Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom z widokiem

Powierzchnia użytkowa

269 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom z widokiem
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Dom z widokiem

Gotowy projekt domu „ Dom z widokiem ” jest nowoczesną willą jednorodzinną o rozłożystej bryle, składającej się z części piętrowej i trzech parterowych skrzydeł. Rezydencja, dzięki dużym przeszkleniom doskonale łączy ze sobą część ogrodową oraz liczne tarasy częściowo zadaszone. Elewacja jest dopełnieniem elegancji, tworzą ją elementy z okładziny drewnianej, boniowanie oraz piaskowiec. Budynek przykryty został wielospadowym, łagodnym dachem z szerokimi okapami. Całość tworzy harmonijną spójność a dzięki użytym materiałom i odpowiednio zgranej kolorystyce jest ponadczasowy. We wnętrzu króluje przestrzeń, która nadaje luksusu. Na parterze znajduje się duży salon połączony z jadalnią, holem oraz kuchnią. Dodatkowo znajduje się pokój, który może posłużyć jako gabinet lub pokój gościnny. Jedną z głównych atrakcji „Domu z widokiem” jest pustka nad salonem z antresolą na piętrze, która jest cała przeszklona. Piętro domu to część typowo sypialniana. Łącznie są trzy sypialnie, w tym jedna jest jak apartament – posiada prywatną łazienkę oraz garderobę. „Dom z widokiem” jest zaprojektowany dla rodzin, które cenią sobie luksus, komfort oraz wygodę. Wnętrze jest nietuzinkowe i na pewno skradnie serca Inwestorom, którzy nie lubią nudnych przestrzeni. Firma budowlana New-House spełni Państwa oczekiwania i wykona budynek ze starannością i zaangażowaniem. Dom możemy zrealizować kompleksowo pod klucz.

 

Jak wygląda „Dom z widokiem”?

 

Pragniemy Państwu przedstawić szczegółowy projekt naszej kolejnej realizacji. Dom z widokiem to piękny, duży budynek, który będzie idealnym wyborem dla wszystkich, którzy szukają przestrzennego domu zaprojektowanego w interesujący, nowoczesny sposób.

 

Dom z widokiem to pierwsza realizacja z całej serii projektów. Jest on pierwowzorem, który spotkał się z tak dużą aprobatą wśród inwestorów, że powstały jego kolejne wersje. Dom z widokiem projekt ma rozłożony na powierzchni 269 metrów kwadratowych. To ciekawa bryła domu piętrowego, zachowana w nowoczesnym stylu projektowym. Przywodzi na myśl miejskie, eleganckie wille i trudno nie zwrócić na niego uwagi, zwykle przykuwa wzrok. Projekt Dom z widokiem cieszy się dużym zainteresowaniem i decyduje się na niego dużo osób. Dlaczego? Trudno jest wyliczyć wszystkie jego zalety.

 

Aranżacja wnętrza – „Dom z widokiem”

 

Aby zapoznać się z wszystkimi szczegółami i danymi, jakie przedstawia projekt Dom z Widokiem, warto wiedzieć, jakie dane są zwykle udostępniane w bazie projektów New-House. Na naszej stronie internetowej można znaleźć oferowane przez nas projekty domów z aktualną wyceną. Dom z widokiem jest jednym z nich. Na stronie projektu mogą się Państwo na przykład dowiedzieć jaki ma Dom z widokiem koszt budowy. Podana cena obejmuje budowę do stanu deweloperskiego, jednakże mogą Państwo również zamówić wycenę realizacji domu pod klucz. Jeśli chodzi o projekt Dom z widokiem koszt budowy może zostać również rozłożony w ramach rat miesięcznych. New-House oferuje również zamówienie planu kredytu.

