Budowa domu w województwie warmińsko-mazurskim

Oferta

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7-21

Budowa domu w województwie warmińsko-mazurskim

Budowa domu niezależnie od lokalizacji to duże przedsięwzięcie logistyczne, które wymaga zaangażowania czasu, sił i środków. Z tego powodu wiele osób, które skrycie marzą o stworzeniu własnego miejsca do życia, nigdy nie decyduje się na jego wybudowanie. Nie inaczej jest wśród mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego.

Choć chyba coś się w tej sprawie zmienia, ponieważ od pewnego czasu zauważyć można trend wynikający ze zmęczenia mieszkaniem w aglomeracjach miejskich, który sprawia, że część rodzin decyduje się na wyprowadzkę na tereny podmiejskie oraz wieś. A jeśli już wyprowadzka to, czemu nie do domu, który jest dopasowany do naszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań? Dlatego, zamiast kupować gotowe nieruchomości, inwestorzy często decydują się wybudować dom w wybranym przez siebie miejscu.

Do wzmocnienia tego trendu bez wątpienia przyczynił się także rok 2020 i związana z nim pandemia koronawirusa. Zamknięci w czterech ścianach mieszkańcy wielorodzinnego budownictwa miejskiego brutalnie uświadomili sobie, że są odcięci od otaczającej ich przyrody i zapragnęli posiadać, choć skrawek ziemi, na którym będą mogli bezpiecznie spędzać czas z rodziną i najbliższymi w przypadku, gdyby taka sytuacja kiedykolwiek miała się powtórzyć.

Część inwestorów z Olsztyna, Elbląga, Ełku czy Iławy podejmuje decyzję o budowie w momencie, gdy dowiadują się, że to wcale nie jest tak, że trzeba wszystko załatwiać samodzielnie. Że można liczyć na wsparcie nie tylko podczas fizycznej budowy domu, ale także w kwestii spraw administracyjnych i operacyjnych. Tak, to prawda! Decydując się na współpracę z doświadczoną firmą budowlaną taką jak New-House można liczyć na pomoc na każdym etapie budowy domu, od znalezienia odpowiedniej działki budowlanej poprzez fizyczną budowę na odbiorze nieruchomości kończąc.

Budowa z New-House – dlaczego warto zdecydować się na współpracę?

Firma budowlana New-House działa na polskim rynku od 1991 roku i w tym czasie profesjonalnie i fachowo spełniła marzenia ponad 1500 rodzin o własnym domu. Wybudowane przez nas nieruchomości jednorodzinne cieszą klientów na terenie całego kraju. A dzięki temu, że jest to budowa domów od A do Z inwestorzy oszczędzają cenny czas a nierzadko również pieniądze, które mogliby niekorzystnie ulokować bez naszego aktywnego wsparcia na każdym etapie prowadzonego przedsięwzięcia.

Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie branżowe, szeroką wiedzą, którą nieustannie poszerza, aby świadczyć usługi na prawdziwie europejskim poziomie oraz nowoczesne zaplecze techniczne. Takie połączenie pozwala nam realizować nawet najbardziej zaawansowane projekty budowlane i spełniać oczekiwania wymagających klientów. Jesteśmy fachowcami w tym, co robimy, a potwierdzeniem najwyższej jakości naszych prac jest 10-letnia gwarancja na świadczone usługi. Zaufanie naszych klientów jest dla nas wartością nadrzędną, dlatego każdego dnia robimy wszystko, aby go nie zawieść.

Dowiedz się, na jakie wsparcie z naszej strony możesz liczyć, decydując się na budowę domu z New-House w województwie warmińsko-mazurskim i innych częściach Polski?

Etap 1 – profesjonalne wsparcie w zakupie działki budowlanej

Ostróda, Giżycko, Kętrzyn, Szczytno – to tylko niektóre z miejscowości, w których możemy znaleźć dla Ciebie atrakcyjną działkę budowlaną. A to nie wszystko, ponieważ po znalezieniu interesującego Cię terenu sprawdzimy go zarówno pod kątem technicznym, jak i administracyjnym. Wszystko po to, abyś oszczędził cenny czas, a jednocześnie dokonał w pełni świadomego zakupu, zdając sobie sprawę zarówno z zalet, jak i ograniczeń konkretnego terenu.

