Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Willa Parkowa 2

Powierzchnia użytkowa

209 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Willa Parkowa 2
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu Willa Parkowa 2

„Willa Parkowa 2” to parterowa willa nawiązująca do amerykańskiego stylu, łączy w sobie nowoczesne materiały z klasyczną formą, która nigdy nie wychodzi z mody. Budynek jest parterowy co daje duży komfort do życia. Z każdego pomieszczenia mamy widok na ogród. Front budynku ozdobiony jest pięknymi, dużymi, przeszklonymi drzwiami. Nad wejściem jest zadaszenie podparte efektownymi kolumnami. Dodatkową zaletą jest wysunięty garaż w przód, dzięki temu mamy właściwy dystans od drogi. Od strony ogrodowej jest duży, efektowny taras z zadaszeniem, dzięki temu w każdą pogodę można spędzać czas na powietrzu z rodziną. Duże przeszklenia z ciekawymi podziałami są eleganckim dopełnieniem elewacji. Gotowy projekt domu robi spore wrażenie i ma nietuzinkowy styl. Wnętrze domu zostało podzielone na część dzienną oraz sypialnianą. Część dzienna to przestronny salon połączony z jadalnią oraz aneksem kuchennym, natomiast część nocna to trzy komfortowe sypialnie, dwie łazienki oraz pralnia. Nie zabrakło również pomieszczenia na kotłownię oraz osobnego pomieszczenia gospodarczego. Garaż również jest funkcjonalny, dwustanowiskowy. Wnętrze domu jest praktyczne a jednocześnie zawiera dużo przestrzeni. Projekt domu jednorodzinnego „Willa Parkowa 2” jest dla osób ceniących komfort życia, elegancję oraz oryginalność. Nasza firma budowlana zaprasza do kontaktu celem wyceny kosztów budowy tego pięknego, gotowego projektu.

 
 

Komu polecamy dom Willa Parkowa 2?

 

 Czasami przychodzą do nas klienci z prośbą o pomoc w wyborze konkretnego projektu domu. To nie jest proste zadanie, wymaga od nas dużego zaangażowania i poznania potrzeb klienta. Jeśli Inwestor ma głód przestrzeni i planuje budowę domu, w którym wreszcie poczuje się swobodnie, to często polecamy zapoznanie się z projektem Willa Parkowa 2, ponieważ to wspaniały, uniwersalny projekt, który przypada do gustu wielu osobom.

 

Aby dopasować projekt domu do klienta musimy poznać szereg informacji na jego temat. Ważne jest dla nas to czy działka pod budowę została już zakupiona i jaki jest jej metraż. Natomiast, jeśli inwestor nie wybrał jeszcze działki, pytamy o to jak duży dom jest jego marzeniem. Istotną informacją jest także to ile osób ma zamieszkiwać taki dom, a także w jakim wieku będą te osoby. Dopytujemy również o preferencje projektowe – jaki styl interesuje klienta? W trendach widnieje ostatnio styl nowoczesny, ale część osób woli domy budowane w stylu klasycznym. Dobrym rozwiązaniem może być wówczas Willa Parkowa 2, która łączy w sobie zarówno nowoczesność, jak i klasykę.

 

Wybór projektu domu to ważna decyzja, która zaważy na tym gdzie już niedługo będą Państwo spędzać większość swojego czasu. To ważne, by czuć się tam komfortowo i swobodnie. Jesteśmy profesjonalną firmą i dobrze znamy potrzeby naszych klientów. Wychodząc im naprzeciw przygotowaliśmy galerię projektów domów wraz z wyceną - https://new-house.com.pl/projekty-domow. To rozwiązanie, które usprawnia zapoznanie się z wieloma projektami, a także pozwala na poznanie ich cen oraz kosztów potencjalnej budowy. Wśród projektów znajduje się także projekt Willa Parkowa wariant B.

 

Jak wygląda Willa Parkowa wariant B?

 

 Willa Parkowa 2 to projekt, który wzbudza duże zainteresowanie wśród inwestorów. Łączy on w sobie wiele zalet, a większość osób szczególnie podkreśla idealny metraż domu. Willa Parkowa 2 projekt ma obejmujący dokładnie 208 metrów kwadratowych. To rozwiązanie obejmuje nieco większą przestrzeń niż jest to w przypadku pierwowzoru - https://new-house.com.pl/projekt/1187. Pierwszy projekt Willi Parkowej ma 159 metrów kwadratowych, co się okazuje nieco za małą przestrzenią dla części inwestorów. Warto jednak podkreślić, że sam styl budowy oraz aranżacji pozostaje taki sam, a zmiany w projekcie to raczej kosmetyczne poprawki ułatwiające rozplanowanie większej przestrzeni.