 

Na stronie każdego projektu dostępne jest również rozplanowanie całej przestrzeni przez architektów, a także jego przykładowa wizualizacja. Dzięki temu mogą Państwo sobie wyobrazić jak będzie wyglądał dom z zewnątrz oraz jak będzie się prezentowała aranżacja jego wnętrza. Dom z widokiem projekt ma rozłożony na dwie kondygnacje, co automatycznie zapewnia wysoki komfort.

 

Piętro w projekcie Dom z Widokiem oferuje trzy sypialnie, a także dwie łazienki. Znajduje się tutaj również miejsce na antresolę, garderobę oraz strych umiejscowiony tuż nad garażem. Piętro domu zostało zaprojektowane, jako strefa nocna. Dzięki oddzieleniu przestrzeni sypialnianej od dziennej części domu, domownicy mają zapewnioną ciszę oraz spokój. Strych z kolei jest ważnym wzbogaceniem dla części gospodarczej domu – można tu składować różne nieużywane w danym momencie rzeczy.

 

Czas przeanalizować parter budynku mieszkalnego. Do wnętrza wchodzi się z podcienia, od razu znajdujemy się w sieni, która prowadzi bezpośrednio do szatni. To dobre rozwiązanie, bo ułatwia przechowywanie odzieży wierzchniej i nie powoduje chaosu lub nieporządku. Kolejne kroki skierują Państwa do hollu, który prowadzi w różne strefy domu. Dokładnie naprzeciw wejścia, Dom z widokiem ma zaplanowaną przestrzeń na pokój dzienny. Jest to salon z kominkiem i dużą przestrzenią, która pozwala na miłe spędzanie wspólnego czasu. Pokój dzienny został także połączony z otaczającym ogrodem licznymi przeszkleniami, które tworzą dwukondygnacyjny szklany narożnik salonu. Warto podkreślić, że projekt Dom z widokiem to budynek z ciekawymi rozwiązaniami aranżacyjnymi, na co wskazuje chociażby zastosowanie pustej przestrzeni nad salonem.

 

 Po lewej stronie, tuż przy pokoju dziennym, znajduje się jadalnia oraz kuchnia z wyspą. Z kuchni można przejść bezpośrednio do spiżarni, takie rozwiązanie bardzo ułatwia aranżację przestrzeni kuchennej i przechowywanie produktów.

 

Parter budynku mieszkalnego to także pokój biurowy. Jest to niego dobudowana także dodatkowa łazienka. Z prawej strony poza biurem i łazienką, znajduje się również pokój gospodarczy, który jest zwykle przeznaczany na kotłownię i pralnię. Nie da się zaprzeczyć, że funkcjonalnie zaprojektowane wnętrze „Domu z widokiem” jest ogromną zaletą tego projektu.

 

„Dom z widokiem” – jak wygląda z zewnątrz?

 

Została już przez nas przeanalizowana aranżacja wnętrza dla projektu Dom z widokiem. Jak jednak wygląda on z zewnątrz? Jaka jest architektura domu? Jakim widokiem bryła domu może nas zaskoczyć? Spieszymy z odpowiedzią.

 

Przede wszystkim warto podkreślić, że tuż obok frontowego wejścia do domu znajduje się również garaż. Garaż obejmuje 42 metry kwadratowe i mieści dwa samochody. Za garażem znajduje się również dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, które może służyć za warsztat. Warto zauważyć, że garaż samochodowy jest połączony z całym budynkiem. Bezpośrednio z niego można przejść do sieni domu, a także wejść schodami na strych.

 

Kolejny aspekt warty uwagi to szeroki taras. Zaplanowano na niego całkiem sporą przestrzeń, która została umieszczona w podcieniu. Duży taras z zadaszeniem daje możliwość spędzania tam czasu zarówno w czasie gorącego lata, jak i wietrznej wiosny. Jego spora powierzchnia daje także możliwość organizacji imprez podwórkowych, a także spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Na terenie należącym do projektu, znalazło się również miejsce na ozdobny gazon.