Skontrolujemy między innymi:

·       powierzchnię, kształt, ukształtowanie, topografię i zalesienie terenu,

·       skład gruntu,

·       dostęp do mediów,

·       bliskie i dalsze otoczenie nieruchomości oraz plany inwestycyjne,

·       Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego,

·       stan prawny działki, jej właścicieli oraz księgę wieczystą.

Na życzenie inwestora możemy także pomóc w uzyskaniu korzystnego źródła finansowania zakupu działki budowlanej oraz kompleksowej budowy domu.

Etap 2: fachowa pomoc w wyborze projektu budowlanego

Pomożemy Ci w dobraniu gotowego projektu budowlanego, który będzie spełniał zarówno Twoje indywidualne oczekiwania, jak i będzie możliwy do zrealizowania na posiadanej przez Ciebie działce. Następnie przeprowadzimy jego adaptację do warunków środowiskowych. Nasi architekci są do dyspozycji także, gdybyś zdecydował się na zamówienie indywidualnego projektu domu. Wybudujemy dla Ciebie dom także na podstawie projektu, który zakupiłeś gdzie indziej. Jak widzisz, możliwości jest w tym zakresie naprawdę sporo.

Etap 3 – kompetentne wsparcie w pozyskaniu pozwolenia na budowę

Uzyskanie pozwolenia na budowę to sprawa, która stresuje polskich inwestorów niezależnie od miejsca, w którym chcą wybudować swój dom. Ilość dokumentów, jakie należy skompletować oraz poziom skomplikowania wniosku może przytłoczyć nawet osobę, która wcześniej nie miała żadnych problemów w kwestiach urzędowych. Dlatego w kompleksowej ofercie naszych usług nie mogło zabraknąć wsparcia na tym etapie. Jeśli zdecydujesz się na budowę domu od A do Z z New-House możesz liczyć na naszą pomoc podczas kompletowania dokumentacji i wypełniania wniosku o pozwolenie na budowę, dzięki czemu unikniesz czasochłonnych pomyłek.

Etap 4 – rzetelna pomoc przy wykonaniu przyłączy budowlanych

Jeśli teren pod budowę domu jest nieuzbrojony, czyli nie doprowadzono do niego przyłączy wody, kanalizacji, gazu oraz prądu pomożemy Ci zarówno w załatwieniu niezbędnych formalności, jak i ich fizycznym wykonaniu.

Etap 5 – niezawodne wykonanie prac budowlanych  

Doprowadzenie domu do stanu surowego zamkniętego obejmuje:

 • budowę fundamentów ustaloną wcześniej metodą,

 • budowę ścian i stropów,

 • budowę schodów,

 • montaż stolarki okiennej,

 • montaż drzwi zewnętrznych prowadzących do nieruchomości,

 • budowę dachu i niezbędnych kominów.

Doprowadzenie nieruchomości do stanu deweloperskiego obejmuje:

 • stworzenie wszystkich niezbędnych instalacji,

 • ocieplenie ścian,

 • wykończenie ścian,

 • wykonanie wylewek na podłogach

 • wykończenie elewacji zewnętrznej.

Wykończenie domu pod klucz obejmuje:

 • malowanie ścian i sufitów,

 • montaż drzwi wewnętrznych,

 • wykończenie stolarki okiennej i montaż parapetów,

 • wykonanie podłóg w wybranej przez inwestora technologii,

 • inne prace zlecone przez klienta.

Zakończenie prac składających się na budowę domu pod klucz oznacza, że nieruchomość jest fizycznie gotowa do zamieszkania.

Jednakże, aby móc się do niej wprowadzić konieczny jest formalny odbiór budynku przez odpowiednie służby. Ze swojej strony wspieramy klientów także na tym etapie, kompletując niezbędną do odbioru dokumentację i nadzorując formalności urzędowe.  

Etap 6 – umiejętne wsparcie w zagospodarowaniu terenu

Nowoczesny dom postawiony na pustej działce straci wiele ze swojej estetyki. Aby całość wyglądała harmonijnie i była w pełni funkcjonalna, konieczne jest odpowiednie zagospodarowanie terenu znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości. Pomagamy inwestorom również na tym etapie, wykonując niezbędne prace ziemne, chodniki, ścieżki, podjazd, taras, schody zewnętrzne, montując ogrodzenie oraz bramę. Wszystko po to, abyś jak najszybciej mógł cieszyć się komfortem, jaki daje posiadanie własnego domu z ogrodem.

