Ogrodzenia

Oferta

Spis treści:

Ogrodzenie z siatki? Ogrodzenie panelowe? A może ogrodzenia kamienne lub betonowe? To, jakie ogrodzenie powinno zostać zrealizowane na Państwa działce, zależy od wielu czynników – kwestii finansowej, aspektu wizualnego, stopnia potrzeby prywatności, a także jakości wykorzystywanych materiałów. Taka realizacja powinna zostać dopasowana do potrzeb inwestora, a następnie profesjonalnie zrealizowana. Jak zadbać o fachową realizację ogrodzenia od A do Z? Warto to zlecić firmie New-House.

Jesteśmy świadomi tego, jak ważnym aspektem projektu domu jest ogrodzenie. To nie tylko fizyczne ogrodzenie działki, ważne są tu również funkcje estetyczne i funkcjonalne. Budujemy domy kompleksowo od 1991 roku i zrealizowaliśmy ponad 1500 domów jednorodzinnych, inwestorzy z nami współpracujący mogą liczyć nie tylko na profesjonalną realizację, ale również doradztwo i wsparcie merytoryczne od naszych specjalistów. Wykonując projekt zagospodarowania terenu działki nasi architekci dopasują ogrodzenie do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań, a także do ogólnego stylu realizacji domu jednorodzinnego. Następnie zajmiemy się sprawną i fachową realizacją.

Warto podkreślić, że montaż ogrodzenia, który będzie wykonywany w ramach kompleksowej budowy domu, zostanie objęty dziesięcioletnią gwarancją. Współpracując z nami zyskują Państwo pewność dobrze przeprowadzonej, solid

Jakie wybrać ogrodzenie domu?

W trakcie budowania domu należy zadbać również o wszystkie elementy wokół samego budynku. Ogród, ścieżki, podjazdy, a także ogrodzenie. Co ważne, jeśli chodzi o ogrodzenie – nie powinniśmy go traktować wyłącznie, jako narzędzie odgradzające nas od nieproszonych gości czy też wyznaczające obszar zamieszkiwanej działki. To ważny element wizerunkowy. Jak wybrać ogrodzenie domu? Warto przyjrzeć się nie tylko cenom, ale również funkcjonalności ogrodzenia i spodziewanego efektu wizualnego.

Kompleksowa budowa domu zapewnia inwestorom współpracę z zapewnieniem wsparcia na każdym etapie budowy. Już na etapie wyboru projektu do budowy, a nawet samej działki, można zasięgnąć porady profesjonalistów. W przypadku kompleksowych usług dom jest budowany pod klucz, tak aby był gotowy do użytkowania. W ramach budowy domu od a do z firma budowlana może zająć się także przestrzenią wokół budynku i zamontować na przykład ogrodzenie. Problem pojawia się jednak na etapie, kiedy inwestor musi zdecydować jakie wybrać ogrodzenie domu. New-House, jako profesjonalna firma budowlana, służy radą.

Jakie rodzaje ma ogrodzenie domu?

Decydując się na montaż ogrodzenia warto zapoznać się z różnymi rodzajami, ich zaletami oraz wadami. Wówczas można mieć pewność, że podejmowana decyzja będzie bardziej świadoma i przemyślana. Jakie są do wyboru ogrodzenia domu?

  • Ogrodzenie drewniane – to wciąż popularne rozwiązanie, które sięga do tradycji staropolskich domków. Ogrodzenie drewniane świetnie się sprawdzi przy klasycznych domach jednorodzinnych. Trzeba pamiętać, że takie ogrodzenie wymaga odpowiedniego zabezpieczenia przed wilgocią i pleśnią, jest jednak wiele przeznaczonych do tego preparatów i specjalnych farb. Ogrodzenie drewniane występuje w różnych formach, zwykle są to pionowe sztachety lub poziome panele.

