Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Willa parkowa 5

Powierzchnia użytkowa

173 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Willa parkowa 5
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu Willa parkowa 5

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Willa Parkowa 5” to projekt domu parterowego, którego atutem jest strych do adaptacji na poddasze użytkowe. Projekt ten jest kolejnym wariantem cieszącego się dużą popularnością projektu „Willa Parkowa”. Powierzchnia użytkowa wynosi 173,6 m2, powierzchnia zabudowy 282,78 m2, kubatura 1 026 m3 a kąt nachylenia dachu 35 stopni. Projekt jest przeznaczony do zrealizowania w zabudowie wolnostojącej na działce o minimalnych wymiarach 27,86 m x 25,54 m. Budynek został zaprojektowany na planie prostokąta i przykryty dachem kopertowym należącym do najsolidniejszych pokryć dachowych.

 

Dzięki temu, że jest to dom parterowy to poruszanie się po tym domu będzie bardzo komfortowe ze względu na to, że wszystkie pomieszczenia znajdują się na tej samej kondygnacji. Architekt uwzględnił w projekcie garaż dwustanowiskowy. Po wejściu do domu znajdziemy się w sieni. Po lewej stronie sieni mamy szatnie a następnie kotłownie i garaż. Po prawej stronie mamy dodatkowe WC. Z sieni przechodzimy do holu. Strefa dzienna jest bardzo przestronna i uwzględnia salon, jadalnię i kuchnię. W dużej kuchni uwzględniono wyspę oraz praktyczną spiżarnię, dzięki której zyskujemy więcej miejsca do przechowywania produktów. Z salonu możemy wyjść na usytuowany przy domu taras. Architekt uwzględnił również w salonie kominek, który nada wnętrzu przyjemnej atmosfery.

 

Po przeciwnej stronie części dziennej mamy część sypialnianą a w niej trzy sypialnie, rodzinną łazienkę i pralnię. Jedna z sypialni uwzględnia własną łazienkę i garderobę co sprawia, że idealnie sprawdzi się jako sypialnia rodziców. Na poddaszu możemy mieć kolejne 3 sypialnie. Projekt „Willa Parkowa” to dom, który zapewni wygodę 4-6 osobowej rodzinie. Ciekawe wykończenie elewacji sprawia, że dom będzie się zdecydowanie wyróżniał.

 

Czym zachwyca Willa Parkowa 5?

 

Willa Parkowa 5 to kolejny projekt z tej serii domów. Podmiejska willa, w oryginalnym stylu interesuje coraz więcej osób, a my wychodzimy naprzeciw tym potrzebom. Przygotowaliśmy dla Państwa kolejną interesującą propozycję – tym razem większą wersję, obejmującą aż 173 metry kwadratowe!

 

Przedstawiamy Państwu ciekawy projekt nowoczesnego domu parterowego z poddaszem użytkowym. Jest tutaj funkcjonalnie zaplanowana przestrzeń, a także oryginalny, wyjątkowy wygląd elewacji. Trudno przejść obok tej realizacji obojętnie. Dom Willa Parkowa 5 zawsze przyciąga uwagę. Warto pochylić się nad wieloma zaletami tego projektu. Dom zaprojektowany został w nawiązaniu do tradycyjnego klasycznego stylu, z detalami podkreślającymi reprezentacyjny charakter, dającymi komfort i wrażenie luksusu. Architektura domu jest jednocześnie powściągliwa i stonowana.

 

Willa Parkowa 5 – dlaczego warto?

 

Inwestorzy, którzy zdecydowali się na ten projekt podkreślają różne aspekty, które przekonały  ich do budowy właśnie Willi na Parkowej 5. Dotyczą one zarówno aspektów budowlanych, aranżacji wnętrza, jak i funkcjonalności domu.

 

Budowa domu

 

Willa Parkowa 5 projekt ma rozplanowany na 173 metrach w formie prostokątnej bryły. Zgodnie z projektem, budynek jest okryty dachem kopertowym o nachyleniu 35 stopni. Jest to dom parterowy, dzięki czemu często decydują się na niego rodziny wielopokoleniowe lub rodziny z małymi dziećmi. Poruszanie się po domu parterowym, a także nadzorowanie życia członków rodziny jest zdecydowanie łatwiejsze w przypadku takiego rozwiązania.

