Budowa domu w województwie Dolnoslaskim

Oferta

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7-21

Budowa domu w województwie dolnośląskim

Decyzja o budowie domu wynika najczęściej z połączenia wielu pozornie drobnych spraw, które uwierają nas jak przysłowiowy kamień w bucie. Problematyczne mieszkanie z rodzicami lub teściami, uciążliwe sąsiedztwo w budownictwie wielorodzinnym lub nieciekawa okolica czy brak dostępu to terenów zielonych – to tylko niektóre z powodów, jakie wymieniają inwestorzy z Wrocławia, Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry oraz innych miejscowości województwa dolnośląskiego, którzy decydują się na kompleksową budowę domu z New-House.

W 2020 roku na znaczeniu zyskał aspekt związany z wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Niebagatelny wpływ miała na to pandemia koronawirusa i związane z nią ograniczenia w przemieszczaniu się, które zamknęły Polaków w domach na długie tygodnie. W tej sytuacji wiele osób mieszkających w blokach i kamienicach usytuowanych w centrach miast boleśnie odczuło niemożność wyjścia choćby na spacer do pobliskiego parku. Aby uniknąć takiej sytuacji w przyszłości Polacy, którzy już wcześniej rozważali budowę domu, postanowili przyspieszyć realizację swoich planów. Wśród inwestorów nie brakuje również osób, które wcześniej w ogóle nie myślały o wybudowaniu domu za miastem, ale w zaistniałych okolicznościach podjęli taką decyzję praktycznie z dnia na dzień.

Budowa domu od A do Z

Klienci, którzy zgłaszają chęć budowy domu to najczęściej osoby ekstremalnie zajęte, które nie mają czasu, wiedzy a często również ochoty, aby pilnować aspektów prawnych, administracyjnych i technicznych związanych z przedsięwzięciem budowlanym. Dlatego od firmy budowlanej takiej jak New-House oczekują, że zdejmie z nich znaczną część spraw, które muszą być wykonane, aby budowa domu przebiegała tak szybko i sprawnie jak to tylko jest możliwe. Inwestorzy decydujący się na współpracę z naszym przedsiębiorstwem mogą liczyć na kompleksową usługę, która obejmuje wszystkie etapy związane z wybudowaniem domu od znalezienia odpowiedniej działki oraz projektu budowlanego poprzez uzyskanie pozwolenia na budowę i prace konstrukcyjne na zagospodarowaniu terenu wokół nieruchomości kończąc.

Podczas blisko trzydziestoletniej historii New-House wybudowało ponad 1500 domów. Możemy więc powiedzieć, że mamy odpowiednie doświadczenie, wiedzę techniczną, umiejętności praktyczne oraz zaplecze technologiczne i maszynowe, aby przeprowadzić kompleksową budowę domu również dla Ciebie! Zainteresowany? W takim razie czytaj dalej!

Co możemy zaproponować w ramach kompleksowej budowy domu?

Pomoc w wyborze i zakupie działki pod budowę domu

Nasze wsparcie na tym etapie obejmuje:

 • znalezienie działki odpowiadającej wymaganiom inwestora,

 • sprawdzenie wybranego terenu pod kątem powierzchni, kształtu, topografii i zalesienia,

 • kontrolę rodzaju gruntu oraz poziomu wód gruntowych na działce,

 • sprawdzenie otoczenia pod kątem ewentualnych uciążliwości związanych z prowadzoną w pobliżu działalnością komercyjną,

 • kontrolę planowanych inwestycji, które mogłyby mieć wpływ na komfort mieszkania inwestora w przyszłości,

 • sprawdzenie działki budowlanej pod kątem administracyjnym w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego,

 • kontrola terenu pod budowę w księdze wieczystej.

Pomoc w wyborze i zakupie projektu domu

Współpracujący z nami inwestorzy mają do wyboru trzy drogi prowadzące do pozyskania projektu budowlanego:

 1. zakup gotowego projektu domu z wyceną z naszej bazy projektowej i zlecenie jego adaptacji naszym architektom,

 2. zakup gotowego projektu domu z innego źródła,

 3. zlecenie New-House przygotowania projektu nieruchomości na indywidualne zamówienie.

Niezależnie od źródła pozyskania projektu budowlanego możesz zlecić nam budowę domu od A do Z.