  • Ogrodzenie kamienne – taki rodzaj ogrodzenia jest bardzo efektowny, ale również drogi. Inwestorzy, którzy decydują się na ogrodzenie kamienne mają zwykle dom nowoczesny, w minimalistycznym stylu. Niekwestionowaną zaletą takiego rozwiązania jest bardzo duża odporność użytego materiału. Ogrodzenie z kamienia może służyć bez zarzutu przez wiele długich lat. Część osób nie chcąc płacić tak wysokich kwot, jakie generuje ogrodzenie kamienne, decyduje się na skorzystanie z ogrodzenia łupanego. Jest ono budowane z użyciem znacznie niższych kosztów, a efekt będzie zbliżony do oryginału.

  • Ogrodzenia metalowe – to jedne z najczęściej wybieranych przez polskich inwestorów rozwiązań. Dzieję się tak za sprawą sprawdzonego, dobrego materiału, który zapewnia konkretny, interesujący efekt. Ogrodzenia metalowe to szeroki przedział oferty, można zdecydować się na ogrodzenia panelowe, pełne, kute i tym podobne. Zdecydowanie najlepiej wyglądają ogrodzenia kute, ale są one również najdroższym rozwiązaniem. Tego typu ogrodzenie można łączyć z drewnem i kamieniem dla uzyskania ciekawszego efektu.

  • Ogrodzenia betonowe – takie rozwiązanie budzi coraz większe zainteresowanie wśród inwestorów. Ogrodzenia betonowe mają tę przewagę nad innymi rozwiązaniami, że są tanie w realizacji i buduje się szybko i łatwo. Niestety ich wadą jest to, że trudno zrealizować je w sposób efektowny.

  • Ogrodzenie z siatki – ten sposób jest jednym z popularniejszych, ponieważ gwarantuje niską cenę materiału i wykonania. Wielu inwestorów decyduje się nawet na to, by takie ogrodzenie zamontować samodzielnie. Ogrodzenie z siatki jest funkcjonalne w przypadku wyznaczenia terenu działki, ale nie odgrodzi nas od wścibskich spojrzeń. Problemem, jaki ma ogrodzenie z siatki, jest również to, że nie jest to ogrodzenie specjalnie estetyczne. Jako zastępstwo naciąganej siatki stosuje także panele druciane.

  • Ogrodzenia murowane – takie rozwiązania idealnie sprawdzają się w przypadku domów tradycyjnych ze spadzistym dachem. Wypełnieniem ogrodzenia murowanego może być siatka, elementy drewniane w pionie lub w poziomie, elementy stalowe itp.

Jakie wybrać ogrodzenie domu? Czym się kierować?

Ogrodzenie jest ważną częścią projektu domu, choć jest zwykle niedoceniane. Warto wybrać takie ogrodzenie, które będzie Państwu służyć przez długie lata zarówno pod kątem funkcjonalnym, jak i estetycznym. Osoby, które wykonują w firmie New-House kompleksową budowę domu, mogą liczyć na profesjonalne doradztwo ze strony projektantów. Ogrodzenie domu jest dobierane pod kątem możliwości finansowych klienta, estetycznego efektu użytych materiałów, funkcjonalności oraz dopasowania do ogólnego stylu realizacji.

Jeżeli zależy Państwu na niskich cenach dobrym rozwiązaniem będą ogrodzenia z siatki, panelowe albo betonowe. Jeżeli koszty nie ograniczają Państwa mocno to warto wziąć pod uwagę styl domu oraz przestrzeni wokół niego, a następnie dopasować ogrodzenie domu. W jaki sposób to zrobić? Mamy kilka przydatnych wskazówek.

