Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Willa parkowa

Powierzchnia użytkowa

159 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Willa parkowa
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu Willa parkowa

Projekt domu „ Willa parkowa ” to dom parterowy z niewielkim poddaszem użytkowym. Bryła budynku jest rozłożysta, przykryta wielospadowym dachem, który łączy główną bryłę z dobudowaną częścią garażową od frontu i duży zadaszony taras od strony ogrodowej. Front budynku ozdobiony jest reprezentacyjnym portykiem wejściowym z kolumnami. Architektura budynku jest utrzymana w stylu podmiejskiej rezydencji, a detale nadają klasycznego uroku. Wnętrze gotowego projektu to nowoczesny, dobrze rozplanowany układ pomieszczeń, zachowujący odpowiednie proporcje. Spełni oczekiwania czteroosobowej rodziny. Centralna część domu to jedna przestrzeń łącząca salon, jadalnię oraz kuchnię. Nad salonem przewidziano efektowaną pustkę, a nad jadalnią antresolę – ten zabieg jest bardzo reprezentacyjny i nadaje wnętrzu wizualnego powiększenia. W oddzielonej części sypialnianej znajduje się apartament z garderobą, łazienką, prywatnym tarasem oraz oddzielne dwie sypialnie i łazienka. Na poddaszu znajduje się dodatkowy pokój. Gotowy projekt domu jednorodzinnego „ Willa parkowa ” to energooszczędny dom, zaprojektowany zgodnie z nowoczesnymi standardami. Świetnie wkomponuje się w podmiejski plan zagospodarowania terenu.

 

Willa Parkowa – połączenie nowoczesności i klasyki

 

 Kolejnym projektem przygotowanym przez firmę New-House jest Willa Parkowa. To projekt, który łączy w sobie najnowsze rozwiązania projektowe, dzięki czemu efekt końcowy wywołuje zachwyt nie tylko u właścicieli domu, ale wśród wszystkich, którzy go zobaczą.

 

Co jest tak wyjątkowego w Willi Parkowej? Trudno wskazać jedną rzecz, ale fakt, że jest to jeden z częściej wybieranych projektów mówi sam za siebie. Klientom podoba się subtelny wizerunek budynku oraz jego przemyślana aranżacja.

 

 Willa Parkowa – projekt stylowej willi jednorodzinnej

 

Dom Willa Parkowa to budynek z poddaszem użytkowym. Jest to najtańsza sposobność uzyskania możliwie największej przestrzeni użytkowej. Przy budowie domu z poddaszem użytkowym zapłacimy mniej za metr kwadratowy niż w przypadku innych projektów, ponieważ umożliwienie wykorzystania poddasza i jego budowa nie wymagają aż tak dużo pracy jak na przykład wybudowanie drugiego piętra.

 

Projekt Willa Parkowa obejmuje 159 metry kwadratowe i obejmuje parter, poddasze, strych oraz dwustanowiskowy garaż. W plan domu zostały wpisane również dwa tarasy, w tym jeden z nich jest umieszczony w podcieniu. Można tam spędzić wspólnie czas korzystając jednocześnie ze świeżego powietrza.

 

Wśród naszych klientów, jeśli chodzi o projekt Willa Parkowa realizacje cieszą się dużym powodzeniem. Dlaczego? Część inwestorów wskazuje na funkcjonalne zaaranżowanie parteru. Duży element przestrzeni zajmuje tam pokój dzienny z wbudowaną częścią jadalnianą. To pomieszczenie łączy się także z otwartą kuchnią, dzięki czemu mieszkańcy domu zyskują dużą przestrzeń do wykorzystania na wspólne spędzanie czasu, integrację. Umieszczenie przy kuchni spiżarni sprawia, że zyskujemy więcej przestrzeni na przechowywanie przyborów kuchennych, a także gotowych przetworów i domowych zapraw. Warto podkreślić, że jeśli chodzi o projekt Willa Parkowa budowa obejmuje umieszczenie nad salonem efektownej pustej przestrzeni, co znacznie podnosi walory wizualne domu. Z kolei nad częścią jadalnianą umieszczono antresolę, dzięki czemu domownicy zyskują dodatkową przestrzeń, która jednocześnie jest niebanalnym, przyciągającym wzrok rozwiązaniem.

