Budowa domu w województwie wielkopolskim

Oferta

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7-21

Budowa domu w województwie wielkopolskim

Kogo z nas nigdy nie zdenerwował uciążliwy sąsiad, teściowa lub miejskie korki może czuć się prawdziwym szczęściarzem. Niestety większość Polaków mieszkających w mniejszych, większych lub tych całkiem dużych miastach od czasu do czasu irytuje się na niedogodności dzielenia przestrzeni życiowej z innymi ludźmi w budownictwie wielorodzinnym. Nie pomaga również wszechobecny stres, zanieczyszczenie środowiska naturalnego, które w miastach stało się (niestety) swojego rodzaju normą oraz tempo życia wymagające od nas ciągłego pośpiechu, przez co nierzadko czujemy się jak przysłowiowy chomik biegnący w kółeczku.

W tej sytuacji nie dziwi fakt, że z roku na rok przybywa rodzin, które decydują się na wyprowadzkę z miasta. Najczęściej nie oznacza to jednak, że rzucają wszystko i zaczynają prowadzić gospodarstwo rolne. Bynajmniej. Z reguły pozostają związani z miastem zobowiązaniami zawodowymi, ale po pracy przenoszą się w bardziej przyjazną przestrzeń podmiejską lub miejską.

Rok 2020 sprawił, że ilość klientów zainteresowanych budową domu i wyprowadzką z miasta zdecydowanie wzrosła. Stało się tak, dlatego że dopiero w obliczu restrykcyjnych obostrzeń pandemicznych, które zatrzymały nas w domu, uświadomiliśmy sobie, jak ważne jest to, aby mieć niczym nieskrępowany dostęp do świeżego powietrza oraz miejsca, gdzie możemy odpocząć z rodziną z dala od innych ludzi, nawet gdy koronawirus wymusza na nas to aby się izolować.

Budowa domu z New-House – dlaczego warto?

Klienci często pytają nas, dlaczego warto zdecydować się na budowę domu akurat z naszą firmą budowlaną? Odpowiedź na to pytanie jest prosta – ponieważ możesz liczyć na naszą kompleksową pomoc i wsparcie na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia budowlanego, jakiego się podjąłeś. Co to oznacza w praktyce? Ano to, że wiedza, doświadczenie oraz umiejętności praktyczne naszego zespołu profesjonalistów będą do Twojej dyspozycji, począwszy od wyboru działki i projektu domu poprzez uzyskania pozwolenia na budowę i fizycznych prac realizowanych na placu budowy na zagospodarowaniu terenu i przeprowadzeniu formalnego odbioru nieruchomości kończąc.

Domy jednorodzinne budujemy od 1991 roku i w tym czasie stworzyliśmy przestrzeń do życia dla ponad 1500 rodzin nie tylko na terenie Poznania, Leszna, Kalisza, Konina oraz innych miast i miasteczek znajdujących się na terenie województwa wielkopolskiego.

Przyjrzyjmy się teraz, na co możesz liczyć, jeśli zdecydujesz się na kompleksową budowę domu z New-House?

Doradzamy w wyborze działki budowlanej

Niezależnie czy chcesz zamieszkać w Chodzieży, Czarnkowie, Gnieźnie czy Gostyniu pomożemy Ci w znalezieniu odpowiedniej działki budowlanej, a następnie sprawdzimy ją zarówno pod kątem technicznym, jak również administracyjnym i prawnym. Dzięki temu szybko zyskasz jasny obraz sytuacji i podejmiesz prawdziwie świadomą decyzję o zakupie terenu pod budowę. W ramach współpracy sprawdzimy dla Ciebie między innymi powierzchnię, topografię, kształt, zalesienie terenu oraz jego dostęp do mediów i otoczenie, które mogłoby zakłócić Ci spokojne życie. Przeanalizujemy również założenia Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego i księgi wieczyste nieruchomości. A jeśli takie będzie Twoje życzenie, pomożemy również w pozyskaniu źródła finansowania zarówno na zakup działki, jak i budowę domu.

Doradzamy w wyborze projektu budowlanego

Z naszą pomocą możesz wybrać i zakupić projekt domu z bazy, który będzie idealnie pasował na Twoją działkę. Wykonamy również jego adaptację. Możesz nam także zlecić wykonanie projektu na indywidualne zamówienie. Wybudujemy dla Ciebie dom także, jeśli kupiłeś projekt wcześniej w innym miejscu.

