Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom z widokiem 4

Powierzchnia użytkowa

285 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom z widokiem 4
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Dom z widokiem 4

Projekt Dom z widokiem 4 to gotowy projekt domu piętrowego, dzięki czemu jest możliwość zagospodarowania większej powierzchni. Składa się z piętrowej głównej bryły i dodanych parterowych mniejszych części. Całość tworzy układ litery „T”. Zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej, z dwustanowiskowym garażem w linii budynku. Charakterystycznym elementem jest elewacja podzielona na pasy wykończone różnymi materiałami, jak tynk, kamień, czy drewno. Przewidziana w projekcie przestronna przestrzeń tworzy część dzienna- a w niej: zamknięta kuchnia z wyspą kuchenną, spiżarka, salon oraz jadalnia. Kominek w salonie zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. Znalazła się tu również jedna komfortowa łazienka na parterze oraz dwie dodatkowe na piętrze. Strefa sypialniana zapewnia cztery pokoje. Wyjątkowo przydatnym miejscem w domu będzie pomieszczenie gospodarcze. W projekcie uwzględniono antresolę, która nadaje wnętrzu większej przestronności. Ogród oraz taras będzie doskonałym miejscem do wypoczynku. Przeszklenia są jedną z głównych atutów domu. Nowoczesna architektura sprawi, że będzie to dom przeznaczony dla Ciebie.

 

Dom z widokiem 4

 

Budowę domu najczęściej zaczynamy od kupna działki. To trudna i poważna decyzja, bo musimy brać pod uwagę wiele istotnych czynników: lokalizację, formalności oraz budżet. Gdy mamy za sobą ten pierwszy krok, czas na kolejny etap, czyli wybór odpowiedniego projektu. Jednym z projektów, na który warto zwrócić uwagę, jest gotowy projekt domu Dom z widokiem 4.

 

Dom z widokiem 4 to jedna z wersji popularnego projektu Dom z widokiem. Projekt przeznaczony jest dla rodziny 4-6-osobowej. Cechuje się bardzo komfortowym wnętrzem, dającym przestrzeń każdemu z domowników. Wizualnie prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie – architektura budynku składa się z piętrowej głównej bryły oraz dodanych parterowych mniejszych części. Na planie zagospodarowania terenu budynek tworzy literę „T”.

 

Dzięki dużym przeszkleniom, dom nabiera lekkości oraz jest dobrze doświetlony. Nowoczesnego stylu dodają mu okapy łagodnych dachów, urozmaicona elewacja w okładzinach składających się z drewna, tynku oraz kamienia. Całość jest stonowana, a jednocześnie elegancka. Dzięki efektownym narożnym przeszkleniom, które łączą dwie kondygnacje oraz pozostałym przeszkleniom w jadalni, kuchni i sypialni, dom otwarty jest na otaczająca przyrodę.

 

Jednymi z głównych atrakcji wilii są jej przeszklenia - największą  jest dwukondygnacyjny szklany narożnik salonu, łączący pokój dzienny z pustką z tarasem i ogrodem. Pozostałe przeszklenia : w jadalni, w kuchni, sypialniach, czy przy wejściu do domu, dodatkowo potęgują efekt otwartości wnętrza. Przestrzeń jest luksusem - wnętrze domu zagospodarowano kierując się tą myślą. Na parterze znajduje się hol z ozdobnymi schodami, połączony z dużym salonem, jadalnią oraz kuchnią. Nie zabrakło dodatkowego pomieszczenia na gabinet lub sypialnię dla gości. Na parterze znajduje się również praktyczne pomieszczenia gospodarcze. Przy łazience ulokowano kotłownię wraz z pralnią, przy kuchni znajduje się podręczna spiżarnia, natomiast w garażu mamy do dyspozycji dodatkowe miejsce na pomieszczenie gospodarcze. Piętro to typowa część sypialniana, składająca się z dwóch ustawnych sypialni, a także apartamentu z pokojem kąpielowym oraz garderobą. Antresola jest dopełnieniem oryginalnego wnętrza.

 

Dom z widokiem 4 to komfortowy dom o dostojnej architekturze oraz luksusowym wnętrzu. Każdy detal jest precyzyjnie dopracowany. Dom występuje w kilku wariantach (Dom z widokiem 2 – wersja zmniejszona do 221 m2 oraz Dom z widokiem 3 – wersja zmniejszona do 186 m2), więc każdy znajdzie coś dla siebie! Ich pierwowzorem jest projekt Dom z widokiem o powierzchni użytkowej 269 m2.

