Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

HomeKONCEPT-13

Powierzchnia użytkowa

194 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Ceny aktualne na dzień 16.08.2022
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Kup ten projekt
Cena projektu: 0 PLN brutto
Szczegóły:
Projekt, adaptacja projektu oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: HomeKONCEPT-13
Nazwa Pracowni: HomeKONCEPT
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu HomeKONCEPT-13

Projekt domu „ HomeKONCEPT-13 ” to piękna rozłożysta bryła budynku parterowego z użytkowym poddaszem, przykryty wielospadowym dachem. Dzięki swojej rozpiętości układ wnętrz jest czytelnie rozplanowany. Każdy element domu przemawia nowoczesnym i ponadczasowym stylem. Elewacja budynku została obłożona elementami kamienia, drewna oraz tynku. Wszystko ze sobą świetnie się komponuje. Wnętrze projektu „ HomeKONCEPT-13 ” tworzy salon z jadalnią, otwartą kuchnią ze spiżarnią. W centralnej części salonu mamy miejsce do wypoczynku przy kameralnym kominku. Utworzona antresola dodaje wrażenie większej przestrzeni. Po przeciwnej stronie domu ulokowany jest gabinet, dzięki temu jest możliwość komfortowej pracy a dodatkowo można wyjść z niego na taras. Część gospodarcza to dwustanowiskowy garaż, kotłownia z pralnią oraz garderoba. Na poddaszu część sypialnianą tworzą trzy sypialnie, liczne garderoby oraz dwie łazienki. Gotowy projekt domu na pewno spełni oczekiwania Inwestorów ceniących przestrzeń i funkcjonalność a wszystko to połączone zostało z nowoczesną architekturą. Dom jak najbardziej można wybudować jako energooszczędny. Firma budowlana New-House zbuduje kompleksowo dla Państwa budynek utrzymując najwyższe standardy wykonania oraz obsługi.

 

HomeKONCEPT-13

 

Wybór projektu to jedna z najważniejszych decyzji w procesie budowy domu. Powinien on odpowiadać potrzebom funkcjonalnym i gustom estetycznym, trzeba wziąć pod uwagę wielkość działki oraz zapotrzebowanie na przestrzeń. Dla osób, które marzą o domu prostym w utrzymaniu, funkcjonalnym i nowoczesnym, ciekawy może okazać się projekt HomeKONCEPT-13 https://new-house.com.pl/projekt/1486.

 


HomeKONCEPT-13 to projekt o nowoczesnej architekturze, która jednak nie odstrasza surowym i chłodnym wyglądem, ale prezentuje się przytulnie i rodzinnie. Konstrukcję domu stanowi rozłożysta, ale dość zwarta i proporcjonalna bryła, której uwieńczenie stanowi efektowny wielospadowy dach. Dom wydaje się dość prosty w swojej konstrukcji, ale szczególnego i wyrazistego charakteru dodaje mu elewacja, która łączy ze sobą w zrównoważony sposób elementy drewna, kamienia oraz tynku. Budynek idealnie sprawdzi się dla rodziny 4-6-osobowej. Na parterze znajduje się część dzienna i gospodarcza, natomiast na poddaszu – część sypialniana.

 


HomeKONCEPT-13 – układ pomieszczeń

 


W przypadku HomeKONCEPT-13 wejście do domu jest zadaszone, co jest bardzo praktycznym i coraz częściej spotykanym rozwiązaniem. Przy niesprzyjającej pogodzie nie mokniemy zanim otworzymy drzwi, natomiast przy ładnej pogodzie możemy uchronić się w zacienionej przestrzeni.

 


Po przekroczeniu progu domu przechodzimy do wiatrołapu, z którego możemy przejść do części dziennej lub poprzez garderobę do części gospodarczej. Część gospodarczą stanowi przestronny dwustanowiskowy garaż o powierzchni ponad 40 m2 oraz kotłownia z pralnią. Część dzienną w dużej mierze zajmuje otwarta kuchnia wraz z bardzo praktyczną spiżarnią, która w znaczny sposób ułatwi nam przechowywanie produktów spożywczych. Kuchnia jest połączona z jadalnią o powierzchni ponad 20 m2, co pozwoli przyszłym gospodarzom na zorganizowanie wystawnego obiadu lub kolacji w komfortowych warunkach. Jadalnia jest otwarta również na salon. Na parterze znajduje się również pokój, który idealnie spełni rolę gabinetu lub pokoju dla gości. Znajduje się w nim wyjście na drugi taras. W bezpośrednim sąsiedztwie pokoju znajduje się również łazienka.

