Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Willa Atrium

Powierzchnia użytkowa

257 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Ceny aktualne na dzień 16.08.2022
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Kup ten projekt
Cena projektu: 7 800 PLN brutto
Szczegóły:
Projekt, adaptacja projektu oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Willa Atrium
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu Willa Atrium

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Willa atrium” to zdecydowanie niezwykły projekt.  Jest to dom parterowy, który swoim wyglądem zewnętrznym nawiązuje do stylu nowoczesnego. Przeznaczony jest do zrealizowania na działce o minimalnych wymiarach 23,82 m x 34,60 m. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 257 m2, powierzchnia zabudowy 369,17 m2, kubatura 1 345 m2 a kąt nachylenia dachu 2 stopnie. Architekt uwzględnił w tym projekcie duży garaż z miejscem na trzy samochody. Konstrukcja budynku została przykryta dachem płaskim nadając budynkowi niepowtarzalnego charakteru. Poruszanie się po domu parterowym jest bardzo komfortowe ze względu na to, że wszystkie pomieszczenia znajdują się na jednej kondygnacji. Po wejściu do domu znajdujemy się  w przedsionku z którego przejdziemy do kotłowni a następnie do garażu. Z przedsionka przechodzimy do korytarza z którego mamy dostępne trzy sypialnie, WC z natryskiem, rodzinną łazienkę oraz dodatkowy pokój przeznaczony na gabinet. Idąc dalej korytarzem znajdziemy się w hollu z galerią. Po jego lewej stronie jest przedsionek z kolejnym wejściem do domu. Obok tego przedsionka architekt uwzględnił szatnię w której można zostawić okrycia wierzchnie. Idąc hollem prosto mamy kolejną część domu uwzględniającą przede wszystkim dużą, otwartą strefę dzienną. Salon został połączony z jadalnią i kuchnią. Powierzchnia salonu i jadalni wynosi 62,39 m2, powierzchnia kuchni 15,71 m2. Połączenie tych pomieszczeń sprawiło, że wnętrze jest bardzo przestronne a liczne przeszklenia sprawiają, że jest ono również bardzo dobrze doświetlone. Kuchnia uwzględnia dużą wyspę, która może być miejscem rodzinnych spotkań przy śniadaniu a także praktyczną spiżarnię. Otwarta kuchnia będzie sprzyjać integracji, gdyż podczas sporządzania posiłków w dalszym ciągu będziemy moli uczestniczyć w rozmowach z domownikami przebywającymi w salonie. W centralnym punkcie strefy dziennej architekt uwzględnił dwustronny kominek. W tej części domu znajduje się również główna sypialnia z własną łazienką i garderobą. Przy domu architekt uwzględnił taras oraz zaciszne atrium. Projekt „Willa atrium” spełni wymagania 5-7 osobowej rodziny ceniącej najnowocześniejsze rozwiązania.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Rezydencja Parkowa 4
Wyświetl cenę
215m2
parterowy
Willa Parkowa 2
Wyświetl cenę
209m2
parterowy
Willa Parkowa 3
Wyświetl cenę
210m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000