Budowa domu w województwie zachodniopomorskim

Oferta

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7-21

Budowa domu w województwie zachodniopomorskim

Budowa domu to dla wielu inwestorów przedsięwzięcie życia wymagające zaangażowania zarówno odpowiedniej ilości środków finansowych, jak i również czasu. Sprawa jest szczególnie skomplikowana dla osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z branżą budowlaną i w związku z tym nie mają wiedzy i doświadczenia ani w załatwianiu niezbędnych formalności, ani w nadzorowaniu prac prowadzonych na placu budowy. To może nieco przerażać i właśnie dlatego wiele osób, które chciałby wyprowadzić się za miasto, nie decydują się na budowę domu. Dotyczy to zarówno mieszkańców województwa zachodniopomorskiego, jak i innych regionów naszego kraju.

Podjęcie decyzji o rozpoczęciu budowy najczęściej jest konsekwencją uciążliwości, z jakimi wiąże się mieszkanie w budownictwie wielorodzinnym lub pod jednym dachem z rodzicami czy teściami. Nie brakuje również inwestorów, którzy decydują się na ten krok, ponieważ chcą, aby ich dzieci wychowywały się w bardziej przyjaznym otoczeniu zarówno pod kątem zanieczyszczenia środowiska naturalnego, jak również otoczenia sąsiedzkiego.

W 2020 wiele osób mieszkających w Szczecinie, Koszalinie, Stargardzie, Kołobrzegu i innych miejscowościach województwa zachodniopomorskiego podjęło decyzję o budowie domu i wyprowadzce za miasto w konsekwencji pandemii koronawirusa, która na wiele tygodni zamknęła wszystkich w domach bez możliwości spędzania czasu w otoczeniu przyrody, co nie pozostało bez śladu na naszym ogólnym dobrostanie.

Jednak obawa przed ogromną ilością spraw związanych z budową domu, jakie są do załatwienia, nie zmalała nawet w tej sytuacji. Słyszymy ją w codziennych rozmowach z naszymi klientami, którzy mają silne przeświadczenie, że mogą sobie nie poradzić ze wszystkim, co jest — kolokwialnie mówiąc — do ogarnięcia. Na szczęście nie muszą sobie radzić sami. Od tego mają nas. Ta informacja jest dla wielu inwestorów prawdziwym wybawieniem z opresji.

Budowa domu z New-House – dlaczego warto?

Kompleksowa budowa domu z New-House oznacza pomoc i wsparcie naszych specjalistów nie tylko w fizycznym wybudowaniu nieruchomości, ale również w załatwieniu formalności urzędowych, spraw organizacyjnych i technicznych. Domy budujemy od 1991 roku i w tym czasie zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, szeroką i ciągle aktualizowaną wiedzę fachową, umiejętności oraz zaplecze technologiczne, które pozwala nam realizować projekty budowlane o różnym stopniu skomplikowania i zaawansowania. Wybudowaliśmy ponad 1500 nieruchomości jednorodzinnych na terenie całego kraju, a liczba naszych zadowolonych klientów ciągle rośnie. Ciągle się rozwijamy, śledzimy aktualne trendy z zakresu architektury oraz budownictwa i szkolimy się ze wdrażania nowatorskich technologii budowlanych. Wszystko po to, aby móc zaoferować naszym klientom usługi na możliwie najwyższym europejskim poziomie. Ich potwierdzeniem jest 10-letnia gwarancja, jakiej udzielamy na wykonane przez nas prace.

Z pomocą firmy budowlanej New-House znajdziesz odpowiednią działkę i pasujący do niej projekt budowlany, podpiszesz umowy z dostawcami mediów i wykonasz przyłącza, uzyskasz pozwolenie na budowę, wybudujesz dom i dokonasz jego odbioru, jak również zagospodarujesz teren wokół nieruchomości, aby była w pełni funkcjonalna i gotowa na przyjęcie domowników. Nasi specjaliści będą do Twojej dyspozycji, dbając o to, aby budowa przebiegła tak szybko i sprawnie jak to tylko jest możliwe.

Zainteresowany? W takim razie czytaj dalej, aby dowiedzieć się, na jakie wsparcie możesz liczyć na każdym z etapów składających się na budowę domu od A do Z?