 


Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie. Pierwsza sypialnia, największa, o powierzchni bez skosów prawie 20 m2, posiada swoją łazienkę oraz garderobę. Będzie idealna dla rodziców, którzy potrzebują trochę prywatności i przestrzeni. Jej niebywałą zaletą są przeszklenia, dzięki którym mamy doskonały widok na salon. Pozostałe dwie sypialnie są trochę mniejsze, ale również posiadają własne garderoby i wspólną łazienkę. Liczne garderoby pozwalają zrezygnować z dużych szaf na ubrania, które często zabierają wolną przestrzeń w domu.

 


Oprócz sypialni, na piętrze znajduje się także dość znacznych rozmiarów korytarz, który stanowi łącznik między poszczególnym pomieszczeniami. Można z niego także wyjść na taras. Nie można też zapomnieć o schodach, które zostały tak zaprojektowane, że dzięki istniejącym przeszkleniom mamy z nich piękny widok na ogród, a do domu wpada duża ilość naturalnego światła. Całość projektu to niespełna 200 m2 powierzchni użytkowej. Warto również wspomnieć, że jest możliwość wybudowania domu w wersji energooszczędnej.

 


HomeKONCEPT-13 – cena budowy

 


Z roku na rok koszty budowy domu stale rosną – ma to związek głównie z coraz wyższymi cenami materiałów, jak również kosztami robocizny. Koszt budowy projektu HomeKONCEPT-13 (stan deweloperski brutto) w 2015 roku wynosił 491 300 zł, natomiast w 2019 roku – już 654 300 zł. Wzrost kosztów na przestrzeni 5 lat wyniósł aż 33%. Oczywiście są to obliczenia szacunkowe, uwzględniające średnią cenę materiału oraz średnią cenę za wykonaną usługę w danych latach.

 


• Rok 2015 – stan surowy 245 100 zł netto – stan deweloperski – 209 800 zł netto - łącznie 491 300 zł brutto (vat 8%)
• Rok 2016 – stan surowy 251 500 zł netto – stan deweloperski – 245 100 zł netto – łącznie 536 400 zł brutto (vat 8%)
• Rok 2017 – stan surowy 260 900 zł netto – stan deweloperski – 247 800 zł netto – łącznie 549 400 zł brutto (vat 8%)
• Rok 2018 – stan surowy 282 300 zł netto – stan deweloperski – 249 100 zł netto – łącznie – 574 000 zł brutto (vat 8%)
• Rok 2019 – stan surowy 317 600 zł netto – stan deweloperski – 288 200 zł netto – łącznie 654 300 zł brutto (vat 8%)

 


Powyższe dane pokazują zmianę łącznych kosztów budowy stanu surowego i stanu deweloperskiego brutto na przestrzeni pięciu lat dla projektu HomeKONCEPT-13. Jak można łatwo zauważyć, koszty te są wyższe z każdym rokiem. Największy wzrost zanotowano w latach 2015/2016 (o 9%) oraz w latach 2018/2019 (o 14%). Rozpoczynając budowę na początku 2019 roku zapłacimy aż o 33%, czyli aż o 163 tys. zł więcej niż 5 lat wcześniej.

 

HomeKONCEPT-13 to obecnie jeden z najczęściej wybieranych projektów domów, łączący w sobie funkcjonalność i nowoczesność, dający również możliwość budowy w formie energooszczędnej. Posiada prawie 200 m2 powierzchni użytkowej i garaż dwustanowiskowy o łącznej powierzchni powyżej 40 m2. Dodatkowo posiada trzy tarasy, znacznych rozmiarów strefę dzienną oraz trzy sypialnie na poddaszu, z czego każda posiada swoją garderobę. Jest to propozycja dla osób lubiących przestrzeń – dzięki istniejącemu wysokiemu sufitowi w salonie oraz licznym przeszkleniom dom jest bardzo przestronny. Całość została zaprojektowana tak, by móc w pełni cieszyć się każdym centymetrem domu.