Jeśli podczas czytania powyższego tekstu choć raz zaświtała Ci w głowie myśl o tym, jak fantastycznie byłoby zamieszkać w domu jednorodzinnym to znak, że powinieneś poważnie rozważyć naszą propozycję. Szczególnie że jak widzisz, oferujemy Ci naprawdę kompleksowe wsparcie bez względu na etap budowy domu. To jak spokojnie i bezpiecznie przebiega budowa domu z New-House potwierdzić mogą nie tylko klienci z Bartoszyc, Mrągowa, Działdowa czy Braniewa, ale również z innych miejscowości znajdujących się na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że możesz być osobą bardzo zajętą, dlatego dla Twojej wygody pracownicy naszej infolinii są do dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7.00 do 21.00. Zadzwoń. Dowiedz się więcej i stwórz z nami swój wymarzony dom!

Budowa domu na Mazurach – współpracuj z profesjonalistami

Jednym z piękniejszych regionów Polski są Mazury. To nie tylko dobre miejsce na wypoczynek, ale w ogóle świetne miejsce na budowę domu i zamieszkanie tam. Chcą Państwo wybudować dom w Ełku lub w Ostródzie? Warto zlecić realizację profesjonalistom – firma New-House zapewni Państwu pełne zadowolenie z wykonanych usług. Współpraca z nami to gwarancja jakości, trwałości i terminowości.

Firma New-House jest na rynku budowlanym już od 1991 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło na poznanie wielu inwestorów oraz skonfrontowanie się z ich różnorodnymi potrzebami i pomysłami. Dzięki temu wiemy, że tylko dobrze przygotowana, dopasowana do indywidualnych oczekiwań klienta oferta ma największą szansę sprawdzić się w rzeczywistości i zapewnić inwestorowi stuprocentowe zadowolenie z realizacji. Budowa domu na Mazurach jest wykonywana przez nas właśnie w takich warunkach.

Budowa domu Ełk? Budowa domu Ostróda? Z chęcią podejmiemy się tej realizacji, pracujemy na terenie całej Polski i budujemy kompleksowo domy jednorodzinne. Już około tysiąc pięciuset realizacji objęła nasza budowa domów. Ełk, Ostróda i inne mazurskie miejscowości również się mieszczą w liście tych realizacji. Wybudowaliśmy między innymi klasyczne domy jednorodzinne, przestrzenne luksusowe rezydencje, nowoczesne domy energooszczędne, domy pasywne, a także miejskie wille. Aby zrealizować takie projekty najpierw szczegółowo poznajemy potrzeby inwestora. Chcemy, by budowa domu na Mazurach była dla niego możliwie najmniej stresująca.

Jeżeli zdecydują się Państwo na budowę domu na Mazurach z firmą New-House będą Państwo mieli zapewnione:

 • Realizacja zgodna z indywidualnymi potrzebami – rozpoczęcie realizacji zawsze poprzedzają szczegółowe rozmowy, które pozwolą na poznanie inwestora, sprawdzenie warunków działki oraz przedstawieniu możliwego sposobu realizacji.

 • Terminowa realizacja budowy domu – współpraca z naszą firmą, w ramach budowy wymarzonego domu jednorodzinnego, wiąże się z gwarancją sprawnych usług i terminowej realizacji. Budowę domu do stanu deweloperskiego wykonujemy już w sześć miesięcy, natomiast budowa domu pod klucz zajmuje nam dziewięć miesięcy. Nasi klienci szczególnie cenią sobie naszą terminowość i chętnie podkreślają to w wystawianych nam referencjach.

 • Jasno określone koszty realizacji – wiemy, jak istotna jest kwestia finansowa dla naszych klientów. Z tego względu przygotowaliśmy kalkulator budowy domu, który wyliczy dla Państwa koszt budowy domu do stanu deweloperskiego: https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu. Oczywiście, przed rozpoczęciem realizacji przygotowujemy również szczegółową wycenę. Państwa dom na Mazurach będzie budowany zgodnie z określonym przez Państwa budżetem finansowym!

 • Zaufani, wykwalifikowani pracownicy – jako firma budowlana z wieloletnią praktyką zawodową, współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi osobami, które wyróżniają się specjalistyczną wiedzą i dużym doświadczeniem w branży. To dzięki nim jesteśmy w stanie zrealizować budowę domu sprawnie i solidnie.