Pomoc w uzyskaniu pozwolenia na budowę

Sprawne uzyskanie pozwolenia na budowę wymaga posiadania rozległej wiedzy oraz odpowiedniego doświadczenia, które pozwala uniknąć ewentualnych błędów zarówno na etapie kompletowania wymaganej dokumentacji, jak i przygotowania wniosku. Aby zminimalizować stres związany z tymi czynnościami, warto skorzystać z pomocy naszych fachowców, którzy już niejedno tego rodzaju przedsięwzięcie z powodzeniem doprowadzili do szczęśliwego końca. Pamiętaj – działamy na terenie całej polski, co w praktyce oznacza, że możemy Ci pomóc niezależnie od tego, w jakim mieście województwa dolnośląskiego mieszkasz.

Pomoc w wykonaniu przyłączy budowlanych

Jeśli zdecydujesz się na zakup tańszej, ale nieuzbrojonej działki będziemy wspierać Cię także w czasie kompletowania dokumentacji niezbędnej do podpisania umów z dostawcami mediów, jak również w czasie fizycznego wykonania przyłączy budowlanych na posiadanym przez Ciebie terenie.

Budowa domu – stan surowy zamknięty

Fizyczne prace na placu budowy rozpoczynamy od doprowadzenia nieruchomości do stanu surowego zamkniętego. Na ten etap składają się poniższe czynności:

 • przygotowujemy fundamenty,

 • wznosimy ściany,

 • przygotowujemy stropy, schody, kominy,

 • montujemy okna oraz drzwi zewnętrzne,

 • montujemy dach.

Budowa domu – stan deweloperski

Na ten etap składa się:

 • wyposażenie domu we wszystkie media, czyli kompletne instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne, alarmowe, ale również telefoniczne, telewizyjne czy CCTV, jeśli inwestor sobie tego życzy,

 • ocieplenie i wykończenie ścian,

 • wykonanie elewacji,

 • wykonanie wylewek na podłogach.

Budowa domu pod klucz

Dom wybudowany pod klucz:

 • ma zamontowane podłogi, drzwi wewnętrzne i parapety,

 • ma pomalowane ściany oraz sufity,

 • ma wykonaną podbitkę dachową.

Należy jednak pamiętać, że powyższy katalog prac nie obejmuje wszystkich zadań, jakich możemy się podjąć podczas budowy domu pod klucz. To jakie prace zostaną docelowo wykonane, zależy od indywidualnych potrzeb inwestora. Przyjmuje się, że po zakończeniu prac składających się na ten etap nieruchomość jest gotowa do zamieszkania.

Jednakże, aby móc się fizycznie wprowadzić konieczny jest jeszcze formalny odbiór budynku przez uprawnione do tego służby, które skontrolują:

 • zgodność wybudowanego domu z projektem budowlanym, który został przedłożony na etapie uzyskiwania pozwolenia na budowę,

 • sprawność instalacji elektrycznej, gazowej, wodno-kanalizacyjnej i kominowej.

Jednak zanim do niego dojdzie, konieczne jest skompletowanie szczegółowej dokumentacji dotyczącej budowy. I tego najbardziej boją się inwestorzy. Na szczęście nie dotyczy to klientów, którzy budowę domu zlecili New-House. Ponieważ w takim przypadku zebraniem  niezbędnych dokumentów zajmuje się nasz doświadczony zespół, dzięki czemu inwestor może spokojnie planować przeprowadzkę, ponieważ po pozytywnym zakończeniu odbioru przekazujemy mu klucze do nowego, wymarzonego domu.

Pomoc w zagospodarowaniu terenu wokół domu

Jeśli takie jest życzenie inwestora, możemy zająć się także tym etapem, kończącym budowę domu. Można nam zlecić np. poniższe prace:

 • wykonanie robót ziemnych,

 • stworzenie na posesji infrastruktury ścieżek i chodników,

 • wykonanie podjazdów oraz tarasów,

 • montaż ogrodzenia i bramy,

 • montaż schodów zewnętrznych.

Jak już pewnie zauważyłeś, decydując się na kompleksową budowę domu z New-House możesz liczyć na wiele usprawnień i udogodnień z naszej strony. Naszym celem jest to, aby budowa domu od A do Z zajęła jak najmniej Twojego cennego czasu i powodowała jak najmniejszy stres. Zależy nam również na tym, abyś podejmował całkowicie świadome decyzje na podstawie rzetelnej wiedzy posiadaną przez nasz zespół. Pozwoli Ci to uniknąć kosztownych w skutkach pomyłek i zapewni spokojny sen.