Przede wszystkim warto spróbować określić główny styl realizacji. Czy dom został wybudowany w stylu klasycznym czy też nowoczesnym. Do tradycyjnego domu będą pasować takie rozwiązania jak ogrodzenie drewniane, ogrodzenie metalowe (na przykład z wykorzystaniem podmurowań, cegły). Natomiast w przypadku domów nowoczesnych zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie ogrodzenie kamienne, betonowe lub uniwersalne ogrodzenie metalowe kute. Gdy będą Państwo dopasowywać ogrodzenie domu do powstałej już przestrzeni, warto przeanalizować dokładniej główne kolory, na przykład te wykorzystane przy elewacji. Ta wiedza może pomóc przy wyborze ogrodzenia. Wielu inwestorów decyduje się na to, by połączyć różne rozwiązania – od frontu działki umieszcza się bardziej efektowne ogrodzenie, a reszta terenu jest ogrodzona tańszym materiałem.

Warto pamiętać, że w ogrodzenie powinno się wliczyć także takie elementy, jak: furtka, brama wjazdowa, czasami również śmietnik. Ta część ogrodzenia domu musi być koniecznie dopasowana do wielkości działki. Do wyboru są dwa rodzaje bramy wjazdowej – przesuwna i uchylna.

Brama przesuwna zajmuje mniej miejsca na działce, dzięki czemu jest bardziej elastyczna. Niestety, jeżeli działka jest wąska, a furtka mieści się blisko – brama przesuwna nie będzie dobrym rozwiązaniem. Z kolei brama uchylna jest częstym rozwiązaniem, ponieważ można ją dopasować do większości działek. Problem powstaje tylko wtedy, gdy w pobliżu zostaje umieszczone miejsce parkingowe dla auta.

Ogrodzenie domu z New-House

Poszukują Państwo odpowiedniej firmy, która wykona dla Państwa montaż ogrodzenia? Firma New-House wykonuje takie usługi w ramach kompleksowej budowy domów. Jeśli mają Państwo pytania o nasze usługi, poszukują Państwo porady lub chcą nawiązać współpracę – zapraszamy do kontaktu. Nasze dane adresowe znajdą Państwo pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt.
 

Jak wybrać ogrodzenia panelowe do domu?

Wybudowany dom, wykonana aranżacja zieleni – mogłoby się wydawać, że realizacja dobiegła ku końcowi. Nic bardziej mylnego. Dom jednorodzinny powinien zostać również ogrodzony odpowiednim płotem. Popularnością cieszą się na przykład ogrodzenia panelowe. Czy to rozwiązanie będzie dobre dla Państwa projektu? Pomożemy podjąć decyzję.

W tym artykule chcemy Państwu przedstawić najważniejsze informacje na temat tego typu ogrodzenia. Można tu znaleźć odpowiedzi na poniższe pytania:

  • Jakie są rodzaje ogrodzeń panelowych?

  • Jakie zalety mają ogrodzenia panelowe?

  • Jakie wady mają panelowe płoty?

  • Czy warto decydować się na montaż ogrodzenia panelowego?

Jako firma New-House budujemy domy już od 1991 roku, wiemy, że inwestorzy cenią sobie płoty panelowe. To solidne i efektowne rozwiązanie, chociaż nie bez wad. Być może sprawdzi się również u Państwa.

Najczęściej wybierane rodzaje ogrodzeń panelowych

Decydując się na montaż ogrodzenia panelowego konieczne jest wybranie wcześniej odpowiedniego materiału. Jak zawsze ważną kwestią są tutaj cena i wytrzymałość. Tę decyzję warto również analizować pod kątem dopasowania do pełnej stylistyki domu i jego otoczenia.

Stalowe ogrodzenia panelowe – płoty panelowe są najczęściej tworzone właśnie z prętów stalowych. To sprawdzone, dobre rozwiązanie, którego cena i trwałość są zachowane w świetnych stosunkach. Stalowe ogrodzenia panelowe są odporne na różne uszkodzenia, a dodatkowo często pokrywa się je również specjalistyczną powłoką antykorozyjną, która je dodatkowo chroni.

Drewniane ogrodzenia panelowe – takie rozwiązanie szczególnie poleca się osobom poszukującym eleganckich rozwiązań do podkreślenia stylistyki domu jednorodzinnego. Drewniane ogrodzenia panelowe cieszą się bardzo wysokimi walorami estetycznymi, lecz są zdecydowanie droższe i mniej trwałe niż płoty stalowe.

