Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

HomeKONCEPT-79

Powierzchnia użytkowa

162 m2

budowa domu HomeKONCEPT-79 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: HomeKONCEPT-79
Nazwa Pracowni: HomeKONCEPT
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu HomeKONCEPT-79

HomeKONCEPT-79

 

„HomeKONCEPT-79” to dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 162,18 m2 i garażem dwustanowiskowym. Przeznaczony jest do zbudowania na działce o minimalnej powierzchni 20,42 x 22,72 m. Projekt zachwyci bogato zaprojektowanym wnętrzem i ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi. Nowoczesny charakter nadaje elewacja skomponowana z naturalnego drewna, połączona z jasnym tynkiem. Szara stolarka okienna i drzwiowa doskonale komponuje się z nowoczesną dachówką. Białe belkowanie, okalające bryłę oraz duże przeszklenia podkreślają prestiż domu przy jednoczesnym doświetleniu wnętrza.

 

Projekt obejmuje przestronny, częściowo zadaszony taras będący idealnym miejscem odpoczynku dla domowników czy urządzenia grilla na świeżym powietrzu. Wnętrze domu „HomeKONCEPT-79” prezentuje bardzo szerokie możliwości aranżacyjne. Strefa dzienna na parterze obejmuje kuchnię z jadalnią oraz salon, który można dodatkowo powiększyć otwierając go na taras. Obok kuchni znajduje się zamykana spiżarnia – idealne miejsce do przechowywania produktów żywnościowych. Uzupełnieniem parteru jest gabinet, garderoba oraz łazienka.

 

Część gospodarczą projektu obejmuje dwustanowiskowy garaż oraz kotłownia z funkcją pralni. Poddasze domu stanowi prywatną strefę, zaprojektowano tu trzy sypialnie, w tym sypialnię małżeńską z łazienką i garderobą oraz ogólnodostępną rodzinną łazienkę. Technologia murowana projektu „HomeKONCEPT-79” zapewni trwałość konstrukcji na długie lata. Wygląd projektu doskonale wkomponuje się w każde otoczenie. Dom będzie spełnieniem marzeń rodziny poszukującej komfortu i ciekawej przestrzeni wewnętrznej.

 

Projekt domu HomeKoncept-79

 

Projekt domu HomeKoncept-79 to gotowy projekt parterowego budynku z poddaszem użytkowym, dwoma tarasami oraz garażem na dwa samochody. Budynek ten jest dowodem na to, że sprawne połączenie tradycji z nowoczesnymi trendami architektonicznymi jest możliwe i może dać spektakularny efekt. Powierzchnia użytkowa nieruchomości opartej na planie prostokąta obejmuje 162,18 m². A zwarta bryła i dwuspadowy dach idealnie wpisują się w wymogi budownictwa energooszczędnego, znacząco podnosząc termoizolacyjność domu. Jeśli chodzi o ogrzewanie domu, to jest ono gazowe - piec kondensacyjny oraz ogrzewanie podłogowe w strefie dziennej, komunikacji, łazienkach, wiatrołapie, tradycyjne grzejniki zaś w pozostałych pomieszczeniach. Wentylacja mechaniczna z rekuperacją uzupełnia całość. Dzięki temu otrzymamy nieruchomość przyjazną dla środowiska naturalnego i jednocześnie tanią w bieżącej eksploatacji.

 

Na uwagę zasługują również wielkopowierzchniowe, panoramiczne okna, które maksymalnie doświetlają wnętrza i dają wrażanie idealnej harmonii domu z otaczającą go zielenią ogrodu. Spojrzenia przyciąga również biała elewacja wykończona dekoracyjnym belkowaniem znajdującym się na elewacji wejściowej nieco wysuniętym poza ścianę frontową oraz szara stolarka okienna. Całość tworzy swoisty mariaż, który tchnie oryginalną nowoczesnością w najlepszym wydaniu. 

 

Projekt domu HomeKoncept-79 – wnętrze domu

 

Za na wskroś nowoczesną i minimalistyczną fasadą tego domu kryje się doskonale zaaranżowane, funkcjonalne wnętrze, w którym z powodzeniem odnajdzie się wieloosobowa rodzina. Część dzienna domu znajduje się na parterze budynku, natomiast część sypialnianą ulokowano na poddaszu.