Pomagamy w pozyskaniu pozwolenia na budowę
Klienci z wielkopolski oraz innych regionów naszego kraju często borykają się z problemami w zakresie skompletowania drobiazgowej dokumentacji, która niezbędna jest do uzyskania pozwolenia na budowę. Trudności nastręcza również prawidłowe wypełnienie wniosku. Problemy te nie dotyczą jednak inwestorów, który zdecydowali się na budowę domu od A do Z z New-House, ponieważ oni mogą liczyć na naszą pomoc w tym zakresie.

Wykonujemy przyłącza budowlane

W naszym kraju nie brakuje terenów przeznaczonych pod budowę domu, które nie mają wykonanych niezbędnych przyłączy. Działka nieuzbrojona najczęściej jest tańsza, jednakże w gestii nowego właściciela pozostaje zarówno podpisanie umów z dostawcami mediów, jak również fizyczne wykonanie przyłączy na należącym do niego terenie. Z naszym wsparciem przygotowanie odpowiedniej dokumentacji i stworzenie przyłączy energetycznych, wodno-kanalizacyjnych i gazowych przebiega tak sprawnie, jak to tylko jest możliwe.

Budujemy dom

 • Na stan surowy składają się prace związane z wykonaniem fundamentów, ścian stropów, schodów, kominów oraz montażem stolarki okiennej, drzwi zewnętrznych i dachu.

 • Stan deweloperski zawiera w sobie wyposażenie budynku we wszystkie instalacje oraz prace związane z ociepleniem i wykończeniem ścian, elewacji, jak również z  wykonaniem wylewek podłogowych.

 • Z domem pod klucz mamy do czynienia, gdy wykonana zostaje podbitka dachowa, malowanie ścian i sufitów, montaż podłóg, drzwi wewnętrznych i parapetów.

Należy również pamiętać, że na życzenie klienta możemy podjąć się również innych niewymienionych wyżej prac.

Pomagamy w zagospodarowaniu terenu

Fizycznie wykończony dom do pełnej funkcjonalności potrzebuje jeszcze odpowiedniego zagospodarowania terenu wokół nieruchomości. Dlatego nasza oferta kompleksowej budowy domów nie mogła pominąć tego etapu, w którego czasie wykonamy dla Ciebie:

 • mniej lub bardziej zaawansowane roboty ziemne,

 • podjazdy, tarasy, ścieżki i chodniki,

 • schody zewnętrzne,

 • ogrodzenia i bramy wjazdowe.

Pomagamy w odbiorze budynku

Po zakończeniu prac składających się na budowę domu pod klucz nieruchomość jest fizycznie przygotowana do przyjęcia domowników. Jednakże wprowadzenie się jest możliwe dopiero w momencie, gdy wykonany zostanie formalny odbiór budynku przez odpowiednie służby. Na tym etapie nasza pomoc jest dla inwestorów szczególnie cenna, ponieważ odbiór poprzedza skompletowanie niezwykle drobiazgowej dokumentacji, dotyczącej nowo wybudowanego domu co nierzadko przekracza możliwości klienta.

Na szczęście od tego ma nas! Kiedy nieruchomość zostanie sprawdzona pod kątem zgodności z projektem przedstawionym na etapie starania się o pozwolenie na budowę, skontrolowana zostanie instalacja gazowa, elektryczna, wodno-kanalizacyjna oraz kominowa i nie zostaną stwierdzone żadne uchybienia, odbiór zostanie zakończony powodzeniem. Wtedy z pełną odpowiedzialnością przekazujemy inwestorowi klucze do nowego domu.

Dzięki wszechstronnej pomocy New-House na każdym etapie budowy domu inwestorzy oszczędzają nie tylko czas, ale również pieniądze, które mogliby stracić, decydując się na zakup niewłaściwej działki budowlanej, projektu domu lub materiałów przeznaczonych do budowy domu. Nie wspominając już o obniżeniu poziomu stresu, który z reguły towarzyszy realizacji spraw, w których klienci nie czują się specjalistami, ponieważ brak im specjalistycznej wiedzy budowlanej i doświadczenia. Współpraca z jednym wykonawcą oznacza również sprawne dostawy niezbędnych surowców i płynne zmiany fachowców na placu budowy, dzięki czemu utrzymanie ustalonych terminów jest znacznie łatwiejsze.