 

Wszystkie warianty cechują się taką samą architekturą, natomiast różnią się powierzchnią użytkową i delikatnie układem pomieszczeń. Każdy z projektów można dopasować pod swoje potrzeby i nanosić zmiany przy adaptacji projektu.

 

Dom z widokiem 4 – parametry:

• pow. użytkowa: 285,31 m²

• pow. zabudowy (bez podcieni): 265,86 m²

• min. szerokość działki: 30,3 m

• min. długość działki: 25,71 m

• kondygnacje: piętrowy

• garaż: dwustanowiskowy

• rodzaj dachu: wielospadowy

• wysokość domu: 9,14 m

• szerokość domu:21,42 m

• długość domu:17,71 m

• kubatura:1656 m³

• nachylenie dachu: 25°

 

Dom z widokiem 4 – zestawienie powierzchni pomieszczeń:

 

Parter

• sień 7,57 m²

• hol 24,68 m²

• pokój dzienny 53,23 m²

• jadalnia 19,98 m²

• kuchnia 19,61 m²

• spiżarnia 2,74 m²

• pokój / gabinet 14,35 m²

• łazienka 7,59 m²

• kotłownia / pralnia 9,60 m²

• garaż 42,00 m²

• pomieszczenie gospodarcze 15,40 m²

 

Piętro

• hol 17,15 m²

• antresola 17,47 m²

• sypialnia 17,66 m²

• łazienka 16,54 m²

• garderoba 7,58 m²

• łazienka 11,37 m²

• sypialnia 16,54 m²

• sypialnia 15,85 m²

• strych nad garażem 16,16 m²

 

Dom został zaprojektowany w technologii tradycyjnej energooszczędnej.

Fundamenty: betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych.

Ściany zewnętrzne: ściany murowane - pustaki porotherm 25 + styropian + tynk cienkowarstwowy.

Strop: monolityczne żelbetowe (parter i piętro).

Elewacje: tynk cienkowarstwowy na styropianie.

Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna.

 

Dom z widokiem 4 to dom zaprojektowany dla ludzi, którzy lubią elegancję, nietuzinkowy styl i komfortowe wnętrza, a przy tym solidne wykonanie oraz energooszczędność. Nasza firma budowlana New-House zapewni Państwu komfort w trakcie realizacji inwestycji Waszych marzeń. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z inwestorów czuł, że powierza budowę w dobre ręce. Zachęcamy do zapoznania się z kosztami budowy na stronie -> https://new-house.com.pl/projekt/1076.

 

 Szczegóły projektu Dom z Widokiem 4

 

Poszukują Państwo dobrze zaprojektowanego domu piętrowego z ciekawym designem? Bez dwóch zdań chętnie możemy Państwu polecić Dom z Widokiem 4. To ciekawy projekt domu o dwóch kondygnacjach, który wyróżnia się na tle innych budynków dużymi, efektownymi przeszkleniami. Jeżeli chcą Państwo, by dom, który zdecydują się Państwo wybudować, był jednocześnie estetyczny i oryginalny – warto zdecydować się właśnie na ten projekt.

 

New-House niemal od trzydziestu lat współpracuje z różnymi klientami. Wiemy, że wybór projektu do budowy jest bardzo trudny i wymaga długich analiz, a także rozmów. To decyzja, która w dużym stopniu zadecyduje o przyszłym wieloletnim poczuciu komfortu, wygody, a także spełnienia. Warto zadbać, by ta decyzja była dobra. Jako profesjonalna firma budowana zdecydowaliśmy się wyjść naszym klientom naprzeciw – oferujemy Państwu naszą bazę, w której znajdują się gotowe projekty domów z kosztorysem. Dostęp do bazy jest bezpłatny i nieobjęty żadnymi limitami, dzięki czemu mogą Państwo poznać różnorodne projekty i wybrać ten, który najbardziej Państwu odpowiada. Wśród takich projektów jest również Dom z Widokiem 4.

 

Projekt domu z kosztorysem – Dom z Widokiem 4

 

Wszystkie informacje są udostępnione na naszej stronie internetowej, a wszystkie projekty domów z kosztorysem znajdują się dokładnie na tej podstronie: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Poza projektem Dom z Widokiem 4 znajdą tam Państwo wiele innych wariantów tego samego projektu, które zostały utrzymane w tym samym stylu, ale zostały im zmienione np. metraże. Wchodząc na stronę wybranego projektu, mogą się Państwo o nim wiele dowiedzieć. Przeanalizujmy to na przykładzie projektu Dom z Widokiem 4.

