Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Szmaragd 5

Powierzchnia użytkowa

162 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Szmaragd 5
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Szmaragd 5

Projekt „Szmaragd 5” to gotowy projekt domu jednorodzinnego piętrowego z garażem częściowo wbudowanym w bryłę. „Szmaragd 5” to nowoczesny dom, ze zwartą bryłą i kopertowym dachem, który może pochwalić się przestronnym wnętrzem. Na parterze mieści się otwarta część dzienna, z salonem, holem ,jadalnią i otwartą kuchnią-przy kuchni zmieściła się niewielka spiżarka. Dodatkowo na parterze mieści się : pokój, który może pełnić funkcję pokoju gościnnego lub gabinetu, łazienka , duży garaż oraz kotłownia. Na piętrze mamy trzy sypialnie. Sypialnia rodziców z garderobą oraz ładną łazienką. Na piętrze znajduje się także dodatkowe pomieszczenie, które może pełnić funkcję pokoju, biura, pralni lub dodatkowej garderoby. Nad piętrem mamy jeszcze sporej wielkości strych. Docieplenie i nowoczesne instalacje pozwalają dom „Szmaragd 5” nazywać energooszczędnym. Firma budowlana New- House zaprasza do zapoznania się z kosztami budowy pod klucz. Wykonamy dla Państwa darmową wycenę.

 

Szmaragd 5

 

Marzenia są po to, by je realizować… W New House pomagamy w ich spełnianiu, budując dla naszych inwestorów piękne domy jednorodzinne! Jednym z projektów, który od lat cieszy się olbrzymią popularnością, jest gotowy projekt Szmaragd 5.

 

Szmaragd 5 to dom piętrowy z dobudowanym garażem. Budynek jest utrzymany w nowoczesnym, ale jednocześnie delikatnym i estetycznym stylu. Konstrukcyjnie jest to prosta, zwarta bryła pokryta kopertowym dachem, dzięki czemu możliwa jest optymalizacja kosztów budowy. Elewacja budynku pokryta jest tynkiem z dodatkiem płytek klinkierowych. Wszystkie elementy użyte w projekcie są delikatne i dodają mu uroku. Dom będzie świetnie prezentował się np. na przedmieściach.

 

Szmaragd 5 to praktyczny układ pomieszczeń, zapewniający komfort w codziennym użytkowaniu. Na parterze znajduje się salon z kameralnym kominkiem, połączony z jadalnią oraz aneksem kuchennym. Umieszczono tam również pokój, który można dowolnie zaaranżować np. na gabinet lub pokój dla gości. Z jadalni można wyjść na taras.

 

Na piętrze znajdują się trzy ustawne sypialnie, wspólna łazienka oraz garderoba. Z każdego pomieszczenia można wyjść na balkon. Program wnętrza zawiera praktyczne, a zarazem proste rozwiązania, wykorzystujące przy tym całkowicie powierzchnię użytkową.

 

Szmaragd 5 – parametry:

• powierzchnia użytkowa domu: 162,08 m2

• minimalna szerokość działki: 21,64 m

• minimalna długość działki: 22,39 m

• wysokość budynku: 8,75 m

• szerokość budynku: 13,64 m

• długość domu: 14,39 m

• kubatura: 749 m3

• nachylenie dachu: 25 stopni

 

Szmaragd 5 – zestawienie powierzchni pomieszczeń:

Parter

• wiatrołap 5,16 m²

• hol 11,5 m²

• kuchnia 12,82 m²

• spiżarnia 1,39 m²

• jadalnia 16,2 m²

• pokój dzienny 30,4 m²

• pokój 9,53m²

• łazienka 3,84 m²

• pomieszczenie gospodarcze 6,24 m²

• garaż dwustanowiskowy 36,55 m² Piętro

• hol 7,56 m²

• pokój 14,26 m²

• pokój 15,41 m²

• pokój/garderoba 7 m²

• pokój 14,87 m²

• garderoba 2,6 m²

• łazienka 9,54 m²

 

Technologia budowy projektu Szmaragd 5 to tradycyjne rozwiązania.

Ściany fundamentowe: z bloczków betonowych.

Ściany zewnętrzne: ściany murowane - pustaki porotherm 25, styropian i tynk cienkowarstwowy.

Strop: Teriva.

Elewacja: tynk cienkowarstwowy.

Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna.

 

Gotowa bryła budynku Szmaragd 5 zawiera optymalną powierzchnię użytkową, a jego architektura to styl podmiejskiej willi. Jest idealny dla inwestorów, którzy szukają domu dla czteroosobowej rodziny, w nowoczesnym stylu, a zarazem o dość prostej konstrukcji, optymalizującej koszty budowy.