Jeśli więc mieszkasz w okolicy Bielawy, Bogatyni, Bolesławca, Bystrzycy Kłodzkiej lub innych miejscowości województwa dolnośląskiego i planujesz budowę domu, skontaktuj się z nami jak najszybciej.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że możesz być osobą bardzo zajętą, dlatego dla Twojej wygody pracownicy naszej infolinii są do dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7.00 do 21.00. Zadzwoń. Dowiedz się więcej i stwórz z nami swój wymarzony dom!

Budowa domu – Wrocław i okolice

Wymarzony dom jednorodzinny powinien być zrealizowany przez firmę, która zagwarantuje Państwu jednocześnie terminowość i dokładność wykonywanych usług. Jeżeli interesuje Państwa budowa domu we Wrocławiu lub w okolicach tego miasta, warto zdecydować się na współpracę z firmą New-House. Działamy na rynku od 1991 roku – nie tylko dobrze wykonujemy swoją pracę, ale również świetnie rozumiemy potrzeby inwestorów i dostosowaliśmy do nich naszą ofertę.

Nasza wieloletnia praca przy budowach domu pozwoliła na to, by słowa „budowa domu Wrocław” była w naszym wykonaniu jednoznaczne ze słowami „profesjonalizm, terminowość i precyzyjność”. W przeciągu naszej działalności udało nam się zrealizować już około tysiąca pięciuset domów jednorodzinnych, wśród nich był również niejeden dom we Wrocławiu.

Każdy z wybudowanych przez nas domów jest niepowtarzalny i dopasowany do indywidualnych potrzeb, oczekiwań klienta. Na stronie internetowej mogą Państwo obejrzeć realizacje domów w naszym wykonaniu: https://new-house.com.pl/realizacje. Umieszczone tam zdjęcia z budowy i z zakończonej pracy są bardzo zróżnicowane, co idealnie obrazuje nasz sposób współpracy z inwestorami. Wśród realizacji znajdują się zarówno duże, luksusowe rezydencje, miejskie wille, jak i klasyczne domy jednorodzinne o różnej powierzchni użytkowej. Jeśli chodzi o Wrocław budowa domu sięga różnych wymiarów – część inwestorów decyduje się na domy do stu metrów kwadratowych, a inni wolą realizacje przekraczające trzysta metrów kwadratowych. Naszym celem jest poznanie oczekiwań i możliwości finansowych klienta, a następnie zaproponowanie mu takich rozwiązań, które będą dokładnie do niego dopasowane.

Jak przebiega budowa domu we Wrocławiu?

Budowa domu we Wrocławiu i w każdym innym mieście zawsze wiąże się z dużym nakładem czasu, pieniędzy i pracy. Nie musi się to jednak wiązać ze stresem! Tego typu realizacja wymaga specjalistycznej wiedzy i dużego doświadczenia w budownictwie, inwestor nie ma obowiązku spełniać tych kryteriów. Marzy się Państwu dom we Wrocławiu? Warto oddać realizację w ręce specjalistów. Firma New-House poza wykonawstwem oferuje wsparcie merytoryczne i doradztwo. Zapewniamy kompleksową budowę domu, która jest realizowana w zgodzie z wytycznymi klienta. Budowa domu od A do Z to wieloetapowe wsparcie, które pozwala na sprawną i efektywną pracę. Sama budowa domu pod klucz (Wrocław) zajmuje nam około dziewięciu miesięcy, podczas gdy dom w stanie deweloperskim powstaje już po sześciu miesiącach pracy.

Czego mogą Państwo oczekiwać wybierając w New House ofertę budowa domu Wrocław?

 • Wsparcie w wyborze odpowiedniej działki budowlanej – pomagamy dobrać teren pod realizację uwzględniając w tym najważniejsze aspekty – lokalizację, kształt i rozmiar działki, cenę, dostęp do mediów, rodzaj gruntu, przystępność miejscowego planu zagospodarowania, a także indywidualne warunki zabudowy.

 • Pomoc w znalezieniu wymarzonego projektu domu – budowa domu we Wrocławiu może być realizowana na podstawie gotowego projektu domu jednorodzinnego z szerokiej bazy dostępnej dla naszych klientów lub na podstawie indywidualnie zrealizowanego projektu, który stworzy dla Państwa nasz architekt.

 • Darmowa wycena budowy – korzystając z naszego autorskiego narzędzia mogą Państwo w przeciągu kilku minut poznać koszt budowy domu do stanu deweloperskiego (https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu). Korzystanie z kalkulatora budowlanego jest darmowe i nieograniczone, stworzyliśmy go z myślą o ułatwieniu inwestorom podejmowania decyzji o formie realizacji.

