Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Rezydencja Parkowa

Powierzchnia użytkowa

259 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Rezydencja Parkowa
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu Rezydencja Parkowa

Projekt domu jednorodzinnego „ Rezydencja parkowa” to parterowa willa składająca się z dwóch prostokątnych budynków połączonych ze sobą, jedna część mieszkalna, druga garażowo-gospodarcza. Budynek przykryty został wielospadowym, łagodnym dachem a pod nim ukryty został strych, który można zaadoptować jako poddasze użytkowe. Architektura gotowego projektu to nowoczesny, szykowny styl połączony z tradycyjnym dworkiem. Można w nim doszukać się różnych pomieszanych trendów światowych: polskich, europejskich oraz amerykańskich. Bryła budynku jest duża i rozłożysta. Zawiera liczne podcienie, tarasy jak i również majestatyczne kolumny zarówno od frontu budynku jak i ogrodu. Projekt wnętrz „ Rezydencji parkowej ” podzielony został na trzy części.

 

Część dzienna to rozłożysty, wysoki salon z jadalnią otwartą na ogród oraz dużą kuchnią z wyspą, na pewno zapewni rodzinie komfort w spędzaniu wspólnego czasu. Część sypialniana zawiera apartament z własnym pokojem kąpielowym i garderobą oraz dwa dodatkowe pokoje z łazienką. Nie zabrakło gabinetu oraz toalety dla gości. Trzecia część to dwustanowiskowy garaż, spiżarnia, magazyn oraz kotłownia. Atutem projektu jest możliwość wykonania poddasza użytkowego, dzięki temu możemy uzyskać dodatkowo 70 m2 powierzchni użytkowej budynku. „Rezydencja parkowa ” to świetna propozycja dla rodzin, które szukają komfortu a jednocześnie luksusu. Projekt dostępny jest w technologii murowanej. Zapraszamy do skorzystania z kalkulatora kosztów budowy naszej firmy budowlanej.

 

Jak wygląda Rezydencja Parkowa?

 

Zastanawiając się nad tym, jak wygląda Rezydencja Parkowa warto mieć na uwadze fakt, że jest to rozszerzona wersja Willi Parkowej. Nie mówimy już o stupięćdziesięciometrowej przestrzeni podmiejskiej willi, ale o rezydencji, która ma metraż większy o niemal sto metrów kwadratowych. Rezydencja Parkowa to duża przestrzeń, ale inteligentnie zaprojektowana. W projekcie zastosowano nowoczesne materiały i energooszczędne rozwiązania.

 

Projekt Rezydencja Parkowa to plan domu parterowego z poddaszem użytkowym, które można dowolnie wykorzystać. Styl budowy domu został oparty o połączenie elegancji z nowoczesnością, więc można tam odnaleźć subtelne nawiązania do klasyki architektury. Wskazują na to, na przykład portyki kolumnowe przy wejściu do domu oraz przy tarasie. Wielu inwestorów, którzy decydują się na projekt Rezydencja Parkowa, szczególnie podkreśla wyjątkowy, efektowny design realizacji.

 

Komu polecamy projekt Rezydencja Parkowa?

 

Jeśli chodzi o projekt Rezydencja Parkowa plan domu z pewnością nie będzie idealny dla wszystkich osób. Jako profesjonalna firma budowlana zawsze analizujemy potrzeby i możliwości klienta i dopiero po wstępnej rozmowie, polecamy mu konkretne projekty z naszej całej bazy. Dla kogo, według nas, projekt Rezydencja Parkowa, będzie idealnym rozwiązaniem?

 

Dla osób, które lubią oryginalność

 

Biorąc pod uwagę styl domu Rezydencja Parkowa realizacje zawsze zachowują oryginalność i efektowność, bez względu na to czy pod uwagę bierzemy wyłącznie elewację domu, część zewnętrzną czy też aranżację przestrzeni wewnętrznej. Trudno jest nie zwrócić na ten dom uwagi. Jego duża przestrzeń użytkowa została rozłożona wyłącznie na parterze, dzięki czemu zyskujemy efekt jeszcze większego budynku – prawdziwej rezydencji. Jasna elewacja, z dużymi przeszkleniami również podkreśla nowoczesność domu. Wysokie okna oraz duże przeszklenia ścian frontowych oraz tarasowych dają nie tylko ciekawy efekt dla osób oglądających dom z zewnątrz, ale także od strony wewnętrznej. Pozwala to na uzyskanie jasnego, naturalnego światła oraz ciepłej atmosfery w domu Rezydencja Parkowa.