Zainteresowała Cię nasza propozycja i rozważasz budowę domu z New-House? Będzie nam niezwykle miło powitać Cię wśród grona zadowolonych klientów z województwa wielkopolskiego.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że możesz być osobą bardzo zajętą, dlatego dla Twojej wygody pracownicy naszej infolinii są do dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7.00 do 21.00. Zadzwoń. Dowiedz się więcej i stwórz z nami swój wymarzony dom!

Budowa domu Poznań – zleć to profesjonalistom!

Planują Państwo budowę domu w Poznaniu? Warto zdecydować się na współpracę z dobrą, sprawdzoną firmą budowlaną, która zagwarantuje Państwu terminowość, świetny efekt, ale również jasno określoną, pewną cenę realizacji. Jak połączyć każde z tych kryteriów? Wystarczy podjąć współpracę z firmą New-House!

Od 1991 roku oferujemy kompleksową budowę domów jednorodzinnych i zrealizowaliśmy w tym czasie około tysiąca pięciuset budów. Wśród nich znalazły się między innymi okazałe rezydencje, nowoczesne wille, jednorodzinne domy – każda realizacja jest inna i zależna od zamysłu oraz potrzeb inwestora. Jesteśmy świadomi tego, że klienci mają bardzo zróżnicowane oczekiwania i staramy się możliwie do tego dopasować oferując szeroko rozbudowane usługi. Z bogatą ofertą idą w parze jakość i precyzja, które są głównym wyznacznikiem naszej oferty. Klienci, którzy decydują się na kompleksową budowę domu w Poznaniu z naszą firmą zyskują również dziesięć lat gwarancji.

Zalety budowy domu w Poznaniu z firmą New-House

Firma New-House to nie tylko lata doświadczenia i szeroka wiedza specjalistyczna. Współpraca z nami niesie za sobą wiele zalet, dlatego inwestorzy chętnie wybierają ofertę „budowa domu Poznań” wśród naszych usług. Dzięki temu zyskują między innymi:

 • Dopasowanie do indywidualnych potrzeb – klienci, którzy wybierają współpracę z nami zyskują pewność, że proces współpracy będzie dokładnie dopasowany do ich oczekiwań, potrzeb oraz możliwości finansowych. Dotyczy to zarówno projektu domu, jak i samej realizacji. Jeśli chodzi o miasto, takie jak Poznań budowa domu może obejmować 100, 200, a nawet 300 metrów kwadratowych. Wszystko zależy od Państwa wytycznych oraz realnych możliwości wybranej działki budowlanej.

 • Szybkie, terminowe wykonanie – mogą mieć Państwo pewność, że budowa domu (Poznań) zostanie zrealizowana zgodnie z ustalonymi uprzednio terminami. Budowa domu do stanu deweloperskiego zajmuje nam około sześciu miesięcy, natomiast budowa pod klucz to dziewięć miesięcy.

 • Jasno określone koszty – to bardzo ważny aspekt współpracy z firmą New-House. Jeszcze przed zdecydowaniem się na współpracę mogą Państwo skorzystać z darmowej wyceny budowy domu do stanu deweloperskiego. Firma New-House wykonuje również szczegółową wycenę realizacji.

 • Sprawdzony zespół pracowniczy – pracownicy firmy New-House to zaufane osoby, które od wielu lat z nami współpracują. To dzięki nim budowa domu pod klucz przebiega tak sprawnie i bezproblemowo.

 • Możliwość wykonania prac od A do Z – sztandarowa oferta naszej firmy to kompleksowa realizacja budowy domu jednorodzinnego. Dzięki niej uzyskają Państwo wsparcie od momentu wyboru działki i projektu, aż do chwili, gdy jest wykonywana cała budowa domu w Poznaniu, a także zagospodarowany teren działki.

 • Spokój i brak stresu – dużą zaletą współpracy z naszą firmą jest to, że inwestor jest maksymalnie odciążony z odpowiedzialności za realizację. Nasza firma to nie tylko budowa domu, ale również realizacja kwestii formalnych w urzędzie.

 • Gwarancja jakości – zakończenie kompleksowej budowy wiąże się z otrzymaniem dziesięciu lat gwarancji na wykonane przez naszą firmę usługi. Dzięki temu zyskują Państwo, że dom nie tylko wygląda świetnie w momencie odbioru, ale również, że efekt będzie trwały przez wiele lat.

