Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Rezydencja Parkowa 4

Powierzchnia użytkowa

215 m2

Cena całkowita brutto (stan deweloperski):

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*
Rata miesięczna (stan deweloperski):
Koszt projektu: Projekt, adaptacja projektu oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House- gratis.
Szczegółowe dane projektu

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Zamów do Twojego domu:

Wycena ogrodu do Twojego domu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed

Projekt wnętrza Twojego domu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Rezydencja Parkowa 4
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu Rezydencja Parkowa 4

Rezydencja Parkowa 4

Rezydencja to luksusowy dom o dużej powierzchni, który już na pierwszy rzut oka sygnalizuje, że jego właściciele to ludzie zamożni, zaliczani do wyższych klas społecznych. Najdroższe rezydencje na świecie kosztują setki milionów dolarów, w Polsce luksusowy dom można mieć już za ułamek tej kwoty. Przykładem może być Rezydencja Parkowa 4, która w naszej rzeczywistości jest domem w bardzo wysokiej klasie.

Trudno o jednoznaczną definicję rezydencji. Przed wiekami były to dwory i pałace należące do elity społecznej – szlachty, magnaterii, rodów królewskich, a także biskupów. Wiele z nich wręcz ociekało luksusem – na porządku dziennym były tam meble z najdroższych gatunków drewna, elementy ze złota i srebra, sprowadzane z obcych krajów tkaniny i udogodnienia, o których prosty lud wsi i miast nawet nie słyszał.

Obecnie pojęcie rezydencji różni się tak naprawdę w zależności od kraju oraz zasobności portfela jego mieszkańców. Dla przykładu – kilka lat temu w podwarszawskich Włochach wystawiono na sprzedaż za 27 mln zł rezydencję o powierzchni użytkowej wynoszącej 642 m2, stojącą na działce o powierzchni 3 tys. m2. Na Mokotowie można było natomiast kupić nieruchomość składającą się z działki o powierzchni 3 tys. m2 oraz rezydencji o powierzchni 700 m2 – za kwotę 26,3 mln zł. Byłaby to pewnie dość poważna inwestycja nawet dla grupy najbardziej zamożnych Polaków, ale dla zagranicznych bogaczy są to sumy niewiele znaczące. Słynny amerykański producent telewizyjny Aaron Spelling za 450 mln zł (!!!) wybudował sobie w Los Angeles liczącą 123 pokoje rezydencję The Manor. Również w Los Angeles znajduje się posiadłość Fleur-de-lys z domem o powierzchni 4 tys. m2 i garażem na 9 samochodów o wartości 370 mln zł należąca do teksańskiego biznesmena Davida Sapersteina. 351 mln kosztuje rezydencja Updown Court w Wielkiej Brytanii – ma 103 pokoje, potężny ogród, kilka centrów rozrywki i własny tor do gry w kręgle. Robi wrażenie, prawda?

Wróćmy jednak do rzeczywistości i naszych polskich rezydencji. Biorąc pod uwagę rodzime realia, śmiało można przyjąć, że projekty rezydencji luksusowych to domy o powierzchni ponad 200 m2, wybudowane z wysokich jakości materiałów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Projekty rezydencji bardzo wyraźnie wyznaczają strefy dzienną i nocną, zapewniają wszystkim domownikom przestrzeń osobistą, często są dostosowane do potrzeb rodzin wielopokoleniowych – seniorów, rodziców i dzieci. Projekty domów luksusowych uwzględniają możliwość zaaranżowania w domu gabinetu, pokoju rozrywki, pokoju kinowego czy siłowni, mają kilka łazienek, jedno- lub dwustanowiskowy garaż, przestronny salon. Nierzadko spotykane są projekty rezydencji z basenem.

Bardzo ważna jest też działka – rezydencja wymaga sporej przestrzeni, która wyeksponuje gabaryty budynku oraz detale jego architektury. Ważna jest także możliwość zagospodarowania terenu rekreacyjnego – ogrodu, altany, miejsca na murowanego grilla, mini-boiska do koszykówki czy kortu tenisowego.

