Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Willa Siedziba

Powierzchnia użytkowa

282 m2

budowa domu Willa Siedziba - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Willa Siedziba
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu Willa Siedziba

Willa Siedziba to przestronny dom piętrowy zachowany w klasycystycznym stylu. Wejście do domu prowadzi przez sień, z której można przejść w prawo do szatni i garażu oraz na wprost do holu ze schodami. Naprzeciwko położony jest gabinet i toaleta, a po prawej stronie znajduje się strefa dzienna. Znajdziemy tu dużą kuchnię z wyspą kuchenną i spiżarnią, jadalnię, a także przytulny salon wyposażony w kominek. Z salonu i jadalni można przejść na przestronny taras z podcieniem i pergolą.

 

Na piętrze dostępne są cztery pokoje, w tym sypialnia małżeńska wyposażona w prywatną łazienkę i garderobę. Na korytarzu dostępne są dwie dodatkowe łazienki. W antresoli można zastosować strefę rekreacyjną. Do dyspozycji domowników pozostają także dwa balkony. Powierzchnia użytkowa Willi Siedziba wynosi 282m2. Budynek posiada białą elewację wykończona kamieniem, a wieńczy go czterospadowy dach pokryty dachówką. Po wypełnieniu formularza na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić koszty budowy domu w stanie surowym, deweloperskim i pod klucz.

 

Projekt domu Willa Siedziba - rzuty

 

Rzut parteru - 203,77 m²

1. Wiatrołap 6,54 m²

2. Hall 15,66 m²

3. Kuchnia 26,60 m²

4. Spiżarnia 2,19 m²

5. Pokój dzienny + jadalnia 73,90 m²

6. Pokój 17,21 m²

7. WC 3,46 m²

8. Garderoba 6,52 m²

9. Kotłownia 14,19 m²

10. Garaż dwustanowiskowy 37,50 m²

Razem rzut parteru 203,77 m²

 

Rzut poddasza - 131,05 m²

1. Hall + antresola 27,57 m²

2. Pokój 15,21 m²

3. Garderoba 2,25 m² (4,30 m²)

4. Łazienka 8,31 m² (9,94 m²)

5. Pokój 15,94 m²

6. Garderoba 2,20 m² (4,24 m²)

7. Pokój 15,59 m²

8. Łazienka 7,47 m²

9. Łazienka 9,60 m² (15,23 m²)

10. Pokój 19,60 m²

11. Garderoba 7,31 m²

Razem rzut poddasza 131,05 m²

 

Projekt Willa Siedziba to dom o charakterze klasycznej reprezentacyjnej willi nawiązującej stylem architektonicznym do najlepszych dwudziestowiecznych wzorów podmiejskich rezydencji. Projekt nawiązuje do historycznych wzorów architektury rezydencyjnej, zawiera mnóstwo detali, a jednocześnie łączy w sobie współczesną funkcję nowoczesnego domu jednorodzinnego.

 

Budynek został zaprojektowany na planie prostokąta, z szeroką elewacją frontową i ogrodową, tak aby idealnie pasował na parcelę zbliżoną kształtem do kwadratu. Zostaje przy tym jeszcze wiele miejsca na piękny ogród. Trzon domu to piętrowa część obudowana wokół parterowymi dobudówkami. Od frontu mamy pięknie zaakcentowane wejście, z szerokimi drzwiami z naświetlami, prowadzącymi do przedsionka i dużego holu. Front to również aż dwa piękne wykusze – kuchni i jadalni domowników, oraz balkon z saloniku-biblioteki na piętrze. Elewacja tylna willi jest równie ciekawa. Mamy tutaj dwukondygnacyjne okno z salonu otwierające widok na ogród i pięknie doświetlające pokój dzienny, oraz dwa wyjścia na taras - pod pergolę oraz do obszernego podcienia zadaszającego fragment tarasu. Na piętrze szerokie okno balkonowe łączy sypialnię państwa domu z widokiem ogrodowym.

 

Wnętrze domu podzielono funkcjonalnie w następujący sposób: strefa wejściowa na parterze składa się z przedsionka z szatnią, połączonego z reprezentacyjnym holem ze schodami na wprost wejścia. Zakończeniem tej osi jest gabinet. Z holu przedostajemy się w lewo do części dziennej, już bardziej prywatnej i mamy tutaj salon z pustką otwarty na antresolę na piętrze, jadalnię oraz kuchnię ze stołem do spożywania szybkich codziennych posiłków. Prawa strona domu to garaż z pomieszczeniem gospodarczym. Piętro podzielone zostało na dwie części - rozdzielone pustką nad salonem i antresolą będącą domową biblioteką a jednocześnie przedłużeniem salonu parteru. Z lewej strony mamy dwie sypialnie dziecięce z garderobami i łazienką, z prawej strony apartament rodziców z garderobą i pokojem kąpielowym, oraz jeszcze jedną sypialnię z łazienką.

 

Dom mimo rozbudowanego planu i funkcji, oraz naprawdę reprezentacyjnej sylwetce, nie jest wcale taki wielki. Dom jest zaprojektowany z energooszczędnych materiałów, ma dobre ocieplenia, nowoczesne instalacje., co skutkować będzie niskimi kosztami użytkowania.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Willa Siedziba (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
282m2
z poddaszem
Rezydencja
Wyświetl cenę
312m2
z poddaszem
Willa Parkowa 4 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
166m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000