 

Co ciekawe, projekt Willa Parkowa 5 daje inwestorom możliwość wykorzystania również poddasza użytkowego w dowolnej formie. Aranżacja przestrzeni na poddaszu może służyć jako dodatkowa powierzchnia mieszkalna, jeżeli klienci czują taką potrzebę, ale może być to również strefa gospodarcza. Poddasze można wykorzystać, jako strych.

 

Willa na Parkowej 5 to dom, który ma bardzo ciekawą elewację. Jasne ściany i duże przeszklenia pozwalają na uzyskanie wyjątkowego efektu połączenia nowoczesności z elegancją. Oprócz dużych okien umieszczonych w ścianach pomieszczeń budynku, można również zauważyć przeszklenia wokół drzwi wejściowych. Są one wysokie na całą wysokość ściany frontowej, a przy samej górze są ułożone w półkole. Warto również zauważyć, że drzwi frontowe do domu znajdują się w podcieniu, który zapewnia murowane zadaszenie podtrzymywane przez dwie kolumny. Wykorzystany w projekcie portyk kolumnowy to gwarancja oryginalności. Dzięki zastosowaniu energooszczędnych materiałów i instalacji, budynek będzie niedrogi w eksploatacji.

 

Aranżacja wnętrza

 

Dom jest zaprojektowany funkcjonalnie, praktycznie, ma wszystkie potrzebne pomieszczenia dla funkcjonowania pełnej rodziny. Wnętrze parteru budynku podzielono funkcjonalnie na trzy części: cześć dzienną, z salonem z jadalnią, kuchnią i holem, następnie na części gospodarczo-garażową, z dostępnymi z przedsionka garażem i kotłownią, oraz część nocną składającą się z trzech sypialni na parterze, oraz strychu /poddasza.

 

Front ozdabiają piękne szerokie drzwi wejściowe z naświetlami skryte pod podcieniem. Reprezentacyjne drzwi wejściowe zapraszają do wnętrza willi. Od strony ogrodu duże przeszklenia z poszczególnych pokoi – w tym największe szerokie przeszklenie salonu, otwierają się na taras i ogród. Do domu wchodzimy przez sień, do której mamy dostęp zarówno od strony drzwi frontowych, jak i od strony garażu. Przy sieni znajduje się szatnia, gdzie domownicy mogą zostawiać odzież wierzchnią. Nad sienią jest zaplanowana pusta przestrzeń, dzięki czemu zyskujemy bardzo wysoki sufit – dom od razu wydaje się większy, a także zyskujemy niebanalne walory estetyczne.

 

Z sieni trafiamy bezpośrednio do holu, którym możemy przejść do strefy dziennej lub nocnej mieszkania. Kierując się w prawą stronę możemy podziwiać część dzienną, w której najczęściej spotykają się domownicy. Znajduje się tam pokój dzienny, który ma 42 metry kwadratowe powierzchni i łączy w sobie salon oraz jadalnię. Nad pokojem dziennym znajduje się antresola, która pozwala na uzyskanie dodatkowej przestrzeni, a także ciekawy wygląd wnętrza. W tym pomieszczeniu znajduje się również kominek, który dodaje aranżacji ciepła. Projekt Willa Parkowa 5 oferuje inwestorom kuchnię wraz z pomieszczeniem przeznaczonym na spiżarnię. Strefa dzienna domu została również wyposażona w małe WC.

 

Przejdźmy do analizy kolejnej przestrzeni, to jest to strefy nocnej. Willa Parkowa 5 projekt ma wyposażony w trzy sypialnie. Na planie domu można zauważyć, że największa sypialnia ma nieco ponad 18 metrów kwadratowych i została określona, jako sypialnia dla pary. Dwa kolejne pokoje sypialniane są nieco mniejsze (po 14,66 metrów powierzchni) i zwykle są przeznaczone jako pomieszczenia dla dzieci lub pokoje gościnne. Oczywiście, jest to tylko sugestia, a ostateczne przeznaczenie pokojów jest zawsze zależne wyłącznie od inwestora.