Budowa domu Poznań – opinie o współpracy z New-House

Zalety współpracy z naszą firmą mogą potwierdzić setki pozytywnych opinii klientów. Wśród nich znajdują się również inwestorzy dla których była realizowana budowa domu pod Poznaniem. Łączna liczba referencji jest bliska dwustu! Zachęcamy Państwa do zapoznania się z nimi na stronie internetowej naszej firmy: https://new-house.com.pl/referencje.

Jeśli chodzi o miasto Poznań budowa domu ma świetną opinię klientów. Wśród referencji można przeczytać takie słowa, jak:

Jeśli mielibyśmy budować dom od nowa bez wahania ponownie wykonawcą byłaby firma New-House.”

czy też:

Polecamy firmę New-House do realizacji marzeń.”


 

Tak dobre opinie o naszej firmie to wynik wieloletniej pracy i stawianiu zadowolenia klienta na pierwszym miejscu. Zawsze dbamy o to, by efekt był w pełni zgodny z ustaleniami, a klient mógł przejść przez proces realizacji bezstresowo i spokojnie. Jeżeli interesuje Państwa budowa domu pod Poznaniem lub w samym mieście, warto zdecydować się na współpracę z firmą, za którą stoją setki zadowolonych klientów – tak jak ma to miejsce w firmie New-House.

Budowa domu Poznań – ile będzie kosztować?

Wiemy, że jednym z głównych aspektów decydujących o rozpoczęciu budowy domu i jej przebiegu, jest kwestia finansowa. Działamy na rynku budowlanym już od 1991 roku i świetnie znamy potrzeby inwestorów – staramy się wychodzić im naprzeciw. Właśnie dlatego stworzyliśmy autorskie, intuicyjne narzędzie, które pozwoli inwestorom sprawdzić koszt budowy domu w Poznaniu i każdym innym mieście. Nasz kalkulator budowy jest darmowy i dostępny dla każdego inwestora w nieograniczonym zakresie. Jeśli chcą Państwo sprawdzić ile będzie kosztować budowa domu w Poznaniu, wystarczy wejść na naszą stronę internetową: https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu.

Kalkulator budowlany stworzony przez specjalistów firmy New-House opiera się na aktualnych cenach obowiązujących na rynku budowlanym oraz na danych podanych przez inwestora. Wystarczy wejść pod podany wcześniej link i wpisać takie informacje, jak: lokalizacja działki (województwo wielkopolskie, jeśli pod uwagę jest brana budowa domu Poznań), powierzchnię użytkową planowanego domu, rodzaj budowy, a także rodzaj dachu, stropu i garażu. Po uzupełnieniu tych informacji na podanego przez Państwa maila zostaną przesłane obliczenia określające budowę domu w Poznaniu.

Polecamy również skorzystać z bazy gotowych projektów domów jednorodzinnych naszej firmy. Są tam propozycje, które zostały uzupełnione o koszt budowy do stanu deweloperskiego, na stronie mogą Państwo dokładnie przyjrzeć się projektowi – jego wymiarom, rzutom budynku, rozmieszczeniu pomieszczeń, a także dzięki komputerowym wizualizacjom mogą Państwo sprawdzić, jak będzie się prezentować zakończona budowa. Być może właśnie tak ma wyglądać Państwa wymarzony dom w Poznaniu! Warto to sprawdzić i pamiętać przy tym, że każdy projekt może zostać poddany indywidualnej adaptacji. Z całą bazą można się zapoznać pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekty-domow.

Budowa domu Poznań? Zaufaj New-House!

Interesuje Państwa budowa domu pod Poznaniem lub w centrum? New-House działa na terenie całej Polski i mamy za sobą różnorodne, świetnie wykonane budowy domów jednorodzinnych. Część z nich mogą Państwo obejrzeć na naszej stronie: https://new-house.com.pl/realizacje. Warto pamiętać, że każda realizacja to gwarancja indywidualnego dopasowania do Państwa potrzeb i możliwości. Współpraca zaczyna się przede wszystkim od wstępnej rozmowy, gdzie poznają Państwo bliżej naszą ofertę, sposób współpracy, a my będziemy mogli odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania oraz rozwiać ewentualne wątpliwości.

