Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Willa Parkowa 4

Powierzchnia użytkowa

166 m2

budowa domu Willa Parkowa 4 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Willa Parkowa 4
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu Willa Parkowa 4

Willa Parkowa 4 dom parterowy z poddaszem użytkowym. Do prostokątnej bryły dobudowano część garażową, która zapewnia miejsce na dwa samochody. Całość przykryta została czterospadowym dachem. Front domu ozdabia portyk wejściowy, z bocznymi przeszkleniami drzwi wejściowych i łukowym naświetlem. Od strony ogrodu atrakcją są duże przeszklenia otwierające się na zadaszony taras i ogród. Wnętrze domu podzielono na trzy części: część dzienną, część gospodarczą oraz część nocną. Część dzienna obejmuje salon z otwarciem przestrzennym na antresolę na poddaszu, kuchnię i hol. Część gospodarcza domu to kotłownia. Część nocna składa się z trzech sypialni na parterze oraz dwóch dodatkowych pokoi na poddaszu. Poddasze przeznaczone jest do dowolnego zagospodarowania według uznania. Na parterze zaprojektowano dwie łazienki i dodatkowe WC a także pralnię przy sypialniach. Funkcjonalność domu sprawia, że projekt będzie idealnym rozwiązaniem dla dużej rodziny. Jest to przykład domu energooszczędnego.

 

Co trzeba wiedzieć o Willi Parkowej 4?

 

Wybór projektu domu to bardzo ważna decyzja – musi on być funkcjonalny, ale i atrakcyjny pod względem wizualnym. Jeśli ktoś marzy o domu rodem z amerykańskich przedmieść, na uwagę zasługuje projekt Willa Parkowa 4. Projekt ten cieszy się ogromną popularnością już od wielu lat, stanowiąc idealne połączenie luksusu i komfortu. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim architekturze, która w doskonale łączy ze sobą tradycję oraz nowoczesność.

 

Projekt domu Willa Parkowa 4 składa się z trzech głównych części: parteru, poddasza oraz garażu z dwoma stanowiskami. Stanowi doskonałą propozycję dla rodziny 4-5-osobowej. Bryła domu jest okazała, ale jednorodna. Uwieńczenie budowli stanowi konwencjonalny czterospadowy dach. Dużą zaletą projektu jest pokaźny zadaszony taras, który idealnie komponuje się z ogrodem.

 

Front domu – poprzez umieszczenie otwartego ganku – nawiązuje do architektury rzymskiej. Portyk wejściowy o wysokości półtora kondygnacji w subtelny sposób dodaje projektowi dostojności. Jego uzupełnienie stanowią boczne przeszklenia oraz oświetlenie w kształcie łuku. Do wnętrza domu zapraszają wytworne drzwi wejściowe. Atrakcyjności dodają również duże przeszklenia oraz dwa tarasy od strony ogrodu.

 

Willa Parkowa 4 – wnętrze

 

Wnętrze domu składa się z trzech części: dziennej, gospodarczej oraz sypialnianej. Wnętrze parteru budynku to okazały salon z otwartą przestrzenią na antresolę. Zaletą salonu są niewątpliwie przeszklenia oraz pokaźny zadaszony taras. W projekcie uwzględniony jest również klimatyczny kominek. Salon jest bezpośrednio połączony z jadalnią. Uzupełnienie części dziennej stanowi kuchnia. Obok kuchni znajduje się niewielka spiżarnia. Bardzo istotnym elementem części dziennej jest hol, z którego dostaniemy się do pozostałych części domu.

 

Do części gospodarczej należy sień, z której możemy przejść do szatni. W szatni natomiast znajduje się przejście do kotłowni, która służy chociażby do przygotowania ciepłej wody użytkowej i do garażu.

