Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom na parkowej 3

Powierzchnia użytkowa

109 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom na parkowej 3
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Dom na parkowej 3

Projekt „Dom na parkowej 3” to parterowy dom jednorodzinny. „Dom na parkowej 3” to kolejna wersja wariantowa popularnego projektu „Dom na parkowej”. Architektura domu nawiązuje do amerykańskich podmiejskich willi oraz po części do wzoru domu polskiego z lat 20- tych. Wygląd zewnętrzny domu jest tradycyjny, natomiast wnętrze ma nowoczesny, funkcjonalny układ. Gotowy projekt „Dom na parkowej 3” na parterze posiada część dzienną- z ładnym salonem z jadalnią, połączonym z holem i kuchnią oraz część nocną z trzema sypialniami i łazienką. Sypialnia rodziców posiada własną garderobę, sypialnie dziecięce- wbudowane szafy. Z obszernego przedsionka z szafami, przedostać możemy się do części gospodarczej z garażem i kotłownią. Na strychu przewidziano możliwość zaadaptowania przestrzeni na poddasze użytkowe, na przykład z dwoma dodatkowymi pokojami. „Dom na parkowej 3”stanowi świetną propozycję dla osób, które z przyczyn finansowych lub po prostu praktycznych, wcale nie chcą mieć bardzo dużego domu ale jednocześnie w ramach ograniczonej powierzchni chcą uzyskać maksimum komfortu, wygody i poczucia luksusu. Nasza firma budowlana New-House z chęcią wybuduje dla Państwa ten energooszczędny dom. Zapraszamy do zapoznania się z darmową wyceną.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom przy Wiosennej 9
Wyświetl cenę
134m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 15 S3
Wyświetl cenę
125m2
z poddaszem
Koliber
Wyświetl cenę
115m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000