Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Amber 2

Powierzchnia użytkowa

153 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Amber 2
Nazwa Pracowni: Domy w stylu
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu Amber 2

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Amber 2” to dom parterowy z poddaszem użytkowym. Dzięki prostej bryle na planie prostokąta jego realizacja będzie łatwa, co korzystnie wpłynie na koszty z nią związane. Projekt jest przeznaczony do zrealizowania na średniej szerokości działce w zabudowie wolnostojącej. Architekt uwzględnił w tym projekcie garaż dwustanowiskowy w linii budynku. Taki garaż sprawdzi się w przypadku rodzin korzystających z dwóch samochodów. Konstrukcja budynku została przykryta dachem dwuspadowym, którego wykonanie wiąże się z niższymi kosztami niż w przypadku dachu kopertowego. Dzięki temu, że jest to dom parterowy z poddaszem użytkowym mamy wyraźny podział stref na strefę dzienną na parterze i sypialnianą na poddaszu. Dom parterowy z poddaszem użytkowym daje również możliwość wykorzystania większej powierzchni mieszkalnej na stosunkowo niedużej działce. Strefa dzienna obejmuje przestronny salon oraz zamkniętą część kuchenno-jadalnianą. Dzięki zamkniętej kuchni zapachy unoszące się w trakcie gotowania nie będą się rozprzestrzeniały do reszty pomieszczeń. Architekt uwzględnił na tej kondygnacji dodatkowy pokój, który można przeznaczyć na pokój gościnny lub gabinet. Usytuowany w salonie kominek uprzyjemni chwile spędzane w gronie najbliższych i nada ciepła w chłodniejsze dni. Dodatkowe WC sprawdzi się podczas wizyty gości a pomieszczenie gospodarcze, do którego przejdziemy z garażu pomoże domownikom w utrzymaniu porządku. Strefa sypialniana na poddaszu obejmuje trzy przestronne sypialnie i jeden mniejszy pokój. Atutem głównej sypialni jest własna garderoba i łazienka. Usytuowany przy domu taras będzie idealnym miejscem do relaksu nie oddalając się przy tym od domowego zacisza. Sprawdzi się również jako miejsce do organizowania rodzinnych spotkań. W projekcie „Amber 2” kalenica została usytuowana równolegle do drogi, co może mieć istotny wpływ na wybór projektu, gdy wymagają tego warunki zabudowy na danym terenie. Projekt nawiązuje do stylu tradycyjnego, dlatego będzie się ładnie prezentował niezależnie od okolicy. Spełni wymagania rodziny ceniącej proste i klasyczne rozwiązania.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

DIANA grande b szeregowy - z poddaszem
Wyświetl cenę
142m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 10 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Ofelia
Wyświetl cenę
170m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000