 

W skład części sypialnianej należą trzy sypialnie na parterze oraz dwa pokoje na poddaszu, które, w zależności od potrzeb, można np. zaaranżować jako gabinet. Z wszystkich sypialni na parterze są uwzględnione wyjścia na drugi taras. Największą sypialnię można śmiało porównać do apartamentu. Posiada własną łazienkę oraz garderobę. Naprzeciwko dwóch mniejszych sypialni znajduje się druga łazienka oraz pralnia. Na parterze znajduje się również WC.

 

Poddasze to dodatkowa przestrzeń do aranżacji. W projekcie są przewidziane dwa pokoje, łazienka oraz strych służący za dodatkową przestrzeń do przechowywania rzeczy.

 

Willa Parkowa 4 – wymiary

 

Parter:  

- pokój dzienny + jadalnia - 42,84 m2                   

- kuchnia - 14,50 m2

- spiżarnia - 1,58 m2

- hol - 15,49 m2

- sień - 6,32 m2

- szatnia - 2,75 m2

- kotłownia - 6,20 m2

- garaż - 36,30 m2    

- sypialnia 1 - 14,66 m2

- sypialnia 2 - 14,66 m2       

- korytarz - 7,65 m2 

- łazienka 1 - 6,72 m2          

- pralnia - 3,8 m2

- sypialnia 3 - 18,18 m2

- garderoba - 5,63 m2

- łazienka 2 9,23 m2

- wc - 1,75 m2

 

Poddasze:

- strych/pokój - 20,59 m2 (32,09 m2)

- strych/pokój - 21,72 m2 (30,12 m2)

- strych - 6,05 m2 (32,55 m2)

- łazienka - 2,93 m2

 

Projekt Willa Parkowa 4 możemy oczywiście modyfikować i zmieniać według własnych potrzeb.

 

Willa Parkowa 4 – koszty

 

Koszt budowy Willi Parkowej 4 w 2014 r, wynosił 573 300 zł brutto, natomiast na początku 2019 r. – 788 400 zł brutto. Koszty wzrosły więc o prawie 40% w przeciągu 6 lat – jest to spowodowane głównie rosnącymi cenami materiałów i robocizny. Po pierwsze jednak – są to obliczenia szacunkowe wykonane na podstawie średnich cen w danym regionie i roku. Po drugie – koszty zakupu mieszkań rosną równie dynamicznie, nawet dwucyfrowo w skali roku. Zakup 70-metrowego mieszkania w Warszawie czy Poznaniu, w dobrej lokalizacji i odpowiedniej jakości, będzie niewiele tańszy niż budowa własnego domu, np. na terenach podmiejskich czy wiejskich. Komfort posiadania własnego domu jest jednak zdecydowanie większy.

 

Budowa Willi Parkowej 4 – cena całkowita brutto (stan deweloperski)

 

Projekt domu Willa Parkowa 4 można znaleźć na stronie: https://new-house.com.pl/projekt/1190. Przy pomocy naszego autorskiego kalkulatora – https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu – można szybko oszacować koszty budowy domu. Willa Parkowa 4 to jedna z najbardziej pożądanych inwestycji w ostatnich latach. Osoby, które chcą uzyskać na jej temat więcej szczegółów, zapraszamy na stronę https://new-house.com.pl.

 

Willa Parkowa 4 – dom z amerykańskich snów

 

Jako firma zajmująca się budową domów, New-House przygotowało dla swoich klientów bazę gotowych projektów, aby mogli się z nimi zapoznać i wybrać coś, co najbardziej do nich pasuje. Są tam różne rozwiązania budowy, projekty o małym i dużym metrażu, ale też domy budowane w różnych stylach projektowych. Część inwestorów marzy o domu w stylu amerykańskim – wówczas polecamy projekt Willa Parkowa 4.

 

Przytulna, komfortowa willa na amerykańskich przedmieściach wygląda właśnie tak jak projekt Willa Parkowa 4. Szeroka, parterowa bryła domu parterowego z poddaszem użytkowym, jasna elewacja i szeroki garaż – to dokładne odwzorowanie amerykańskiej nowoczesności. Jak dokładnie jest zbudowana Willa Parkowa 4? Spieszymy z odpowiedzią.