 


Na stronie https://new-house.com.pl/kontakt oprócz informacji na temat projektu znaleźć można również konkretne dane na temat kosztu budowy domu. Zapraszamy!

 

 

Szczegóły projektu HomeKONCEPT 13

 

Poszukują Państwo nowoczesnego domu z poddaszem? Być może właśnie HomeKONCEPT 13 będzie dla Państwa idealnym rozwiązaniem. Przygotowaliśmy ten artykuł, aby mogli się Państwo zapoznać z jego dokładną specyfikacją. Wówczas znacznie łatwiej będzie Państwu podjąć odpowiednią decyzję.

 

HomeKONCEPT 13 to nowoczesny projekt domu z poddaszem, który możemy dla Państwa zrealizować. Znajduje się on w naszej bazie gotowych projektów domów z aktualną wyceną i został przygotowany przez współpracującą z nami profesjonalną pracownię HomeKONCEPT. Czy to idealny dom dla Państwa? W dużej mierze zależy to przede wszystkim od Państwa możliwości finansowych i oczekiwań. Budowa domu to poważna decyzja i warto ją dokładnie przemyśleć. Chcemy usprawnić proces podejmowania tej decyzji, dlatego udostępniamy najważniejsze informacje dotyczące projektu HomeKONCEPT-13.

 

Pierwsze spojrzenie na HomeKONCEPT 13

 

Dom został zbudowany na planie rozłożystej prostokątnej bryły, która jest okryta wielospadowym dachem. Kolorystyczne połączenie dachu i elewacji daje nam pewne poczucie, że oglądamy wspaniały nowoczesny projekt. Zewnętrzne ściany domu są zachowane w ciemnej, charakterystycznej stylizacji. Wzbogacono je o elementy kamienia, drewna oraz ozdobnego tynku. Efekt jest bez wątpienia niesamowity, dzięki czemu trudno nie zwrócić na niego uwagi. Wśród tradycyjnych polskich domów na pewno będzie się wyróżniał.

 

Nowoczesna architektura została również połączona z rozwiązaniami termoizolacyjnymi, dzięki czemu dom HomeKONCEPT 13 jest energooszczędny. To ważne, by analizować zachodzące zmiany i się do nich dostosowywać – tak właśnie działa firma New-House. Koszty ogrzewania wciąż rosną, dlatego oferujemy naszym klientom moliwość ich obniżenia, właśnie poprzez zastosowanie profesjonalnych, sprawdzonych materiałów termoizolacyjnych. Pozwoli to Państwu na obniżenie kosztów ogrzewania nawet dwu- lub trzykrotnie w porównaniu do ogrzewania domu bez termoizolacji.

 

Wnętrze domu HomeKONCEPT-13

 

Co więcej, HomeKONCEPT-13 poza tym, że reprezentuje sobą nowoczesny styl i energooszczędność, zaskakuje również wysokim poziomem funkcjonalności wnętrza. To budynek o dwóch kondygnacjach z prostą bryłą, dzięki czemu z łatwością można było zastosować tutaj intuicyjny podział na strefy.

 

Piętro domu zostało przeznaczone na strefę dzienną, gdzie odbywa się całe życie rodzinne. Zostało tutaj zarezerwowane miejsce na bardzo przestrzenny salon połączony z jadalnią. Nad salonem rozciąga się otwarcie przestrzenne, takie rozwiązanie jest bardzo ciekawe i znacznie wpływa na efekt wizualny. Obok takiego pokoju dziennego leży również kuchnia, która jednak nie została oddzielona od pomieszczenia ścianą. Zamiast niej zastosowano półwysep kuchenny, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwiej korzystać z tej przestrzeni i znacznie sprawniej poruszać się pomiędzy jadalnią i kuchnią. Jeśli chodzi o HomeKONCEPT 13 realizacje uzyskują wysoki poziom funkcjonalności domu poprzez umieszczenie spiżarni obok kuchni. Można tam przechowywać zakupione produkty spożywcze, a także domowej roboty przetwory.

