Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1686

Powierzchnia użytkowa

323 m2

budowa domu LK&1686 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1686
Nazwa Pracowni: LK&Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu LK&1686

LK&1686 to dom piętrowy zachowany w modernistycznej stylistyce. Budynek jest wyposażony w jednostanowiskowy garaż oraz dodatkową wiatę z miejscem parkingowym. Wejście do domu wiedzie bezpośrednio do holu. Na prawo od wejścia położony jest pokój kąpielowy z sauną, na lewo dostępny jest gabinet, łazienka, kotłownia i przejście do garażu, a na wprost wejścia ulokowana jest strefa dzienna. Znajdziemy w niej przestronną kuchnię z wyspą kuchenną, jadalnię, a także przytulny salon, z którego można przejść na duży taras wyposażony w basen.

Na piętrze dostępne są trzy pokoje, w tym sypialnia małżeńska wyposażona w garderobę i łazienkę. Na korytarzu znajduje się pralnia z suszarnią oraz duża łazienka. Do dyspozycji domowników pozostaje również duży taras widokowy. Powierzchnia użytkowa domu LK&1686 wynosi 323m2. Elewację budynku zdobią ciemne płyty elewacyjne, a budynek wieńczy stropodach. Na stronie New House mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu w technologii murowanej.

 

Projekt domu LK&1686 – willa w nowoczesnym stylu

Poszukują Państwo projektu domu efektownego i przestronnego? Warto sprawdzić projekty nowoczesnych willi miejskich! Wśród nich znajduje się luksusowy, zachwycający projekt domu LK&1686, który wyróżnia funkcjonalność, komfort, przestronność i wysoka estetyka. Brzmi to dla Państwa jak idealny projekt domu? Warto zapoznać się ze szczegółami realizacji!

Zajmujemy się kompleksową budową domów jednorodzinnych od 1991 roku, zrealizowaliśmy ponad tysiąc pięćset realizacji na terenie całej Polski. Nasze szeroko rozwinięte usługi i wysoki profesjonalizm sprawiają, że cieszymy się niesłabnącym zaufaniem inwestorów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dla każdego klienta indywidualny projekt domu oznacza coś zupełnie innego. Jak sobie z tym radzimy? Przygotowaliśmy szeroko wyposażoną, internetową bazę projektową, w której znajdują się gotowe propozycje od sprawdzonych, zaufanych pracowni projektowych: https://new-house.com.pl/projekty-domow.

Wśród tysięcy propozycji znajduje się także projekt domu LK&1686. Ta realizacja została przygotowana przez pracownię L&K PROJEKT. To biuro architektoniczne, które zostało założone w Krakowie w 1991 roku, ale jest bardzo cenione również za granicą, przede wszystkim w Niemczech, Rosji i Stanach Zjednoczonych. W biurze architektonicznym L&K PROJEKT głównym architektem (a także założycielem pracowni) jest Leszek Kalandyk, który na przestrzeni wielu lat działalności w branży był wielokrotnie nagradzany za swojego osiągnięcia. Mgr inż. arch. Leszek Kalandyk jest odpowiedzialny również za stworzenie projektu domu LK&1686. Mogą mieć Państwo dzięki temu pewność, że jest to realizacja profesjonalna pod każdym możliwym względem!

Projekt domu LK&1686 w budowie – dane techniczne

Dom LK&1686 to realizacja, którą charakteryzują nowoczesny styl i poczucie luksusu. Jest to piętrowy dom jednorodzinny, który charakteryzuje duża przestronność. Bryła budynku została zaplanowana na planie litery „L”, dzięki czemu zapewniono niebanalny efekt realizacji, a także umożliwiono funkcjonalną, intuicyjną aranżację wnętrza. Na szczególną uwagę zasługują również duże, wysokie okna panoramiczne, które są rozmieszczone na planie całego projektu. Podkreślają one nowoczesny styl realizacji, a także pozwalają na maksymalne wykorzystanie zalet światła dziennego we wnętrzu domu LK&1686. Nowoczesność projektu przejawia się również w efektownym płaskim dachu. Jego kąt nachylenia to zaledwie 2 stopnie. Takie rozwiązanie pozwala podkreślić masywność, przestronność budynku. Sama powierzchnia dachu w tym projekcie wynosi 232,27 metrów kwadratowych.

Projekt domu LK&1686 to przestronny, duży dom, który spełni oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających inwestorów. Realizacja obejmuje dokładnie 323,06 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej, z kolei powierzchnia zabudowy to 293,29 metrów kwadratowych. Kubatura netto budynku wynosi 975,56 metrów sześciennych. Dom jest wysoki na 7,40 metrów, z kolei szerokość elewacji budynku wynosi 26,30 metrów, długość to 19,90 metrów. W związku z tym, aby zrealizować projekt domu LK&1686 należy posiadać działkę budowlaną o minimalnych wymiarach liczących 30,80 metrów na 25,90 metrów.