Etap 1 – pomoc w zakupie działki pod budowę domu

Niezależnie od tego, czy chcesz wybudować dom w okolicach Świnoujścia, Szczecinka, Polic, Wałcza czy innej miejscowości zlokalizowanej w województwie zachodniopomorskim możemy pomóc Ci znaleźć odpowiednią działkę. Jednak nasza pomoc na tym się nie kończy, ponieważ sprawdzimy ją dla Ciebie również pod kątem technicznym i administracyjnym. Wszystko po to, abyś zaoszczędził cenny czas i kupował z pełną świadomością zalet i ograniczeń konkretnego terenu pod budowę. Dzięki czemu znacząco zmniejszysz możliwość popełnienia kosztownego w skutkach błędu, dokonując zakupu np. działki, która pod budowę się nie nadaje, lub terenu, którego przystosowanie będzie długotrwałe i kosztowne.

Co sprawdzimy dla Ciebie na tym etapie?

 • powierzchnię, kształt, topografię i zalesienie wybranego terenu pod budowę,   

 • skład gruntu oraz poziom wód gruntowych,

 • możliwość doprowadzenia niezbędnych przyłączy budowlanych – jeśli wybrana działka nie jest uzbrojona,

 • otoczenie pod kątem ewentualnych uciążliwości,

 • plany inwestycyjne dotyczące bliższej i nieco dalszej okolicy,

 • Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego,

 • stan prawny działki,

 • właścicieli działki,

 • zapisy w księdze wieczystej.

Pomożemy Ci również w pozyskaniu korzystnego i osiągalnego dla Ciebie źródła finansowania przedsięwzięcia budowlanego.

Etap 2: pomoc w zakupie odpowiedniego projektu budowlanego

Współpracujący z nami inwestorzy najczęściej pozyskują projekt budowlany na jeden z trzech sposobów:

 • kupują gotowy projekt domu z wyceną z bazy projektowej New-House a nasi architekci zajmują się jego adaptacją do indywidualnych warunków panujących na działce budowlanej,

 • zamawiają indywidualny projekt domu wykonany przez architektów współpracujących z naszą firmą,

 • kupują projekt nieruchomości z innego źródła.

Warto jednak wiedzieć, że niezależnie od tego w gdzie i w jakich okolicznościach projekt budowlany został zakupiony podejmiemy się budowy domu w oparciu o jego wytyczne. W tym zakresie jesteśmy elastyczni i dopasowujemy swoje działania do potrzeb klientów.

Etap 3 – pomoc w uzyskaniu pozwolenia na budowę

Uzyskanie pozwolenie na budowę to bez wątpienia jeden z tych etapów, który przyprawia o szybsze bicie serca nawet najbardziej zaprawionych w bojach z urzędami inwestorów. Dzieje się tak, dlatego że ilość dokumentów, jakie należy skompletować, stopień ich zaawansowania, oraz wiedzy, którą należy na tę okoliczność posiąść, jest znaczny. Umówmy się, że współcześnie nie każdy (a raczej nikt) nie ma na to czasu. W tej sytuacji pomoc naszych specjalistów, którzy niejedno pozwolenie na budowę już załatwili, jest nieoceniona. Ich doświadczenie i wiedza jak prawidłowo przygotować dokumentację i na co zwrócić szczególną uwagę znacząco przyczynia się do tego, że cały proces przebiega tak sprawnie, jak to tylko jest możliwe niezależnie czy mamy do czynienia z urzędem w Białogardzie, Goleniowie, Nowogardzie, Gryficach czy innym miejscu w województwie zachodniopomorskim.

Etap 4 – pomoc przy doprowadzeniu przyłączy budowlanych

Doprowadzenie niezbędnych przyłączy budowlanych to kolejny etap w trakcie budowy domu, który wymaga dużej cierpliwości i zaangażowania w stronę formalną. Zanim bowiem fizycznie wykonamy przyłącza prądu, gazu, wody i kanalizacji na działce musimy załatwić wszystkie niezbędne formalności z dostawcami mediów, z podpisaniem umów włącznie. Na szczęście zarówno podczas czynności administracyjnych, jak również fizycznych prac na działce możesz liczyć na profesjonalne wsparcie naszego doświadczonego zespołu.

