Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1338

Powierzchnia użytkowa

534 m2

budowa domu LK&1338 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1338
Nazwa Pracowni: LK&Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu LK&1338

LK&1338 to nowoczesny dom piętrowy wyposażony w duży garaż i basen. Wejście do domu znajduje się w części południowej i prowadzi przez sień do holu. Na prawo od wejścia zlokalizowana jest otwarta kuchnia ze spiżarnią oraz jadalnia. Naprzeciwko wejścia dostępny jest duży salon z kominkiem, a po lewej stronie znajdziemy gabinet, łazienkę oraz schody prowadzące na poddasze. Z holu można przejść dalej do garażu lub drugiej sieni, która oddziela część mieszkalną od hali z basenem. W hali mieści się także siłownia, toaleta, sauna oraz bar.

Na piętrze dostępne są dwa pokoje, dwie łazienki, garderoba, pokój fitness oraz pralnia. W antresoli zastosowano pustkę przestrzenną nad salonem. Do dyspozycji domowników pozostają również trzy tarasy widokowe. Powierzchnia użytkowa domu LK&1338 wynosi 534m2. Budynek posiada białą elewację wykończoną trawertynem, a wieńczy go dwuspadowy dach pokryty ceramiczną dachówką. Na naszej stronie można sprawdzić dokładne koszty budowy domu w stanie surowym, deweloperskim i pod klucz.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

LK&1087
Wyświetl cenę
642m2
piętrowy
LK&1403
Wyświetl cenę
682m2
piętrowy
LK&1338 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
534m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000