Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Vertigo

Powierzchnia użytkowa

309 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Vertigo
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Vertigo

„Vertigo” to gotowy projekt domu jednorodzinnego, który zapewni komfort i wygodę przyszłym mieszkańcom. Powstał z myślą o 5-8 osobowej rodzinie. Jest to dom piętrowy, którego powierzchnia użytkowa wynosi 309,43 m2, powierzchnia zabudowy 250,59 m2, kubatura 1 448 m3 a kąt nachylenia dachu 1 stopień. Projekt ten możemy zrealizować w zabudowie wolnostojącej na działce o minimalnych wymiarach 28,56 m x 22,88 m. Jego wygląd zewnętrzny nawiązuje do stylu nowoczesnego. Konstrukcja budynku została przykryta dachem płaskim. Zalecaną technologią realizacji jest technologia murowana, która zapewni trwałość konstrukcja na długie lata. Niewątpliwym atutem domu piętrowego z płaskim dachem jest brak skosów, dzięki czemu pomieszczenia na piętrze są bardziej funkcjonalne. Po wejściu do domu znajdziemy się w sieni z której przejdziemy do szatni w miejscem na szafę wnękową. Przez szatnię przejdziemy do garażu z dostępem do kotłowni i pomieszczenia gospodarczego. Za garażem architekt uwzględnił dodatkowe WC z natryskiem, rodzinną łazienkę sypialnię z garderobą oraz dodatkowy pokój, który może pełnić funkcję gabinetu. Strefa dzienna jest otwarta i bardzo dobrze doświetlona. Salon został połączony z jadalnią i kuchnią, dzięki czemu wnętrze jest bardzo przestronne. Przy otwartej kuchni architekt uwzględnił spiżarnię, która da domownikom więcej miejsca do przechowywania produktów. Umiejscowiony w salonie kominek nada wnętrzu niepowtarzalnego klimatu. Warto również zwrócić uwagę na to, że otwarta kuchnia będzie również sprzyjać integracji, gdyż podczas sporządzania posiłków możemy uczestniczyć w rozmowie z domownikami przebywającymi w salonie. Z salonu możemy wyjść na duży taras- idealne miejsce rodzinnych spotkań w ciepłe dni. Na piętrze mamy cztery sypialnie w tym jedna z własną garderobą a druga z własną łazienką, rodzinną łazienkę, duży pokój rekreacyjny oraz pralnię. Projekt „Vertigo” to propozycja dla osób ceniących najnowocześniejsze rozwiązania. Z naszą firmą wybudują Państwo ten dom zarówno w stanie deweloperskim jak i z wykończeniem pod klucz.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom z widokiem 3 wariant B
Wyświetl cenę
211m2
piętrowy
Dom z widokiem 3 wariant B (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
211m2
piętrowy
HomeKONCEPT-41 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
219m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000