Etap 5 – prace prowadzone na placu budowy

Prace mające na celu budowę domu pod klucz można zasadniczo podzielić na trzy części. Poniżej przedstawiamy każdą z nich oraz działania podstawowe wchodzące w ich skład. Warto jednak pamiętać, że nie wyczerpują one katalogu prac, jakimi mogą zająć się nasi fachowcy.

Stan surowy zamknięty obejmuje:

 • wykonanie fundamentów w technologii dopasowanej do terenu znajdującego się na działce budowlanej,

 • wykonanie ścian, stropów oraz schodów wewnętrznych, jeśli takowe przewiduje projekt,

 • montaż drzwi zewnętrznych prowadzących do nieruchomości,

 • montaż stolarki okiennej,

 • budowę dachu oraz kominów, jeśli takowe są konieczne w wybranej przez inwestora metodzie ogrzewania domu.

Stan deweloperski obejmuje:

 • montaż niezbędnych instalacji,

 • ocieplenie i wykończenie ścian,

 • wykonanie wylewek podłogowych,

 • wykonanie ocieplenia domu i elewacji zewnętrznej.

Dom pod klucz obejmuje:

 • malowanie lub tapetowanie ścian,

 • malowanie sufitów,

 • montaż drzwi wewnętrznych,

 • wykończenie okien i montaż parapetów,

 • wykonanie podłóg w wybranych przez inwestora technologiach.

Choć po zakończeniu prac składających się na budowę pod klucz nieruchomość jest fizycznie gotowa na przyjęcie mieszkańców, to niestety nie można się do niej wprowadzić, ponieważ na tym etapie byłoby to niezgodne z obowiązującym w naszym kraju prawem. Stanowi ono, że zamieszkanie w budynku jest możliwe dopiero po dokonaniu jego formalnego odbioru przez uprawnione do tego osoby oraz służby.

W praktyce oznacza to, że najpierw trzeba skompletować niezwykle obszerną i drobiazgową dokumentację, a następnie przejść z powodzeniem porównanie wybudowanego domu z projektem przedstawionym na etapie starania się o pozwolenie na budowę oraz kontrolę wszystkich instalacji znajdujących się w budynku. Oczywiście wspieramy klientów również w tej sytuacji, dzięki czemu można z powodzeniem uniknąć ewentualnych braków formalnych, które mogłyby znacząco wydłużyć cały proces. Dopiero kiedy odbiór zostanie zakończony powodzeniem, możemy przekazać inwestorowi klucze do jego nowego domu.

Etap 6 – pomoc w zagospodarowaniu terenu wokół budynku

Aby nieruchomość zyskała pełną funkcjonalność i służyła domownikom nie tylko jako miejsce zamieszkania, ale również wypoczynku i rekreacji konieczne jest odpowiednie zagospodarowanie terenu wokół domu. Zakres prac, jaki mogą na tym etapie wykonać nasi specjaliści, jest naprawdę szeroki i obejmuje:

 • prace ziemne o różnym stopniu zaawansowania,

 • wytyczenie i wykonanie ścieżek oraz chodników,

 • wykonanie oczek wodnych,

 • wykonanie podjazdu,

 • wykonanie schodów zewnętrznych,

 • wykonanie tarasu,

 • montaż ogrodzenia oraz bramy wjazdowej na posesję.

A to zaledwie część tego, co możemy dla Ciebie zrobić. 

Jeśli podczas lektury niniejszego tekstu choć raz pomyślałeś, jak cudownie byłoby zamieszkać we własnym domu, to powinieneś się z nami skontaktować. Jak widzisz budowa domu z New-House może być naprawdę przyjemnym doświadczeniem, które będziesz wspominał z radością. Ze swojej strony pomożemy Ci przejść przez nią w taki sposób, aby w jak najmniejszym stopniu wpłynęła ona na Twoją rzeczywistość. Oczywiście do momentu, gdy zamieszkasz we własnych czterech ścianach, ponieważ wtedy Twoje życie z pewnością zmieni się na lepsze.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że możesz być osobą bardzo zajętą, dlatego dla Twojej wygody pracownicy naszej infolinii są do dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7.00 do 21.00. Zadzwoń. Dowiedz się więcej i stwórz z nami swój wymarzony dom!