Betonowe ogrodzenia panelowe – coraz częściej wykorzystywane są płoty wykonywane z paneli betonowych. Pozwalają one na ciekawą aranżację, dzięki wykorzystaniu oryginalnych wzorów i kolorów. Są one często stosowane przez osoby, którym szczególnie zależy na zachowaniu prywatności na terenie swojej działki. Jest to możliwe dzięki temu, że betonowe ogrodzenia panelowe wykorzystują wielkoformatowe bloczki, które ochraniają teren przed wścibskimi oczami. Trzeba jednak pamiętać, że taki płot będzie droższy niż stalowe ogrodzenia panelowe. Jest również trudniejszy w montażu ze względu na ciężar i wielkość wszystkich elementów.

Czasami inwestorzy decydują się na połączenie różnych rodzajów ogrodzeń panelowych, co pozwala na osiągnięcie ciekawego efektu.

Jakie zalety mają ogrodzenia panelowe?

Dobre ogrodzenie powinno zapewnić domownikom komfort i bezpieczeństwo. Ważne, żeby było również trwałe, funkcjonalne i przystępne cenowo. Czy panelowe ogrodzenia spełniają te warunki? Oto lista zalet tego rozwiązania.

Trwałość i odporność – wytrzymałość płotu panelowego jest zależne od wykorzystanego materiału. Zazwyczaj wybierane są stalowe ogrodzenia panelowe, które zapewniają bardzo wysoki poziom wytrzymałości i trwałości. Ważne jest jednak, by kupując materiał zdecydować się na modele wykonane z grubszego, mocniejszego drutu, a następnie go ocynkować. Z kolei wybierając modele drewniane należy zadbać o ich odpowiednią impregnację. Wówczas odporność na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne pozwoli na długoletnią trwałość.

Łatwość naprawy – dzięki temu, że ogrodzenie jest wykonywane z paneli, jego naprawa jest bardzo prosta. Bez większego problemu, szybko można wymienić pojedynczy element płotu.

Uniwersalność – panelowe ogrodzenia bardzo łatwo jest dopasować do wybranej realizacji, z łatwością zgra się z domem, ogrodem, furtką i bramą. Są to estetyczne płoty, które mogą przybrać elegancki, klasyczny lub nowoczesny wygląd. Uniwersalność tego materiału sprawia, że może zostać wykorzystane nie tylko przy ogrodzeniu domu jednorodzinnego, ale także na przykład przy budynkach przemysłowych.

Koszt realizacji – bez wątpienia ogrodzenia panelowe to jedne z tańszych rozwiązań, czemu zawdzięczają swoją popularność. Oczywiście, im bardziej wymagający materiał tym koszt kupna będzie wyższy, jednak decydując się na stalowe ogrodzenia panelowe można mieć pewność przystępnej ceny.

Szybkość montażu – bardzo dużą zaletą tego typu płotu jest szybkość jego montażu. Całe ogrodzenie może zostać wykonane nawet w jeden dzień, w zależności od wielkości zlecenia i warunków pogodowych. Montaż ogrodzenia panelowego jest nie tylko szybki, ale również bardzo prosty. Oczywiście, betonowe ogrodzenie będzie wymagało więcej czasu przy montażu niż klasyczne rozwiązanie.

Czy ogrodzenie panelowe ma jakieś wady?

Skoro ogrodzenie panelowe to tanie, estetyczne i solidne rozwiązanie, to czy ma jakiekolwiek wady? Owszem, są aspekty, które nie spodobają się wszystkim osobom. Warto mieć je na uwadze i podejmować świadomą decyzję.

Wielu osobom nie podoba się konstrukcja ażurowa, która nie zapewni pełni prywatności. Można się zdecydować na posadzenie dodatkowych, maskujących przestrzeń roślin, jednak niektórzy inwestorzy wolą całkowicie zrezygnować z tego rozwiązania na rzecz innego płotu.