Słowa „budowa domu Poznań” nie muszą się kojarzyć ze stresem i niepewnością. Z firmą New-House zyskują Państwo przejrzyste zasady współpracy i jasno określony koszt realizacji. Decydując się na kompleksową współpracę nie muszą się Państwo martwić nawet o kwestie formalne budowy domu.

Budowa domu w Poznaniu zostanie wykonana sprawnie i precyzyjnie – z firmą New-House!

Zachęcamy do współpracy!

 

Budowa domów jednorodzinnych Poznań

Inwestorzy, których interesuje budowa domów jednorodzinnych Poznań, często poszukują różnych wykonawców, którzy mogliby się zająć kolejnymi etapami budowy. A co jeśli, można wybudować dom w Poznaniu we współpracy z jedną firmą? Bez stresu i zmartwień? Z gwarancją jakości i terminową realizacją? Tak właśnie wygląda budowa domów jednorodzinnych (Poznań) z firmą New-House!

Jesteśmy świadomi tego, że proces budowy domu jest dla inwestorów zwykle bardzo stresujący. My, jako firma budowlana, działamy na rynku już od 1991 roku. Nasze długoletnie doświadczenie w branży i współpraca z wieloma inwestorami sprawiły, że udało nam się wypracować najkorzystniejszy system współpracy z klientem. Budowa domów jednorodzinnych Poznań – jak to może wyglądać? W wykonaniu firmy New-House budowa jest realizowana od A do Z – pomagamy już przy wyborze działki i projektu, a dom budujemy tak, by był od razu gotowy do zamieszkania przez klienta. W międzyczasie oferujemy nasze pełne wsparcie merytoryczne, doradztwo naszych specjalistów oraz pomoc w kwestiach formalnych, takich jak uzyskanie pozwolenia na budowę domu.

Budowa domów jednorodzinnych Poznań – etapy współpracy z New-House

Firma New-House działa kompleksowo, aby wykonać solidnie i sprawnie całą budowę domu. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki dobrze opracowanej strategii i zaufanym pracownikom, którzy działają z nami od dziesięciu, a nawet dwudziestu lat. Klienci, którzy w ramach współpracy z nami decydują się na ofertę „budowa domu jednorodzinnego Poznań”, mogą skorzystać z wieloetapowej realizacji, w którą wlicza się:

Wsparcie przy wyborze odpowiedniej działki pod budowę – poszukiwanie odpowiedniej działki pod budowę domu może być problematyczne. Szczególnie wtedy, gdy mają bardzo konkretne oczekiwania, co do lokalizacji i wielkości terenu. Nasi specjaliści chętnie wesprą Państwa w poszukiwaniach, a przy tym sprawdzą czy dana działka ma prawidłowe warunki pod budowę (stan gleby, poziom wód gruntowych)

Wykonanie projektu domu lub przedstawienie oferty gotowych projektów – klienci mogą skorzystać z oferty naszych świetnych architektów i zamówić u nich indywidualny projekt domu na Poznań. Istnieje również możliwość skorzystania z naszej bazy, która jest wyposażona w tysiące świetnych gotowych projektów domów jednorodzinnych: https://new-house.com.pl/projekty-domow.

Uzyskanie pozwolenia na budowę domu – inwestorzy mogą liczyć na nasze wsparcie również w momencie realizowania spraw formalnych.

Wykonanie przyłączy budowlanych – po zakupie działki firma New-House może wykonać dla Państwa najważniejsze instalacje (wodne, kanalizacyjne, energetyczne, gazowe) na terenie działki.

Budowa domu pod klucz – domy dla naszych klientów realizujemy w trzech etapach: do stanu surowego, do stanu deweloperskiego oraz pod klucz. Budowa domu do stanu deweloperskiego zajmuje nam tylko sześć miesięcy, natomiast pod klucz to zaledwie dziewięć miesięcy. Zapewniamy klientom solidną i sprawną realizację.

Wykonanie aranżacji działki – po zakończeniu samego procesu budowy zachęcamy również do skorzystania z naszej oferty projektowania i wykonywania aranżacji przestrzeni wokół domu. Wykonujemy ogrodzenia, bramy, nasadzenia, altanki, baseny i wiele innych.

Zdanie domu do użytkowania – po zakończeniu prac dbamy o uzyskanie pozytywnego odbioru domu u konkretnych specjalistów. Klient nie musi się niczym martwić, w jego ręce trafi wykończony, piękny dom jednorodzinny.

