sposób maksymalnie profesjonalny, uzyskają to Państwo z firmą New-House.

Jak może wyglądać wymarzony dom w Krakowie?

New-House to firma budowlana, która działa na Polskim rynku już od 1991 roku. Przez tak długi czas udało nam się współpracować z inwestorami o różnorodnych oczekiwaniach i preferencjach. Każda z takich współprac jest bardzo ciekawa, a dzięki niej powstają unikalne, niepowtarzalne domy jednorodzinne. Każdy projekt ma w sobie coś oryginalnego, Państwa wymarzony dom w Krakowie też z pewnością taki będzie.

Interesuje Państwa firma budowlana w Krakowie? Warto zaufać New-House, działamy na terenie całej Polski i mamy za sobą około tysiąca pięciuset realizacji domów jednorodzinnych. Wśród nich znalazły się przestrzenne rezydencje powyżej 300 metrów kwadratowych, nieco mniejsze wille i standardowe domy jednorodzinne. Zróżnicowanie wśród naszych projektów sięga również do stylu (nowoczesny, klasyczny, skandynawski, staropolski itp.) i rodzaju wykonania (piętrowy, parterowy, z poddaszem użytkowym). To, jaki efekt zaprezentuje budowa domu w Krakowie zależy wyłącznie od inwestora – to do Państwa oczekiwań, preferencji i możliwości finansowych dopasowujemy całą realizację. Na początek zachęcamy do zapoznania się z wykonanymi już przez nas wcześniej domami jednorodzinnymi: https://new-house.com.pl/realizacje. Być może któraś z tych realizacji okaże się dla Państwa inspiracją do zaprojektowania własnego domu w Krakowie.

Budowa domu Kraków – gotowe projekty

Budowa domu Kraków – taka realizacja może zostać wykonana na różne sposoby. Oczywiście, można zamówić indywidualny projekt domu jednorodzinnego u jednego z naszych architektów, ale coraz większą popularność zdobywają gotowe projekty domów. To ekonomiczne, a przy tym bardzo efektowne rozwiązanie. Polecamy Państwu zapoznać się naszą bazą, która jest szeroko wyposażona w różnego typu propozycje: https://new-house.com.pl/projekty-domow.

Gotowe projekty znajdujące się w naszej bazie zostały celowo podzielone na różnego typu rodzaje, dzięki czemu z łatwością mogą Państwo znaleźć taki projekt, który będzie najbardziej zbliżony do wymarzonej budowy domu w Krakowie. Dzięki filtrom wyszukiwania mogą Państwo przeszukiwać gotowe projekty domów pod kątem:

 • Kosztu realizacji do stanu deweloperskiego (od 500 tysięcy złotych do realizacji powyżej 1,5 miliona),

 • Powierzchni użytkowej domu (od projektów mniejszych niż 100 metrów kwadratowych aż do realizacji powyżej 300 m2),

 • Rodzaju budowy (domy bliźniacze, piętrowe, parterowe, z poddaszem użytkowym, z garażem, nowoczesne).

Jeżeli będą mieli Państwo problemy ze znalezieniem takiego projektu, który by Państwu odpowiadał – zachęcamy do kontaktu. Możemy pomóc w poszukiwaniach, a także wykonać adaptację jednego z gotowych projektów w naszej bazie. Na Państwa prośbę możemy również zrealizować indywidualny projekt. Nasza firma również wykonuje budowę domów na podstawie projektów, które były pozyskane z zewnętrznych firm projektowych.

Ile kosztuje budowa domu – Kraków?

Jeśli chodzi o Kraków budowa domu może wiązać się z różnymi kosztami. Co więcej, z roku na rok kwota związana z taką realizacją się zmienia – wpływają na to ceny materiałów budowlanych i robocizny. Jak w takim razie oszacować koszt budowy domu pod Krakowem lub w mieście?

Wiemy, że dla inwestorów kwestia finansowa jest jedną z najważniejszych i zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw Państwa potrzebom. Przygotowaliśmy intuicyjne narzędzie, które pozwoli na sprawne, szybkie obliczenie kosztów realizacji. To nasz autorski kalkulator budowy domu, z którego mogą Państwo skorzystać na stronie internetowej firmy New-House: https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu. Korzystając z niego w przeciągu kilku minut będą mogli Państwo poznać koszt budowy domu pod Krakowem, w Krakowie, a także w każdym innym regionie Polski. Kalkulator bazuje na aktualnych danych z rynku budowlanego, więc wyliczenia są bardzo dokładne.

Jeżeli chcą Państwo sprawdzić koszt budowy domu, wystarczy uzupełnić w kalkulatorze takie informacje, jak:

 • Planowana powierzchnia domu,

 • Miejsce, gdzie będzie wykonywana budowa domu (Kraków),

 • Rodzaj domu,

 • Rodzaj dachu,

 • Rodzaj stropu,

 • Rodzaj garażu.

Korzystanie z kalkulatora budowanego firmy New-House jest darmowe i nielimitowane. Zachęcamy do skorzystania!

Dlaczego warto zlecić budowę domu firmie New-House?

Biorąc pod uwagę na przykład Kraków budowa domu wcale nie musi być stresująca i trudna, jak wielu inwestorom się wydaje. Najważniejszą kwestią jest wybrać do współpracy odpowiednią firmę. Decydując się na współpracę z firmą New-House zyskują Państwo szereg korzyści:

 • Kompleksowa realizacja budowy domu – od wyboru działki i projektu, przez budowę, aż po zagospodarowanie terenu wokół budynku.

 • Dziesięć lat gwarancji na wykonane usługi.

 • Jasno określone warunki współpracy, w tym terminy i koszty.

 • Budowa domu do stanu deweloperskiego w sześć miesięcy.

 • Budowa domu pod klucz w dziewięć miesięcy.

 • Współpraca ze sprawdzoną, zaufaną ekipą – w ekipie firmy New-House znajdują się wieloletni pracownicy z dużym doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą. To dzięki nim wszystkie prace są wykonywane tak wzorowo.

Jeżeli interesuje Państwa firma budowlana w Krakowie, nie muszą już Państwo szukać dłużej. Warto wybrać firmę New-House. Polecamy Państwu zapoznanie się z opiniami inwestorów, którzy zdecydowali się na współpracę z nami: https://new-house.com.pl/referencje. Już blisko dwieście osób wystawiło nam referencje.

Spodobała się Państwu nasza oferta lub chcą ją Państwo poznać bliżej? Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi przedstawicielami, którzy są dostępni w godzinach 7-21 przez cały tydzień. Można się z nami kontaktować zarówno telefonicznie, jak i mailowo. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania. Nasze dane kontaktowe są dostępne pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt.

Budowę domu w Krakowie warto zlecić profesjonalistom – firmie New-House!

Kontakt

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, od 7:00 do 21:00.

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.
Zachęcamy do kontaktu.

kontakt66@new-house.com.pl

+48 504 125 130

r_skulimowski_contact_section_new