 

Willa Parkowa 4 – projekt domu

 

Spróbujmy odpowiedzieć na pytanie: jak dokładnie wygląda projekt domu Willa Parkowa 4. Zacznijmy od analizy domu od strony zewnętrznej. Dom zaprojektowany został jako 165-metrowy budynek rozłożony na planie prostokąta i osłoniętych czterospadowym dachem w ciemnym kolorze. Poza tym, projekt domu został opatrzony także dobudowaną częścią garażową, z której można przejść bezpośrednio do domu.

 

Odcień zastosowanej dachówki świetnie kontrastuje z jasną, białą elewacją. Piękno frontowej części domu zostało podkreślone również poprzez efektowny portyk kolumnowy. Wejście do willi, które jest wzbogacone o masywne, eleganckie kolumny, podkreśla styl nowoczesnej elegancji wykorzystany przy budowie. Reprezentacyjne drzwi wejściowe zapraszają zaś do wnętrza willi. Portyk wejściowy jest połączony z bocznymi przeszkleniami drzwi wejściowych i zadaszeniem zbudowanym w kształcie łuku. Willa Parkowa projekt domu ma również wzbogacony o ciekawe, duże przeszklenia, które pozwalają na uzyskanie wyjątkowego, oryginalnego efektu wizualnego. Zastosowanie dużych przeszkleń można również zauważyć od drugiej strony domu. Jest tam duża przestrzeń ogrodowa oraz zadaszony taras. Zieloną, przydomową przestrzeń można swobodnie oglądać z wnętrza domu właśnie dzięki zastosowanym dużym, wysokim przeszkleniom. Są one zbudowane na całą wysokość budynku, a to co szczególnie przykuwa wzrok to fakt, że są one wykończone w kształcie łuku. Daje to niesamowity efekt.

 

Projekt domu Willa Parkowa 4 to nie tylko efektowny budynek, ale także zaprojektowany funkcjonalnie i posiadający duży zapas dodatkowej przestrzeni dom. W projekcie znajduje się miejsce na trzy sypialnie, a każda z nich daje możliwość wyjścia prosto na taras. Blisko sypialni są zaplanowane również dwie łazienki oraz garderoba. Tuż obok umieszczono również małą przestrzeń na pralnię. Te pomieszczenia mieszczą się w lewej części domu, która jest zorganizowana z zamysłem pełnej wygody wspólnego funkcjonowania całej rodziny.

 

Druga część domu to strefa dzienna, gdzie dzieje się życie domowników. Jest tutaj przestrzenny pokój dzienny (aż 42 metry kwadratowe), który łączy w sobie salon z jadalnią. To miejsce, gdzie można wspólnie usiąść i rozmawiać godzinami. Tuż przy centralnym miejscu integracji został umieszczony kominek. Blisko salonu mieści się także małe WC. Willa Parkowa projekt domu ma z uwzględnieniem kuchni położonej tuż obok pokoju dziennego. Jest tam również miejsce na spiżarnię, dzięki czemu domownicy zyskują dodatkową przestrzeń na rozmieszczenie przyborów kuchennych, a także zakupionych produktów lub przygotowanych przetworów.

 

Willa Parkowa 4 projekt ma z dobrze zaplanowaną przestrzenią gospodarczą. Mowa tu chociażby o szatni i kotłowni. Warto jednak wiedzieć, że w przypadku projektu Willa Parkowa 4 realizacja uwzględnia zagospodarowanie poddasza domu. W jaki sposób zostanie on zaaranżowany, zależy jednak wyłącznie od inwestorów, ich potrzeb, a także możliwości finansowych. Projekt willi uwzględnia dwie opcje – albo poddasze zostanie wykorzystane jako strych i dodatkowa przestrzeń gospodarcza albo zostanie przekształcone w dodatkowe pokoje np. sypialniane, pokoje rekreacyjne lub biurowe. Takie rozwiązanie to bardzo dobry pomysł i daje szerokie możliwości aranżacyjne.

