Filmy

New-House | Prezentacja firmy
Prezes i telefon
Dlaczego Polacy budują domy z New-House?
Jak przebiega budowa domu z New-House?
New-House z wizytą na prowadzonych budowach
New-House | W stałym kontakcie
New-House Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Jak Ewa i Andrzej zbudowali dom z New-House (1)
Jak Ewa i Andrzej zbudowali dom z New-House (2)
Budowa domu - zbiór naszych wybranych realizacji
Budowa domu Hornówek pod Warszawą
Palowanie pod płytę New House
Wybór działki budowlanej
Budowa domu w Szymanowie pod Wrocławiem
Budowa domu w Olszewnicy Starej pod Warszawą
Budowa domu w Wilkszynie pod Wrocławiem
Budowa domu - Wrocław
Budowa domu w Warszawa - Włochy
Budowa domu w miejscowości Swarzędz pod Warszawą
Budowa domu w miejscowości Falenty Nowe pod Warszawą
Budowa domu w Jabłonnej pod Warszawą
Budowa domu w miejscowości Sękocin pod Warszawą
Budowa domu w miejscowości Władysławów pod Warszawą
Budowa domu w miejscowości Książenice pod Warszawą
Budowa domu w Wołominie pod Warszawą
Budowa domu w Konstancinie pod Warszawą
Budowa domu w Wilanowie w Warszawie
Święta
Witamy
Budowa domu w miejscowości Strzeniówka pod Warszawą
Budowa domu w miejscowości Stara Wieś
Realizacja, dom we Wrocławiu
Realizacja, dom pod Wrocławiem
Realizacja, dom pod Wrocławiem
Budowa domu pod Łodzią
Realizacja, dom pod Poznaniem
Andrespol - budowa domu
Budynek biurowy - Ursus
Budowa domu - Brwinów
Budowa domu - Dom z widokiem - Rembertow
Budowa domu - Parcela Obory k. Konstancin Jeziorna
Budowa domu - Radość
Niebrów - budowa domu
Sewerynów - budowa domu
Budowa domu - Białołęka
Młochów pod Nadarzynem - budowa domu
Dom nowoczesny - Wiązowna
Budowa domu w Ursusie - Warszawa
Budowa domu Hornówek pod Warszawą

New-House filmy z realizacji domów jednorodzinnych

Jako profesjonalna firma budowlana bardzo cenimy sobie dobrą współpracę z klientem, zdobycie jego zaufania poprzez przedstawienie możliwie najdokładniej procesu realizacji. Tym razem przygotowaliśmy od New-House filmy, które pozwolą zaprezentować proces kompleksowej budowy domu z naszą firmą.

Firma New-House działa na rynku od 1991 roku, w tym czasie zdążyliśmy już zrealizować ponad 1500 domów jednorodzinnych. Nasza współpraca z klientem zazwyczaj jest wykonywana w sposób kompleksowy, dzięki czemu możemy wspierać inwestora już od pierwszych chwil realizacji, a współpracę zakończyć wraz z gotowym do zamieszkania, pięknym domem jednorodzinnym. Budowa domu pod klucz to główny element naszej oferty, ponieważ w ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić klientowi spokojną realizację – odpowiedzialność za budowę domu spoczywa w naszych rękach.

New-House – filmy z realizacji domów jednorodzinnych

Budowa domu z New-House to spokojny, bezstresowy proces. W naszej ekipie pracowniczej znajdują się osoby z szeroką wiedzą specjalistyczną i dużym doświadczeniem w zawodzie, większość naszych pracowników jest w New-House od wielu lat – dziesięciu, a nawet dwudziestu. To właśnie dzięki naszym zaufanym pracownikom jesteśmy w stanie zrealizować dla Państwa solidny dom w każdym zakątku Polski. Początki naszej pracy wiązały się wyłącznie z budową na terenie Warszawy, lecz dzisiaj działamy znacznie szerzej – New-House zrealizowało już domy w Poznaniu, Szczecinie, pod Wrocławiem, pod Łodzią i wielu innych miejscowościach.

Aby przedstawić Państwu, jak przebiegają w New-House realizacje domów, przygotowaliśmy nagrania z placów budowy. Dzięki temu mogą się Państwo przyjrzeć naszemu procesowi pracy, a także sprawdzić opinie klientów na temat współpracy z nami. Przygotowane przez specjalistów New-House filmy przedstawiają proces budowy domu pod Poznaniem, pod Łodzią, pod Warszawą, we Wrocławiu, w Warszawie, w Wołominie, w Szymanowie i wielu innych miejscowościach. Dzięki zrealizowanym nagraniom mogą Państwo obejrzeć naszą pracę na placu budowy, a także zapoznać się z gotowymi, zrealizowanymi już domami jednorodzinnymi. Zachęcamy Państwa również do odwiedzenia specjalnie przygotowanej podstrony, na której znajdują się zdjęcia z wielu zrealizowanych przez nas domów jednorodzinnych: https://new-house.com.pl/realizacje

Jak przebiega budowa domu z New-House?

Jeżeli interesuje Państwa współpraca z New-House to zapewne chcieliby Państwo poznać również dokładny przebieg realizacji w ramach nawiązanej współpracy. Nasza praca z inwestorem może zostać rozpoczęta jeszcze przed samym rozpoczęciem budowy, co również przedstawiają stworzone na stronę New-House filmy. Zachęcamy do obejrzenia filmu „Jak przebiega budowa domu z New-House”, w prosty i przystępny sposób został tam przedstawiony cały proces.

Budowa domu pod klucz z New-House obejmuje następujące etapy:

Warto podkreślić, że wykonywane przez New-House realizacje domów pod klucz są objęte dziesięcioletnią gwarancją. Dzięki takiej współpracy zyskują Państwo terminowo i solidnie wykonany dom jednorodzinny, który będzie służył Państwu przez długie lata.

Dlaczego warto zlecić firmie New-House realizacje?

Jako firma działająca od 1991 roku, mamy za sobą ponad 1500 wybudowanych domów jednorodzinnych. Nasi klienci chętnie polecają nasze usługi swoim najbliższym. Dlaczego ma firma New-House opinie tak dobre? Wynika to z szeregu korzyści przemawiających za współpracą z nami:

Dzięki temu, że budujemy silne relacje z naszymi klientami i dokładamy wszelkich starań, by realizacja została wykonana sprawnie i solidnie, firma New-House opinie klientów ma bardzo pochlebne. Część naszych klientów wyraża swoje zdanie o współpracy w zrealizowanych podczas procesu budowy filmach. Wielu naszych wcześniejszych klientów zdecydowało się również, by wystawić nam referencje, które mogą Państwo przeczytać pod linkiem: https://new-house.com.pl/referencje

Zachęcamy Państwa do współpracy z firmą New-House. Porządnie budujemy domy!

Kontakt

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, od 7:00 do 21:00.r

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.
Zachęcamy do kontaktu.

+48 504 125 130

r_skulimowski_contact_section_new