Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom z widokiem 4

Powierzchnia użytkowa

285 m2

Cena całkowita brutto (stan deweloperski):

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*
Rata miesięczna (stan deweloperski):
Koszt projektu: Projekt, adaptacja projektu oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House- gratis.
Szczegółowe dane projektu

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Zamów do Twojego domu:

Wycena ogrodu do Twojego domu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed

Projekt wnętrza Twojego domu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom z widokiem 4
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Dom z widokiem 4

Projekt Dom z widokiem 4 to gotowy projekt domu piętrowego, dzięki czemu jest możliwość zagospodarowania większej powierzchni. Składa się z piętrowej głównej bryły i dodanych parterowych mniejszych części. Całość tworzy układ litery „T”. Zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej, z dwustanowiskowym garażem w linii budynku. Charakterystycznym elementem jest elewacja podzielona na pasy wykończone różnymi materiałami, jak tynk, kamień, czy drewno. Przewidziana w projekcie przestronna przestrzeń tworzy część dzienna- a w niej: zamknięta kuchnia z wyspą kuchenną, spiżarka, salon oraz jadalnia. Kominek w salonie zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. Znalazła się tu również jedna komfortowa łazienka na parterze oraz dwie dodatkowe na piętrze. Strefa sypialniana zapewnia cztery pokoje. Wyjątkowo przydatnym miejscem w domu będzie pomieszczenie gospodarcze. W projekcie uwzględniono antresolę, która nadaje wnętrzu większej przestronności. Ogród oraz taras będzie doskonałym miejscem do wypoczynku. Przeszklenia są jedną z głównych atutów domu. Nowoczesna architektura sprawi, że będzie to dom przeznaczony dla Ciebie.

 

Dom z widokiem 4

Budowę domu najczęściej zaczynamy od kupna działki. To trudna i poważna decyzja, bo musimy brać pod uwagę wiele istotnych czynników: lokalizację, formalności oraz budżet. Gdy mamy za sobą ten pierwszy krok, czas na kolejny etap, czyli wybór odpowiedniego projektu. Jednym z projektów, na który warto zwrócić uwagę, jest gotowy projekt domu Dom z widokiem 4.

Dom z widokiem 4 to jedna z wersji popularnego projektu Dom z widokiem. Projekt przeznaczony jest dla rodziny 4-6-osobowej. Cechuje się bardzo komfortowym wnętrzem, dającym przestrzeń każdemu z domowników. Wizualnie prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie – architektura budynku składa się z piętrowej głównej bryły oraz dodanych parterowych mniejszych części. Na planie zagospodarowania terenu budynek tworzy literę „T”.

Dzięki dużym przeszkleniom, dom nabiera lekkości oraz jest dobrze doświetlony. Nowoczesnego stylu dodają mu okapy łagodnych dachów, urozmaicona elewacja w okładzinach składających się z drewna, tynku oraz kamienia. Całość jest stonowana, a jednocześnie elegancka. Dzięki efektownym narożnym przeszkleniom, które łączą dwie kondygnacje oraz pozostałym przeszkleniom w jadalni, kuchni i sypialni, dom otwarty jest na otaczająca przyrodę.

Wnętrze domu opiewa luksusem i niezwykłym komfortem. Na parterze znajduje się hol z ozdobnymi schodami, połączony z dużym salonem, jadalnią oraz kuchnią. Nie zabrakło dodatkowego pomieszczenia na gabinet lub sypialnię dla gości. Na parterze znajduje się również praktyczne pomieszczenia gospodarcze. Przy łazience ulokowano kotłownię wraz z pralnią, przy kuchni znajduje się podręczna spiżarnia, natomiast w garażu mamy do dyspozycji dodatkowe miejsce na pomieszczenie gospodarcze. Piętro to typowa część sypialniana, składająca się z dwóch ustawnych sypialni, a także apartamentu z pokojem kąpielowym oraz garderobą. Antresola jest dopełnieniem oryginalnego wnętrza.