 

Projekt Willi Parkowej obejmuje trzy sypialnie, dzięki czemu idealnie się tutaj odnajdzie czteroosobowa rodzina. Projektanci aranżując przestrzeń zapewnili miejsce na dwie łazienki oraz WC – to pozwala na ułatwienie wspólnego funkcjonowania całej rodziny. Znacznym udogodnieniem jest także umieszczenie przy sypialniach garderoby. Można tam składować ubrania całej rodziny lub sezonowe ubrania, które nie są aktualnie noszone. Willa Parkowa projekt ma obejmujący także przestrzeń na kotłownię, która nada się chociażby do przygotowania ciepłej wody użytkowej, i szatnię. Garaż w tym projekcie pomieści dwa samochody.

 

Elewacja Willi Parkowej to coś, co natychmiast przyciąga wzrok. Taki efekt osiągnięto dzięki połączeniu nowoczesnego, minimalistycznego stylu oraz inspiracji klasycznymi dworkami szlacheckimi. Front willi jest zdobiony efektownym portykiem kolumnowym, natomiast z drugiej strony budynku można podziwiać wysokie przeszklenie wychodzące wprost na taras. Bryła budynku jest szeroka i osłonięta wielospadowym dachem. Wizerunek domu przywodzi na myśl podmiejską willę z urokiem klasycznych dodatków i jednocześnie z nowoczesnymi standardami.

 

Willa Parkowa ma projekt niesamowicie interesujący i funkcjonalny. Często wybierają go rodziny 2+1 oraz 2+2. Odosobnionym przypadkiem nie jest jednak decydowanie się na ten projekt przez osoby samotne, które dodatkowe sypialnie wykorzystują jako pokoje gościnne. Projekt Willa Parkowa okazuje się także idealnym rozwiązaniem dla młodych małżeństw i związków, które dopiero planują zakładanie rodziny. Osoby decydujące się na dom Willa Parkowa cenią sobie design i oryginalność projektu, na co pozwala połączenie przez architektów klasyki i nowoczesności w planie budowy oraz aranżacji wnętrza. Jeśli chodzi o Willę Parkową realizacje zawsze zapewniają estetyczny, oryginalny efekt.

 

Willa Parkowa – koszt budowy

 

Jeśli interesuje Państwa ten projekt to zapewne zaczęliście się również zastanawiać jaki ma Willa Parkowa koszt budowy. New-House to profesjonalna firma budowlana, która działa z sukcesami od 1991 roku. Nasze doświadczenie pozwala nam na rozumienie potrzeb i oczekiwań klientów. Wychodząc im naprzeciw przygotowaliśmy bazę gotowych projektów budowlanych wraz z wyceną. Naszą galerię domów można obejrzeć pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Znajdują się tam projekty o różnych metrażach, a przygotowane przez nas filtry wyszukiwania umożliwią wyświetlenie wyłącznie tych projektów, które będą pasowały do Państwa oczekiwań.

 

Wśród wszystkich gotowych planów domów znajduje się również projekt Willa Parkowa. Co ciekawe, powstał on  w wielu wersjach, by zapewnić klientom możliwość wyboru domu w różnych wariantach metrażowych. Willa Parkowa realizacje ma różne, ale zawsze łączy je ten sam wyjątkowy styl. Po wybraniu jednego z gotowych projektów mogą Państwo sprawdzić jaki jest jego koszt budowy.

 

Willa Parkowa koszt budowy ma podany w odniesieniu do domu w stanie deweloperskim. Na podanej stronie można również sprawdzić jaki byłby przewidywany koszt raty miesięcznej budowy takiego domu. Na stronie można zamówić plan kredytu, a także poznać cenę samego projektu. Wszystkie informacje są kierowane na Państwa skrzynkę mailingową. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia i przyspiesza podjęcie decyzji o budowie.

 

Nie interesuje Państwa stan deweloperski domu i preferujecie budowę domu pod klucz? Firma New-House zajmuje się również tym aspektem. Oferowane przez nas usługi są bardzo rozbudowane. Przygotowujemy nawet zagospodarowanie terenu wokół domu, ponieważ w naszej ofercie jest również architektura ogrodowa. Jeśli chodzi o projekt Willa Parkowa budowa przebiega zgodnie z decyzjami podjętymi przez klientów. Ostateczny wygląd domu i zakres naszych prac zależy wyłącznie od możliwości finansowych inwestora, a także jego preferencji. Z naszej strony oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie budowy, dlatego warto się z nami skontaktować.