Niektórzy twierdzą też, że ogrodzenie panelowe jest mało finezyjne i brak mu oryginalności. Osobiście się z tym nie zgadzamy, ponieważ dobrze zaaranżowane ogrodzenie tego typu może być niezwykłą ozdobą działki. Ciekawą propozycją są na przykład ogrodzenia panelowe z kamienną podmurówką.

Czy warto decydować się na ogrodzenie panelowe?

To trudne pytanie, na które niestety nie jesteśmy w stanie jednoznacznie odpowiedzieć. Owszem, ogrodzenia panelowe są świetnym, sprawdzonym materiałem, jednak płot powinien być dopasowany do całej realizacji oraz do oczekiwań i możliwości finansowych inwestora. Dopiero takie podejście zagwarantuje pełne zadowolenie z ostatecznego efektu.

Nie są Państwo pewni, czy płoty panelowe są dobrym rozwiązaniem w przypadku Państwa działki? Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Wykonujemy kompleksową budowę domów, gdzie zajmujemy się realizacją od A do Z (włączając w to również montaż ogrodzenia panelowego). Nasze wcześniejsze realizacje mogą Państwo obejrzeć na naszej stronie internetowej: https://new-house.com.pl/realizacje. Z chęcią podpowiemy również Państwu w kwestii doboru odpowiedniego ogrodzenia, a następnie zajmiemy się jego montażem.

Współpraca z naszą firmą to realizacja pozbawiona stresu. Na każdym etapie prac oferujemy naszym klientom nie tylko rzetelne wykonawstwo, ale także wsparcie merytoryczne i doradztwo. Taka przejrzysta forma współpracy zaowocowała już wieloma udanymi realizacjami. Na nasz profesjonalizm wskazują setki pozytywnych opinii od klientów: https://new-house.com.pl/referencje.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań. Z chęcią na wszystko odpowiemy!

 

Ogrodzenie z siatki krok po kroku – rodzaj, cena, montaż

Budowa domu jednorodzinnego to nie tylko sam proces realizacji budynku, wśród działań powinny się znaleźć prace uzupełniające takie jak na przykład zaprojektowanie terenu działki, wykonanie nasadzeń, ścieżek ogrodowych, podjazdów, a także montaż ogrodzenia. Lubianym przez polskich inwestorów rodzajem ogrodzenia domu jest ogrodzenie z siatki. W dzisiejszym artykule przedstawimy Państwu najważniejsze informacje dotyczące tego, jak wykonać ogrodzenie z siatki krok po kroku. Co wybrać? O czym pamiętać w trakcie realizacji? Podpowiadamy!

Firma New-House działa na rynku budowlanym od 1991 roku, wybudowaliśmy już ponad 1500 domów jednorodzinnych. Większość realizacji wykonujemy w trybie kompleksowym, dzięki czemu inwestor zyskuje dom gotowy bezpośrednio do zamieszkania. Budowa domu pod klucz obejmuje szczegółowe wykonanie realizacji wraz z uwzględnieniem zagospodarowania działki, zrealizowanie montażu ogrodzenia. Wielu naszych inwestorów decyduje się na to, by wykonać dla nich ogrodzenie z siatki. Dlaczego? To sprawdzone, ekonomiczne rozwiązanie. Komu je polecamy? W jaki sposób je najlepiej wykonać? Ile kosztuje ogrodzenie z siatki? W tym artykule odpowiemy na najczęściej zadawane przez klientów pytania.

Jakie wybrać ogrodzenie z siatki?

Na polskim rynku można spotkać się z różnorodnymi rodzajami ogrodzeń, można zrealizować na przykład ogrodzenie kamienne, betonowe, bambusowe, drewniane. Decydując się na ogrodzenie z siatki również mają Państwo wiele rodzajów realizacji do wyboru. Na jakie najlepiej się zdecydować? Warto wziąć pod uwagę kilka aspektów:

  • Stylistyczne dopasowanie do zrealizowanego domu jednorodzinnego,

  • Cenę zakupu materiałów i montażu,

  • Możliwość fizycznego odgrodzenia się,

  • Jakość i trwałość materiałów.

