Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom z widokiem 6 B

Powierzchnia użytkowa

218 m2

budowa domu Dom z widokiem 6 B  - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom z widokiem 6 B
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Dom z widokiem 6 B

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Dom z widokiem 6 B” to kolejny dom z serii projektów o nazwie „Dom z widokiem”. Jest to dom piętrowy, dzięki czemu pomieszczenia na piętrze są bardziej funkcjonalne ze względu na brak skosów. Powierzchnia użytkowa wynosi 218,1 m2, powierzchnia zabudowy 193,71 m2, kubatura 956 m2. Konstrukcja budynku została przykryta dachem kopertowym, który należy do najsolidniejszych pokryć dachowych. Kąt nachylenia dachu wynosi 25 stopni. Architekt uwzględnił w tym projekcie duży garaż dwustanowiskowy, który sprawdzi się w przypadku rodzin korzystających z dwóch samochodów. Wnętrze domu zostało podzielone na strefę dzienną na parterze i strefę sypialnianą na piętrze. Po wejściu do domu znajdziemy się w sieni. Po jej lewej stronie mamy garaż z kotłownią. Z sieni przechodzimy do holu połączonego z pokojem dziennym, jadalnią i kuchnią. Połączenie tych pomieszczeń tworzy otwartą przestrzeń dającą wiele możliwości aranżacyjnych. Kuchnia jest bardzo funkcjonalna, gdyż posiada dużo tzw. blatu roboczego oraz wyspę, która może być kącikiem śniadaniowym. Na otwartą kuchnię decyduje się coraz więcej inwestorów. Jej atutem jest m.in. możliwość integracji, gdyż podczas sporządzania posiłków można w dalszym ciągu uczestniczyć w rozmowie z domownikami przebywającymi w salonie. Przy kuchni architekt uwzględnił niewielką spiżarkę w której możemy przechowywać produkty spożywcze i przetwory. Ciekawym elementem jest usytuowany przy strefie dziennej ogród zimowy. Dzięki licznym, dużym przeszkleniom wnętrze jest bardzo dobrze doświetlone. Na tej kondygnacji architekt uwzględnił również dodatkowy pokój, który może pełnić funkcję pokoju gościnnego lub gabinetu oraz WC, które sprawdzi się podczas wizyty gości. Na piętrze mamy strefę sypialnianą, która obejmuje trzy sypialnie, rodzinną łazienkę, pralnię oraz schowek. Atutem głównej sypialni jest uwzględniona w niej własna łazienka i garderoba. Projekt „Dom z widokiem 6 B” spełni wymagania 4-6 osobowej rodziny. Jego wygląd zewnętrzny nawiązuje do stylu nowoczesnego, dlatego będzie ciekawą propozycją dla osób ceniących najnowsze rozwiązania.

 

Czy Dom z Widokiem 6 B to projekt dla dużej rodziny?

Projekt Dom z Widokiem 6 B to kolejna wersja znanych projektów domów piętrowych. Duże przeszklenia, intuicyjna aranżacja, przykuwająca wzrok elewacja – to tylko część rzeczy, na które warto zwrócić uwagę w tym projekcie. Jakie jeszcze zalety ma Dom z Widokiem 6 B? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie w tym artykule.

Firma New-House oferuje swoim klientom różne wersje projektów, ponieważ chcemy, żeby każdy inwestor miał możliwość wybrania takiego domu, który idealnie wpasowuje się w jego potrzeby. Naszym celem jest zapewnienie każdemu z klientów szansy na budowę domu swoich marzeń, bez względu na to czy jest to Dom z Widokiem 6 czy inny projekt. Niejednokrotnie zdarza się tak, że inwestor zachwyci się aranżacją projektu, ale nie będzie mu odpowiadał jego metraż. Ważne jest wtedy, aby miał możliwość znalezienia podobnej wersji o mniejszej lub większej powierzchni. Przykładowo Dom z Widokiem 6B jest projektem o powierzchni 218 metrów kwadratowych, podczas gdy jego pierwsza wersja obejmowała 269 metrów kwadratowych. Czasami domy różnią się od swoich pierwowzorów jeszcze innymi drobnymi aspektami. Jak to jest w przypadku realizacji projektu Dom z Widokiem 6B? Spieszymy z odpowiedzią.