Budowa domu Szczecin – zrealizuj z nami wymarzony dom

Jak powinna przebiegać budowa domu? Przede wszystkim w takim sposób, by inwestor nie musiał się stresować i martwić o jej przebieg. Praca firmy New-House ma na celu zapewnienie, że słowa – budowa domu Szczecin – nie będą kojarzyły się ze wzrostem kortyzolu w organizmie inwestorów. Realizacja wymarzonego domu jednorodzinnego powinno być czasem radości i ekscytacji. Nasza praca pozwala na maksymalne odciążenie klienta, zdjęcie z niego większości odpowiedzialności, dzięki czemu współpraca przebiega przyjemnie i bezstresowo.

New-House działa na rynku już od 1991 roku, przez ten czas zdążyliśmy poznać wielu inwestorów i wykonać dla nich domy jednorodzinne. Doskonale wiemy, że tyle ile inwestorów tyle pomysłów na realizację – zawsze staramy się możliwie najdokładniej poznać potrzeby naszych klientów oraz ich oczekiwania, do tego dopasowujemy nasze usługi. Pracujemy na terenie całej Polski i w sumie wykonaliśmy już około tysiąca pięciuset realizacji. Jeśli chodzi o sam Szczecin budowa domu w naszym wykonaniu odbywała się tam niejednokrotnie.

Jesteśmy profesjonalną firmą budowlaną, swoją pracę opieramy na wieloletniej praktyce zawodowej i szerokiej wiedzy specjalistycznej – to dzięki temu nasze inwestycje są realizowane sprawnie i przede wszystkim w sposób solidny i trwały. Budujemy domy w Szczecinie w taki sposób, by mieć pewność, że klient będzie w stu procentach zadowolony z naszej realizacji.

Budowa domu w Szczecinie z firmą New-House

Jak może wyglądać budowa domu w Szczecinie lub okolicach, jeśli zdecydują się Państwo na współpracę z nami? Przede wszystkim zyskują Państwo gwarancję, że przebieg prac i sposób realizacji zostanie dopasowany do Państwa. Działamy w sposób przemyślany i jako określamy formę współpracy przed podpisaniem umowy. Przede wszystkim, warto pamiętać, że w takim mieście jak Szczecin budowa domu może zostać przeprowadzona kompleksowo – to najbardziej wydajne rozwiązanie dla inwestorów. Realizacja domu jednorodzinnego w jednej firmie od A do Z zapewnia Państwu szybszy przebieg prac, łatwiejszą kontrolę sytuacji, a także niższe koszta.

Budowa domu Szczecin – dokładny przebieg takiej realizacji zależy od Państwa. Naszą pracę dzielimy na kilka etapów, w których wyróżniamy przede wszystkim:

 • Stan surowy budynku (zamknięty i otwarty) – początek prac na budową domu w Szczecinie obejmują takie aspekty jak: prace ziemne, położenie fundamentów i izolacji, postawienie ścian nośnych i wewnętrznych, wykonanie schodów, stropu, a także więźby dachowej i pokrycia.

 • Stan deweloperski budynku – następnie realizowane są takie aspekty jak okna, instalacje, wykańczana jest także elewacja – kładzie się ocieplenie oraz tynki.

 • Prace pod klucz – aby profesjonalnie wybudować domy w Szczecinie poleca się kompleksową współpracę, w którą wchodzą również prace pod klucz. Dzięki temu dom jest od razu gotowy do zamieszkania. Prace pod klucz to na przykład ułożenie podłogi, pomalowanie ścian wewnętrznych, zamontowanie drzwi w kolejnych pomieszczeniach, wykonanie montażu urządzeń sanitarnych i tym podobne.

 • Zagospodarowanie terenu, aranżacja wnętrza – rzadko, która firma budowlana w Szczecinie oferuje tak szerokie usługi jak firma New-House. Z nami nie tylko wybudują Państwo dom, ale wykonają całą realizację łącznie z zagospodarowaniem terenu (podjazd, chodniki, ogrodzenie, brama wjazdowa, nasadzenia roślinne, taras) oraz zaprojektowaniem i wykonaniem aranżacji wnętrza.