 

Dom z widokiem projekt ma ciekawy także z kontekstu samej elewacji. Kontrastowe połączenie jasnych ścian budynku i ciemnej dachówki daje efekt nowoczesnej, interesującej elegancji. Elewacja została wykonana z okładziny drewnianej, a także dzięki zastosowaniu boniowania i piaskowania ścian. Efekt nowoczesnego designu podkreślają również duże przeszklenia. Oglądając wizualizację domu można zauważyć, że ilość przeszkleń jest duża i mają one różne formy – np. okna dachowe lub narożne.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani, to firma New-House, może wykonać dla Państwa również aranżację przestrzeni wokół domu. Dzięki skorzystaniu z naszej usługi, mogą mieć Państwo pewność, że projekt ogrodu i domu będą spójne. Dom z widokiem to piękny projekt budynku i warto go wzbogacić również o efektowną aranżację przestrzeni zielonej. Ładny, dobrze zaprojektowany ogród pozwala na podkreślenie stylu, w którym został wybudowany dom.

 

„Dom z widokiem” - koszt budowy

 

Interesuje Państwa budowa tego domu? Bardzo nas to cieszy, Dom z widokiem to jeden z ciekawszych projektów. Często decydują się na niego osoby, które planują zamieszkać w domu razem całą rodziną. Trzy pokoje sypialniane pozwolą na zamieszkanie domu nawet przez pięciu- lub sześcioosobową rodzinę. Oczywiście, projekt Dom z widokiem jest również wybierany przez singli lub pary, a wówczas dodatkowe pokoje mogą zostać zaaranżowane jako pokoje gościnne lub rekreacyjne – np. może to być domowa siłownia lub biblioteczka.

 

Dom z widokiem koszt budowy do stanu deweloperskiego ma udostępniony bezpośrednio na stronie projektu. Natomiast jeśli interesuje Państwa budowa domu pod klucz, warto skontaktować się z nami osobiście. Chętnie opowiemy Państwu więcej na temat projektu Dom z widokiem, na temat naszych usług, a także chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, które chcieliby Państwo zadać. Nasza firma pracuje od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 7 do 21. Zachęcamy do kontaktu, nasze dane można znaleźć pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt.

 

Dom z widokiem może być Państwa przyszłym domem rodzinnym. 269 metrów kwadratowych, dwa piętra, duży taras – to przestrzeń, której trudnie nie docenić. Wiele osób uznaje ją za idealny projekt i wcale nas to nie dziwi. Styl elewacji domu, a także aranżacja wnętrza są zaprojektowane w połączeniu nowoczesności i elegancji. Ogólny efekt daje niesamowite wrażenie.

 

Projekt domu „Dom z widokiem” 

 

Projekt Dom z widokiem to duża i nowoczesna miejska rezydencja o powierzchni 269 metrów kwadratowych. Jednocześnie jest to również pierwowzór, który posłużył do stworzenia kolejnych wersji projektów domów pod wspólną nazwą.

 

Dom z widokiem przyciąga wzrok niezwykle ciekawą, rozłożystą bryłą, która składa się z części piętrowej oraz trzech parterowych skrzydeł znajdujących się po trzech stronach budynku. Od strony wizualnej budynek stanowi sprawne połączenie jasnych, boniowanych i piaskowanych ścian z ciemną dachówką oraz elewacją wykonaną z okładziny drewnianej. Całość prezentuje się niezwykle wyszukanie i stylowo, szczególnie jeśli dodamy do tego duże przeszklenia nie tylko w postaci klasycznych okien, ale również okien dachowych i narożnych.

 

A jeśli już przy przeszkleniach jesteśmy, to warto dodać, że doskonale łączą one ten duży dom z częścią ogrodową i częściowo zadaszonymi tarasami. Sprawiają również, że nieruchomość doskonale wykorzystuje zalety światła słonecznego zarówno w kontekście doświetlenia, jak i dogrzania wnętrz. Dom przykrywa łagodny wielospadowy dach z szerokimi okapami.

