Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Willa diamentowa wariant D

Powierzchnia użytkowa

156 m2

budowa domu - Willa diamentowa wariant D - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Willa diamentowa wariant D
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Willa diamentowa wariant D

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Willa Diamentowa wariant D” to projekt domu piętrowego. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 156,01 m2 a kąt nachylenia dachu 25 stopni. Projekt jest ciekawą propozycją do zrealizowania na działce o minimalnej szerokości 22,75 m2. Przeznaczony jest do zabudowy wolnostojącej. Dom piętrowy jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, gdyż pomieszczenia na piętrze są bardziej funkcjonalne ze względu na brak skosów. Projekt posiada zwartą, typową dla domów piętrowych bryłę. W tym wariancie architekt uwzględnił garaż dwustanowiskowy, który w przeciwieństwie do bazowej wersji został bardziej przesunięty w lewą stronę. Na parterze uwzględniono otwartą strefę dzienną, która łączy salon, jadalnię i kuchnię. Dzięki połączeniu tych pomieszczeń wnętrze jest bardzo przestronne a dzięki licznym przeszkleniom również bardzo dobrze doświetlone. Na tej kondygnacji architekt uwzględnił gabinet, który można również przeznaczyć na pokój gościnny a także praktyczną pralnię, WC oraz pomieszczenie gospodarcze, które pomoże domownikom w utrzymaniu porządku. Strefa sypialniana na piętrze uwzględnia cztery sypialnie oraz rodzinną łazienkę. Jedna z sypialni posiada własną garderobę, dzięki której można ograniczyć liczbę dużych szaf w pokoju. Projekt przeznaczony jest do zrealizowania w technologii murowanej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

CARMEN magdalena optima piętrowy
Wyświetl cenę
154m2
piętrowy
Riwiera 2 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
163m2
piętrowy
E-149
Wyświetl cenę
234m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000