 • Zrealizowanie kwestii formalnych – New House dba również o sprawy urzędowe, aby możliwie najbardziej Państwa odciążyć. Gwarantujemy to, że zajmiemy się dokumentacją związaną z pozwoleniem na budowę, doprowadzeniem mediów i oddaniem budynku po zakończonej realizacji.

 • Sprawna realizacja budowy domu jednorodzinnego – budowa domu we Wrocławiu zostanie przez nas zrealizowana sprawnie, terminowo, a efekt będzie świetny i zgodny wszystkimi z wcześniejszymi ustaleniami.

 • Aranżacja wnętrza – klienci firmy New-House mają również możliwość zdecydowania się na poszerzenie współpracy o aranżację wnętrza wybudowanego domu. Zajmiemy się zarówno zaprojektowaniem, jak i wykonaniem.

 • Zagospodarowanie terenu wokół budynku – wielu naszych klientów decyduje się również na poszerzenie współpracy o wykonanie profesjonalnego zagospodarowania terenu działki. Wykonujemy ogrodzenia, bramy, oświetlenie zewnętrzne, nawodnienie terenu, nasadzenia, taras, basen, oczko wodne i wiele innych elementów.

W ten sposób realizowana budowa domu pod klucz (Wrocław) to gwarancja świetnego efektu wykonanego sprawnie i bezstresowo. Co, więcej kompleksowo budowany dom we Wrocławiu wiąże się z otrzymaniem od nas dziesięcioletniej gwarancji!

Budowa domu Wrocław – sprawdź koszt!

Nie warto decydować się na budowę domu w ciemno – realizacja z firmą New-House to jasno określone koszty i przejrzysta forma współpracy. Z łatwością mogą Państwo poznać szczegóły projektu, a także koszt realizacji. Jest to możliwe dzięki zapoznaniu się z gotowymi projektami domów jednorodzinnych oraz skorzystaniu z kalkulatora budowlanego.

Gotowe projekty domów jednorodzinnych

Jeśli chodzi o Wrocław budowa domu może zostać zrealizowana na bazie gotowe projektu – to duża oszczędność i wygoda. Ich ceny zaczynają się już od dwóch tysięcy złotych, a wybór jest na tyle szeroki, że z łatwością znajdą Państwo projekt idealnie dopasowany do swoich oczekiwań. Bez względu na to czy chcą Państwo wybudować mały czy duży, parterowy czy piętrowy, klasyczny czy nowoczesny dom we Wrocławiu – tu znajdą Państwo projekt spełniający te warunki. Co więcej, każdy z projektów jest uzupełniony o cenę, a także umożliwia poznanie kosztu realizacji do stanu deweloperskiego. Jeżeli wolą Państwo budowę domu pod klucz to istnieje również możliwość zamówienia szczegółowej wyceny. Baza gotowych projektów jest dostępna na stronie: https://new-house.com.pl/projekty-domow.

Kalkulator budowy domu

Wspomniany już wcześniej kalkulator budowlany pomaga inwestorom sprawdzić koszt budowy domu realizowanego według indywidualnego projektu. To intuicyjne narzędzie w oparciu o aktualne dane z rynku budowlanego i wskazane przez Państwa kryteria obliczy koszt realizacji. Dzięki temu budowa domu pod Wrocławiem będzie mogła zostać zrealizowana z jasno określonym budżetem. Z kalkulatora mogą Państwo skorzystać na naszej stronie internetowej: https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu.

Wybuduj dom we Wrocławiu z firmą New-House

Decydując się na budowę domu warto zlecić to zaufanej, sprawdzonej firmie. Współpraca z New-House to gwarancja satysfakcji. Potwierdzają to zadowolone opinie naszych klientów: https://new-house.com.pl/referencje. Zapewniamy Państwu wymarzoną realizację wykonaną sprawnie i dokładnie, co jest możliwe dzięki naszej profesjonalnej, doświadczonej ekipie pracowniczej.

W celu nawiązania współpracy z naszą firmą lub poznania bliżej naszej oferty można się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe New-House są dostępne pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt. Jesteśmy dostępni każdego dnia tygodnia w godzinach 7-21.

Zapraszamy do współpracy! Wybudujemy dla Państwa wymarzony dom we Wrocławiu!

Kontakt

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, od 7:00 do 21:00.

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.
Zachęcamy do kontaktu.

kontakt66@new-house.com.pl

+48 504 125 130

r_skulimowski_contact_section_new