 

Jeżeli chcą Państwo zamówić wycenę budowy pod klucz projektu Willa Parkowa – zapraszamy do osobistego kontaktu. Można to zrobić poprzez kliknięcie na stronie projektu w podpis „Zamawiam szczegółową wycenę” lub poprzez skontaktowanie się z nami mailowo lub telefonicznie. Firma New-House działa przez siedem dni w tygodniu w godzinach 7-21, chętnie odpowiemy wtedy na wszystkie Państwa pytania, a także wątpliwości. Nasze dane kontaktowe znajdą Państwo pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt.

 

Willa Parkowa to wyjątkowy dom, warto się przyjrzeć przygotowanym przez naszych projektantów wizualizacjom. Jasna, nowoczesna elewacja z klasycznymi dodatkami pozwala na osiągnięcie wyjątkowego, niepowtarzalnego efektu. Willa Parkowa to nie tylko ciekawy wygląd zewnętrzny, ale również przemyślana, funkcjonalna przestrzeń wewnątrz budynku. Przygotowana aranżacja pozwala na komfort i wygodę.

 

Są Państwo zainteresowani takim rozwiązaniem? Firma New-House chętnie wykona dla Państwa budowę Willi Parkowej.

 

Technologia wykonania

 

Dopuszczalny zakres zmian w projekcie

Poniżej przedstawiamy zawarty w dokumentacji zakres zmian które mogą zostać wprowadzone (przez uprawnionego projektanta) bez dodatkowej zgody autora projektu.

 

Willa Parkowa

 

Willa Parkowa to parterowa podmiejska rezydencja z niewielkim poddaszem użytkowym. Ten energooszczędny dom ma powierzchnię 159 metrów kwadratowych. Rozłożysta bryła rezydencji przykryta została wielospadowym dachem, który sprawnie łączy część główną z dobudowanym garażem oraz dużym zadaszonym tarasem znajdującym się od strony ogrodu. W plan domu wpisany jest również drugi tym razem niezadaszony taras przynależący do głównego apartamentu sypialnianego. Na szczególną uwagę zasługuje front budynku. Front domu ozdabia piękny półtora kondygnacyjny portyk wejściowy, z bocznymi przeszkleniami drzwi wejściowych i łukowym naświetlem.

 

Willa Parkowa – wnętrze parteru budynku

 

Wnętrze Willi Parkowa zostało drobiazgowo zaplanowane, dzięki czemu z powodzeniem spełni ono oczekiwania czteroosobowej rodziny. Wnętrze domu podzielono na część dzienną i nocną. W centralnej części rezydencji będącej jednocześnie wspólną przestrzenią dzienną znajdziemy salon połączony z jadalnią oraz kuchnią. Takie połączenie sprawia, że mamy do czynienia z dużym wnętrzem, w którym cała rodzina może spędzać czas zarówno we własnym gronie, jak i z przyjaciółmi i znajomymi. Nad salonem znajduje się niezwykle efektowna pustka, która nadaje wnętrzu przestronności, natomiast nad jadalnią umieszczono praktyczną antresolę będącą jednocześnie dodatkową przestrzenią do swobodnego zagospodarowania np. na biuro lub biblioteczkę. Obok otwartej na salon kuchni znalazło się miejsce na praktyczną spiżarnię, w której można przechowywać zarówno przetwory, produkty spożywcze, jak i sprzęty kuchenne unikając tym samym bałaganu w samej przestrzeni kuchennej. Cała przestrzeń dzienna jest otwarta na taras dzięki wysokiemu przeszkleniu, które dodatkowo sprawia, że ma się wrażenie przenikania zieleni do wnętrza domu.

 

Willa Parkowa – część nocna domu

 

W prywatnej części sypialnianej dużego domu wybudowanego na podstawie projektu rezydencji Willa Parkowa znajdziemy główny apartament z garderobą, łazienką i prywatnym tarasem, dwie dodatkowe sypialnie, drugą łazienkę oraz WC. Tak zaprojektowana przestrzeń znacząco ułatwia funkcjonowanie całej rodziny szczególnie w godzinach porannych, gdy każdemu się spieszy, a czas jest mocno ograniczony. W domu znalazło się również miejsce na kotłownię oraz praktyczną szatnię. A zaprojektowany garaż pomieści dwa samochody.