 

Jeśli chodzi o projekt Willa Parkowa 5 realizacja obejmuje również dwie łazienki położone tuż obok sypialni. W części sypialnianej domu znajduje się również spora garderoba, dzięki czemu domownicy mogą tam przechowywać większość swoich ubrań.

 

Do aranżacji przestrzeni zalicza się również kotłownia, która jest ważnym elementem projektu i służy jako połączenie części mieszkalnej z garażem. Warto podkreślić, że garaż jest zorganizowany w taki sposób, by zmieściły się tam dwa samochody. To idealne rozwiązanie, gdy co najmniej dwie osoby pracują poza domem. Garaż dwustanowiskowy to również idealne rozwiązanie, gdy odwiedzają nas bliscy – warto im zaoferować schowanie auta na noc.

 

Willa Parkowa 5 – koszt budowy

 

Zastanawiają się Państwo pomiędzy projektem Willa Parkowa 5, a innym domem? Dobrze wiemy, że często decydującym czynnikiem jest tutaj koszt budowy domu. Ta wiedza sprawiła, że przygotowaliśmy dla naszych klientów bazę pełną gotowych projektów wraz z wycenami.

 

Mogą tam Państwo porównać jaki ma Willa Parkowa 5 koszt budowy, a jaki to wygląda w przypadku pierwszego projektu z tej serii (https://new-house.com.pl/projekt/1187) lub innych wariantów. Wchodząc w wybrany projekt dowiedzą się Państwo jaki jest koszt samego projektu, a także będą mogli Państwo sprawdzić jaki jest koszt budowy domu do stanu deweloperskiego dla projektu Willa Parkowa 5. Mają Państwo również możliwość poznania raty miesięcznej i zamówienia planu kredytu na budowę. Nie interesuje Państwa dom w stanie deweloperskim i chcieliby Państwo otrzymać dom pod klucz? Proszę kliknąć w „Zamawiam szczegółową wycenę” lub skontaktować się z nami za pomocą maila lub telefonu. Link do bazy projektów to: https://new-house.com.pl/projekty-domow.

 

Zapraszamy do współpracy

 

Willa Parkowa to dom bez wątpienia warty uwagi. Jest efektowny oraz umiejętnie zaprojektowany. Będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób, które zamierzają w nim mieszkać samotnie, w parze lub z całą rodziną. Projekt Willa Parkowa 5 z pewnością pomieści tam nawet sześć osób.

 

Możliwość aranżacji poddasza domu daje także szansę na dodatkowe sypialnie, więc osób zamieszkujących ten dom może być nawet więcej. Jak zawsze, wszystko zależy od potrzeb klienta. Dla nas to najważniejszy wyznacznik dobrze wykonanej pracy – dostosowanie projektu do wymagań klienta, a także jego satysfakcja to najważniejsze dla nas zadania.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą oraz realizacją projektu Willa Parkowa 5 - zapraszamy do kontaktu. Projektami domów oraz ich budową zajmujemy się od 1991 roku, a niemal trzydzieści lat doświadczenia pozwoliło nam na wielokrotne sukcesy. Mamy dużą wiedzę, którą chętnie wykorzystujemy i doradzamy naszym klientom przy ich wyborach dotyczących budowy, działki lub samego projektu.

 

Mogą się Państwo z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo. Nasze dane są dostępne pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt. Kontakt jest również możliwy przez użycie internetowego chatu na stronie firmy New-House. Jesteśmy dla Państwa dostępni każdego dnia tygodnia w godzinach od 7 do 21. Z chęcią Państwu pomożemy!

 

Willa Parkowa 5

 

Willa Parkowa 5 to parterowy dom jednorodzinnym z poddaszem użytkowym. Projekt należy do popularnej rodziny budynków funkcjonujących pod wspólną nazwą Parkowa. Powierzchnia użytkowa tej nieruchomości wynosi 173 m² i rozplanowana jest na planie prostokąta, natomiast cała bryła przykryta jest kopertowym dachem nachylonym pod kątem 35°. Powierzchnia zabudowy domu to 282,78 m² a kubatura obejmuje 1 026 m³. Nieruchomość można zrealizować na działce o minimalnych wymiarach 27,86 m x 25,54 m.