Rezydencja Parkowa 4 – luksus na wyciągnięcie ręki

Jednym z projektów domów luksusowych cieszących się największą popularnością wśród klientów naszej firmy New-House jest Rezydencja Parkowa 4, będąca odmianą projektu Rezydencja Parkowa. Jest to zachwycająca willa parterowa, pod względem architektonicznym czerpiąca zarówno ze stylu szlacheckich dworków, amerykańskich podmiejskich rezydencji oraz angielskich posiadłości.

Rezydencja Parkowa 4 to spora bryła zbudowana na planie prostokąta, przykryta czterospadowym dachem. Jeśli chodzi o szczegóły typowo techniczne, posiada betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych, murowane ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych pokrytych styropianem oraz tynkiem cienkowarstwowym. Dom posiada żelbetowy strop monolityczny oraz czterospadowy dach pokryty dachówką ceramiczną. Od frontu Rezydencja Parkowa cechuje się obecnością pięknego portyku, z kolei od strony ogrodowej znajduje się podłużna, zadaszona weranda.

Wnętrze domu zostało dogłębnie przemyślane pod każdym kątem. Jedna część domu to strefa dzienna – znajduje się tam salon, jadalnia, funkcjonalna kuchnia z wyspą oraz pokój, który można zaaranżować na gabinet albo bibliotekę. Strefa nocna składa się z luksusowego apartamentu sypialnianego dla rodziców z własną garderobą i łazienką, a także dwóch pokoi oraz łazienki. Dla zachowania możliwie najwyższej estetyki, część garażowo-gospodarcza (z miejscem na dwa samochody) jest oddzielona od głównej bryły budynku.

Rezydencja Parkowa 4 – najważniejsze informacje

W New-House posiadamy blisko 30-letnie doświadczenie w budowie domów jednorodzinnych w całym kraju. Były wśród z nich również luksusowe rezydencje – jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów! Osoby zainteresowane budową Rezydencji Parkowej 4 lub zapoznaniem się z naszymi przykładowymi realizacjami projektów rezydencji, zapraszamy do kontaktu -> https://new-house.com.pl/kontakt.

Projekt domu „ Rezydencja parkowa 4 ” to parterowa willa nawiązująca do angielskiego dworku lecz można w niej dostrzec amerykański styl. To piękna rozłożysta bryła w kształcie prostokąta, przykryta łagodnym dachem a front budynku ozdobiony został kolumnami. Elewacja ogrodowa to bardzo okazała weranda, która jest świetnym rozwiązaniem na spędzanie wolnego czasu. Zadaszony taras umożliwia przebywanie na powietrzu nawet w trakcie letniego deszczu. Gotowy projekt domu idealnie nadaje się na podmiejską rezydencje i świetnie wkomponuje się w dużą działkę pod budowę domu. Projekt wnętrz to prosty a zarazem funkcjonalny układ pomieszczeń dający komfort użytkownikom. Część dzienna to ustawny salon połączony z jadalnią oraz aneksem kuchennym i dodatkowym gabinetem. Druga część domu to część sypialniana. Znajduje się w niej komfortowa sypialnia z łazienką oraz garderobą, dwa pokoje i wspólna łazienka. Dla estetyki budynku garaż jest w osobnej bryle, nie jest konieczny aby go zrealizować. Projekt domu jednorodzinnego „ Rezydencja parkowa 4 ” to bardzo komfortowa willa, spełniająca oczekiwania rodziny, która ceni sobie przestrzeń i minimalizm. Architektura domu jest ponadczasowa dlatego nigdy się nie zestarzeje. Nasza firma budowlana podejmie się kompleksowej budowy domu w technologii energooszczędnej – murowanej.

 

Projekt domu Rezydencja Parkowa 4

Kolejny wspaniały projekt, który mamy przyjemność Państwu zaprezentować to Rezydencja Parkowa 4. To efektowny duży dom, o interesującej elewacji i jeszcze ciekawszym wnętrzu. Jak dokładnie wygląda Rezydencja Parkowa 4? Czym się charakteryzuje? Na te pytania postaramy się Państwu odpowiedzieć.