Tak wygląda kompleksowa realizacja usługi budowa domu jednorodzinnego Poznań i jest to główna usługa z naszej oferty. Warto jednak pamiętać, że nie zawsze klienci przechodzą przez wszystkie jej etapy. Niejednokrotnie inwestorzy decydowali się tylko na budowę domu do stanu deweloperskiego lub… na dokończenie budowy po tym, jak poprzednia firma nie podołała realizacji. Bez względu na to, jaki etap ma Państwa budowa domu (Poznań), zachęcamy do współpracy.

Budowa domów jednorodzinnych Poznań – zalety realizacji z New-House

Część inwestorów decyduje się na samodzielną budowę domu i współpracuję z różnymi wykonawcami poszczególnych zadań. Które rozwiązanie jest korzystniejsze? My nie mamy wątpliwości, że kompleksowa budowa domów jest zdecydowanie lepsza dla inwestora. Dlaczego? Przedstawimy kilka podstawowych zalet, które szczególnie chętnie podkreślają nasi klienci.

Budowa domu pod klucz – decydując się na budowę domu z firmą New-House uzyskają Państwo dom gotowy do zamieszkania. Realizacja zostanie wykończona pod każdym względem, a wykonywanie wszystkich prac w jednej firmie pozwoli ograniczyć koszta.

Przejrzyste koszty realizacji – jeżeli interesuje Państwa oferta „budowa domu jednorodzinnego Poznań” mogą mieć Państwo pewność, że zostanie Państwu zagwarantowana pewna cena realizacji. Jeszcze przed podjęciem decyzji zachęcamy Państwa do skorzystania z naszego kalkulatora budowlanego, który na podstawie podania kilku danych w przeciągu kilku minut obliczy dla Państwa koszt budowy domu do stanu deweloperskiego w Poznaniu. Kalkulator jest dostępny na naszej stronie internetowej: https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu.

Terminowe zakończenie prac – decydując się na samodzielną realizację muszą mieć Państwo na uwadze, że gdy jeden z wykonawców nie dotrzyma terminu, cały harmonogram prac będzie musiał ulec zmianie. Co więcej, koszty takiej realizacji również mogą się zmieniać w zależności od podjętej współpracy. Budowa domów Poznań z New-House – to gwarancja terminowego zakończenia całej realizacji. Wszystkie prace są wykonywane przez ekipę znanych, zaufanych pracowników.  

Gwarancja jakości – budowa domu w Poznaniu jest realizowana przez nas z zapewnieniem pełni profesjonalizmu. Dbamy o to, by dom był wykonany nie tylko sprawnie, ale również solidnie. Co więcej, kompleksowa budowa domu z New-House to aż dziesięć lat gwarancji obejmującej całą realizację.

Koszty budowy zbliżone do budowy w systemie gospodarczym – wiele osób decyduje się na współpracę z różnymi wykonawcami wierząc, że to zapewni im niższe koszty. W rzeczywistości, koszty budowy kompleksowej a budowy w systemie gospodarczym nie różnią się szczególnie mocno. Wynika to z faktu, że budowa z firmą oznacza zakup wszystkich materiałów z fakturą 8% VAT, podczas gdy budowa domu w systemie gospodarczym to VAT w wysokości aż 23%. Zaoszczędzona kwota pozwala na pokrycie kosztów związanych ze stałym przebywaniem ekipy budowlanej na terenie budowy.

Budowa domów jednorodzinnych Poznań – zaufaj New-House!

Budowa domu Poznań – te słowa wcale nie muszą wywoływać stresu i zmartwień. Decydując się na to współpracę z firmą New-House, uzyskają Państwo pewną, solidną realizację, która zostanie dodatkowo objęta gwarancją jakości na dziesięć lat. Zaufało nam już wielu inwestorów, od 1991 roku zrealizowaliśmy około 1500 domów jednorodzinnych w całej Polsce!

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia naszych wcześniejszych realizacji: https://new-house.com.pl/realizacje oraz opinii naszych klientów na temat współpracy z nami: https://new-house.com.pl/referencje. Już ponad 200 klientów zdecydowało się podzielić się swoją opinią na temat New-House. Zachęcamy do współpracy!

Budowa domu jednorodzinnego Poznań? New-House zrealizuje to sprawnie i solidnie!