Dom z widokiem 4 to komfortowy dom o dostojnej architekturze oraz luksusowym wnętrzu. Każdy detal jest precyzyjnie dopracowany. Dom występuje w kilku wariantach (Dom z widokiem 2 – wersja zmniejszona do 221 m2 oraz Dom z widokiem 3 – wersja zmniejszona do 186 m2), więc każdy znajdzie coś dla siebie! Ich pierwowzorem jest projekt Dom z widokiem o powierzchni użytkowej 269 m2.

Wszystkie warianty cechują się taką samą architekturą, natomiast różnią się powierzchnią użytkową i delikatnie układem pomieszczeń. Każdy z projektów można dopasować pod swoje potrzeby i nanosić zmiany przy adaptacji projektu.

Dom z widokiem 4 – parametry:

• pow. użytkowa: 285,31 m²

• pow. zabudowy (bez podcieni): 265,86 m²

• min. szerokość działki: 30,3 m

• min. długość działki: 25,71 m

• kondygnacje: piętrowy

• garaż: dwustanowiskowy

• rodzaj dachu: wielospadowy

• wysokość domu: 9,14 m

• szerokość domu:21,42 m

• długość domu:17,71 m

• kubatura:1656 m³

• nachylenie dachu: 25°

Dom z widokiem 4 – zestawienie powierzchni pomieszczeń:

Parter

• sień 7,57 m²

• hol 24,68 m²

• pokój dzienny 53,23 m²

• jadalnia 19,98 m²

• kuchnia 19,61 m²

• spiżarnia 2,74 m²

• pokój / gabinet 14,35 m²

• łazienka 7,59 m²

• kotłownia / pralnia 9,60 m²

• garaż 42,00 m²

• pomieszczenie gospodarcze 15,40 m²

Piętro

• hol 17,15 m²

• antresola 17,47 m²

• sypialnia 17,66 m²

• łazienka 16,54 m²

• garderoba 7,58 m²

• łazienka 11,37 m²

• sypialnia 16,54 m²

• sypialnia 15,85 m²

• strych nad garażem 16,16 m²

Dom został zaprojektowany w technologii tradycyjnej energooszczędnej.

Fundamenty: betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych.

Ściany zewnętrzne: ściany murowane - pustaki porotherm 25 + styropian + tynk cienkowarstwowy.

Strop: monolityczne żelbetowe (parter i piętro).

Elewacje: tynk cienkowarstwowy na styropianie.

Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna.

Dom z widokiem 4 to dom zaprojektowany dla ludzi, którzy lubią elegancję, nietuzinkowy styl i komfortowe wnętrza, a przy tym solidne wykonanie oraz energooszczędność. Nasza firma budowlana New-House zapewni Państwu komfort w trakcie realizacji inwestycji Waszych marzeń. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z inwestorów czuł, że powierza budowę w dobre ręce. Zachęcamy do zapoznania się z kosztami budowy na stronie -> https://new-house.com.pl/projekt/1076.

 

 Szczegóły projektu Dom z Widokiem 4

Poszukują Państwo dobrze zaprojektowanego domu piętrowego z ciekawym designem? Bez dwóch zdań chętnie możemy Państwu polecić Dom z Widokiem 4. To ciekawy projekt domu o dwóch kondygnacjach, który wyróżnia się na tle innych budynków dużymi, efektownymi przeszkleniami. Jeżeli chcą Państwo, by dom, który zdecydują się Państwo wybudować, był jednocześnie estetyczny i oryginalny – warto zdecydować się właśnie na ten projekt.