 

Parter

Do wnętrza domu prowadzi nas długi korytarz, wzdłuż którego znajdziemy kotłownię połączoną z pralnią, garderobę, gabinet, łazienkę oraz sąsiadującą z kuchnią spiżarnię. Centralnym punktem na mapie tej nieruchomości jest przestronna strefa wypoczynkowa połączona z jadalnią oraz dużą kuchnią. Z tego miejsca mamy również fantastyczny widok na otaczający dom ogród i taras, który przy dobrej pogodzie stanowi dodatkowy pokój tyle, że umiejscowiony wprost na świeżym powietrzu a dzięki częściowemu zadaszeniu daje możliwość wykorzystania również w mniej sprzyjających warunkach atmosferycznych. Taki widok umożliwiają oczywiście panoramiczne przeszklenia.

 

A jeśli już przy tarasie jesteśmy, warto wspomnieć, że w przypadku tego projektu zaprojektowano aż dwa tarasy znajdujące się na tyłach domu. Pierwszy z nich wspomniana wyżej zadaszona przestrzeń zlokalizowana na parterze nieruchomości, drugi taras znajduje się na poddaszu.

 

Poddasze

Na poddaszu znajdziemy również trzy sypialnie. Największa z nich jest w istocie apartamentem małżeńskim, ponieważ składa się z dużej przestrzeni sypialnianej, garderoby oraz własnej łazienki. Takie rozwiązania pozwala na maksymalną prywatność oraz związany z nią odpoczynek z dala od pozostałych domowników. Dwie mniejsze sypialnie mają do dyspozycji drugą łazienkę znajdującą się na poddaszu.

 

Informacje ogólne na temat projektu domu HomeKONCEPT-79:

 

Technologie wykorzystane w projekcie domu HomeKONCEPT-79:

 

Budowa domu według gotowego projektu HomeKONCEPT-79 z New-House

 

Jeśli gotowy projekt domu HomeKONCEPT-79 przypadł Ci do gustu na tyle, że poważnie rozważasz jego budowę mamy dla Ciebie doskonałą propozycję. Firma New-House specjalizuje się w budownictwie jednorodzinnym. Historia naszej działalności sięga 1991 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 1500 projektów budowlanych na terenie całego kraju. Tym, co niewątpliwie wyróżnia naszą ofertę, jest kompleksowe podejście do budowy domu. W praktyce oznacza to, że jesteśmy z naszymi klientami na każdym etapie przedsięwzięcia budowlanego. I nie są to czcze przechwałki, ponieważ służymy wsparciem na każdym z poniższych kroków składających się na budowę domu:

 

Dzięki naszej pomocy w trakcie budowy inwestorzy oszczędzają mnóstwo czasu oraz nierzadko również środków finansowych, które mogliby niechybnie stracić, inwestując np. w działkę niezdatną do zabudowy lub materiały budowlane nienadające się do wykorzystania. A to tylko niektóre z nietrafionych inwestycji, jakie można poczynić, nie posiadając odpowiedniego doświadczenia oraz wiedzy z zakresu budownictwa. Zlecenie wszystkich działań składających się na kompleksową budowę domu jednemu wykonawcy ma wiele zalet i pozwala na ukończenie prac w założonym terminie. Oczywiście możliwe jest zastosowanie pewnych korekt, dzięki bezpłatnemu pozwoleniu na zmiany. Standardowo obejmuje ono m.in. przesunięcie drzwi, okien, zmianę funkcji pomieszczeń czy rodzaju ogrzewania.

 

Zainteresowała Cię nasza propozycja budowy domu? Oferujemy bezpłatną wycenę i przedstawimy Ci wybrany projekt i szczegółowy kosztorys. W takim razie zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią, która dla wygody klientów działa siedem dni w tygodniu w godzinach 7.00 – 21.00.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

HomeKONCEPT-79 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
162m2
z poddaszem
Willa parkowa
Wyświetl cenę
159m2
z poddaszem
Ofelia (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
170m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000