Chcesz, aby ktoś się z Tobą skontaktował?

Zostaw swój email i numer telefonu.

alert
Pozdrawiamy Zespół New-House

Architekci

Zbuduj dom swoich marzeń!
Indywidualne projekty domów w New-House

Zwykle inwestorzy, planując dom o metrażu przekraczającym 200 m², bądź też posiadający działkę o nietypowym kształcie, decydują się na projekt indywidualny. Dzięki temu można w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń i samodzielnie zdecydować o wielkości swojej przyszłej posesji. Np. w przypadku wąskiej działki, najlepiej sprawdzają się projekty budynków piętrowych.
Gdyby nie posiadali Państwo jeszcze swojego projektu domu jednorodzinnego, zachęcamy do skorzystania z oferty New-House. W zależności od preferencji możemy zaproponować naszych architektów, specjalizujących się w różnych stylach: zarówno nowoczesnych, jak i w tradycyjnej architekturze. Przygotowujemy projekty indywidualne średniej wielkości domów jednorodzinnych, ale i pokaźne rezydencje. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się domy nowoczesne, które optymalnie wykorzystują przestrzeń wewnątrz budynku i są najbardziej wytrzymałe konstrukcyjnie.

X

Oferujemy kompleksowe usługi. Zapomnij o formalnościach!

Brak czasu na obowiązki związane z budową domu? W New-House w całości rozwiązujemy ten problem. Wystarczy, że posiadają Państwo działkę, a my dajemy gwarancję załatwienia wszystkich formalności, dbając sprawny przebieg całej inwestycji. Możemy wystąpić o warunki zabudowy, zaprojektować dom zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzeni, a przede wszystkim zgodnie z oczekiwaniami klienta. Wśród naszych dotychczasowych realizacji znajdziecie Państwo różnorodne projekty domów jednorodzinnych wraz z kosztorysem: o architekturze tradycyjnej, klasycznej, a także domy o nowoczesnej architekturze, parterowe i wielokondygnacyjne.

 

Jak wygląda proces projektowania domu jednorodzinnego?

Projektowanie dzielimy na dwa etapy:

  • wykonanie koncepcji projektu, którą przygotowujemy w 3 tygodnie,
  • właściwy projekt - przygotowanie architektury, konstrukcji, planu zagospodarowania działki, w czasie około 1-2 miesięcy.

Po wykonaniu wstępnej koncepcji projektu, przygotowujemy przybliżoną wycenę budowy domu, która pozwoli zorientować się w przewidywanych kosztach inwestycji. Jeżeli mają już Państwo gotowy projekt, zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora budowy domu lub przesłania nam linku czy skanu projektu przez poniższy formularz. Po jego wypełnieniu w ciągu 24h wyślemy Państwu wycenę realizacji.
Po sfinalizowaniu tematu projektu, niezwłocznie przystępujemy do realizacji samej budowy, zaczynając od kwestii formalnych, przede wszystkim pozwolenia na budowę.

Kontakt

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, od 8:00 do 22:00.

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.
Zachęcamy do kontaktu.

 

kontakt@new-house.com.pl

+48 504 125 130
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Akademia Budowlana New-House

Jeśli chcą Państwo skorzystać z bezpłatnej porady budowlanej, zachęcamy do podania swojego numeru telefonu - zadzwonimy w ciągu 48 godzin.