 

Projekt domu Dom z Widokiem 4 – każdy dom z naszej udostępnionej bazy ma na swojej stronie dokładny projekt aranżacji przestrzeni. Mogą się Państwo przyjrzeć temu jak, zgodnie z planem, mają zostać rozmieszczone pomieszczenia w domu, a także poznać ich metraż. Analizując dokładniej cały projekt poznają Państwo nie tylko metraż domu, ale również minimalne wymiary działki. W przypadku realizacji projektu Dom z Widokiem 4, działka pod budowę musi mieć minimum 30,30 metrów szerokości oraz 25,71 metrów długości. Na stronie projektu można również zapoznać się z komputerową wizualizacją domu. Dzięki specjalistycznej pracy naszych projektantów łatwiej będzie Państwu wyobrazić sobie, jak będzie wyglądał Dom z Widokiem 4, jeśli zdecydują się Państwo na jego budowę.

 

Koszt budowy Domu z Widokiem 4 – na stronie każdego projektu mogą się Państwo również zapoznać z potencjalnymi kosztami budowy danej realizacji. Na stronie Dom z Widokiem 4 z łatwością będą mogli poznać Państwo cenę samego projektu, a także koszt budowy domu do stanu deweloperskiego. Z poziomu strony projektu można również zamówić szczegółową wycenę budowy domu pod klucz. Co więcej, firma New-House umożliwia swoim klientom również rozłożenie płatności za budowę w miesięcznych ratach, których wysokość również można poznać na stronie projektu. Aby wybudować Dom z Widokiem 4 mogą Państwo zamówić u nas także plan kredytu.

 

Jak został zaprojektowany Dom z Widokiem 4?

 

Wiedzą już Państwo, jaki ma Dom z Widokiem 4 koszt budowy, a także zapoznali się Państwo z wizualizacją samego budynku. Teraz chcielibyśmy opowiedzieć nieco więcej na temat samego wnętrza, które również zasługuje na uwagę. To projekt nowoczesnego domu dwupiętrowego o powierzchni 285 metrów kwadratowych, która została zaplanowana w maksymalnie funkcjonalny sposób.

 

Piętro – Dom z Widokiem 4

 

Dzięki temu, że w projekcie Dom z Widokiem 4 realizacja została rozmieszczona na dwóch kondygnacjach, znacznie łatwiej można było zaaranżować tu podział na strefy. Piętro domu, w tym projekcie, służy jako strefa nocna. Znajdą tu Państwo trzy przestrzenne sypialnie. W tym, największa z nich ma dobudowane łazienkę oraz garderobę. Wejście do tych pomieszczeń jest możliwe wyłącznie z tej, jednej sypialni. Na piętrze znajduje się jeszcze jedna łazienka do wspólnego użytku. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest także to, że w projekcie Dom z Widokiem 4 realizacja została wzbogacona o antresolę. Domy z antresolą automatycznie zyskują na oryginalności, a także dają wiele możliwości pod kątem aranżacyjnym. Nauczeni doświadczeni wiemy, że inwestorzy potrafią zaskakiwać swoimi pomysłami na przeznaczenie antresoli. Biuro, biblioteczka, kąt relaksu, przestrzeń do nauki, a może miejsce do zabawy dla dzieci? Wszystko zależy od potrzeb inwestorów.

 

Parter – Dom z Widokiem 4

 

Projekt Dom z Widokiem 4 aranżację parteru ma bardzo zbliżoną do pierwszej wersji realizacji  (można się z nią zapoznać pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekt/1251). Pierwszym pomieszczeniem, w którym się Państwo znajdą po wejściu, jest sień. To pomieszczenie służy również jako połączenie garażu z domem, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Następnie, po przejściu przez holl projekt Dom z Widokiem 4 ma zaplanowane miejsce na pokój dzienny. To duża przestrzeń o 53,23 metrach kwadratowych. Jest w nim umieszczony kominek, a co ciekawe z pokoju dziennego można również wyjść bezpośrednio na taras.

Obok pokoju dziennego znajduje się również jadalnia i otwarta kuchnia z wyspą. Dużym ułatwieniem dla osób gotujących na pewno okaże się to, że tuż przy kuchni została umieszczona spiżarnia. Projekt Dom z Widokiem 4 został także wzbogacony o dodatkowy pokój, który zwykle jest wykorzystywany jako gabinet/biuro. Przylega do niego kolejna łazienka. Na parterze domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze służące jako kotłownia i pralnia.

