Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

E-149

Powierzchnia użytkowa

234 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: E-149
Nazwa Pracowni: E-domy
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu E-149

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „E-149” to propozycja domu piętrowego. Dzięki typowej bryle, realizacja tego projektu będzie łatwiejsza, co wpłynie na koszty z nią związane. Jest to ciekawa propozycja domu dla rodziny posiadającej średniej wielkości działkę, która pozwala na realizację w zabudowie wolnostojącej. Bryła budynku została przykryta dachem wielospadowym, który ładnie i solidnie się prezentuje. W projekcie „E-149” kalenica została usytuowana równolegle do drogi, co może być znaczącym czynnikiem przy wyborze projektu gdy wymagają tego warunki zabudowy na danym terenie. Usytuowany w bryle budynku garaż dwustanowiskowy będzie idealnym rozwiązaniem dla rodzin korzystających z dwóch samochodów. Dzięki temu, że jest to dom piętrowy mamy wyraźnie oddzieloną strefę dzienną od strefy sypialnianej. Strefa dzienna na parterze obejmuje salon połączony z jadalnią i kuchnią. Takie rozwiązanie daje więcej możliwości aranżacji oraz sprawia, że wnętrze wydaje się bardziej przestronne. Dodatkowo otwarta kuchnia sprzyja integracji, gdyż podczas przygotowywania posiłków mamy kontakt z domownikami przebywającymi w salonie. Dodatkowym pomieszczeniem na tej kondygnacji jest uwzględniona przy salonie biblioteka, a także sporej wielkości spiżarnia, która da więcej możliwości przechowywania produktów spożywczych i przetworów. Docenią to z pewnością osoby szukające praktycznych rozwiązań. Pomieszczenie techniczne do którego przejdziemy z garażu pomoże domownikom w utrzymaniu porządku. Usytuowany w salonie kominek nada wnętrzu przyjemnego klimatu. Strefę sypialnianą na piętrze tworzą cztery przestronne sypialnie, rodzinna łazienka oraz garderoba. Sypialnia główna posiada prywatną garderobę i łazienkę. Na tej kondygnacji znalazło się również miejsce na funkcjonalną pralnię. Idealnym miejscem do spotkań z najbliższymi będzie uwzględniony przy domu częściowo zadaszony taras. Da on również domownikom możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu nie oddalając się przy tym zbytnio od domowego zacisza. Architekt proponuje wykończenie elewacji drewnem oraz kamieniem lub płytką klinkierową. Projekt domu „E-149” został stworzony do realizacji w technologii murowanej.

 

Projekt domu E-149 - szczegóły realizacji

 

Piętrowy dom, z elegancką, minimalistyczną elewacją i dużą powierzchnią użytkową - dokładnie tak można opisać projekt domu E-149. Marzą Państwo o dużym, funkcjonalnym domu, który będzie ciepłym, pełnym miłości miejscem dla całej rodziny? Warto zapoznać się z projektem E-149. To dom, który został wykonany z wyjątkowym naciskiem na wygodę, funkcjonalność i estetykę. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami realizacji.

 

New-House działa nieprzerywanie od 1991 roku, przez tak długi czas aktywności na rynku budowlanym udało nam się zrealizować ponad 1500 różnorodnych domów jednorodzinnych. Mamy doświadczenie zarówno w budowie małych domów, domów w stylu miejskich willi, a także w realizacji luksusowych, przestrzennych rezydencji. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy inwestor ma inne potrzeby i oczekiwania względem realizacji wymarzonego domu jednorodzinnego. Właśnie dlatego proponujemy kompleksową, szeroką ofertę współpracy. Budujemy domy w sposób kompleksowy na terenie całego kraju. Pomagamy naszym klientom w znalezieniu odpowiedniego projektu (nasza baza oferuje tysiące propozycji projektowych: https://new-house.com.pl/projekty-domow), sprawdzeniu warunków działki budowlanej, zrealizowaniu wszelkich kwestii formalnych i budowy domu od A do Z. Co więcej, w ramach współpracy z firmą New-House inwestorzy otrzymują również fachowe wsparcie merytoryczne. Doradzamy, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem.