 

Dla osób, które lubią dużą przestrzeń

 

Rezydencja Parkowa obejmuje aż dwieście pięćdziesiąt metrów kwadratowych, co jest bez wątpienia dużą przestrzenią, na której można rozplanować wszystkie pomieszczenia . Dzięki temu projektanci mieli możliwość intuicyjnego, przemyślanego podzielenia projektu na trzy części – znajduje się tutaj strefa sypialniana (tak zwana strefa nocna), strefa dzienna oraz strefa gospodarcza. Dodatkowo można tu także znaleźć pokoje do pracy i nauki, dzięki zapewnieniu przestrzeni biurowej. Ważne, żeby podkreślić również to, że inwestorzy, jeśli wyrażą taką chęć, mogą również dowolnie zaaranżować przestrzeń na poddaszu w projekcie Rezydencja Parkowa. Część osób decyduje się na to, żeby była ona rozszerzeniem części gospodarczej i aranżują tam strych. Z kolei inni klienci proszą o to by budowa objęła przygotowanie tam dodatkowej przestrzeni użytkowej, na przykład mają tam być pokoje gościnne.

 

Dla dużych rodzin

 

Rezydencja Parkowa projekt domu ma idealnie zaplanowany na większą ilość osób. Oczywiście, czasami wybierają go również single, ale wybór tego projektu przeważa wśród większych rodzin. Dom Rezydencja Parkowa, dzięki dużej przestrzeni pozwoli na swobodną aranżację dla rodziny wielodzietnej. Ze względu na to, że jest to nowoczesny dom parterowy w domu mogą mieszkać nawet małe dzieci lub starsze osoby, ponieważ cała przestrzeń jest rozplanowana na jednej kondygnacji. Schody, które mogą się okazać dużym utrudnieniem w projektach dwupiętrowych, w projekcie Rezydencja Parkowa nie będą problemem. Intuicyjne, przemyślane rozmieszczenie wszystkich pokojów w domu pozwala również na sprawne koordynowanie życia domowników i na to, by zawsze mieć wszystko pod kontrolą.

 

Duża przestrzeń pozwala również domownikom na wspólną integrację – może się to odbywać w przestrzennym salonie lub na efektownym tarasie. Zaletą, którą często podkreśla wielu inwestorów, jest to, że taras domu jest zadaszony i można tam spędzać czas bez względu na porę roku. Oczywiście, w tak dużym domu znajdują się również miejsca, gdzie można poszukać spokoju i intymności – każdy czasem potrzebuje pobyć sam. Dom Rezydencja Parkowa łączy w sobie zarówno przestrzeń integracyjną, jak i pomieszczenia, które dają szansę na chwilę ciszy.

 

Rezydencja Parkowa - koszt budowy

 

Zastanawia Państwa jaki jest przewidziany koszt dla budowy Rezydencji Parkowej? To zrozumiałe, jesteśmy świadomi, że to jeden z najważniejszych czynników obejmujących decyzję rozpoczęcia budowy i wyboru projektu. Nasze doświadczenie obejmuje pracę z inwestorami o różnych potrzebach oraz preferencjach, już od 1991 roku. Wiemy, że czynniki decydujące mogą być zupełnie różnorodne, podobnie również przedstawia się kwestia możliwości finansowych wśród inwestorów. Taka wiedza sprawiła, że postanowiliśmy ułatwić naszym klientom zapoznawanie się z danymi dotyczącymi kosztów budowy lub zakupu danego projektu.

 

Jeśli chodzi o to, jaki koszt obejmuje sama budowa Rezydencja Parkowa ma udostępnione wszystkie koszty na stronie internetowej firmy New-House. Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw gotowych projektów budowlanych i ich pełny kosztorys inwestorski. Pełną bazę wszystkich, przygotowanych przez naszych architektów, projektów można znaleźć pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Znajduje się wśród nich projekt domu Rezydencja Parkowa oraz wersje tego samego projektu, ale w formie willi. Warto przyjrzeć się każdemu z nich.