 

Cenę budowy domu Szmaragd 5 mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej -> https://new-house.com.pl/projekt/1169. Zachęcamy również do skorzystania z darmowego kalkulatora kosztów budowy pod linkiem -> https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – dokładamy wszelkich starań, by Państwa budowa przebiegła szybko, sprawnie i bezstresowo!

 

Projekt domu Szmaragd 5 - szczegóły realizacji

 

To kolejna wersja projektów domu Szamaragd, które cieszą się dużym zainteresowaniem polskich inwestorów. Osobom, które lubią połączenie klasyki z nowoczesnością bez wątpienia spodoba się tego typu projekt. Szmaragd 5 to bardzo dobrze zrealizowany projekt domu dla cztero-, a nawet pięcioosobowej rodziny.

 

Gotowe projekty domów jednorodzinnych cieszą się bardzo dużą popularnością. To sposób na to, by uzyskać modny, interesujący projekt domu w przystępnej cenie. Nasi klienci mają szerokie pole do wyboru, baza projektowa firmy New-House jest wyposażona w tysiące różnorodnych projektów: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Domy na wąską działkę? Piętrowe domy jednorodzinne? Nowoczesne rezydencje? Każdą z tych propozycji i wiele innych znajdą Państwo w naszej bazie. Jest ona wypełnionymi projektami od najlepszych pracowni w kraju, wśród nich są również propozycje od pracowni MG Projekt, która jest odpowiedzialna za projekt domu Szmaragd 5.

 

To propozycja to nie tylko niebanalny, interesujący wygląd, ale przede wszystkim komfortowe i funkcjonalne wnętrze. Dom Szmaragd 5 ma cechy nowoczesnego domu dla całej rodziny. Niebanalnie wygląda, dzięki różnorodnym (jednak wciąż spójnym) materiałom elewacyjnym i ciekawym przeszkleniom o różnych wymiarach. Nowoczesny wygląd jest dodatkowo podkreślony, dzięki przestronnemu, intuicyjnie zaprojektowane wnętrzu. Co, więcej dom Szmaragd 5 określa się jako energooszczędny. Decydując się na dobre, jakościowe ocieplenie budynku i innowacyjne instalacje można w prosty sposób uzyskać dom o standardzie NF40. Zainteresował Państwa projekt domu Szmaragd 5? Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami realizacji.

 

Budowa domu Szmaragd 5

 

Projekt domu Szmaragd 5 przedstawia piętrowy budynek jednorodzinny z częściowo wbudowanym w bryłę budynku garażem dwustanowiskowym. Projekt był realizowany z myślą o cztero-, pięcioosobowej rodzinie. Jest przestronny i funkcjonalny. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 162,08 metry kwadratowe, natomiast powierzchnia zabudowy to 172,37 metrów kwadratowych. Z kolei kubatura domu Szmaragd 5 wynosi dokładnie 749 metrów sześciennych. Budynek jest realizowany w technologii murowanej z wykorzystywaniem pustaków Porotherm 25 i styropianu. Gotowy projekt przewiduje posadowienie domu z betonowych ław i ścian fundamentowych z betonowych bloczków.

 

Cały budynek jest wysoki na 9,1 metrów, natomiast elewacja domu ma szerokość 13,64 metry i długość 14,39 metrów. W związku z tym, aby zrealizować projekt domu Szmaragd 5 konieczna jest działka nie mniejsza niż 21,64 metry szerokości i 22,39 metrów długości. Sprawdzi się na średniej wielkości działce - zagwarantuje wówczas sporą przestrzeń na ogród i przestronne wnętrze domu. W projekcie zaplanowano wielospadowy dach o 25-stopniowym kącie nachylenia. Jego powierzchnia wynosi 240,70 metrów kwadratowych i jest pokryta dachówką ceramiczną. W projekcie Szmaragd 5 zaplanowano strop Teriva.

 

Dom Szmaragd 5 został zrealizowany w formie prostej, zwartej bryły z kopertowym dachem. Budynek został wykończony tynkiem cienkowarstwowym na styropianie, dodatkowo ozdobiono go elewacyjnymi płytkami. Nowoczesny efekt realizacji został również podkreślony poprzez użycie okien o różnych rozmiarach, na przykład w części dziennej znajdują się duże na całą wysokość ściany okna, które pozwalają na efektywne wykorzystanie promieni słonecznych. Wszystkie materiały i ich kolorystyka świetnie ze sobą współgrają, co można zauważyć przyglądając się wizualizacji komputerowej projektu.

 

Warto dodać, że przewidujemy zmianę funkcji, ilości i usytuowania poszczególnych pomieszczeń na dowolnej kondygnacji w projekcie, zmianę ukształtowania, ilości i kąta nachylenia połaci dachowych czy zmianę ilości, umiejscowienia i wielkości otworów okiennych i drzwiowych.