 

Czym się wyróżnia Dom z Widokiem 6 B?

Są pewne szczegóły, na które często zwracają uwagę inwestorzy. Niejednokrotnie to właśnie one przekonują ich do wybrania właśnie tego projektu. Jeśli chodzi o Dom z Widokiem 6 B projekt został wykonany w sposób niezwykle przemyślany i łatwo to zauważyć analizując plan domu. Na co zwracają uwagę inwestorzy?

Aranżacja strefy sypialnianej

Piętro domu zostało bardzo oryginalnie zaaranżowane i różni się od tego, jak wygląda w pozostałych projektach. Zastosowano tutaj podział przestrzeni na trzy części. Po wejściu na górę znajdujemy się bezpośrednio w części środkowej, która obejmuje pralnię, łazienkę oraz schowek gospodarczy. Projekt Dom z Widokiem 6 B z prawej strony piętra ma zaplanowane dwie sypialnie – jedna o wymiarze 18,05 m2, a druga o 14,79m2. Trzecia część domu to wydzielona strefa na sypialnię typu master. Jest ona zwykle zamieszkiwana przez głowy domu. To wygodne pomieszczenie zaaranżowane w ten sposób, by zapewnić maksimum intymności i spokoju. Sypialnia master obejmuje także garderobę oraz łazienkę. Co więcej, projekt Dom z Widokiem 6 B pozwala na przejście z tego pokoju bezpośrednio na strych, który jest idealnym dopełnieniem części gospodarczej budynku.

Ogród zimowy i  taras

Kolejną , wartą uwagi zaletą w realizacji Dom z widokiem 6B, jest aranżacja przestrzeni zewnętrznej. Została ona zaprojektowana w ten sposób, aby domownicy bez względu na pogodę mogli korzystać z jej uroków. Na całej długości prawej strony domu rozciąga się piękny taras. Natomiast od frontu można podziwiać elegancki ogród zimowy. Dzięki temu, że został okryty szklanym zabudowaniem, można cieszyć się widokiem otaczającej roślinności bez względu na porę roku.

Miejsce do pracy i nauki

Projekt domu Dom z Widokiem 6 B jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które poszukują domu uwzględniającego wyciszoną przestrzeń do pracy. W aranżacji parteru znajduje się pomieszczenie, które jest zwykle przeznaczane na biuro lub gabinet. Dzięki temu osoby posiadające własne firmy lub pracujące zdalnie zyskują idealne miejsce do pracy z domu.

Funkcjonalny garaż

Dla wielu osób bardzo ważnym aspektem jest także to, by garaż był wystarczająco duży. Projekt domu dom z Widokiem 6 B oferuje garaż o wielkości 42,93 metrów kwadratowych, gdzie mieszczą się dwa samochody, a także jest tam wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić również inne rzeczy, np. rowery całej rodziny. Projekt Dom z Widokiem 6 B jest także wyposażony w małą kotłownię, która przylega bezpośrednio do garażu. Warto także podkreślić, że na wysoką funkcjonalność garażu, wpływa także fakt, że jest on bezpośrednio połączony z częścią mieszkalną domu.

 

Budowa projektu Dom z Widokiem 6B

Na Państwa uwagę zasługuje również sama budowa domu. Warto podkreślić, że w projekcie wykorzystano energooszczędne rozwiązania, dzięki czemu budynek jest niedrogi w eksploatacji. To ważny aspekt, ponieważ analizując ostateczne koszta domu należy wziąć pod uwagę nie tylko cenę projektu, budowy i aranżacji, ale również koszty późniejszego utrzymania.