Rezydencja Parkowa 4 projekt ma należący do całej serii domów. Znajdą Państwo wśród nich Dom na Parkowej, różne wersje Willi Parkowej, a także różne wersje projektu Rezydencja Parkowa. Każdy z tych domów jest tworzony w tym samym stylu i przyświeca im ta sama wizja, jednakże każdy z nich jest na swój sposób wyjątkowy. Każdy z nich różni się metrażem, a czasem również ułożeniem pomieszczeń lub planem bryły całego budynku. Takie działania zostały podjęte, ponieważ jako profesjonalna firma budowlana, chcemy, aby dany projekt był w stu procentach dopasowany do potrzeb klienta. Oferując inwestorom różne wersje projektu, jest to znacznie bardziej prawdopodobne.

Budowa – Rezydencja Parkowa 4

Projekt Rezydencja Parkowa 4 to budynek, który budzi różne skojarzenia. Część osób kojarzy go z tradycyjnym dworkiem szlacheckim, niektórym przypomina on amerykański manor house lub brytyjski styl architektoniczny. Co powoduje, że Rezydencja Parkowa 4 budzi tak skrajnie różne skojarzenia? To dom, który został zaprojektowany na połączeniu stylu minimalistycznego z klasyczną elegancją. Dzięki temu, ostateczny efekt nie pozwala oderwać wzroku od projektu.

Jeśli chodzi o to, jak przebiega budowa Rezydencja Floryda została zaprojektowana jako dom parterowy, więc konieczna jest spora działka do budowy. Powierzchnia domu wynosi 215 metrów kwadratowych, a w związku z tym minimalna wielkość działki powinna wynosić 49,48 metrów szerokości oraz 27,43 metrów długości.

Można wiele mówić o tym jak przy tym projekcie przebiega budowa Rezydencja Parkowa 4 to piękny dom, który wymaga szczegółowej i dokładnej pracy. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć, jak przebiega budowa domu krok po kroku, zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem: https://new-house.com.pl/budowa-domu. Rezydencja Parkowa 4 może zostać wybudowana do stanu surowego otwartego lub zamkniętego, do stanu deweloperskiego, ale również możemy ją dla Państwa wybudować jako dom pod klucz. Wszystko zależy od Państwa potrzeb i preferencji.

Jeśli interesuje Państwa, jak została tu wykonana budowa Rezydencja Parkowa 4 ma cały projekt przedstawiony na naszej stronie internetowej. Dla naszych klientów przygotowaliśmy pełną bazę, która obejmuje projekty domów z aktualną wyceną. Jest dostępna pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Znajduje się tam również projekt Rezydencja Parkowa 4. Można tam sprawdzić nie tylko sam plan budynku, ale również wizualizację powstałego domu. Na stronie projektu dowiedzą się Państwo również jaki ma Rezydencja Parkowa 4 koszt budowy do stanu deweloperskiego. Co więcej, na stronie jest podana także możliwość poznania kwoty raty miesięcznej lub zamówienia planu kredytu. Jeśli interesuje Państwa, jaki ma Rezydencja Parkowa 4 koszt budowy pod klucz – zachęcamy do kontaktu z nami. Przygotujemy dla Państwa szczegółową wycenę.

 

Rezydencja Parkowa 4 – projekt wnętrza

Projekt domu Rezydencja Parkowa 4 to dom obejmujący cztery  pokoje, salon połączony z jadalnią oraz kuchnię. Znajdują się tutaj również dwie łazienki oraz pomieszczenie przeznaczone na garderobę i pralnię. Jedna z sypialni w domu ma aż 25 metrów kwadratowych i można z niej wyjść prosto na taras. Z tego pomieszczenia można przejść również bezpośrednio do dobudowanej łazienki oraz garderoby. Można uznać tę sypialnię, jako miejsce idealne dla pary, która poszukuje spokoju oraz intymności po ciężkim dniu.