 

Projekt Willa Parkowa 5 to budynek, który przyciąga wzrok niezwykle interesującą elewacją. Połączenie jasnych ścian z dużymi przeszkleniami daje efekt nowoczesnej elegancji. Efektowne przeszklenia obejmujące całą wysokość ściany frontowej, zwieńczone łukiem zastosowano również wokół drzwi wejściowych. Na uwagę zasługuje również murowane zadaszenie podtrzymywane przez dwie kolumny stanowiące podcień dla drzwi frontowych. Portyk kolumnowy przywodzi na myśl klasyczne polskie dworki i podnosi oryginalność całej budowli.

 

Willa Parkowa 5 – układ funkcjonalny domu

 

Po przekroczeniu progu domu wybudowanego na podstawie projektu Willa Parkowa 5 znajdziemy się w sieni, do której mamy dostęp zarówno od strony drzwi frontowych, jak i od strony garażu. To niezwykle praktyczne rozwiązanie szczególnie w miesiącach jesiennych i zimowych, ponieważ z ciepłego samochodu można przez garaż przejść bezpośrednio do ciepłego domu, nie narażając się tym samym na przeraźliwy ziąb, deszcz, śnieg oraz inne niekorzystne zjawiska atmosferyczne, o które w naszej szerokości geograficznej nietrudno. Po lewej stronie sieni mamy do dyspozycji szatnię na okrycia wierzchnie i buty po prawej natomiast znajdziemy dodatkowe WC. Nad sienią zaplanowano pustkę, dzięki której przestrzeń automatycznie wydaje się większa. Z sieni przechodzimy do holu, z którego możemy się udać zarówno do części dziennej, jak i nocnej domu.

 

Przestronną strefę dzienną znajdziemy, kierując się w prawo. Obejmuje ona salon z jadalnią o powierzchni 42 metrów kwadratowych. Nad pokojem dziennym znajduje się również antresola, dzięki której całe pomieszczenie wydaje się, jeszcze większe niż jest w istocie. W salonie znalazło się także miejsce na klimatyczny kominek, który swoim ciepłem uprzyjemni chłodne zimowe wieczory całej rodzinie. Z salonu mamy również wyjście na przydomowy taras, który w ciepłe letnie dni staje się de facto dodatkowym pokojem, tyle że zlokalizowanym na świeżym powietrzu. W strefie dziennej znajdziemy także przestronną kuchnię wraz z praktyczną spiżarnią będąca idealnym miejscem do przechowywania produktów spożywczych oraz sprzętów AGD, których aktualnie nie używamy. Takie rozwiązanie pozwala na uniknięcie bałaganu i lepszą kontrolę nad zapasami. W tej części domu znajdziemy też małe WC.

 

W części nocnej domu znajdziemy trzy sypialnie, z których największa ma ponad 18 metrów kwadratowych. Dodatkowo przynależy do niej własna łazienka oraz garderoba. To sprawia, że jest to idealne miejsce na sypialnię małżeńską. Dwie kolejne sypialnie mają po około 14 metrów kwadratowych każda i mogą korzystać z dodatkowej wspólnej łazienki znajdującej się w tej części domu. Dodatkowe trzy sypialnie można zorganizować na poddaszu. To wszystko sprawia, że w tym domu z powodzeniem może mieszkać nawet 6 osób i każda z nich znajdzie prywatność i miejsce na komfortowy odpoczynek.

 

W skład domu wchodzi również przestrzeń gospodarcza, w której znajdziemy kotłownię będącą swoistym łącznikiem domu z dwustanowiskowym garażem.  

 

Willa Parkowa 5 – dla kogo jest ten dom?