Dom z Widokiem 6 B projekt ma stworzony z myślą o możliwie najbardziej energooszczędnych rozwiązaniach. Ściany zewnętrzne domu są murowane z wykorzystaniem pustaków Porotherm 25, dodatkowo wykorzystuje się również styropian oraz tynk cienkowarstwowy. Inne szczegóły budowy Domu z Widokiem 6B to np. użycie stropu monolitycznego żelbetowego oraz powstawanie ścian fundamentowych z bloczków betonowych. 

Istotnym szczegółem jest również wielkość działki, która będzie wykorzystana do budowy domu. Dzięki temu, że projekt domu Dom z Widokiem 6 B został rozmieszczony na dwóch kondygnacjach, mogą Państwo zdecydować się na mniejszą działkę niż byłoby to w przypadku tego samego metrażu domu parterowego. Jeśli chodzi o Dom z Widokiem 6 realizacja odbywa się na minimalnej przestrzeni 29,05 metrów długości oraz 21,39 metrów szerokości działki.

Interesuje Państwa ostateczny koszt budowy? Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą bazą projektów domów z aktualną wyceną - https://new-house.com.pl/projekty-domow. Każdy z oferowanych przez nas projektów, w tym również Dom z Widokiem 6B, jest szczegółowo opisany pod kątem kosztów oraz planu budowy. Co więcej, można się tam również zapoznać z przykładową wizualizacją projektu.

Jeśli chodzi o Dom z Widokiem 6 B projekt ma także udostępnioną cenę na stronie. Poza kosztem projektu mogą się Państwo dowiedzieć o tym, ile kosztuje budowa domu do stanu deweloperskiego oraz ile wyniosłaby rata miesięczna. Preferują Państwo budowę domu pod klucz? Zachęcamy do indywidualnego kontaktu z naszą firmą lub kliknięcie w odnośnik „zamawiam szczegółową wycenę”.

 

Dom z Widokiem 6 B – dla kogo?

Kto powinien się zdecydować na ten projekt? To trudne pytanie, ponieważ osoby decydujące się na jego budowę bardzo się od siebie różnią. Czasami są to single, bezdzietne pary, małżeństwo z dziećmi lub swoimi rodzicami. Dom z Widokiem 6 B może spodobać się każdemu i nie ma konkretnego wyznacznika tego, kto powinien się na niego zdecydować. Możemy jedynie powiedzieć, że jest to projekt, który powstał z myślą o 4-5 osobowej rodzinie.

Pozwalają na to trzy inteligentnie rozplanowane w projekcie sypialnie, a także dwie łazienki i WC na parterze. Ponadto Dom z Widokiem 6 B projekt ma wyposażony w dużą przestrzeń do integracji rodzinnej – mowa tu nie tylko o wspominanym tarasie i ogrodzie zimowym, ale również obszernym pokoju dziennym. Salon został połączony z jadalnią, dzięki czemu uzyskano ponad pięćdziesiąt metrów kwadratowych wspólnej powierzchni. Tuż obok leży również otwarta kuchnia ze spiżarnią, w której można przechorowywać zakupy spożywcze dla całej rodziny oraz domowe przetwory. Dom z Widokiem 6 B projekt ma idealnie dostosowany nawet dla pięciu osób, również ze względu na pojemny garaż, który pomieści nie tylko dwa auta, ale również ma przestrzeń na rowery całej rodziny.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani budową projektu Dom z Widokiem 6 B, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasze dane kontaktowe znajdą Państwo pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt. Jesteśmy profesjonalną firmą, która ma za sobą lata doświadczenia, posiadamy także szeroką, specjalistyczną wiedzę. Najważniejsze jest dla nad zadowolenie klienta, dlatego oferujemy Państwu 10 lat gwarancji na zrealizowany projekt. Wierzymy, że wybudowany przez nas Dom z Widokiem 6 B spełni Państwa marzenia!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Riwiera 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
214m2
piętrowy
CARMEN magdalena optima piętrowy
Wyświetl cenę
154m2
piętrowy
HomeKONCEPT-41 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
219m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000