 

Elewacja – Dom z Widokiem 4

 

Projekt tego domu przyciąga wzrok już na etapie elewacji, co mogli Państwo zobaczyć dzięki przykładowej wizualizacji. Jasne odcienie ścian i ciemna dachówka tworzą wyjątkowy kontrast, który nadaje budynkowi szyku i nowoczesnej elegancji. Na uwagę zasługują również przeszklenia zastosowane w projekcie Dom z Widokiem 4. Są one większe niż przeciętne okna w domach polskich, oryginalności dodaje także fakt, że w głównej mierze są to okna narożne. Takie połączenie daje niesamowity efekt. Dodatkowym atutem wykorzystania takich okien jest fakt, że dają one więcej naturalnego, dziennego światła wewnątrz budynku.

 

Przy analizie całego projektu Dom z Widokiem 4, nie można pominąć garażu. W tej realizacji został wykorzystany garaż dwustanowiskowy o powierzchni 42 metrów kwadratowych. Tuż za nim mieści się dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, które może służyć jako warsztat lub miejsce do przechowywania rowerów. Z garażu jest również możliwość przejścia na strych, który świetnie wzbogaca całą część gospodarczą domu i ułatwia przechowywanie różnych rzeczy.

 

Z drugiej strony domu został z kolei umieszczony taras z podcieniem, a także gazon. To świetne miejsce na spędzanie wspólnego czasu na świeżym powietrzu. Dzięki zadaszeniu można tam przebywać w różnych stanach pogodowych.

 

Jeżeli Dom z Widokiem 4 Państwa zainteresował, chętnie wesprzemy Państwa w realizacji jego budowy. Nasze usługi są bardzo szerokie, a co najważniejsze, charakteryzują się wysokim stopniem profesjonalności. Zawsze dbamy o zadowolenie naszych klientów i w związku z tym oferujemy aż 10 lat gwarancji na wykonane budowy. Mogą się Państwo z nami kontaktować codziennie od godziny 7 do 21. Nasz numer telefonu oraz adres mailowy znajdą Państwo pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt.

 

Dom z widokiem 4

 

Dom z widokiem 4 to jedna z wersji popularnego wśród inwestorów projektu Dom z widokiem. Energooszczędny, piętrowy budynek o powierzchni użytkowej 285,31 m² przewidziano dla czteroosobowej lub nawet sześcioosobowej rodziny, która ceni sobie komfortowe i przestronne wnętrza zapewniające odpowiedni poziom wygody i prywatności każdemu z domowników. Projekt składa się z głównej bryły oraz mniejszych parterowych części dodanych do niej w taki sposób, że całość tworzy kształt litery „T”.

 

Nowoczesną stylistykę nieruchomości podkreślają łagodne okapy, urozmaicona elewacja podzielona na pasy wykończone tynkiem, kamieniem i drewnem oraz duże przeszklenia, dzięki którym dom nabiera swoistej lekkości. Na szczególną uwagę zasługują przeszklenia narożne łączące dwie kondygnacje budynku. Duże okna nie tylko doskonale doświetlają nieruchomość, ale również dogrzewają ją i otwierają na otaczającą zieleń ogrodu. Do domu przynależy także taras zadaszony wyposażony w gazon będący idealną przestrzenią do wypoczynku bez względu na pogodę oraz praktyczny dwustanowiskowy garaż o powierzchni 42 metrów kwadratowych. W przypadku realizacji projektu Dom z Widokiem 4, działka pod budowę musi mieć minimum 30,30 metrów szerokości oraz 25,71 metrów długości.

 

Dom z widokiem 4 – układ parteru

 

Pierwszym pomieszczeniem, do którego wchodzimy, przechodząc przez próg Domu z widokiem 4, jest sień, która jest jednocześnie swoistym łącznikiem garażu z domem. To wygodne rozwiązanie sprawdza się szczególnie w miesiącach jesienno-zimowych, jak również w sytuacjach, gdy chcemy przenieść z samochodu do wnętrza domu ciężkie zakupy. Następnie przechodzimy do holu, z którego możemy się udać do pokoju dziennego o powierzchni 55,23 metra kwadratowego. W salonie znajdziemy klimatyczny kominek oraz praktyczne wyjście na taras, który w miesiącach letnich może z powodzeniem stanowić przedłużenie pokoju dziennego. W projekcie przewidziano również elegancką antresolę, dzięki, które salon nabiera dodatkowej przestronności. Obok salonu znajdziemy jadalnię z otwartą kuchnią wyposażoną w wygodną wyspę. Na szczególną uwagę zasługuje to, że przy kuchni zaplanowano miejsce na spiżarnię, która znacząco ułatwia przechowywanie produktów spożywczych oraz sprzętów kuchennych, których aktualnie nie potrzebujemy. Na parterze nieruchomości znajdziemy również dodatkowy pokój, którzy inwestorzy najczęściej wykorzystują na biuro lub sypialnię dla gości. Jest to szczególnie wygodne, ponieważ do tego pomieszczenia przynależy samodzielna łazienka. Na tej kondygnacji znajdziemy także pomieszczenie gospodarcze przeznaczone na kotłownię i pralnię.