Ogrodzenia z siatki są w Polsce popularne, ponieważ zapewnią szybkie, trwałe odgrodzenie i zabezpieczenie działki w przystępnej cenie. Niestety, wiele osób zarzuca temu rozwiązaniu niski poziom estetyczności. Warto wiedzieć, że wcale nie musi tak być – dobrze wykonane ogrodzenie z siatki potrafi być ozdobą działki. Wśród najpopularniejszych rodzajów ogrodzeń z siatki są:

Ogrodzenie z siatki zgrzewanej

To nowoczesny sposób, który wykorzystuje siatki przy grodzeniu działki. W tej realizacji pionowe i poziome są specjalnie zgrzewane, dzięki czemu uzyskuje się trwałe połączenie. Tak wykonana siatka wiąże się ze stworzeniem prostokątnych lub kwadratowych oczek. Jako nowoczesne ogrodzenie z siatki, ten rodzaj charakteryzuje się lepszymi parametrami odporności na zniszczenia i odkształcenia, dzięki czemu może znacznie dłużej utrzyma się w świetnym stanie. To ich duża zaleta, tym bardziej, że koszt takiej realizacji wciąż nie jest wysoki. Co więcej, ogrodzenie z siatki zgrzewanej jest bardzo szybko montowane.

Ogrodzenie z siatki plecionej

To tradycyjne, bardzo często wybierane rozwiązanie. Ogrodzenie z siatki plecionej jest najtańszym rozwiązaniem dla domów jednorodzinnych. Zaplatane druty tworzą charakterystyczne romby. Takie ogrodzenie jest znacznie bardziej elastyczne niż ogrodzenie z siatki zgrzewanej, co niestety przekłada się również na gorszą trwałość realizacji. Większa elastyczność przekłada się również na trudniejszy montaż.

Ogrodzenie z siatki z podmurówką

Zarówno ogrodzenie z siatki plecionej, jak i z siatki zgrzewanej może zostać zrealizowane w formie ogrodzenia z podmurówką. To świetny sposób, by nadać realizacji ciekawe, bardziej eleganckiego wyglądu. Taka podmurówka może być na przykład kamienna lub betonowa. Dzięki temu poza efektem wizualnym, realizacja zyskuje także na trwałości.

Realizując ogrodzenie z siatki krok po korku warto pamiętać o tym, żeby cała realizacja została wykonana z odpowiedniego rodzaju siatki. Wpływa to na trwałość całej realizacji. Wymienia się przede wszystkim dwa poniższe rodzaje:

Ogrodzenie z siatki ocynkowanej

To świetny wybór, który będzie służył przez wiele lat. Cynk zapewnia długą trwałość siatki ponieważ jest odporny na różnego rodzaju działania atmosferyczne, korozję oraz działania mechaniczne. Trwałość ogrodzenia jest zależne również od tego, jak gruba warstwa cynku zostanie wykorzystana na siatce. Zdecydowanie lepiej jest wybierać mocne jakościowo ogrodzenia, które charakteryzują się dużą warstwą cynku.

Ogrodzenie z siatki powlekanej PCV

To ciekawe rozwiązanie, które podoba się wielu inwestorom. Tego typu ogrodzenie jest realizowane poprzez wykorzystanie stalowego, ocynkowanego drutu z dodatkową, plastyczną PCV. Dzięki temu można zrealizować ogrodzenie w dowolnej kolorystyce. Konieczne jest jednak pamiętanie o wyborze siatki z grubszą warstwą cynku, ponieważ w przypadku uszkodzenia warstwy PCV siatka może łatwo poddać się korozji.