 

Parterowa Willa Parkowa 5 to wygodny dom szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi. Usytuowanie całej przestrzeni mieszkalnej na jednej kondygnacji, brak schodów oraz okien na piętrze pozwala podnieść poziom bezpieczeństwa maluchów. Te cechy docenią również rodziny, w których są seniorzy oraz osoby o ograniczonej sprawności ruchowej. Parterowy dom pozwoli im cieszyć się całą dostępną przestrzenią, dzięki czemu unikną bolesnego wykluczenia z życia rodzinnego. Wybudowanie tej parterówki ma jeszcze jedną realną zaletę, o której warto tutaj wspomnieć. Pozwala na początkowe zagospodarowanie parteru, a gdy zaistnieje ku temu potrzeba np. gdy dzieci podrosną, można zaadaptować poddasze użytkowe. To dobre rozwiązanie także w sytuacji, gdy na starcie nie dysponujemy funduszami na wykończenie całości nieruchomości, ponieważ pozwala na zagospodarowanie strychu dopiero, wtedy, gdy nasza sytuacja finansowa nam na to pozwoli.

 

Willa Parkowa 5 – koszt budowy

 

Gotowy projekt domu Willa Parkowa 5 należy do projektów z wyceną. Co to oznacza w praktyce? Oznacza to, że oprócz opisu nieruchomości, rzutów oraz wizualizacji na naszej stronie internetowej znajdziesz także aktualną wycenę budowy tego domu do stanu deweloperskiego, oraz miesięcznych rat za budowę. Dzięki temu od razu będziesz wiedzieć, na jakiego rzędu koszty powinieneś się przygotować, jeśli zdecydujesz się wykorzystać ten projekt. A jeśli interesuje Cię budowa tego domu pod klucz lub z zagospodarowaniem ogrodu skontaktuj się z naszą infolinią, która dla Twojej wygody działa przez 7 dni w tygodniu. Z naszą pomocą możesz również zamówić plan kredytu na budowę tego domu.

 

Rodzina projektów Parkowa – poznaj je wszystkie

 

Jeśli zainteresowała Cię architektura projektu Willa Parkowa 5, jednak nie do końca odpowiada Ci ilość znajdujących się w nim pomieszczeń lub po prostu potrzebujesz innego metrażu nieruchomości, powinieneś poznać rodzinę projektów Parkowa. Wszystkie domy, które się w niej znajdują, łączy zbliżona architektura, jednak różnią detale. Tak więc może się okazać, że znajdziesz podobny dom, który lepiej spełni Twoje oczekiwania. Takie rozwiązanie pozwoli Ci uniknąć wysokich kosztów adaptacji nieruchomości do aktualnych potrzeb.

 

Willa Parkowa 5 – zbuduj dom razem z New-House!

 

New-House specjalizuje się w budownictwie jednorodzinnym już od 1991 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 1500 projektów nieruchomości na terenie całego kraju. Oznacza to, że oprócz wieloletniego doświadczenia posiadamy również szeroką wiedzą fachową, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować projekty o różnym stopniu skomplikowania. Pomaga nam w tym także zaawansowane zaplecze technologiczne.

 

Warto również dodać, że współpraca z New-House nie ogranicza się tylko do fizycznych prac prowadzonych na placu budowy. Swoją ofertę skonstruowaliśmy bowiem w taki sposób, aby wspierać naszych klientów na każdym etapie prowadzonego przedsięwzięcia budowlanego. Oznacza to, że pomagamy zarówno w znalezieniu terenu pod budowę i sprawdzeniu go pod kątem administracyjnym i fizycznym, jak również w kompletowaniu dokumentacji niezbędnej do doprowadzenia przyłączy, uzyskania pozwolenia na budowę oraz formalnego odbioru gotowego budynku. Służymy wsparciem także w aranżacji domu i zagospodarowaniu ogrodu. Z naszą pomocą zbudujesz dom od przysłowiowego A do Z, jednocześnie minimalizując stres, ponieważ współpraca z profesjonalistami pozwala uniknąć kosztownych w skutkach błędów wynikających z nieznajomości branży budowlanej, technologii oraz innych niezbędnych zagadnień.

 

Jeśli przemawia do Ciebie nasze podejście do budowy domu i chcesz poznać szczegóły ewentualnej współpracy, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7.00 – 21.00. Zapraszamy!  

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Watra II (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
160m2
z poddaszem
HomeKONCEPT-79 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
162m2
z poddaszem
Watra II
Wyświetl cenę
160m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000