 

Warto również wspomnieć o poddaszu, ponieważ znajdziemy na nim dodatkowy pokój, który możemy zaaranżować według aktualnych potrzeb. Budowa domu z poddaszem użytkowym oznacza, że za każdy metr kwadratowy zapłacimy mniej niż w przypadku innych projektów. Dzieje się tak dlatego, że jego budowa nie wymaga takich nakładów finansowych jak np. wybudowanie dodatkowego piętra. Dostajemy więc większą przestrzeń użytkową w niższej cenie.

 

Projekt Willa Parkowa – dla kogo będzie idealny?

 

Willa Parkowa to projekt domu o ponadprzeciętnej funkcjonalności łączący klasykę z nowoczesnością. Najczęściej wybierają go rodziny z jednym lub dwójką dzieci. Nierzadko decydują się na niego również pary oraz młode małżeństwa, które są dopiero na starcie wspólnej drogi życiowej i w przyszłości planują powiększenie rodziny. Wśród inwestorów są także bezdzietne pary oraz osoby samotne, które dodatkowe pokoje aranżują na domowe gabinety, biblioteczki, pokoje dla gości, siłownie czy pokoje do medytacji. W tym zakresie ogranicza ich wyłącznie wyobraźnia oraz aktualne potrzeby.

 

Willa Parkowa – koszt budowy

 

Projekt Willa Parkowa znajduje się w bogatej bazie gotowych projektów domów z wyceną znajdujących się na stronie internetowej New-House. Co ciekawe jest to projekt willi, który powstał w kilku wersjach metrażowych przy zachowaniu charakterystycznej stylistyki. Wszystko po to, aby zapewnić wybór klientom, którzy poszukują nieruchomości zróżnicowanych pod względem powierzchni użytkowej.

 

Można zapoznać się z kosztem budowy każdego z nich do stanu deweloperskiego, jak również sprawdzić przewidywany koszt miesięcznej raty kredytu hipotecznego dla wybranej nieruchomości. Jeśli jednak interesuje Cię budowa takiego domu pod klucz, zachęcamy do kontaktu celem sporządzenia szczegółowej wyceny. Możesz ją zamówić, klikając w kafelek z napisem „Zamawiam szczegółową wycenę” lub kontaktując się z naszą infolinią, która dla Twojej wygody czynna jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7.00 – 21.00.

 

Dlaczego warto wybudować Willę Parkowa z New-House?

 

Firma budowlana New-House od blisko 30 lat świadczy kompleksowe usługi budowlane w zakresie domów jednorodzinnych. W tym czasie z powodzeniem zrealizowaliśmy ponad 1500 inwestycji budowlanych dla klientów indywidualnych na terenie całego kraju. Zajmujemy się budową domów od A do Z, co w praktyce oznacza, że wspieramy inwestorów na każdym etapie realizacji inwestycji.

 

Począwszy od znalezienia odpowiedniej działki budowlanej i sprawdzenia jej pod kątem technicznym i administracyjnym poprzez wybór projektu domu, doprowadzenie mediów, uzyskanie pozwolenia na budowę, fizyczne wybudowanie nieruchomości na zagospodarowaniu terenu i formalnym odbiorze budynku kończąc. Bierzemy na siebie nie tylko prace stricte budowlane, ale również przygotowanie niezbędnej dokumentacji oraz formalności administracyjne. Na życzenie możemy zadbać również o pozyskanie, osiągalnego dla inwestora, źródła finansowania przedsięwzięcia budowlanego. Jak widzisz zakres prac, jakimi możemy się zająć, jest naprawdę szeroki i każdorazowo zależy od indywidualnych potrzeb współpracującego z nami klienta. Z chęcią powiemy Ci więcej o tym i innych projektach, przedstawimy chociażby projekt techniczny domu Willa Parkowa, jak i jej inne wersje, takie jak Willa Parkowa 4 i Willa Parkowa 6.

 

Zainteresowany? Zatem czekamy na Twój telefon! 

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

HomeKONCEPT-79 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
162m2
z poddaszem
Willa parkowa 5
Wyświetl cenę
173m2
z poddaszem
HomeKONCEPT-79
Wyświetl cenę
162m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000