 

Przechodząc na prawą stronę parteru, znajdą się Państwo w drugiej jego części. Znajdą tutaj Państwo gabinet, który służy jako miejsce do pracy oraz nauki. To dobre rozwiązanie dla osób, które dużo pracują. Gabinet pozwala na to, by praca odbywała się w ciszy i spokoju. Z samego pomieszczenia mogą Państwo również przejść na taras z tyłu domu. Obok gabinetu mieści się natomiast mała łazienka.

 

Z parteru domu HomeKONCEPT 13 można przejść również na strefę tarasową, która została podzielona na dwie części. Pierwsza z nich leży w centralnej części budynku i obejmuje 32,4 metrów kwadratowych, natomiast druga została umieszczona po prawej stronie i jej powierzchnia wynosi 10,8 metrów. Na taras można się dostać bezpośrednio z gabinetu oraz salonu. Od frontu domu znajduje się również dwustanowiskowy garaż, z którego można przejść bezpośrednio do domu przez garderobę i wiatrołap.  Obok garażu zostało umieszczone również pomieszczenie gospodarcze – kotłownia i pralnia.

 

Z kolei na piętrze HomeKONCEPT-13 znajdują się trzy sypialnie. Dwie z nich mają dobudowane garderoby oraz położoną tuż obok obu pomieszczeń łazienkę do wspólnego użytku. Z kolei trzecia sypialnia jest większa i ma wbudowaną wydzieloną przestrzeń na prywatną łazienkę oraz garderobę. Do piętra domu został również dobudowany trzeci taras.

 

HomeKONCEPT 13 koszt budowy

 

Zastanawiają się Państwo jaki ma HomeKONCEPT 13 koszt budowy? Wszystkie informacje udostępniamy właśnie dla Państwa. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, wiemy jak ważny jest to czynnik w trakcie podejmowania decyzji o rozpoczęciu budowy. Z tego względu przygotowaliśmy pełną bazę projektów wraz z ich wycenami, wśród nich znajdują się również HomeKONCEPT 13 realizacje.

 

Nasza baza projektów znajduje się pod adresem: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Znajdą tutaj Państwo projekty zróżnicowane pod wieloma kątami, dzięki czemu znacznie łatwiej jest znaleźć dom, który będzie do Państwa pasował. Można skorzystać z filtrów wyszukiwania dotyczących ceny budowy, metrażu domu, a nawet jego rodzaju (tj. dom piętrowy, parterowy czy też z poddaszem użytkowym). Po kliknięciu w wybrany projekt można się dowiedzieć jaki koszt będzie obejmował budowę do stanu deweloperskiego, jaka jest cena samego projektu oraz jaka wysoka byłaby kwota raty miesięcznej. Co więcej udostępniamy dla Państwa również plan domu oraz wizualizacje gotowego projektu, aby mogli się Państwo dowiedzieć jaki ma np. HomeKONCEPT 13 realizacje.

 

Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć jaki ma HomeKONCEPT 13 koszt budowy pod klucz zachęcamy do kliknięcia w odnośnik „zamawiam szczegółową wycenę” lub kontaktu osobistego. Aby ją wykonać są nam potrzebne bardziej szczegółowe informacje na temat Państwa oczekiwań, a także możliwości finansowych. Jak zawsze oferujemy również nasze pełne wsparcie podczas podejmowania decyzji. Wiemy, że nasza wiedza oraz niemal 30 letnie doświadczenie mogą się okazać w tym przypadku bardzo przydatne.

 

Zalety domu HomeKONCEPT-13

 

 Wciąż się Państwo zastanawiają czy HomeKONCEPT-13 to dobry wybór? Zapewniamy, że osoby, które zdecydowały się na jego budowę są bardzo zadowolone ze swojego wyboru. Jedną z największych zalet jego budowy jest to, że HomeKONCEPT 13 to dom z poddaszem użytkowym. Takie realizacje są najtańsze pod kątem ceny za uzyskany metr kwadratowy powierzchni.