 

 

Budowa domów Poznań – zleć to New-House

Jednym z najczęściej wybieranych miast na budowę wymarzonego domu jednorodzinnego jest właśnie Poznań. Dlaczego? To miasto wielu możliwości – zawodowych, edukacyjnych, rozrywkowych, turystycznych, krajobrazowych. Inwestorzy chętnie wybierają to miasto, a my realizujemy dla nich cały proces budowy. Nasza oferta to właśnie kompleksowa budowa domów Poznań i okolice, a także inne polskie miejscowości.

Budowa domów Poznań – tego typu realizacja powinna być wykonana przez profesjonalną, doświadczoną firmę budowlaną, która cieszy się zaufaniem wśród inwestorów. Tak właśnie, w kilku słowach, można opisać firmę New-House. Kompleksowa budowa domów jest przez nas oferowana już od 1991 roku, zdołaliśmy wybudować przez ten czas aż tysiąc pięćset domów jednorodzinnych o różnorodnej powierzchni i stylistyce. Wśród naszych realizacji znajdują się tradycyjne domy jednorodzinne, ale również nowoczesne wille miejskie i ekskluzywne, eleganckie rezydencje o powierzchni znacznie przekraczającej trzysta metrów kwadratowych. Budowaliśmy także domy energooszczędne i pasywne. Każda z naszych realizacji byłą maksymalnie dostosowana do potrzeb i oczekiwań inwestora, co jest jednym z naszych kluczy do sukcesu. Uważnie słuchamy klienta i oferujemy mu możliwie najlepsze rozwiązania budowlane.

Budowa domu pod klucz (Poznań) z firmą New-House to gwarancja satysfakcji. Od lat współpracujemy z doświadczonym, sprawdzonym zespołem pracowników, dzięki którym udaje nam się oferować najlepszej jakości usługi budowlane. To oni są trzonem naszej działalności – mają szeroką wiedzę specjalistyczną i wieloletnie doświadczenie w branży. Ich zdolności sprawiają, że budowa domów z firmą New-House jest realizowana tak szybko i solidnie. Budowa domu do stanu deweloperskiego zajmuje nam sześć miesięcy, natomiast pod klucz – dziewięć miesięcy. Co więcej, na wykonane przez nas usługi klienci otrzymują zawsze aż dziesięć lat gwarancji. Jesteśmy pewni naszych realizacji i bierzemy za nie pełną odpowiedzialność.

Nasza budowa domów pod klucz w mieście Poznań cieszy się duża popularnością i wielu inwestorów właśnie z tamtych okolic zdecydowało się podzielić swoją opinią na temat naszych usług. Referencje wystawione przez naszych wcześniejszych klientów mogą Państwo sprawdzić na stornie internetowej firmy New-House: https://new-house.com.pl/referencje. Już blisko dwieście osób zdecydowało się podzielić swoją opinią z innymi.

Budowa domów pod klucz Poznań – co obejmuje oferta?

Współpraca z firmą New-House to nie tylko sama budowa domu, nasza oferta obejmuje znacznie szerszy zakres usług. Naszym celem jest zapewnienie klientowi pełnego spokoju w czasie realizacji, staramy się możliwie najbardziej ściągnąć z niego odpowiedzialność za budowę, więc proponujemy naszym bardzo rozbudowaną ofertę.

 • Wsparcie w poszukiwaniu najlepszej działki pod budowę,

 • Pomoc w poszukiwaniu projektu domu,

 • Załatwienie spraw formalnych, w tym pozwolenia na realizację budowy,

 • Wykonanie przyłączy budowlanych,

 • Budowa domu do stanu surowego,

 • Budowa domu do stanu deweloperskiego,

 • Budowa domu pod klucz,

 • Stałe nadzorowanie prac przez kierownika budowy,

 • Zaprojektowanie i wykonanie aranżacji ogrodowej,

 • Zaprojektowanie i wykonanie aranżacji wnętrza,

 • Odbiór budynku przez specjalistów.

Budowa domów pod klucz w Poznaniu jest przez nas realizowana bardzo dokładnie. Klienci samodzielnie wybierają przebieg współpracy, a my przez cały czas realizacji wspieramy ich również pod kątem merytorycznym. Inwestorzy w każdej chwili mogą liczyć na nasze doradztwo – chętnie dzielimy się wiedzą i pomagamy w wyborze najlepszych technologii oraz materiałów budowlanych pod konkretną realizację.

