Wiadomość została wysłana.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Rezydencja Parkowa

Powierzchnia użytkowa

258 m2

Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
Rata miesięczna (stan deweloperski):
Cena projektu:
5 890 PLN
Informacje:
Nazwa projektu: Rezydencja Parkowa
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis projektu

Projekt domu jednorodzinnego „ Rezydencja parkowa” to parterowa willa składająca się z dwóch prostokątnych budynków połączonych ze sobą, jedna część mieszkalna, druga garażowo-gospodarcza. Budynek przykryty został wielospadowym, łagodnym dachem a pod nim ukryty został strych, który można zaadoptować jako poddasze użytkowe. Architektura gotowego projektu to nowoczesny, szykowny styl połączony z tradycyjnym dworkiem. Można w nim doszukać się różnych pomieszanych trendów światowych: polskich, europejskich oraz amerykańskich. Bryła budynku jest duża i rozłożysta. Zawiera liczne podcienie, tarasy jak i również majestatyczne kolumny zarówno od frontu budynku jak i ogrodu. Projekt wnętrz „ Rezydencji parkowej ” podzielony został na trzy części. Część dzienna to rozłożysty, wysoki salon z jadalnią otwartą na ogród oraz dużą kuchnią z wyspą, na pewno zapewni rodzinie komfort w spędzaniu wspólnego czasu. Część sypialniana zawiera apartament z własnym pokojem kąpielowym i garderobą oraz dwa dodatkowe pokoje z łazienką. Nie zabrakło gabinetu oraz toalety dla gości. Trzecia część to dwustanowiskowy garaż, spiżarnia, magazyn oraz kotłownia. Atutem projektu jest możliwość wykonania poddasza użytkowego, dzięki temu możemy uzyskać dodatkowo 70 m2 powierzchni użytkowej budynku. „Rezydencja parkowa ” to świetna propozycja dla rodzin, które szukają komfortu a jednocześnie luksusu. Projekt dostępny jest w technologii murowanej. Zapraszamy do skorzystania z kalkulatora kosztów budowy naszej firmy budowlanej.

 

 Jak wygląda Rezydencja Parkowa?

Zastanawiając się nad tym, jak wygląda Rezydencja Parkowa warto mieć na uwadze fakt, że jest to rozszerzona wersja Willi Parkowej. Nie mówimy już o stupięćdziesięciometrowej przestrzeni podmiejskiej willi, ale o rezydencji, która ma metraż większy o niemal sto metrów kwadratowych. Rezydencja Parkowa to duża przestrzeń, ale inteligentnie zaprojektowana.

Projekt Rezydencja Parkowa to plan domu parterowego z poddaszem użytkowym, które można dowolnie wykorzystać. Styl budowy domu został oparty o połączenie elegancji z nowoczesnością, więc można tam odnaleźć subtelne nawiązania do klasyki architektury. Wskazują na to, na przykład portyki kolumnowe przy wejściu do domu oraz przy tarasie. Wielu inwestorów, którzy decydują się na projekt Rezydencja Parkowa, szczególnie podkreśla wyjątkowy, efektowny design realizacji.

Komu polecamy projekt Rezydencja Parkowa?

Jeśli chodzi o projekt Rezydencja Parkowa plan domu z pewnością nie będzie idealny dla wszystkich osób. Jako profesjonalna firma budowlana zawsze analizujemy potrzeby i możliwości klienta i dopiero po wstępnej rozmowie, polecamy mu konkretne projekty z naszej całej bazy. Dla kogo, według nas, projekt Rezydencja Parkowa, będzie idealnym rozwiązaniem?

Dla osób, które lubią oryginalność

Biorąc pod uwagę styl domu Rezydencja Parkowa realizacje zawsze zachowują oryginalność i efektowność, bez względu na to czy pod uwagę bierzemy wyłącznie elewację domu, część zewnętrzną czy też aranżację przestrzeni wewnętrznej. Trudno jest nie zwrócić na ten dom uwagi. Jego duża przestrzeń użytkowa została rozłożona wyłącznie na parterze, dzięki czemu zyskujemy efekt jeszcze większego budynku – prawdziwej rezydencji. Jasna elewacja, z dużymi przeszkleniami również podkreśla nowoczesność domu. Wysokie okna oraz duże przeszklenia ścian frontowych oraz tarasowych dają nie tylko ciekawy efekt dla osób oglądających dom z zewnątrz, ale także od strony wewnętrznej. Pozwala to na uzyskanie jasnego, naturalnego światła oraz ciepłej atmosfery w domu Rezydencja Parkowa.

Dla osób, które lubią dużą przestrzeń

Rezydencja Parkowa obejmuje aż dwieście pięćdziesiąt metrów kwadratowych, co jest bez wątpienia dużą przestrzenią, na której można rozplanować wszystkie pomieszczenia . Dzięki temu projektanci mieli możliwość intuicyjnego, przemyślanego podzielenia projektu na trzy części – znajduje się tutaj strefa sypialniana (tak zwana strefa nocna), strefa dzienna oraz strefa gospodarcza. Dodatkowo można tu także znaleźć pokoje do pracy i nauki, dzięki zapewnieniu przestrzeni biurowej. Ważne, żeby podkreślić również to, że inwestorzy, jeśli wyrażą taką chęć, mogą również dowolnie zaaranżować przestrzeń na poddaszu w projekcie Rezydencja Parkowa. Część osób decyduje się na to, żeby była ona rozszerzeniem części gospodarczej i aranżują tam strych. Z kolei inni klienci proszą o to by budowa objęła przygotowanie tam dodatkowej przestrzeni użytkowej, na przykład mają tam być pokoje gościnne.