 

Nasze szerokie usługi są możliwe przede wszystkim, dzięki temu, że w szeregach New-House znajdują się świetni profesjonaliści branży budowlanej. Dzięki nim budowa, na przykład domu E-149, przebiega sprawnie i solidnie. Co więcej, współpracujemy również z wieloma architektami i pracowniami projektowymi z całego kraju. Są to sprawdzone i cenione przez inwestorów organizacje. Wśród nich znajduje się na przykład pracownia E-domy, która jest odpowiedzialna za stworzenie projektu domu E-149.

 

Budowa domu E-149 - szczegóły techniczne

 

Projekt domu E-149 nawiązuje do innego, cieszącego się dużym zainteresowaniem projektu pracowni E-domy - do projektu domu E-148 (https://new-house.com.pl/projekt/3624). Nowsza wersja powstała w odpowiedzi na prośby klientów, którzy sygnalizowali swoje oczekiwania. W projekcie E-149 w porównaniu do pierwowzoru znajduje się więcej pomieszczeń, co można zawdzięczać przede wszystkim nieco większej powierzchni użytkowej. Pod kątem wizualnym oba projekty są identyczne.

 

Dom E-149 będzie idealną propozycją dla osób, które mają działkę o średniej wielkości, jednak chcą wybudować większy dom jednorodzinny. Projekt domu E-149 obejmuje aż 234 metry kwadratowe powierzchni użytkowej i 197,20 metrów kwadratowych powierzchni zabudowy. Z kolei jego kubatura to 782 metry sześcienne. Projekt można zrealizować na działce, która ma szerokość liczącą minimum 23 metry oraz długość 24,9 metrów.

 

Budynek ma prosty kształt tradycyjnej, prostokątnej bryły. Pozwala to nie tylko na uzyskanie subtelnej, minimalistycznej realizacji, ale również bardzo pozytywnie wpływa na proces budowy. Projekt domu E-149 jest łatwy w realizacji, dzięki czemu budowa będzie szybsza i tańsza niż w przypadku bardziej skomplikowanych realizacji. Projekt jest realizowany z kalenicą równolegle do drogi - jest to informacja istotna z perspektywy warunków określonych w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego. Warto również wiedzieć, że w projekcie znajduje się dwustanowiskowy garaż, który został wbudowany w bryłę budynku.

 

Dom E-149 to budynek wolnostojący, który jest realizowany w technologiii murowanej. Ściany są wykonywane z cegieł ceramicznych (25 cm) oraz izolacji styropianowej (18 cm). Strop w projekcie jest wylewany żelbetowy. Ocieplenie posadzki na gruncie jest wykonywane ze styropianu (20 cm), natomiast ocieplenie dachu jest realizowane z wełny mineralnej (25-30 cm). Bryła budynku  E-149 jest pokryta dachem wielospadowym o powierzchni 230 metrów kwadratowych, kąt nachylenia dachu to 25 stopni.

 

Projekt E-149 to dom piętrowy, który cechuje wysoka estetyka. Budynek został wykończony głównie z wykorzystaniem tynku o jasnej kolorystyce, dodatkowo wykorzystywane są również płytki klinkierowe,  drewniane elementy dekoracyjne i kamień elewacyjny. Efekt jest elegancki i subtelny, a przy tym niezwykle zachwycający,

 

Najważniejsze informacje techniczne projektu E-149

 

 

Wnętrze w projekcie domu E-149

Projekt domu E-149 został świetnie zaprojektowany. Jego wnętrze zapewnia domownikom pełną swobodę i prywatność, a także sporo miejsca na wspólne spędzanie czasu, integrację z całą rodziną i przyjaciółmi. Taki efekt osiągnięto, dzięki zastosowaniu innowacyjnego podziału wnętrza domu na strefy - gospodarczą, dzienną oraz nocną.