 

„Dom z widokiem” – co znajdziemy na parterze nieruchomości?

 

Do wnętrza tej miejskiej willi wchodzi się z podcienia prowadzącego wprost do sieni, a następnie do szatni przeznaczonej na okrycia wierzchnie. Dalej przechodzi się do hallu, z którego możemy się dostać w różne części domu. Naprzeciw wejścia znajduje się duży salon z kominkiem i efektowną pustką, która dodatkowo podkreśla dużą przestrzeń pomieszczenia. Obok pokoju dziennego, po lewej stronie znajdziemy jadalnię oraz kuchnię ze sporej wielkości wyspą i spiżarnią, która z pewnością ucieszy większość pań domu.

 

Na parterze po domu po prawej stronie od salonu zajdziemy też dodatkowy pokój, który można z powodzeniem przeznaczyć na domowe biuro, co ciekawe przynależy do niego również dodatkowa łazienka. Jeśli więc nie potrzebujemy gabinetu, możemy w dodatkowym pokoju z powodzeniem przygotować przestrzeń dla gości z własną łazienką. Obok mamy również pomieszczenie gospodarcze, które w praktyce najczęściej przeznaczone jest na kotłownię lub pralnię.

 

Na uwagę zasługuje również szeroki taras z zadaszeniem usytuowany w podcieniu, który daje możliwość swobodnego wypoczynku niezależnie od pory roku i panujących warunków atmosferycznych. Jego powierzchnia pozwala na organizowanie zarówno kameralnych imprez w gronie rodzinnym, jak i spotkań, w których uczestniczy więcej osób. W projekcie znalazło się miejsce także na ozdobny gazon.

 

Tuż obok frontowego wejścia do domu znajdziemy też garaż na dwa samochody o powierzchni 42 metrów kwadratowych, który jest połączony z domem. Bezpośrednio z niego można wejść zarówno do sieni domu, jak również schodami na strych. Za garażem jest miejsce na warsztat lub inne pomieszczenie gospodarcze.

 

„Dom z widokiem” – piętro budynku

 

Na piętrze domu znajdziemy miejsce na prywatną przestrzeń mieszkańców. Do dyspozycji mamy apartament z garderobą i prywatną łazienką oraz dwie dodatkowe sypialnie i drugą łazienkę. Trzy pokoje pozwalają na swobodne zamieszkanie nawet pięcioosobowej lub sześcioosobowej rodziny bez ryzyka, że dla kogoś zabraknie przestrzeni. Na piętrze Domu z Widokiem znalazło się również miejsce na antresolę oraz strych, który został umiejscowiony centralnie nad garażem. To wygodne rozwiązania szczególnie w kontekście przechowywania rzeczy sezonowych i przedmiotów, na które zawsze brakuje miejsca.

 

Ten projekt domu z wyceną to nietuzinkowy budynek, który skradł serce już wielu rodzinom, ale również singlom i parom, które dodatkowe pokoje aranżują sobie według aktualnych potrzeb np. na siłownię, bibliotekę czy pokój do medytacji. To bez wątpienia dom, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów oczekujących sprawnego połączenia luksusu i klasy z nowoczesnym designem.

 

Jeśli zainteresował Cię projekt Dom z widokiem i rozważasz budowę domu według założeń, które obejmuje projekt techniczny, chętnie zbudujemy go dla Ciebie z należytą starannością i dbałością o szczegóły. Decydując się na kompleksową współpracę z New-House możesz liczyć na pełne zaangażowanie naszego zespołu i wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji budowlanej. Zapraszamy do współpracy!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom z widokiem 3 wariant B
Wyświetl cenę
211m2
piętrowy
Dom z widokiem 3 wariant B (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
211m2
piętrowy
Willa Floryda 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
235m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000