 

HomeKONCEPT 13 realizacje ma idealnie dostosowane do rodzin z dziećmi. Ilość pomieszczeń będzie dobrym rozwiązaniem dla osób z dwójką lub trójką dzieci. Przestrzenny salon oraz duża część tarasowa to także zaleta, jeśli chodzi o wspólne spędzanie czasu lub organizowanie spotkań z przyjaciółmi.

 

Jeżeli chcą Państwo wybudować dom właśnie według projektu HomeKONCEPT-13 zachęcamy do skontaktowania się z nami. Pracujemy od lat na rynku i wiemy jak zapewnić inwestorom satysfakcję z budowy. Co więcej, naszym klientom zawsze zapewniamy 10 lat gwarancji na wykonaną realizację. Jeśli chcą Państwo podjąć współpracę z profesjonalną, doświadczoną firmą, zapraszamy do kontaktu: https://new-house.com.pl/kontakt.

 

HomeKONCEPT 13

 

Projekt HomeKONCEPT 13 to dom parterowy z poddaszem użytkowym. Całość ma powierzchnię niespełna 200 metrów kwadratowych. Rozłożystą, ale jednocześnie dość zwartą bryłę budynku przykrywa efektowny wielospadowy dach. Nowoczesny i ponadczasowy charakter nieruchomości podkreśla elewacja wykonana z tynku, drewna oraz kamienia. Wnętrze domu jest funkcjonalnie rozplanowane, dzięki czemu z powodzeniem może zamieszkać w nim 4, a nawet 6-osobowa rodzina. Dom wybudowany na podstawie projektu HomeKONCEPT 13 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują wygodnej przestrzeni do życia dla siebie i swojej rodziny.

 

Inwestorów, którzy szukają energooszczędnych rozwiązań do wykorzystania podczas budowy domu, z pewnością zainteresuje fakt, że projekt domu HomeKONCEPT 13 możemy wybudować w wersji energooszczędnej, w której nowoczesną architekturę łączymy z wydajnymi rozwiązaniami termoizolacyjnymi. To niezwykle ważne w kontekście sukcesywnego wzrostu bieżących kosztów ogrzewania, które pochłaniają lwią część domowych budżetów rodzin w całym kraju. Jeśli więc możemy zastosować rozwiązania dające możliwość ich obniżenia dwu lub trzykrotnie już na starcie to zdecydowanie warto to zrobić.

 

HomeKONCEPT 13 – parter nieruchomości

 

Wejście do domu zrealizowanego według projektu HomeKONCEPT 13 jest zadaszone. To coraz częściej stosowane rozwiązanie, które sprawdza się zarówno podczas deszczu, jak i ostrego słońca pozwalając wchodzącym schronić się, zanim otworzą się drzwi. Po przekroczeniu progu wchodzimy do wiatrołapu, z którego możemy przejść bezpośrednio do części dziennej lub jeśli mamy taką potrzebę przez garderobę udać się do części gospodarczej nieruchomości. Znajdziemy w niej dwustanowiskowy garaż o powierzchni ponad 40 metrów kwadratowych oraz kotłownię z pralnią.

 

Część dzienną domu stanowi salon z jadalnią o powierzchni ponad 20 metrów kwadratowych oraz otwarta kuchnia ze spiżarnią. Taki układ jest niezwykle wygodny zarówno podczas codziennego spożywania rodzinnych posiłków, jak również w sytuacji, gdy gospodarze zapragną zaprosić większą ilość gości. W centralnej części salonu znajdziemy również kameralny kominek, który nadaje całości klimatu domowego ogniska i będzie doskonałym elementem długich zimowych wieczorów z książką i kubkiem gorącej herbaty. Nad pokojem dziennym znajduje się antresola dzięki, której całość nabiera przestronności i prezentuje się nad wyraz nowocześnie. Na parterze domu znajdziemy również dodatkowy pokój z wyjściem na taras, który można z powodzeniem przeznaczyć na gabinet do pracy lub pokój dla gości, szczególnie że w jego sąsiedztwie znajdziemy także praktyczną łazienkę.