 

Willa Parkowa 4 – koszt budowy

 

Podczas wyboru projektu domu ważną kwestią jest to, by wybrać taki, który będzie spełniał Państwa oczekiwania. Czasami zdarza się, że klientowi podoba się projekt, ale nie odpowiada mu jego metraż. Co w takim wypadku? Proponujemy dwa rozwiązania. Możemy przygotować dla Państwa indywidualny projekt, który będzie uwzględniał wszystkie oczekiwania i przedstawione przez Państwa wymogi. Aby poznać jego wstępny koszt warto zapoznać się z naszym kalkulatorem budowy domu: https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domuPrzewidywane koszty zostaną Państwu przesłane na adres mailowy, a ich wysokość jest zależna od Państwa wyborów podczas użycia kalkulatora. Na wysokość ceny będzie wpływał przedstawiony metraż, a także wybrany rodzaj budowanego domu i jego dach, a także strop. Ważną kwestią jest także garaż – to czy ma być ujęty w projekcie, a jeśli tak, to ile stanowisk samochodowych powinien objąć.

 

Drugim rozwiązaniem jest przyjrzenie się naszym gotowym projektom z aktualną wyceną. Galeria domów jest dostępna pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Znajdą tam Państwo wiele różnych projektów, między innymi różne wersje projektu Willa Parkowa. Stworzyliśmy dla Państwa wiele wariantów tego samego domu, bo bardzo dobrze wiemy, że na wybór danego projektu składa się bardzo dużo czynników. Postanowiliśmy dać Państwu wiele możliwości, dlatego powstała Willa Parkowa 4. Nawiązuje ona do pierwszego projektu Willa Parkowa, jednakże różni się pod pewnymi kątami, na przykład pod względem metrażu. Pierwszy projekt obejmuje 159 metrów kwadratowych, podczas gdy Willa Parkowa 4 obejmuje nieco większą przestrzeń użytkową. Pozostałe zmiany nie są szczególnie duże, a sam dom jest bardzo zbliżony do oryginału.     

 

Willa Parkowa 4 koszt budowy ma udostępniony i można go sprawdzić w naszej galerii domów. Cena samego projektu wynosi 4950 złoty, ale mogą Państwo poznać także cenę budowy domu w stanie deweloperskim oraz zapoznać się z potencjalną wysokością kwoty za ratę miesięczną budowy. Firma New-House daje także możliwość na zamówienie planu kredytu oraz zamówienie szczegółowej wyceny budowy domu pod klucz. W naszej ofercie znajduje się także zagospodarowanie terenu zielonego, ponieważ zajmujemy się także architekturą ogrodową. Jeśli chodzi o projekt Willa Parkowa 4 realizacje mogą Państwo obejrzeć dzięki przygotowanym przez naszych projektantów wizualizacjom.

 

 Jeżeli są Państwo zainteresowani projektem Willa Parkowa to serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy profesjonalną firmą budowlaną, a realizacje projektu Willa Parkowa nie są dla nas wyzwaniem. Na rynku działamy od roku 1991 i mamy za sobą bardzo dużo udanych współprac z inwestorami – wykonaliśmy około tysiąca pięciuset projektów budowlanych. Willa Parkowa 4 jest jednym z nich.

 

Willa Parkowa 4 to piękny dom, który zachwyca wiele osób, w tym też nas. Możemy go dla Państwa wybudować w formie deweloperskiej, ale zajmujemy się też budową domów pod klucz. Willa Parkowa 4 koszty budowy do stanu deweloperskiego ma udostępnione na naszej stronie internetowej, jeśli chcą Państwo otrzymać szczegółową wycenę zachęcamy do indywidualnego kontaktu z nami. Pomożemy w podjęciu decyzji, doradzimy oraz przedstawimy dokładniej nasze usługi. Wszystkie dane kontaktowe można znaleźć na stronie: https://new-house.com.pl/kontakt.