 

Zestawienie powierzchni pomieszczeń na parterze:

 

Dom z widokiem 4 – układ piętra

 

Na piętrze Domu z widokiem 4 znajduje się strefa prywatna domowników. Znajdziemy tutaj trzy przestronne sypialnie. Największa z nich wyposażona jest w samodzielną łazienkę oraz garderobę. Dwie pozostałe sypialnie mają do użytku wspólną łazienkę, którą również znajdziemy na piętrze. W projekcie mamy też antresolę do indywidualnego wykorzystania przez domowników. Inwestorzy wybierający ten projekt domu najczęściej aranżują na niej domową biblioteczkę, miejsce do pracy lub relaksu. Jednak możliwości w zakresie wykorzystania tego miejsca ograniczają właściwie wyłącznie aktualne potrzeby i wyobraźnia właścicieli. Przeznaczenie antresoli może się również zmieniać z biegiem czasu.

 

Zestawienie powierzchni pomieszczeń na piętrze:

 

Dom z widokiem 4 – parametry

 

Dom z widokiem 4 – pozostałe informacje

 

Dom z widokiem 4 – koszt budowy

 

Niewątpliwą zaletą projektów domów znajdujących się w bazie New-House są ich na bieżąco aktualizowane koszty zarówno zakupu projektu, jak i wybudowania do stanu deweloperskiego. Nie inaczej jest w przypadku prezentowanego tutaj projektu Domu z widokiem 4. Zainteresowani projektem inwestorzy mają możliwość dodatkowego zamówienia szczegółowej wyceny budowy pod klucz. Warto również wspomnieć, że nasza firma umożliwia także rozłożenie płatności za budowę na wygodne w spłacie raty, których wysokość znaleźć można na stronie projektu. Istnieje też możliwość zamówienia planu kredytu. Wszystko po to, aby każdy klient rozważający budowę Domu z widokiem 4 mógł podjąć w pełni świadomą decyzję odnośnie do planowanego przedsięwzięcia budowlanego z jego niewątpliwymi zaletami i ograniczeniami.

 

Budowa Domu z widokiem 4 z firmą New-House – na co możesz liczyć?

 

Decydując się na budowę Domu z widokiem 4 z naszą firmą budowlaną, możesz liczyć na o wiele więcej niż realne prace budowlane. Świadczymy kompleksowe usługi, co w praktyce oznacza, że jesteśmy z inwestorem na każdym etapie budowy domu, począwszy od poszukiwania działki budowlanej, na formalnym odbiorze budynku kończąc. Z naszą pomocą znajdziesz odpowiedni teren pod budowę w wybranej przez siebie lokalizacji. Który dla bezpieczeństwa sprawdzimy pod kątem technicznym i administracyjnym. Wybierzesz projekt budowlany, który spełni Twoje oczekiwania i będzie możliwy do zrealizowania na posiadanym terenie. Będziemy wspierać Cię także w trakcie formalności związanych z załatwieniem i wykonaniem mediów, jak również w trakcie uzyskiwania pozwolenia na budowę. Wykonamy dla Ciebie również zagospodarowanie terenu wokół domu.

 

Jak widzisz, nasza pomoc mocno wykracza ponadto, na co możesz liczyć, zlecając budowę domu przypadkowej firmie budowlanej. Z naszym wsparciem oszczędzisz mnóstwo cennego czasu, nie wspominając już o pieniądzach, które mógłbyś stracić, inwestując w niewłaściwy teren czy rozwiązania. Nie można zapominać również minimalizacji stresu, który jest ogromny, szczególnie gdy budujesz dom po raz pierwszy. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby prowadzone przez nas budowy przebiegały tak sprawnie i harmonijnie jak to tylko jest możliwe. Podobnie zajmiemy się Twoją budową, jeśli zdecydujesz się nam ją zlecić.

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią, która dla wygody klientów działa 7 dni w tygodniu. Czekamy na Twój telefon!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Willa Floryda 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
235m2
piętrowy
CARMEN magdalena c 30st i piwnica piętrowy
Wyświetl cenę
170m2
piętrowy
Rezydencja Leśna
Wyświetl cenę
313m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000