Warto wiedzieć, że jeden z pokojów ujętych w projekcie, jest docelowo gabinetem. Dzięki temu Rezydencja Parkowa 4 pozwala także na wykonywanie swojej pracy bezpośrednio z domu.

Polecamy również przyjrzeć się pięknemu rozplanowaniu wspólnej przestrzeni domu. Pokój dzienny oraz jadalnia nie zostały przedzielone ścianą, dzięki czemu zyskują Państwo ponad pięćdziesiąt metrów kwadratowych przestrzeni służącej do integracji. Taki metraż pozwala nie tylko na to, żeby wspólnie spędzać czas z domownikami, ale daje również możliwość zapraszania przyjaciół. Bez wątpienia zmieści się tam dużo osób.

Na szczególną uwagę zasługuje również sam przedsionek domu. Projekt domu Rezydencja Parkowa 4 obejmuje zastosowanie nad sienią pustej przestrzeni, dzięki zyskuje się bardzo efektowny rezultat. To aktualnie jedno z modniejszych rozwiązań architektonicznych. Samo wejście do domu znajduje się w podcieniu, które zostało uzyskane, dzięki murowanemu zadaszeniu. Wspomniane zadaszenie zostało oparte o dwie kolumny, które dodają domu elegancji.

 

Szczegóły projektu Rezydencja Parkowa 4

Przeanalizowaliśmy już budowę oraz aranżację wnętrza w tym projekcie, ale są jeszcze inne ciekawe aspekty domu, które warto obejrzeć. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z tym jaki taras ma projekt domu Rezydencja Parkowa 4. Został on zbudowany od wewnętrznej strony domu i rozciąga się na całą długość budynku, a także część ściany bocznej. Taras jest umieszczony w podcieniu, dzięki czemu zyskują Państwo idealne miejsce do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Projekt Rezydencja Parkowa ma również dwustanowiskowy garaż o powierzchni 56 metrów kwadratowych. Do garażu przylega również pomieszczenie gospodarcze, które można zaaranżować jako kotłownię.

Projekt Rezydencja Parkowa 4 może zostać wzbogacony również o piękny ogród. Firma New-House zajmuję się również architekturą ogrodową, dzięki czemu mogą Państwo uzyskać pięknie zagospodarowaną przestrzeń zieloną, która jednocześnie będzie stylistycznie nawiązywała do całego projektu. To ważne, żeby przestrzeń wokół domu była dopasowana do budynku. Dzięki temu ogólny efekt jest znacznie bardziej ciekawy.

Jeżeli spodobał się Państwu ten projekt, ale nie pasują Państwu różne, wybrane szczegóły, to zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi projektami z tej serii. Wśród projektów w naszej bazie są na przykład wille z serii Parkowych. To ciekawe realizacje o nieco mniejszym metrażu, niż te, które są oferowane w projektach rezydencji. Natomiast jeśli chcą Państwo zobaczyć jakie ma Rezydencja Parkowa realizacje, zachęcamy do zapoznania się również z pierwszą wersją projektu: https://new-house.com.pl/projekt/1140. Mamy nadzieję, że wśród nich znajdą Państwo coś dla siebie!

 

Firma New-House to przede wszystkim profesjonalne podejście do klienta i wykonywanej pracy. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu oraz stale poszerzanej specjalistycznej wiedzy. Współpracując z nami, mogą mieć Państwo pewność, że Rezydencja Parkowa 4 zostanie wykonana zgodnie z najwyższymi standardami budownictwa. Nasze usługi są bardzo szerokie: oferujemy pomoc przy wyborze działki, a także budowę domu do stanu surowego otwartego lub zamkniętego, stanu deweloperskiego, a także budowę domu pod klucz. Wśród naszych usług znajdą Państwo również zagospodarowanie terenu wokół domu. Są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy? Mają Państwo pytania? Zapraszamy do kontaktu. Pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt znajdą Państwo nasze wszystkie dane kontaktowe.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Willa Parkowa 2
Wyświetl cenę
208m2
parterowy
Wyjątkowy
Wyświetl cenę
201m2
parterowy
Wyjątkowy (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
201m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000