 

Najważniejsze wymiary w projekcie Szmaragd 5:

 

  

Wnętrze domu w projekcie Szmaragd 5

 

Dom Szmaragd 5 to projekt domu piętrowego, co znakomicie przekłada się na funkcjonalność jego wnętrza. Dwie kondygnacje pozwoliły w łatwy sposób rozgraniczyć wszystkie strefy domu: dzienną, nocną i gospodarczą. W ten sposób poruszanie się po nim jest znacznie bardziej intuicyjne, a domownicy mają zapewnioną wygodę i spokój. We wnętrzu znajdują się miejsca zarówno do wspólnej integracji z rodziną i gronem przyjaciół, jak i miejsca zapewniające ciszę i prywatność.

 

Wchodząc do domu pierwszym pomieszczeniem jest sień, inaczej zwana również wiatrołapem. To pomieszczenie stanowi jednocześnie połączenie między częścią mieszkalną domu a wbudowanym częściowo w bryłę budynku garażem dwustanowiskowym. Przy garażu zaplanowano także pomieszczenie gospodarcze.

 

W centralnej części domu znajduje się duży pokój dzienny, który liczy sobie ponad trzydzieści metrów kwadratowych. Tuż obok niego położona jadalnię i otwartą kuchnię, dzięki czemu wspólna, integracyjna przestrzeń jest jeszcze większa. Z części dziennej domu można wyjść bezpośrednio na taras, a także podziwiać go z wewnątrz, dzięki wysokim przeszkleniom. W projekcie Szmaragd 5 zaplanowano również małą spiżarnię obok kuchni - to idealne miejsce na przechowywanie domowych wyrobów i sprzętu kuchennego. Dodatkowo na parterze przewidziano pokój - gabinet lub sypialnię gościnną, a także łazienkę.

 

Pomieszczenia na parterze projektu domu Szmaragd 5:

 

 1. Wiatrołap 5,16 m²

 2. Hall 11,50 m²

 3. Kuchnia 12,82 m²

 4. Spiżarnia 1,39 m²

 5. Jadalnia 16,20 m²

 6. Pokój dzienny 30,40 m²

 7. Pokój 9,53 m²

 8. Łazienka 3,84 m²

 9. Pom. gospodarcze 6,24 m²

 10. Garaż dwustanowiskowy 36,55 m²

 

Piętro domu zostało zaplanowane jako strefa nocna domu. Mieszczą się tutaj aż cztery pokoje, dzięki czemu dom Szmaragd może bez problemu zamieszkać nawet pięcioosobowa rodzina. Jeden z pokojów jest w projekcie oznaczony jako garderoba lub pokój - to od inwestora zależy, w jaki sposób wykorzysta dane pomieszczenie. Jedna z pozostałych sypialni ma wbudowaną garderobę, a także została wzbogacona o balkon. Na piętrze domu znajduje się również łazienka do wspólnego użytku.

 

Pomieszczenia na piętrze projektu domu Szmaragd 5:

 

 1. Hall 7,56 m²

 2. Pokój 14,26 m²

 3. Pokój 15,41 m²

 4. Pokój/garderoba 7 m²

 5. Pokój 14,87 m²

 6. Garderoba 2,60 m²

 7. Łazienka 9,54 m²

  

Budowa domu Szmaragd 5 z firmą New-House

 

Jeżeli spodobał się Państwu ten projekt domu, zachęcamy do współpracy z New-House. Działamy na rynku budowlanym już od 1991 roku, mamy za sobą ponad 1500 zrealizowanych domów jednorodzinnych. Specjalizujemy się w kompleksowej budowie domów od A do Z - wspieramy klienta na każdym etapie, również pod kątem merytorycznym - dzielimy się naszą wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem, zdradzamy sprawdzone “know-how”. Tego typu realizacja wiąże się również z uzyskaniem dziesięcioletniej gwarancji jakości.

 

Dom Szmaragd 5 to piękny dom dla całej rodziny, który może być Państwa wymarzoną realizacją. Zadbamy o każdy szczegół budowy, zajmiemy się również adaptacją projektu do Państwa oczekiwań i do lokalnych warunków zabudowy określonych w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego. Z chęcią przedstawimy Państwu projekt techniczny domu Szmaragd 5, rysunki szczegółowe, kosztorys inwestorski i inne ważne dokumenty.

 

Zachęcamy do współpracy z firmą New-House!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Tytan 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
150m2
piętrowy
Tytan 4 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
134m2
piętrowy
Dom z widokiem 5
Wyświetl cenę
146m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000