Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Eco 03

Powierzchnia użytkowa

90 m2

budowa domu Eco 03 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Eco 03
Nazwa Pracowni: ecodomy.pl
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: bez garazu

Opis domu Eco 03

Projekt domu Eco 03 – nieduży dom parterowy

Jeżeli interesują Państwa projekty domów jednorodzinnych do 100 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej, projekt domu Eco 03 może się okazać świetną propozycją. To nieduży dom parterowy przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Dom Eco 03 jest prosty i szybki w budowie, a przy tym zapewnia także przystępne koszty realizacji. Projekt Eco 03 został przygotowany z myślą o inwestorach poszukujących minimalistycznych, niedużych domów parterowych. Warto sprawdzić szczegóły tej realizacji!

Jako firma New-House zrealizowaliśmy już ponad tysiąc pięćset różnorodnych projektów domów jednorodzinnych na terenie całej Polski. Działamy od 1991 roku i cieszymy się niesłabnącym zaufaniem inwestorów, co zawdzięczamy przede wszystkim szczególnej dbałości o wysoką jakość naszych usług. Zapewniamy naszym klientom dbałość o budowę domu od A do Z. W naszej ofercie znajdują się między innymi gotowe projekty domów jednorodzinnych: https://new-house.com.pl/projekty-domow. W bazie internetowej firmy New-House znajdują się tysiące gotowych propozycji, które pochodzą z rąk sprawdzonych, zaufanych specjalistów pracowni projektowych. Jednym z projektów, które można znaleźć w naszej bazie, jest właśnie projekt domu Eco 03. To świetnie zrealizowany projekt domu parterowego, który wyróżnia się minimalistyczną elewacją i wysoce funkcjonalnym wnętrzem. 

Projekt domu Eco 03 w budowie – szczegóły techniczne

Dom Eco 03 to realizacja, która została wykonana w minimalistycznym, uniwersalnym stylu. Dzięki temu projekt bez problemu wpisze się w niemal każde otoczenie – idealnie sprawdzi się zarówno w zabudowie miejskiej, jak i wiejskiej. To prosty, nieduży budynek, który dzięki dobrze zaaranżowanej przestrzeni spełni potrzeby nawet czteroosobowej rodziny. Wnętrze zostało wykonane w taki sposób, by zapewnić domownikom funkcjonalne, wygodne poruszanie się. Wszystko jest umieszczone na jednej kondygnacji, a projekt wyklucza niewygodne schody i nieustawne skośne ściany. Jest to bez wątpienia duży atut dla rodzin, w których są małe dzieci, osoby z niepełnosprawności ruchowymi i osoby starsze.

Projekt domu Eco 03 jest realizowany w formie budynku parterowego o typowej, prostokątnej bryle, która jest pokryta dwuspadowym dachem o 30-stopniowym kącie nachylenia. Taka forma realizacji sprawia, że projekt jest szybki i niedrogi w budowie. Wpływa na to również zrezygnowanie z dodatkowych urozmaiceń w stylu balkonów, wykuszy itp. Minimalistyczny styl projektu sprawia także, że jest to realizacja bez wątpienia ponadczasowa.

Projekt jest wykonywany w tradycyjnej technologii murowanej, realizacja spełnia wymogi najnowszego standardu budowy domów tj. standardu WT 2021. Dom Eco 03 jest niedużym domem, który jest polecany inwestorom poszukującym projektów do 100 metrów kwadratowych. Realizacja domu Eco 03 obejmuje dokładnie 93,64 metry kwadratowe powierzchni użytkowej, z kolei powierzchnia zabudowy to 128,74 metry kwadratowe. Budynek jest wysoki na 6,37 metrów, szerokość elewacji wynosi 11,76 metrów, natomiast jej długość to 11,76 metrów. W związku z tym, aby móc zrealizować projekt domu Eco 03 konieczne jest posiadanie działki o minimalnych wymiarach: 21,20 metrów szerokości oraz 17,26 metrów długości. Warto przy tym zauważyć, że projekt domu Eco 03 nie obejmuje realizacji garażu. Dlatego jeżeli mają Państwo w planie jego realizację, wybrana działka budowlana powinna być odpowiednio większa.