New-House niemal od trzydziestu lat współpracuje z różnymi klientami. Wiemy, że wybór projektu do budowy jest bardzo trudny i wymaga długich analiz, a także rozmów. To decyzja, która w dużym stopniu zadecyduje o przyszłym wieloletnim poczuciu komfortu, wygody, a także spełnienia. Warto zadbać, by ta decyzja była dobra. Jako profesjonalna firma budowana zdecydowaliśmy się wyjść naszym klientom naprzeciw – oferujemy Państwu naszą bazę, w której znajdują się gotowe projekty domów z kosztorysem. Dostęp do bazy jest bezpłatny i nieobjęty żadnymi limitami, dzięki czemu mogą Państwo poznać różnorodne projekty i wybrać ten, który najbardziej Państwu odpowiada. Wśród takich projektów jest również Dom z Widokiem 4.

 

Projekt domu z kosztorysem – Dom z Widokiem 4

Wszystkie informacje są udostępnione na naszej stronie internetowej, a wszystkie projekty domów z kosztorysem znajdują się dokładnie na tej podstronie: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Poza projektem Dom z Widokiem 4 znajdą tam Państwo wiele innych wariantów tego samego projektu, które zostały utrzymane w tym samym stylu, ale zostały im zmienione np. metraże. Wchodząc na stronę wybranego projektu, mogą się Państwo o nim wiele dowiedzieć. Przeanalizujmy to na przykładzie projektu Dom z Widokiem 4.

Projekt domu Dom z Widokiem 4 – każdy dom z naszej udostępnionej bazy ma na swojej stronie dokładny projekt aranżacji przestrzeni. Mogą się Państwo przyjrzeć temu jak, zgodnie z planem, mają zostać rozmieszczone pomieszczenia w domu, a także poznać ich metraż. Analizując dokładniej cały projekt poznają Państwo nie tylko metraż domu, ale również minimalne wymiary działki. W przypadku realizacji projektu Dom z Widokiem 4, działka pod budowę musi mieć minimum 30,30 metrów szerokości oraz 25,71 metrów długości. Na stronie projektu można również zapoznać się z komputerową wizualizacją domu. Dzięki specjalistycznej pracy naszych projektantów łatwiej będzie Państwu wyobrazić sobie, jak będzie wyglądał Dom z Widokiem 4, jeśli zdecydują się Państwo na jego budowę.

Koszt budowy Domu z Widokiem 4 – na stronie każdego projektu mogą się Państwo również zapoznać z potencjalnymi kosztami budowy danej realizacji. Na stronie Dom z Widokiem 4 z łatwością będą mogli poznać Państwo cenę samego projektu, a także koszt budowy domu do stanu deweloperskiego. Z poziomu strony projektu można również zamówić szczegółową wycenę budowy domu pod klucz. Co więcej, firma New-House umożliwia swoim klientom również rozłożenie płatności za budowę w miesięcznych ratach, których wysokość również można poznać na stronie projektu. Aby wybudować Dom z Widokiem 4 mogą Państwo zamówić u nas także plan kredytu.

 

Jak został zaprojektowany Dom z Widokiem 4?

Wiedzą już Państwo, jaki ma Dom z Widokiem 4 koszt budowy, a także zapoznali się Państwo z wizualizacją samego budynku. Teraz chcielibyśmy opowiedzieć nieco więcej na temat samego wnętrza, które również zasługuje na uwagę. To projekt nowoczesnego domu dwupiętrowego o powierzchni 285 metrów kwadratowych, która została zaplanowana w maksymalnie funkcjonalny sposób.

Piętro – Dom z Widokiem 4

Dzięki temu, że w projekcie Dom z Widokiem 4 realizacja została rozmieszczona na dwóch kondygnacjach, znacznie łatwiej można było zaaranżować tu podział na strefy. Piętro domu, w tym projekcie, służy jako strefa nocna. Znajdą tu Państwo trzy przestrzenne sypialnie. W tym, największa z nich ma dobudowane łazienkę oraz garderobę. Wejście do tych pomieszczeń jest możliwe wyłącznie z tej, jednej sypialni. Na piętrze znajduje się jeszcze jedna łazienka do wspólnego użytku. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest także to, że w projekcie Dom z Widokiem 4 realizacja została wzbogacona o antresolę. Domy z antresolą automatycznie zyskują na oryginalności, a także dają wiele możliwości pod kątem aranżacyjnym. Nauczeni doświadczeni wiemy, że inwestorzy potrafią zaskakiwać swoimi pomysłami na przeznaczenie antresoli. Biuro, biblioteczka, kąt relaksu, przestrzeń do nauki, a może miejsce do zabawy dla dzieci? Wszystko zależy od potrzeb inwestorów.