Koszt budowy domu – Szczecin

Jako firma budowlana wieloletnim doświadczeniem w branży, doskonale wiemy, jak trudno odpowiedzieć na pytanie o to, ile kosztuje budowa domu w Szczecinie. Jednakże wiemy też, jak istotną sprawą dla inwestorów jest kwestia finansowa realizacji. Jeśli chodzi o koszt budowy domu Szczecin może się różnić ceną od innych dużych miast w Polsce, co więcej koszt jest zależny również od aktualnych cen za materiały budowlane oraz robociznę. Jak w takim razie oszacować kwotę realizacji? Specjalnie dla Państwa opracowaliśmy innowacyjne narzędzie – kalkulator budowlany.

Dzięki niemu sprawdzą Państwo koszt budowy domu do stanu deweloperskiego dla wymarzonej realizacji. Kalkulator bazuje na najbardziej aktualnych danych z rynku budowlanego, więc wyniki są bardzo dokładne. Korzystanie z niego jest darmowe i nieograniczone, wystarczy wejść na naszą stronę internetową: https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu. Aby uzyskać wynik wyliczeń muszą Państwo w kilku krokach przybliżyć planowaną realizację – wskazać na metraż, rodzaj realizacji, lokalizację, a także rodzaj garażu, dachu i stropu. Następnie na wskazany przez Państwa adres mailowy zostaną przesłane wyliczenia. Jeżeli natomiast interesuje Państwa kompleksowa budowa domu (Szczecin) możemy również wykonać dla Państwa szczegółową wycenę – zachęcamy do kontaktu.

Budowa domu Szczecin – dlaczego warto to zlecić New-House?

Nasza firma od wielu lat cieszy się dobrą opinią wśród inwestorów – wynik to z jakości oferowanych przez nas usług oraz idealnie dopasowanej pod klienta oferty. Zrealizowaliśmy już blisko tysiąc pięćset domów jednorodzinnych, w tym również w Szczecinie. Mamy silnie ugruntowaną renomę, a klienci chęci polecają swoim przyjaciołom naszą firmę. Wielu z nich wystawiło nam również referencje, z którymi mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie internetowej: https://new-house.com.pl/referencje. Wśród nich pojawią się tak pochlebne sformułowania, jak „Firma godna polecenia!” czy też „Firma New House wykazała się pełnym profesjonalizmem, świadcząc usługi na najwyższym poziomie”. Jeżeli interesuje Państwa firma budowlana w Szczecinie – nie muszą Państwo szukać dalej, firma New-House zapewni realizację na najwyższym poziomie.

W naszej ofercie budowa domów, biorąc pod uwagę na przykład Szczecin, gwarantuje cały szereg zalet i korzyści. Między innymi:

 • Dopasowanie realizacji do Państwa potrzeb,

 • Terminowe wykonywanie prac,

 • Jasno określone koszty budowy domu,

 • Przejrzyste warunki umowy,

 • Merytoryczne doradztwo w trakcie budowy,

 • Wykwalifikowany, doświadczony zespół pracowników,

 • Kompleksowo wykonana realizacja,

 • Zadbanie o sprawy formalne,

 • Dziesięć lat gwarancji na wykonane usługi.

Jednym z naszych głównych celów jest umożliwienie inwestorom przejścia przez proces budowy domu swobodnie i bez zbędnych stresów. To właśnie dlatego polecamy kompleksową realizację w jednej firmie, dzięki temu uzyskają Państwo szybką i sprawną realizację, która w dodatku jest objęta wieloletnią gwarancją jakości. Decydując się na współpracę z New-House uzyskają Państwo również odciążenie w kwestiach formalnych. Pozwolenie na budowę? Bierzemy to na siebie! Współpraca z naszą firmą to komfort i spokój o profesjonalną realizację.

Jeżeli spodobała się Państwu nasza oferta – zachęcamy do skontaktowania się z nami. Jako firma budowlana w Szczecinie chętnie podejmiemy się takiej pracy. Nasze dokładne dane kontaktowe znajdują się na stronie: https://new-house.com.pl/kontakt. Zachęcamy do dzwonienia, wysyłania maili w sprawie współpracy, dopytania o ofertę lub w przypadku ewentualnych wątpliwości. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozjaśnimy sytuację.

Budowa domu Szczecin? Zleć to profesjonalistom – firmie New-House!

Kontakt

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, od 7:00 do 21:00.

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.
Zachęcamy do kontaktu.

kontakt66@new-house.com.pl

+48 504 125 130

r_skulimowski_contact_section_new