 

Willa Parkowa 4

 

Jeśli marzysz o domu rodem z amerykańskich przedmieść, to jesteś we właściwym miejscu. Projekt Willa Parkowa 4 stanowi idealne połączenie tego, co najlepsze w architekturze klasycznej i nowoczesnej, dzięki czemu trafia w gust różnorodnych inwestorów poszukujących wygodnego miejsca do życia dla siebie i swojej rodziny.

 

To energooszczędny dom parterowy o powierzchni 165 metrów kwadratowych. Do nieruchomości przynależy okazały, zadaszony taras zlokalizowany na tyłach budynku na tle przeszklonej ściany z łukowym wykończeniem. Front z otwartym gankiem nawiązuje do architektury rzymskiej z detalami podkreślającymi reprezentacyjny charakter, a portyk wejściowy z zadaszeniem w kształcie łuku o wysokości półtora kondygnacji nadaje budynkowi dostojności i niewymuszonej elegancji. Jego doskonałym uzupełnieniem są boczne przeszklenia oraz doświetlenie w kształcie łuku. Do środka zaś zapraszają reprezentacyjne drzwi wejściowe. Bryła domu jest niezwykle okazała i jednocześnie jednorodna, dzięki czemu prezentuje się harmonijnie. Dobudowano do niej dwustanowiskowy garaż, z którego można przejść bezpośrednio do domu. Całość przykrywa konwencjonalny czterospadowy dach utrzymany w ciemnej tonacji kolorystycznej, która kontrastuje z jasną elewacją. Dzięki zastosowaniu energooszczędnych materiałów budowlanych, koszty późniejszej eksploatacji będą niższe aniżeli w przypadku domów działających w oparciu o nieodnawialną energię pierwotną.

 

Willa Parkowa 4 – wnętrze nieruchomości

 

Wnętrze domu wybudowanego na podstawie projektu Willa Parkowa 4 składa się z części dziennej, sypialnianej oraz gospodarczej.

 

Część dzienna domu

 

Na część dzienną nieruchomości składa się duży salon o powierzchni aż 42 metrów kwadratowych połączony z jadalnią. Oprócz znacznej ilości miejsca do zagospodarowania znajdziemy w nim również klimatyczny kominek idealny w jesienne i zimowe wieczory. Otwartą pustkę nad pokojem dziennym uzupełnia praktyczna antresola. A całość uzupełnia kuchnia ze spiżarnią oraz niewielkie WC. Niewątpliwą zaletą przestrzeni dziennej są duże przeszklenia oraz zadaszony taras, który w sezonie letnim staje się praktycznie dodatkowym pokojem zlokalizowanym na świeżym powietrzu.

 

Część sypialniana domu

 

W części sypialnianej domu mamy do dyspozycji trzy sypialnie na parterze oraz dwa pokoje na poddaszu, w których można urządzić domowe biuro, biblioteczkę, sypialnię dla gości lub zaaranżować je według aktualnych potrzeb. Na piętrze przewidziano również miejsce na łazienkę oraz strych idealny do przechowywania rzeczy, których aktualnie nie potrzebujemy. Ze wszystkich sypialni na parterze jest wyjście na drugi taras. Największa sypialnia ma wszelkie cechy samodzielnego apartamentu, wyposażono ją bowiem we własną łazienkę i garderobę. Mniejsze sypialnie mają do dyspozycji wspólną łazienkę.

 

Na część gospodarczą domu składa się pralnia, szatnia, strych oraz kotłownia.