 

Projekt domu Eco 03 – dane techniczne realizacji:

Powierzchnia użytkowa - 93,64 metrów kwadratowych

Powierzchnia zabudowy - 128,74 metrów kwadratowych

Kąt nachylenia dachu – 30 stopni

Wysokość budynku - 6,37 metrów

Szerokość elewacji budynku – 13,21 metrów

Długość elewacji budynku – 11,76 metrów

Minimalna szerokość działki - 21,20 metrów

Minimalna długość działki - 17,26 metrów

 

Projekt domu Eco 03 – aranżacja i plan realizacji wnętrza

Dom Eco 03 jest jednokondygnacyjny, dzięki czemu poruszanie się po nim jest bardzo funkcjonalne i intuicyjne. Projekt wyklucza wykorzystanie schodów, co jest ważną cechą dla wielu inwestorów. Całą kondygnację podzielono na strefy użytkowe, by zapewnić domownikom swobodę i poczucie prywatności. Z tego względu strefa dzienna oraz nocna mieszczą się w przeciwległych skrzydłach budynku.

Do domu Eco 03 prowadzi mały podcień, a pierwszym pomieszczeniem w projekcie jest funkcjonalny wiatrołap. Został on połączony z pomieszczeniem gospodarczym. Przechodząc dalej, w głąb domu znajduje się strefę komunikacyjną, która rozdziela strefę nocną oraz dzienną domu. W lewym skrzydle zaplanowano strefę dzienną, w której mają mieć miejsce wszystkie zadania dnia codziennego. Z kolei w prawym skrzydle jest strefa nocna, której celem jest zapewnienie domownikom ciszy, spokoju i poczucia prywatności.

Strefa dzienna wyróżnia się przestronny, jasnym pokojem dziennym – jego powierzchnia użytkowa obejmuje dokładnie 26,79 metrów kwadratowych. To pomieszczenie łączy funkcję salonu oraz jadalni, przez co jest idealnym miejscem na wspólne spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Atutem pokoju dziennego są również przestronne okna, które wychodzą bezpośrednio na przydomowy, zielony ogród. Tuż obok pokoju mieści się również otwarta, funkcjonalna kuchnia, co sprawia, że wnętrze wydaje się być optycznie większa. Sprawia to także, że wnętrze jest bardzo funkcjonalne.

W strefie nocnej domu Eco 03 znajdują się trzy ustawne pokoje. Każdy z nich może służyć za sypialnię, dzięki czemu realizacja będzie spełniać potrzeby nawet czteroosobowych rodzin. Oczywiście, pokoje można również przeznaczyć jako pokój gościnny, biuro, bawialnię itp. Najważniejsze jest to, by całą realizację dopasować do swoich potrzeb. W strefie nocnej domu znajduje się także rodzinna, duża łazienka.

Projekt domu Eco 03 – pomieszczenia znajdujące się w projekcie:

  1. Wiatrołap - 3,42 metrów kwadratowych
  2. Hall - 8,13 metrów kwadratowych
  3. Pokój - 9,38 metrów kwadratowych
  4. Pokój - 14,08 metrów kwadratowych
  5. Pokój - 12,71 metrów kwadratowych
  6. Łazienka - 7,23 metrów kwadratowych
  7. Pokój dzienny - 26,79 metrów kwadratowych
  8. Kuchnia - 8,70 metrów kwadratowych
  9. Pomieszczenie gospodarcze - 3,20 metrów kwadratowych

 

Projekt domu Eco 03 w budowie z firmą New-House

Projekt domu Eco 03 to świetna realizacja, która mimo niedużej przestrzeni użytkowej zapewnia najwyższy komfort i poczucie swobody, dzięki maksymalnie efektywnemu wykorzystaniu każdego metra kwadratowego. Dom jest również zachowany w uniwersalnym, minimalistycznym stylu, dzięki czemu wpasuje się w niemal każde otoczenie i nigdy nie wyjdzie z mody. To idealne rozwiązanie, które doceniło już wielu inwestorów. Decydując się na realizację projektu Eco 03, warto podjąć współpracę z firmą New-House. Cenimy sobie zadowolenie naszych klientów, dlatego dbamy o wykonanie budowy pod klucz od A do Z. Całą budowę wykonujemy sprawnie i solidnie. Co ważne,  zapewniamy aż dziesięć lat gwarancji na całą realizację. Projekt domu Eco 03 może być Państwa wymarzonym domem jednorodzinnym. Zachęcamy do podjęcia współpracy z firmą New-House!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Anabela ENERGO PLUS (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
81m2
parterowy
Pelikan V
Wyświetl cenę
100m2
parterowy
Przejrzysty-wariant VI C365f (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
53m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000