Dla dużych rodzin

Rezydencja Parkowa projekt domu ma idealnie zaplanowany na większą ilość osób. Oczywiście, czasami wybierają go również single, ale wybór tego projektu przeważa wśród większych rodzin. Dom Rezydencja Parkowa, dzięki dużej przestrzeni pozwoli na swobodną aranżację dla rodziny wielodzietnej. Ze względu na to, że jest to nowoczesny dom parterowy w domu mogą mieszkać nawet małe dzieci lub starsze osoby, ponieważ cała przestrzeń jest rozplanowana na jednej kondygnacji. Schody, które mogą się okazać dużym utrudnieniem w projektach dwupiętrowych, w projekcie Rezydencja Parkowa nie będą problemem. Intuicyjne, przemyślane rozmieszczenie wszystkich pokojów w domu pozwala również na sprawne koordynowanie życia domowników i na to, by zawsze mieć wszystko pod kontrolą.

Duża przestrzeń pozwala również domownikom na wspólną integrację – może się to odbywać w przestrzennym salonie lub na efektownym tarasie. Zaletą, którą często podkreśla wielu inwestorów, jest to, że taras domu jest zadaszony i można tam spędzać czas bez względu na porę roku. Oczywiście, w tak dużym domu znajdują się również miejsca, gdzie można poszukać spokoju i intymności – każdy czasem potrzebuje pobyć sam. Dom Rezydencja Parkowa łączy w sobie zarówno przestrzeń integracyjną, jak i pomieszczenia, które dają szansę na chwilę ciszy.

 

Rezydencja Parkowa - koszt budowy

Zastanawia Państwa jaki jest przewidziany koszt dla budowy Rezydencji Parkowej? To zrozumiałe, jesteśmy świadomi, że to jeden z najważniejszych czynników obejmujących decyzję rozpoczęcia budowy i wyboru projektu. Nasze doświadczenie obejmuje pracę z inwestorami o różnych potrzebach oraz preferencjach, już od 1991 roku. Wiemy, że czynniki decydujące mogą być zupełnie różnorodne, podobnie również przedstawia się kwestia możliwości finansowych wśród inwestorów. Taka wiedza sprawiła, że postanowiliśmy ułatwić naszym klientom zapoznawanie się z danymi dotyczącymi kosztów budowy lub zakupu danego projektu.

Jeśli chodzi o to, jaki koszt obejmuje sama budowa Rezydencja Parkowa ma udostępnione wszystkie koszty na stronie internetowej firmy New-House. Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw gotowych projektów budowlanych wraz z ich pełną, aktualną wyceną. Pełną bazę wszystkich, przygotowanych przez naszych architektów, projektów można znaleźć pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Znajduje się wśród nich projekt domu Rezydencja Parkowa oraz wersje tego samego projektu, ale w formie willi. Warto przyjrzeć się każdemu z nich.

Po kliknięciu w jeden z wybranych projektów, będą mogli się Państwo zapoznać z jego szczegółowymi aspektami. Na przykład, jeżeli interesuje Państwa, jak dokładnie wygląda budowa Rezydencja Parkowa ma udostępnioną wizualizację całego projektu. Można dzięki temu zobaczyć jak będzie wyglądał gotowy projekt.

Na górze strony zawsze są udostępnione informacje dotyczące tego jaki ma Rezydencja Parkowa koszt budowy. Można dzięki temu poznać cenę samego projektu rezydencji, ale także istnieje możliwość zapoznania się z kosztem budowy Rezydencji Parkowej do stanu deweloperskiego. Co więcej, firma New-House daje możliwość zamówienia planu kredytu, a przed sprawdzenia wysokości ceny jaka obowiązywałaby inwestora za ratę miesięczną budowy. Nie interesuje Państwa budowa do stanu deweloperskiego? Projekt Rezydencja Parkowa może również zostać zrealizowany w formie budowy domu pod klucz. W takim wypadku należy kliknąć na napis mówiący o zamówieniu szczegółowej wyceny. Gotową wycenę projektu dostaną Państwo na swój adres mailowy. Innym rozwiązaniem jest również osobisty kontakt z nami – za pomocą poczty elektronicznej, telefonu lub chatu online.

Nasza firma, New-House, jest dostępna do Państwa dyspozycji każdego dnia. Pracujemy dokładnie przez siedem dni tygodnia od 7 rano aż do godziny 21. W tym czasie odpowiadamy na wszystkie pytania oraz wątpliwości naszych klientów. Interesuje Państwa realizacja projektu Rezydencja Parkowa, a może chcą Państwo poznać szczegóły naszych usług i zasad współpracy? Bez względu na powód – zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na współpracę, a nasza wiedza oraz doświadczenie zapewni Państwu pełne zadowolenie z wykonanej usługi. Dokładny kontakt mailowy oraz telefoniczny do firmy New-House znajdą Państwo na stronie: https://new-house.com.pl/kontakt.

 

Portfolio

Powrót do wyników

Podobne projekty

Rezydencja Parkowa 2
1 014 493 PLN
256m2
parterowy
Willa Parkowa 2
902 595 PLN
208m2
parterowy
Willa Parkowa 3
943 036 PLN
209m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000