Projekt domu LK&1686 – szczegóły techniczne realizacji:

 1. Powierzchnia użytkowa - 323,06 metrów kwadratowych
 2. Powierzchnia dodatkowa - 38,26 metrów kwadratowych
 3. Powierzchnia całkowita - 481,64 metrów kwadratowych
 4. Powierzchnia zabudowy - 293,29 metrów kwadratowych
 5. Kubatura netto - 975,56 metrów sześciennych
 6. Kubatura brutto - 1685,74 metrów sześciennych
 7. Wysokość budynku - 7,40 metrów
 8. Kąt nachylenia dachu - 2 stopnie
 9. Powierzchnia dachu - 232,27 metrów kwadratowych
 10. Wysokość pomieszczeń - 2,80 metrów
 11. Minimalne długość działki - 30,80 metrów
 12. Minimalna szerokość działki - 25,90 metrów
 13. Szerokość elewacji budynku – 26,30 metrów
 14. Długość elewacji budynku – 19,90 metrów

 

Projekt domu LK&1686 – aranżacja wnętrza

Wnętrze domu w projekcie domu LK&1686 zostało zrealizowane w taki sposób, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów. Znalazło się tutaj miejsce nie tylko na standardowe strefy: dzienna, nocna i gospodarcza, ale także mocno rozwinięto strefę rozrywkowo-wypoczynkową. Dzięki temu domownicy mogą się tu czuć w pełni komfortowo i swobodnie. Dom LK&1686 spełni ich wszystkie potrzeby!

Parter w projekcie LK&1686 obejmuje przede wszystkim strefę dzienną i rozrywkowo-wypoczynkową. W centrum realizacji znajduje się przestronny, jasny pokój dzienny (aż 41,54 metrów kwadratowych), z którego można wyjść bezpośrednio na przydomowy taras. Warto zauważyć, że taras w tym projekcie został wzbogacony o projekt zewnętrznego basenu. Tuż obok pokoju dziennego umieszczono także jadalnię i otwartą kuchnię ze spiżarnią, dzięki czemu poruszanie się po tej przestrzeni jest bardzo intuicyjne, a powierzchnia użytkowa wydaje się optycznie jeszcze większa. Aranżacja parteru obejmuje także pokój gościnny, łazienkę i pomieszczenia gospodarczo-techniczne. Na parterze domu LK&1686 znajduje się także jacuzzi i sauna, które zapewnią domownikom odpowiedni wypoczynek po ciężkim dniu.

Projekt domu LK&1686 – pomieszczenia na parterze:

 1. Hall - 13,97 metrów kwadratowych
 2. Garderoba - 8,63 metrów kwadratowych
 3. Szatnia - 3,05 metrów kwadratowych
 4. Jacuzzi - 18,35 metrów kwadratowych
 5. Sauna - 3,99 metrów kwadratowych
 6. Kuchnia - 19,68 metrów kwadratowych
 7. Jadalnia - 24,92 metrów kwadratowych
 8. Salon - 41,54 metrów kwadratowych
 9. Spiżarnia - 4,15 metrów kwadratowych
 10. Łazienka - 4,11 metrów kwadratowych
 11. Korytarz - 5,50 metrów kwadratowych
 12. Pokój gościnny - 15,71 metrów kwadratowych
 13. Pomieszczenie techniczne - 6,48 metrów kwadratowych
 14. Pomieszczenie gospodarcze - 6,28 metrów kwadratowych
 15. Garaż - 25,50 metrów kwadratowych

 

Piętro w projekcie domu LK&1686 to przede wszystkim strefa nocna. Umieszczono tutaj trzy bardzo przestronne pokoje sypialne. Architekt szczególnie zadbał o to, by domownicy mogli poczuć się tutaj swobodnie i komfortowo, mieli zapewnione pełne poczucie prywatności. Każdy z pokojów ma zapewnioną własną garderobę, a największa z sypialni ma także prywatną łazienkę. Na piętrze znajduje się także jeszcze jedna łazienka oraz pralnia i pomieszczenie techniczne. Ważnym atutem realizacji jest fakt, że znajduje się tu także efektowna antresola i przestronny taras.

 

Projekt domu LK&1686 – pomieszczenia na piętrze:

 1. Antresola - 11,44 metrów kwadratowych
 2. Sypialnia - 14,88 metrów kwadratowych
 3. Garderoba - 11,20 metrów kwadratowych
 4. Łazienka - 12,05 metrów kwadratowych
 5. Łazienka 2 - 11,42 metrów kwadratowych
 6. Pralnia - 10,38 metrów kwadratowych
 7. Pomieszczenie techniczne - 7,31 metrów kwadratowych
 8. Komunikacja - 30,29 metrów kwadratowych
 9. Pokój 2 - 18,99 metrów kwadratowych
 10. Garderoba 2 - 5,64 metrów kwadratowych
 11. Garderoba 3 - 5,64 metrów kwadratowych
 12. Pokój 3 - 20,26 metrów kwadratowych

 

Projekt LK&1686 w budowie z New-House

Cenią sobie Państwo przestronne, luksusowe realizacje? Być może to właśnie projekt domu LK&1686 okaże się idealną odpowiedzią na Państwa potrzeby i oczekiwania. To efektowny, nowoczesny projekt domu piętrowego, który jest zachowany w stylu luksusowych miejskich willi. Decydując się na współpracę z firmą New-House zyskują Państwo pewność sprawnej i solidnej budowy domu LK&1686. Kompleksowa budowa z naszą firmą to aż dziesięć lat gwarancji jakości na całą realizację. Zachęcamy do kontaktu oraz do współpracy!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000