Chcesz, aby ktoś się z Tobą skontaktował?

Zostaw swój email i numer telefonu.

alert
Pozdrawiamy Zespół New-House

Akademia Budowlana

Wyszukiwarka projektów domów online

Wiele osób marzy o posiadaniu domu. Sam zakup działki nie załatwi sprawy. Ważne jest aby wybrać projekt domu, który spełni oczekiwania rodziny a przy tym będzie funkcjonalny. Okazać się może, że poświęcenie cennego czasu na poszukiwanie projektu nie jest w tym wypadku konieczne.

Sposobów na poszukiwanie projektu jest kilka. Pierwszą opcją jest prenumerata papierowych, tradycyjnych katalogów projektów domów. Chociaż opcja ta traci na popularności, nadal wielu inwestorów poszukuje projektu właśnie w ten sposób. Coraz bardziej popularną metodą poszukiwania projektu jest przeszukiwanie portali internetowych posiadających projekty w wersji elektronicznej. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość wyszukiwania projektów według określonych parametrów. Jeśli zdecydujemy się skorzystać z wyszukiwarki projektów domów online, będziemy mogli przeszukać dziesiątki tysięcy gotowych projektów.
 
Wiele osób poszukujących projektu w pełni odpowiadającego oczekiwaniom i możliwościom finansowym szybko się przekonuje, że znalezienie projektu nie jest wcale takie proste. Dzieje się tak dlatego, że w internecie istnieje wiele projektów, które znacząco odstają od reszty pod względem funkcjonalności, zastosowania przemyślanych rozwiązań czy nowych technologii. Dlatego nie jeden inwestor zdecyduje się na przeszukiwanie projektów jedynie wybranych, najlepszych pracowni. Oferta tego typu pracowni projektowych może nie jest największa, jednak przebieramy już tylko w dopracowanych projektach. Możliwość wyboru spośród najlepszych pracowni daje nasza firma budowlana New-House dzięki podstronie internetowej – Projekty z wyceną -> https://new-house.com.pl/projekty-domow

Jak wyszukać projekt?

Zastanawiając się nad tym jaki dom wyszukać, warto sprawę przemyśleć a przy tym wziąć pod uwagę, takie czynniki jak:
• wielkość powierzchni użytkowej – czy nie lepszą opcją jest ograniczenie się do minimum, dzięki czemu utrzymanie domu nie będzie nazbyt kosztowne,
• rodzaj budynku –  ze względu na wygodę użytkowania niektórzy decydują się na dom parterowy, a nie piętrowy z poddaszem użytkowym, na przykład osoby starsze, dla których z czasem chodzenie po schodach może sprawiać pewien kłopot,
• rodzaj dachu – warto pamiętać, że od wyboru rodzaju zadaszenia budynku w dużej mierze będzie zależeć jego koszt. To też istotny element determinujący wygląd całego budynku.
 
Na naszej stronie internetowej -> https://new-house.com.pl/projekty-domow udostępniliśmy szereg narzędzi ułatwiających przeglądanie i przeszukiwanie szerokiej oferty projektowej. Dzięki nim odnalezienie wymarzonego projektu domu będzie łatwe, szybkie i przyjemne. Jak wyszukać taki projekt? Można to zrobić na kilka sposobów:

1. Szukaj po nazwie i opisie
• można w tym miejscu wpisać konkretną nazwę upatrzonego wcześniej projektu bądź krótki opis oczekiwań

2. Wybierz rodzaj domu:
•  parterowy
• z poddaszem
•  piętrowy
• nowoczesny z płaskim dachem

3. Wybierz rodzaj dachu
•  prosty
• średnio skomplikowany
• skomplikowany

4. Wybierz rodzaj garażu
• jednostanowiskowy
• podwójny
•  bez garażu

5. Województwo:
•  do wyboru mamy 16 województw, zgodnie z regionem planowanej inwestycji.
 
Dodatkowym narzędziem jest również możliwość filtrowania w wyszukiwarce. Dzięki przyjaznym suwakom można ograniczyć przeglądanie projektów. Wystarczy suwak przesunąć na oczekiwany poziom np. cenowy.
 
Opcje filtrów jakie proponujemy to:
• minimalna powierzchnia użytkowa domu
•  maksymalna powierzchnia użytkowa domu
•  maksymalna cena

Sprawdź naszą wyszukiwarkę – poznasz cenę budowy domu

Dzięki naszej wyszukiwarce projektów online nie tylko znajdziesz wymarzony dom, w którym zamieszkasz z rodziną ale również zapoznasz się z ceną za projekt, jak i z kosztami budowy z naszą firmą do stanu deweloperskiego.
 
Całkowity koszt budowy domu oszacowano do stanu deweloperskiego, co oznacza, że dom będzie posiadał:
• zamkniętą bryłę budynku (stan surowy zamknięty)
• okna, drzwi wejściowe, bramę
• elewację i ocieplenie
• komplet instalacji wewnętrznych (elektryczne, wodno-kanalizacyjne, grzewcze), tynki, posadzki i parapety.
 
Ciekawym udogodnieniem dla inwestora planującego zaciągnąć kredyt na swój wymarzony dom jest także informacja przy wybranym projekcie o cenie raty miesięcznej przy kredycie na 30 lat i opracowaniu 3.5 %. 

Poznaj zalety wyszukiwarki

Obecnie to właśnie w internecie załatwia się większość spraw. Za pośrednictwem strony internetowej można zrobić mniejsze lub większe zakupy.
Natomiast jak sytuacja wygląda z zakupem projektu domu? Czy warto to robić w sieci?
Niektórzy podejdą do tematu z dystansem, jednak należy pamiętać, że to właśnie w internecie znajdziemy ogromny wybór propozycji. To idealny sposób, aby wybrać projekt bez zbędnego pośpiechu. Propozycje firm różnią się od siebie, a gdybyśmy chcieli je wszystkie sprawdzić i porównać podczas bezpośrednich spotkań w biurach, to zajęłoby nam to bardzo dużo czasu. Siedząc w domu, możemy to zrobić swoim tempem. Najlepiej jednak przystąpić do poszukiwań z dokładnie sprecyzowanymi wytycznymi. Dobrze jest znać warunki zabudowy, jak również główne ograniczenia działki. Wtedy łatwiej będzie wyszukać idealny projekt. Internet jest więc doskonałym sposobem na rozeznanie się, natomiast później i tak umówimy się na rozmowę z doradcą.
 
W internecie można z powodzeniem znaleźć swój wymarzony przyszły projekt domu. Poza tym, mamy czas, by zastanowić się nad najważniejszymi kwestiami, o które zapytamy doradcę już na spotkaniu. Zakup projektów ze strony ma również taką zaletę, że wiele z nich, szczególnie tych bardziej popularnych zostało już zrealizowanych. Możliwość zobaczenia ich na żywo jest bezcenna, W  przypadku projektu indywidualnego nie ma takiej możliwości.
 
W New-House - dzięki wyszukiwarce projektów domów online można dowolnie wybierać wśród wielu gotowych ofert. Wystarczy, według swojego gustu, ustawić konkretne kryteria wyszukiwania, a pokażą się różne możliwości.
Zapraszamy! Wejdź na https://new-house.com.pl/projekty-domow.
 
 
 

Kontakt

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, od 8:00 do 22:00.

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.
Zachęcamy do kontaktu.

 

kontakt@new-house.com.pl

+48 504 125 130
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej

Akademia Budowlana New-House

Jeśli chcą Państwo skorzystać z bezpłatnej porady budowlanej, zachęcamy do podania swojego numeru telefonu - zadzwonimy w ciągu 48 godzin.