Ogrodzenie z siatki – wady i zalety

Inwestorzy dzielą się zazwyczaj na dwa opozycyjne obozy: fanów i przeciwników tego typu ogrodzeń ogrodowych. Warto taki wybór przeanalizować pod każdym kątem, by ogrodzenie było możliwie najlepiej dopasowane do Państwa potrzeb, możliwości finansowych i do ogólnej estetyki realizacji domu. Jakie są cechy charakterystyczne dla ogrodzenia z siatki?

Koszt realizacji – ogrodzenie z siatki zgrzewanej i plecionej to jedne z najtańszych możliwości zarówno biorąc pod uwagę konieczne materiały, jaki i montaż. Chcąc zrealizować ogrodzenie możliwie najtaniej – warto wziąć pod uwagę te rozwiązania.

Wykonanie montażu – jeżeli wybiorą Państwo ogrodzenie z siatki zgrzewanej, montaż zostanie wykonany szczególnie szybko. Ogrodzenie z siatki plecionej wymaga nieco więcej czasu i innego sprzętu, ze względu na większą elastyczność siatki, ale to również jest jedna z szybszych realizacji, jeżeli porówna się to do innych rodzajów ogrodzenia.

Trwałość – bez wątpienia ogrodzenie z siatki może Państwu długo posłużyć, jeżeli zdecydują się Państwo na odpowiednie, solidne materiały dla realizacji. Przede wszystkim warstwa cynku na siatce powinna być odpowiednio gruba, ponieważ przyjmuje się, że rocznie utlenia się około 70 g cynku na metr kwadratowy. Warto również podkreślić, że siatka powlekana PCV zapewni Państwu trwały, intensywny kolor nawet na dwadzieścia lat. Kierując się samą trwałością konstrukcji warto wybrać ogrodzenie z siatki zgrzewanej, ponieważ jest stabilniejsze i odporniejsze na różne działania.

Ogrodzenie się od „wścibskich oczu” – niestety, decydując się na ogrodzenie z siatki nie będą Państwo mogli fizycznie odgrodzić się od sąsiadów. Działka będzie wystawiona na widok, więc przechodzeń będzie z łatwością mógł zauważyć, co się na niej dzieje. Jeżeli zależy Państwu na utrzymaniu prywatności i intymności, warto wybrać inny typ ogrodzenia, świetnie sprawdzą się ma przykład ogrodzenia paletowe.

Estetyka – wiele osób nie chce na swojej działce ogrodzenia z siatki, ponieważ uważa, ze nie posiada ona odpowiednich walorów estetycznych. Uważamy jednak, że dobrze zrealizowany montaż połączony z odpowiedniej jakości materiałami potrafi sprawić, że ogrodzenie z siatki będzie wyglądać bardzo reprezentacyjnie i estetycznie. Szczególnie wtedy, gdy wybierze się ogrodzenie z siatki z podmurówką.

Montaż ogrodzenia z siatki z firmą New-House

Budowa domy pod klucz z New-House to tylko dziewięć miesięcy, a uzyskają Państwo świetnie zrealizowany dom jednorodzinny objęty dziesięcioletnią gwarancją. Współpraca z nami to również zadbanie o zagospodarowanie przestrzeni działki, więc wykonamy dla Państwa ogrodzenie z siatki krok po kroku. Zachęcamy do sprawdzenia naszych wcześniejszych realizacji: https://new-house.com.pl/realizacje.

Aby nawiązać z nami współpracę lub dopytać się o szczegóły oferty, wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Jesteśmy dostępni w godzinach 7-21. Zachęcamy do kontaktu: https://new-house.com.pl/kontakt.

 

Umów spotkanie na Google Meet lub bezpośrednio w firmie. Umawianie spotkań jest możliwe w dni pracujące od godziny 8:00 do 20:00

Podobne artykuły

Kontakt

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, od 7:00 do 21:00.

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.
Zachęcamy do kontaktu.

kontakt64@new-house.com.pl

+48 504 125 130

r_skulimowski_contact_section_new