 

Po kliknięciu w jeden z wybranych projektów, będą mogli się Państwo zapoznać z jego szczegółowymi aspektami. Na przykład, jeżeli interesuje Państwa, jak dokładnie wygląda budowa Rezydencja Parkowa ma udostępnioną wizualizację całego projektu. Można dzięki temu zobaczyć jak będzie wyglądał gotowy projekt.

 

Na górze strony zawsze są udostępnione informacje dotyczące tego jaki ma Rezydencja Parkowa koszt budowy. Można dzięki temu poznać cenę samego projektu rezydencji, ale także istnieje możliwość zapoznania się z kosztem budowy Rezydencji Parkowej do stanu deweloperskiego. Co więcej, firma New-House daje możliwość zamówienia planu kredytu, a przed sprawdzenia wysokości ceny jaka obowiązywałaby inwestora za ratę miesięczną budowy. Nie interesuje Państwa budowa do stanu deweloperskiego? Projekt Rezydencja Parkowa może również zostać zrealizowany w formie budowy domu pod klucz. W takim wypadku należy kliknąć na napis mówiący o zamówieniu szczegółowej wyceny. Gotową wycenę projektu dostaną Państwo na swój adres mailowy. Innym rozwiązaniem jest również osobisty kontakt z nami – za pomocą poczty elektronicznej, telefonu lub chatu online.

 

Nasza firma, New-House, jest dostępna do Państwa dyspozycji każdego dnia. Pracujemy dokładnie przez siedem dni tygodnia od 7 rano aż do godziny 21. W tym czasie odpowiadamy na wszystkie pytania oraz wątpliwości naszych klientów. Interesuje Państwa realizacja projektu Rezydencja Parkowa, a może chcą Państwo poznać szczegóły naszych usług i zasad współpracy? Bez względu na powód – zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na współpracę, a nasza wiedza oraz doświadczenie zapewni Państwu pełne zadowolenie z wykonanej usługi. Dokładny kontakt mailowy oraz telefoniczny do firmy New-House znajdą Państwo na stronie: https://new-house.com.pl/kontakt.

 

Rezydencja Parkowa

 

Rezydencja Parkowa jest rozszerzoną wersją projektu Willa Parkowa. Tym, co różni ją od wersji podstawowej projektu, jest większa powierzchnia użytkowa.

 

Projekt Rezydencja Parkowa to parterowa willa wykonana w technologii murowanej, której powierzchnia użytkowa wynosi 258 metrów kwadratowych. Do wykonania domu wykorzystano materiały budowlane najwyższej jakosci. Projekt domu składa się z dwóch połączonych ze sobą prostokątnych budynków. W jednym znajduje się część mieszkalna nieruchomości w drugim zaś część gospodarcza z wygodnym dwustanowiskowym garażem. Rozłożysta bryła domu zwraca uwagę majestatycznymi kolumnami zarówno od frontu, jak również od części ogrodowej. Dodatkowo budynek posiada rozliczne podcienie i tarasy, dzięki czemu prezentuje się niezwykle nowocześnie i szykownie.

 

Całość rezydencji przykrywa łagodny wielospadowy dach, pod którym sprytnie ukryto poddasze użytkowe, które odpowiednio zaadaptowane pozwala na powiększenie powierzchni domu o dodatkowe 70 metrów kwadratowych. Architektura projektu Rezydencja Parkowa stanowi harmonijne połączenie nowoczesności z nieśmiertelną klasyką, która obroni się w każdych okolicznościach. Willa przywodzi na myśl tradycyjny dworek, aby za chwilę zaskoczyć nas rozwiązaniami wyjętymi wprost a architektury XXI wieku, jak również polskich, europejskich i amerykańskich trendów.

 

Na wykonanie domu rezydencja parkowa 3 składają się ściany fundamentowe powstałe z bloczków betonowych i betonowe ławy. Ściany murowane wykonano z bloczków gazobetonowych. Powierzchnia dachu ponad monolitycznym stropem żelbetowym pokryta jest dachówką ceramiczną.