 

Willa Parkowa 4 – powierzchnia poszczególnych pomieszczeń

 

Parter:  

 

Poddasze:

 

Willa Parkowa 4 – koszt budowy

 

W galerii domów znajdujących się na stronie New-House znaleźć można projekty domów wykonane w różnych stylach architektonicznych. Różna jest również ich powierzchnia, ilość i rozmieszczenie pomieszczeń oraz inne detale. Łączy je jednak to, że wszystkie one to projekty z wyceną. W praktyce oznacza to, że oprócz wizualizacji i rzutów domu na dedykowanej konkretnemu projektowi stronie znajdziemy również aktualną wycenę jego budowy do stanu deweloperskiego oraz symulację raty za budowę. Jeśli natomiast zależy Ci na tym, aby poznać koszt budowy pod klucz, wystarczy się z nami skontaktować, a przygotujemy ją dla Ciebie. Możesz zamówić również plan kredytu na konkretny dom.

 

W ciągu ostatnich kilku lat koszt budowy domu według projektu Willa Parkowa 4 wzrósł o prawie 40%. Wzrost ten wynika bezpośrednio z rosnących cen wysokiej jakości materiałów budowlanych oraz kosztów robocizny. Zresztą w przypadku nowych mieszkań tendencja jest podobna. Szczególnie jeśli porównamy budowę domu do mieszkania wykończonego na wysokim poziomie znajdującego się w dobrej lokalizacji. W tym przypadku najczęściej okazuje się mieszkanie w Warszawie, Poznaniu czy Katowicach będzie tylko niewiele tańsze niż budowa własnego domu na terenach wiejskich lub podmiejskich. Jeśli jednak mówimy o komforcie, to różnica jest bez porównania. I pamiętaj, że budując dom z New-House możesz nam zlecić również zagospodarowanie terenów zielonych wokół nieruchomości.

 

Budowa Willi Parkowej 4 do stanu deweloperskiego – zmiana cen brutto cena na przestrzeni lat:

 

Rodzina projektów Willa Parkowa  

 

Jeśli zainteresował Cię projekt domu Willa Parkowa 4 to doskonale! Jeśli natomiast podoba Ci się architektura i stylistyka tej nieruchomości jednak potrzebujesz innego metrażu czy ilości pomieszczeń to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Nie musisz rezygnować ze swoich planów. Wystarczy, że poznasz rodzinę projektów Willa Parkowa i wybierzesz ten, który najlepiej wpisuje się w Twoje aktualne potrzeby, oczekiwania oraz możliwości.

 

Willa Parkowa 4 – budowa domu z New-House

 

Firma New-House na rynku budownictwa jednorodzinnego działa od 1991. W tym czasie zrealizowaliśmy z powodzeniem ponad 1500 projektów budowlanych. Inwestorzy doceniają fakt, że do budowy domu podchodzimy w sposób kompleksowy, wspierając klientów na każdym etapie przedsięwzięcia budowlanego. Co to oznacza w praktyce? Ni mniej, ni więcej niż to, że służymy naszą wiedzą oraz doświadczeniem na poniższych etapach budowy:

 

Wszystko po to, aby zminimalizować ryzyko popełnienia błędów wynikających z niedostatecznej wiedzy budowlanej. Inwestor nie musi być specjalistą od budowlanki, od tego ma nas. To my czuwamy nad tym, aby prace przebiegały zgodnie z planem, a wykorzystane materiały były odpowiedniej jakości. Z naszą pomocą wybudujesz dom do stanu deweloperskiego lub pod klucz. A na nasze prace dostaniesz 10-letnią gwarancję.

 

Jeśli więc rozważasz budowę domu na podstawie projektu Willa Parkowa 4 (lub jakiegokolwiek innego zakupionego u nas albo w dowolnym miejscu) skontaktuj się z nami. Chętnie przedstawimy Ci szczegółowy zakres współpracy i odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Dla Twojej wygody nasza infolinia działa 7 dni w tygodniu w godzinach 7.00 – 21.00. Zapraszamy! 

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Watra II (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
160m2
z poddaszem
Watra II
Wyświetl cenę
160m2
z poddaszem
Willa Parkowa 4 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
166m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000