Budowa domów Poznań – pomożemy wybrać projekt!

Aby budowa domu w Poznaniu była sprawniejsza, a także nieco tańsza, warto zdecydować się na gotowy projekt domu jednorodzinnego. Jako New-House na naszej stronie oferujemy szeroką bazę takich gotowych projektów, mogę je Państwo obejrzeć wchodząc w link: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Są one bardzo zróżnicowane, ale w tym artykule przedstawimy trzy przykładowe realizacje.

Budowa domów Poznań – jak może wyglądać realizacja?

E-205 – to nowoczesny dom parterowy o powierzchni 118 metrów kwadratowych. Projekt obejmuje również dwustanowiskowy garaż. Dom (nie licząc salonu) liczy sobie trzy pokoje, więc dom może zamieszkiwać nawet cztero- lub pięcioosobowa rodzina. Elewacja domu została wykonana w nowoczesnej stylistyce, która łączy w sobie tynk i elementy drewniane. Projekt można obejrzeć pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekt/3672.

Dom na Parkowej 2 – ten projekt budzi zainteresowanie wielu inwestorów, bez wątpienia sprawdzi się również, jako dom w Poznaniu. Został on wykonany w eleganckiej stylistyce wzorowanej na staropolskich dworkach szlacheckich. Jego powierzchnia użytkowa obejmuje 109 metrów kwadratowych, w tym trzy sypialnie. W projekcie został również umieszczony jednostanowiskowy garaż. Więcej informacji na temat projektu można znaleźć na stronie: https://new-house.com.pl/projekt/1069.

Dom z Widokiem 3 – kolejną propozycją jest nieco większy dom jednorodzinny, jego powierzchnia użytkowa to 186 metrów kwadratowych, które zostały rozplanowane na dwóch kondygnacjach budynku. Ten dom bez wątpienia spodoba się rodzinom ceniącym przestrzeń i funkcjonalność. W projekcie został zaplanowany dwustanowiskowy garaż samochodowy. Zachęcamy do zapoznania się z projektem pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekt/1075.

Spodobał się Państwu, któryś z projektów? Zanim rozpocznie się budowa dom w Poznaniu, zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi projektami. Być może któryś z nich okaże się dla Państwa tym wymarzonym. Warto również pamiętać, że każdy z projektów może zostać dopasowany do indywidualnych potrzeb – nasi architekci chętnie wykonają dla Państwa adaptację danej realizacji. W ofercie naszych architektów leży również realizacja całego projektu domu na indywidualne zamówienie.

Budowa domów Poznań – jaki to koszt?

Jeśli chodzi o budowę domu Poznań, jako jedno z większych miast w Polsce, daje szerokie możliwości inwestorom. Jednak zanim zostanie podjęta decyzja o budowie domu, każdy z inwestorów pozostaje z pytaniem o to, ile kosztuje budowa domu. Aby ułatwić Państwu znalezienie odpowiedzi na to pytanie, przygotowaliśmy intuicyjny kalkulator budowlany: https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu. Dzięki niemu w przeciągu kilku minut będą mogli Państwo poznać koszt budowy wymarzonego domu do stanu deweloperskiego. Wystarczy, że po wejściu na stronę uzupełnią Państwo takie informacje, jak:

 • Powierzchnia domu,

 • Lokalizacja,

 • Rodzaj domu,

 • Rodzaj dachu,

 • Rodzaj stropu,

 • Rodzaj garażu.

To wystarczy, by poznać koszt budowy! Obliczenia zostaną Państwo przesłane na adres mailowy. Warto podkreślić, że korzystanie z naszego kalkulatora jest darmowe i nielimitowane. Zachęcamy do korzystania!

Zachęcamy do nawiązania współpracy z firmą New-House. Gwarantujemy spokojny przebieg budowy domu oraz solidną realizację, która zostanie objęta dziesięcioletnią gwarancją jakości. W przypadku pytań lub chęci nawiązania współpracy, zachęcamy do kontaktu: https://new-house.com.pl/kontakt.

Budowa domu Poznań – New-House wykona to profesjonalnie!

Kontakt

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, od 7:00 do 21:00.

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.
Zachęcamy do kontaktu.

kontakt66@new-house.com.pl

+48 504 125 130

r_skulimowski_contact_section_new