Parter – Dom z Widokiem 4

Projekt Dom z Widokiem 4 aranżację parteru ma bardzo zbliżoną do pierwszej wersji realizacji  (można się z nią zapoznać pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekt/1251). Pierwszym pomieszczeniem, w którym się Państwo znajdą po wejściu, jest sień. To pomieszczenie służy również jako połączenie garażu z domem, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Następnie, po przejściu przez holl projekt Dom z Widokiem 4 ma zaplanowane miejsce na pokój dzienny. To duża przestrzeń o 53,23 metrach kwadratowych. Jest w nim umieszczony kominek, a co ciekawe z pokoju dziennego można również wyjść bezpośrednio na taras.

Obok pokoju dziennego znajduje się również jadalnia i otwarta kuchnia z wyspą. Dużym ułatwieniem dla osób gotujących na pewno okaże się to, że tuż przy kuchni została umieszczona spiżarnia. Projekt Dom z Widokiem 4 został także wzbogacony o dodatkowy pokój, który zwykle jest wykorzystywany jako gabinet/biuro. Przylega do niego kolejna łazienka. Na parterze domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze służące jako kotłownia i pralnia.

Elewacja – Dom z Widokiem 4

Projekt tego domu przyciąga wzrok już na etapie elewacji, co mogli Państwo zobaczyć dzięki przykładowej wizualizacji. Jasne odcienie ścian i ciemna dachówka tworzą wyjątkowy kontrast, który nadaje budynkowi szyku i nowoczesnej elegancji. Na uwagę zasługują również przeszklenia zastosowane w projekcie Dom z Widokiem 4. Są one większe niż przeciętne okna w domach polskich, oryginalności dodaje także fakt, że w głównej mierze są to okna narożne. Takie połączenie daje niesamowity efekt. Dodatkowym atutem wykorzystania takich okien jest fakt, że dają one więcej naturalnego, dziennego światła wewnątrz budynku.

Przy analizie całego projektu Dom z Widokiem 4, nie można pominąć garażu. W tej realizacji został wykorzystany garaż dwustanowiskowy o powierzchni 42 metrów kwadratowych. Tuż za nim mieści się dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, które może służyć jako warsztat lub miejsce do przechowywania rowerów. Z garażu jest również możliwość przejścia na strych, który świetnie wzbogaca całą część gospodarczą domu i ułatwia przechowywanie różnych rzeczy.

Z drugiej strony domu został z kolei umieszczony taras z podcieniem, a także gazon. To świetne miejsce na spędzanie wspólnego czasu na świeżym powietrzu. Dzięki zadaszeniu można tam przebywać w różnych stanach pogodowych.

Jeżeli Dom z Widokiem 4 Państwa zainteresował, chętnie wesprzemy Państwa w realizacji jego budowy. Nasze usługi są bardzo szerokie, a co najważniejsze, charakteryzują się wysokim stopniem profesjonalności. Zawsze dbamy o zadowolenie naszych klientów i w związku z tym oferujemy aż 10 lat gwarancji na wykonane budowy. Mogą się Państwo z nami kontaktować codziennie od godziny 7 do 21. Nasz numer telefonu oraz adres mailowy znajdą Państwo pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Willa Floryda 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
235m2
piętrowy
CARMEN magdalena c 30st i piwnica piętrowy
Wyświetl cenę
170m2
piętrowy
Rezydencja Leśna
Wyświetl cenę
312m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000