 • Budowa domu pod klucz – naszą podstawową usługą jest kompleksowa budowa domu. Ostróda, Ełk to miasta, w których jesteśmy w stanie dla Państwa to zrealizować. Zajmiemy się każdym etapem realizacji, tka by mogli się Państwo wprowadzić do gotowego, wykończonego domu.

 • Realizacja spraw formalnych – firma New-House bardzo wysoko ceni sobie zapewnienie inwestorom spokoju. Staramy się maksymalnie odciążyć klienta z obowiązków związanych z budową i każdą możliwą sprawę przejmujemy we własne ręce. Dotyczy to również realizacji spraw urzędowych.

 • Gwarancja jakości – warto podkreślić fakt, że budowa domu na Mazurach z firmą New-House to gwarancja zadowolenia i satysfakcji, świetnym efektem realizacji będą molgi się Państwo cieszyć przez wiele lat. Po zakończonej kompleksowo realizacji firma New-House przyznaje dziesięć lat gwarancji na wykonane usługi.

Budowa domu na Mazurach – znajdź idealny projekt!

Po podjęciu decyzji o tym, że chcą Państwo zrealizować dom na Mazurach, konieczne jest wybranie odpowiedniego projektu. Firma New-House wykonuje budowę domów zarówno bazując na gotowych projektach, jak i tych prosto od architekta, które były wykonywane na indywidualne zlecenie. Taki projekt mogą Państwo zamówić u jednego z naszych architektów. Jeżeli mają już Państwo zakupiony projekt z zewnętrznej firmy - również chętnie podejmiemy się realizacji.

Jeżeli interesują Państwa gotowe projekty domów jednorodzinnych – zachęcamy do zapoznania się z naszą bazą: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Znajdują się tam różnorodne domy począwszy od realizacji poniżej stu metrów kwadratowych aż do domów większych niż trzysta metrów kwadratowych. Proponowane projekty na domy na Mazurach różnią się również stylistyką, rodzajem i techniką budowy. Zdecydowanie znajdą tam Państwo coś dla siebie!

Gotowe projekty to świetny sposób na to, by w ekonomiczny sposób została zrealizowana budowa domu. Mazury to miejsce, gdzie inwestorzy chętnie korzystają z tego rozwiązania. Takie projekty mają ceny zaczynające się już od trzech tysięcy złotych, a ich wybór jest bardzo szeroki. Jeżeli jednak bardzo zależy Państwu na oryginalnych rozwiązaniach – wówczas lepszym rozwiązaniem będzie indywidualna współpraca z architektem. Oczywiście, projekt indywidualny jest zdecydowanie droższy (ceny zaczynają się od dwunastu tysięcy), ale wówczas Państwa dom na Mazurach spełni wszystkie Państwa wymogi. Takie rozwiązanie szczególnie poleca się w przypadku niestandardowych działek lub konkretnych potrzeb i oczekiwań inwestorów.

Polecamy Państwu również sprawdzić nasz kalkulator budowy domu: https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu. Dzięki niemu będą Państwo mogli sprawdzić ile kosztuje budowa domu na Mazurach. To duże ułatwienie przy planowaniu realizacji. Budowa domu Ełk? Budowa domu Ostróda? Dzięki naszemu narzędziu oszacują Państwo koszta realizacji.

Wybuduj dom na Mazurach z firmą New-House

Podoba się Państwu nasza oferta? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług! W przeciągu wielu lat pracy na rynku budowlanym zrealizowaliśmy już wiele domów jednorodzinnych, dużą część z nich można obejrzeć na naszej stronie internetowej: https://new-house.com.pl/realizacje. Polecamy także sprawdzenie opinii o naszej firmie i realizowanych przez nas usługach, wielu z naszych klientów zdecydowało się wystawić nam referencje: https://new-house.com.pl/referencje.

Domy na Mazurach potrafią być piękne, a jeżeli są realizowane przez profesjonalistów przetrwają przez wiele kolejnych lat. Jeżeli Państwa marzeniem jest właśnie tak solidna, sprawna budowa domu na Mazurach – zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni przez siedem dni w tygodniu w godzinach 7-21. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Budowa domu na Mazurach – pozwól nam zrealizować Twoje marzenia.

Kontakt

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, od 7:00 do 21:00.

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.
Zachęcamy do kontaktu.

kontakt66@new-house.com.pl

+48 504 125 130

r_skulimowski_contact_section_new