 

Część tarasowa domu została podzielona na dwie części. Pierwsza z nich obejmuje 32,4 metra kwadratowego i leży w centralnej części budynku. Druga obejmuje 10,8 metra kwadratowego i umieszczona została po prawej stronie nieruchomości. Na taras możemy przejść zarówno z pokoju dziennego, jak również z gabinetu.

 

HomeKONCEPT 13 – poddasze domu

 

Poddasze domu wybudowanego według projektu HomeKONCEPT 13 tworzą trzy sypialnie. Największa sypialnia małżeńska pozbawiona jest skosów i ma prawie 20 metrów kwadratowych oraz własną łazienkę i garderobę. Niewątpliwą zaletą tej przestrzeni są duże przeszklenia, które zapewniają doskonały widok na salon. Dwie pozostałe sypialnie są nieco mniejsze, ale także posiadają własne garderoby oraz wspólną łazienkę a klimat poddasza w ich przypadku podkreślają skosy. Warto zauważyć, że liczne garderoby znajdujące się w nieruchomości (3 na poddaszu i 1 na parterze) pozawalają zaoszczędzić dużą ilość miejsca, którą w innym przypadku zabrałyby nam szafy. Do piętra także przynależy również trzeci taras, na który można dostać się z dużego korytarza będącego jednocześnie łącznikiem pomiędzy pomieszczeniami znajdującymi się na poddaszu. Warto wspomnieć także o schodach prowadzących na poddasze, ponieważ zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby dzięki przeszkleniom zapewniały doskonały widok na ogród, a dodatkowo pozwalały na lepsze przenikanie światła do wnętrza domu.

 

HomeKONCEPT-13 – cena budowy

 

Koszty budowy domów rosną z roku na rok. Na przykładzie realizacji projektu domu HomeKONCEPT 13 widać tę tendencję doskonale. Koszt budowy domu do stanu deweloperskiego w roku 2015 wynosił 491 300 zł, natomiast w roku 2019 już 654 300 zł. Co oznacza, że na przestrzeni zaledwie 5 lat wzrósł o 33%! I choć są to dane szacunkowe, które uśredniają koszt wykonania usługi oraz koszt zakupu materiałów to tendencja jest wyraźna. Na ten stan rzeczy mają wpływ głównie dwie zmienne: rosnące ceny materiałów budowlanych oraz rosnące koszty robocizny.

 

Przyjrzyjmy się, jak ten trend kształtował się w poszczególnych latach?

 

Budowa domu według projektu HomeKONCEPT 13 z New-House

 

New-House buduje domy jednorodzinne od 1991 roku. W tym czasie nie tylko wybudowaliśmy ponad 1500 nieruchomości na terenie całego kraju, ale zdobyliśmy również bezcenne doświadczenie i rozległą wiedzę fachową, dzięki czemu wiemy jak robić to naprawdę kompleksowo. Dlatego też decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz liczyć na znacznie więcej niż fizyczne wybudowanie domu do wybranego stanu. Jesteśmy realnym wsparciem na każdym etapie budowy, począwszy od znalezienia odpowiedniej działki budowlanej i sprawdzenia jej pod kątem administracyjnym przez pomoc w wyborze optymalnego projektu domu, załatwienie formalności związanych z pozyskaniem pozwolenia na budowę i podłączenia mediów na zagospodarowaniu terenu wokół domu i formalnym odbiorze nieruchomości kończąc.

 

Wielu inwestorów współpracujących z New-House stwierdza, że nigdy nie sądzili, że budowa domu może być po prostu przyjemna i ekscytująca. A z naszą pomocą często taka właśnie jest! Jeśli więc chcesz już niedługo cieszyć się z nowego domu i porannej kawy na tarasie to zapraszamy do współpracy. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania i rozwiejemy wątpliwości. Nasza infolinia jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do niedzieli. Zadzwoń! Dowiedz się więcej! Spełnij swoje marzenie o własnym domu! 

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

HomeKONCEPT-79 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
162m2
z poddaszem
Willa parkowa
Wyświetl cenę
159m2
z poddaszem
HomeKONCEPT-79
Wyświetl cenę
162m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000