 

Co znajdziemy wewnątrz Rezydencji Parkowa?

 

Wnętrze domu Rezydencji Parkowej podzielone zostało na trzy części:

Tak jak już wcześniej wspominaliśmy, do dowolnej aranżacji jest jeszcze poddasze użytkowe o powierzchni 70 metrów kwadratowych, które pozwala znacząco powiększyć przestrzeń rezydencji.  

 

Dla kogo jest projekt rezydencji Parkowa?

 

Dla inwestorów ceniących sobie oryginalne rozwiązania architektoniczne

 

Obok Rezydencji Parkowa nie sposób przejść obojętnie, ponieważ przykuwa wzrok zarówno elewacją, dużymi przeszkleniami, stylistyką, jak również aranżacją wnętrz. A dzięki temu, że cała przestrzeń willi została umieszczona na parterze, rezydencja wydaje się jeszcze większa, niż jest w istocie i prawdziwie zachwyca. Jeśli więc lubisz oryginalne przestrzenie, to budowa domu według tego projektu powinna spełnić Twoje oczekiwania.

 

Dla fanów dużych przestrzeni

 

Dwieście pięćdziesiąt osiem metrów kwadratowych to bardzo duża przestrzeń dająca duże pole do oryginalnej aranżacji wnętrz. Dzięki temu projektanci willi mieli możliwość funkcjonalnego podziału budynku na trzy części, co pozwala na zachowanie idealnej równowagi pomiędzy częściami wspólnymi nieruchomości a przestrzenią prywatną, do której wstęp mają wyłącznie mieszkańcy domu. A jeśli dodamy do tego możliwość swobodnej aranżacji poddasza użytkowego, to sprawa staje się naprawdę warta zainteresowania. Dodatkową przestrzeń można z powodzeniem przeznaczyć na pokoje dla gości, przestrzeń rekreacyjną czy rozszerzenie części gospodarczej. Tak naprawdę tutaj ogranicza klientów jedynie ich wyobraźnia.

 

Dla dużych rodzin

 

Rezydencja Parkowa to projekt nieruchomości, który sprawdzi się idealnie jako dom dla rodziny wielodzietnej lub wielopokoleniowej. A fakt, iż jest to willa parterowa, sprawia, że będzie doskonała do zamieszkania dla rodzin z małymi dziećmi. Docenią ją także rodziny, w których są seniorzy oraz osoby niepełnosprawne lub o ograniczonej sprawności ruchowej. Gdy całe życie rodziny toczy się na jednej bezpiecznej przestrzeni, znacznie łatwiej jest utrzymać wszystko pod kontrolą. Parterowa nieruchomość sprzyja również integracji wszystkich domowników bez względu na wiek. Szczególnie że w tym przypadku mają oni do dyspozycji nie tylko duży, przestronny salon, ale również zadaszony taras, na których można relaksować się bez względu na porę roku i panującą pogodę.

 

Koszt budowy Rezydencji Parkowa

 

Projekt willi Rezydencja Parkowa znajdujący się w naszej ofercie należy do projektów domu z wyceną. W praktyce oznacza to, że na stronie dotyczącej projektu znaleźć można nie tylko projekt techniczny, wizualizacje czy rzuty budynku, ale również pełną, aktualną wycenę. Dzięki temu już na starcie można zapoznać się z kosztem budowy Rezydencji Parkowa do stanu deweloperskiego lub pod klucz. W tym drugim przypadku konieczne jest zamówienie szczegółowej wyceny. Gotową wycenę przesyłamy na podany adres e-mail.

 

Można również skontaktować się z naszą infolinią, która dla wygody klientów czynna jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7.00 – 21.00. Możliwy jest także kontakt drogą mailową lub poprzez chat online dostępny na naszej stronie internetowej. Dodatkowo New-House daje możliwość zamówienia planu kredytu obejmującego koszt budowy Rezydencji Parkowa oraz symulacje miesięcznej raty takiego kredytu.

 


 

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Rezydencja Parkowa 2
Wyświetl cenę
257m2
parterowy
Rezydencja Parkowa 4
Wyświetl cenę
215m2
parterowy
Willa Parkowa 2
Wyświetl cenę
209m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000