Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Eco 30

Powierzchnia użytkowa

96 m2

budowa domu Eco 30 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Eco 30
Nazwa Pracowni: ecodomy.pl
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: bez garazu

Opis domu Eco 30

Eco 30 to przytulny dom z poddaszem użytkowym o powierzchni 96m2. Budynek usytuowano na planie prostokąta o wymiarach 9,14 x 7,94 metra. Wejście do domu wiedzie przez wiatrołap z garderobą do holu. W zachodniej części domu ulokowany jest gabinet, łazienka oraz schody prowadzące na poddasze. Główny obszar parteru zajmuje strefa dzienna, na którą składa się otwarta kuchnia, jadalnia oraz salon, z którego można przejść na taras położony od strony ogrodu.

Na poddaszu, do dyspozycji domowników pozostają trzy sypialnie, łazienka oraz garderoba. Pokoje położone w części północnej mają dostęp do balkonu usytuowanego nad tarasem. W sypialni małżeńskiej zastosowano natomiast portfenetr w lukarnie nad wejściem. Budynek posiada biało-szarą elewację, a wieńczy go dwuspadowy dach. Firma budowlana New House zaadaptuje projekt do specyfiki działki i naniesie zmiany pod kątem indywidualnych potrzeb inwestora. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu na różnych etapach inwestycji.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom przy Miedzianej
Wyświetl cenę
106m2
piętrowy
Zx212
Wyświetl cenę
111m2
piętrowy
Zx212 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
111m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000