 

Na parterze zaplanowano przede wszystkim strefę dzienną - mieści się tutaj jadalnia, kuchnia i sporej wielkości pokój dzienny (aż 35,43 metry kwadratowe). Warto zauważyć, że z salonu można wyjść również bezpośrednio na przydomowy taras. Zastosowanie dużych przeszkleń pozwoliło na optyczne powiększenie powierzchni, efekt podkreśla również otwarta przestrzeń między salonem, jadalnią oraz kuchnią. Na parterze znalazł się również dodatkowy pokój, który można wykorzystać jako domową bibliotekę, miejsce pracy i nauki, pokój gościnny lub dodatkową sypialnię dla domowników. Parter w domu E-149 to także duża część przestrzeni przeznaczona na strefę gospodarczą - garaż, spiżarnię, pomieszczenie techniczne, przedsionek. 

 

Pomieszczenia znajdujące się na parterze domu E-149

 1. Wiatrołap - 6,46 metrów kwadratowych
 2. Hall - 11,07 metrów kwadratowych
 3. Kuchnia - 13,47 metrów kwadratowych
 4. Jadalnia - 10,69 metrów kwadratowych
 5. Schody - 2,78 metrów kwadratowych
 6. Pokój dzienny - 35,43 metrów kwadratowych
 7. Pokój - 9,30 metrów kwadratowych
 8. WC - 2,83 metrów kwadratowych
 9. Korytarz - 1,83 metrów kwadratowych
 10. Spiżarnia - 5,61 metrów kwadratowych
 11. Pomieszczenie gospodarcze - 7,44 metrów kwadratowych
 12. Garaż dwustanowiskowy - 32,79 metrów kwadratowych
 13. Taras - (30,94 metrów kwadratowych)

  

Piętro w domu E-149 zostało całkowicie przeznaczone pod strefę nocną. Mieszczą się tutaj aż cztery sypialnie, więc dom będzie bez problemu odpowiadał nawet pięcio- lub sześcioosobowej rodzinie. Na tej kondygnacji znajdują się także dwie garderoby, które znacznie ułatwiają organizację przestrzeni i domowego życia. Znajdują się tu również dwie łazienki i osobne pomieszczenie przeznaczone na pralnię. Z piętra domu można również wyjść na dwa balkony umieszczone w różnych częściach domu - jeden od frontu, a drugi od wschodu.

 

Pomieszczenia znajdujące się na piętrze domu E-149

 

 1. Schody - 2,28 metrów kwadratowych
 2. Hall - 9,48 metrów kwadratowych
 3. Pokój - 16,31 metrów kwadratowych
 4. Garderoba - 8,06 metrów kwadratowych
 5. Balkon - (10,35 metrów kwadratowych)
 6. Pokój - 17,70 metrów kwadratowych
 7. Pomieszczenie gospodarcze - 4,68 metrów kwadratowych
 8. Łazienka - 5,52 metrów kwadratowych
 9. Garderoba - 4,05 metrów kwadratowych
 10. Pokój - 19,39 metrów kwadratowych
 11. Hall - 11,78 metrów kwadratowych
 12. Pokój - 16,99 metrów kwadratowych
 13. Łazienka - 10,58 metrów kwadratowych

 

Budowa domu E-149  z firmą New-House

 

Zainteresował Państwa projekt domu E-149? Zachęcamy do kontaktu oraz do podjęcia współpracy z firmą New-House. Zajmiemy się jego budową w sposób kompleksowy, a zakończoną realizację obejmiemy dziesięcioletnią gwarancją jakości. Budowa domu E-149 z New-House to pewna satysfakcja, wykonujemy swoją pracę sprawnie oraz solidnie. Zachęcamy do kontaktu!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Riwiera 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
214m2
piętrowy
CARMEN magdalena optima piętrowy
Wyświetl cenę
154m2
piętrowy
Carmen Magdalena Lux (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
188m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000