 

Willa Parkowa wariant B to projekt jednorodzinnego domu parterowego. Projektanci firmy New-House zadbali o to, by oferowany dom był nie tylko funkcjonalny i wygodny, ale żeby potrafił również zachwycić wysokimi walorami estetycznymi. Na osiągnięcie takiego efektu pozwoliło nowatorskie połączenie dwóch stylów – klasycznego oraz nowoczesnego.

 

Elementy klasyki można zauważyć już przy projekcie elewacji domu – szczególnie podkreśla to wykorzystanie portyku kolumnowego. Wejście do domu Willa Parkowa 2, które zostało wzbogacone o piękne, delikatne kolumny przywodzi na myśl polskie dworki szlacheckie. Efekt nowoczesności został uzyskany dzięki jasnej, rzucającej się w oczy elewacji połączonej z dużymi przeszkleniami. Nowoczesny styl widać szczególnie w wyjątkowych kształtach, które wykorzystano przy ich montażu. Przeszklenia nad drzwiami wejściowymi zostały ułożone w półkole, co wygląda naprawdę wyjątkowo. Od frontu domu został umieszczony również dwustanowiskowy garaż. Z drugiej strony domu mieści się również duży taras, który jest idealnym miejscem do spędzania wspólnie czasu. Widok z salonu na taras jest możliwy, dzięki dużemu przeszkleniu na całą wysokość budynku.

 

Jeśli chodzi o projekt Willa Parkowa 2 realizacja jest wykonana z dużą precyzją i dbałością o funkcjonalność przestrzeni. 208 metrów kwadratowych domu zostało zaaranżowane w ten sposób, by domownicy mogli się tam czuć swobodnie. Projekt obejmuje 3 sypialnie, dzięki czemu może tam zamieszkać cztero-, a nawet pięcioosobowa rodzina. Każda sypialnia ma okno wychodzące na piękny ogród, co pozwala na zbudowanie wyższego poziomu komfortu wśród domowników. Widok zieleni odpręża i wycisza.

 

Podobnie, jak w pierwowzorze, Willa na Parkowej 2 również oferuje dwie łazienki. To projekt domu rodzinnego, dlatego umieszczenie dwóch łazienek było istotne z punktu wspólnego, bezproblemowego funkcjonowania wszystkich mieszkańców domu.

 

Projekt domu Willa Parkowa obejmuje również przestrzenny salon połączony z jadalnią, a także kuchnią. To zwykle częste miejsce integracji całej rodziny, a także miejsce spotkań z przyjaciółmi. Drugim z takich miejsc, gdzie domownicy często spędzają wspólnie czas, jest wcześniej wspomniany, duży taras. Został wykonany w nowoczesnym stylu i zaprojektowany w taki sposób, by zapewniał komfort użytkowania. Spędzanie tam czasu latem i wiosną to czysta przyjemność!

 

Plan aranżacji przestrzeni obejmuje także pralnię, kotłownię oraz pomieszczenie gospodarcze do dowolnego przeznaczenia, może to być np. spiżarnia. To ważne, by w projekcie domu znalazło się również miejsce na część gospodarczą domu. To duże ułatwienie dla domowników, chociażby w kwestii organizacji przechowywania różnych rzeczy.

 

Projekt nowoczesnego domu parterowego

 

Czy projekt Willa Parkowa 2 to dobre rozwiązanie dla wszystkich? Z pewnością nie – tak jak różni są klienci, tak samo różnorodne są ich potrzeby oraz marzenia. Kto, w takim razie, zwykle decyduje się na taki dom?

 

Willa Parkowa B to projekt, który bardzo często wybierają rodziny wielopokoleniowe. Dom parterowy pozwala na wyeliminowanie schodów, które potrafią być problem dla osób starszych, a także są niebezpieczne i wymagają zabezpieczenia, gdy w domu są małe dzieci. Dzięki zdecydowaniu się na projekt nowoczesnego domu parterowego otrzymują Państwo dom z ciekawą, reprezentatywną aranżacją, a także funkcjonalnie rozmieszczone pomieszczenia. Willa na Parkowej 2 to dom, w którym można jednocześnie odnaleźć swoje zaciszne miejsce, a także świetnie się integrować wraz z rodziną w przestrzennym salonie.

 

Projekt nowoczesnego domu parterowego, jakim jest Willa Parkowa B, pozwala na aranżację przestrzeni nie tylko dla rodzin z dziećmi. Na tej projekt często decydują się także pary bezdzietne. Duża przestrzeń daje szerokie możliwości aranżacyjne, a ostateczny wygląd domu w dużej mierze zależy od decyzji podjętych właśnie przez inwestora.

 

Willa Parkowa B to także dobre rozwiązanie dla osób, które poszukują domu, który przyciągnie wzrok. Elewacja tego projektu jest zachwycająca. Jasne, przykuwające oko ściany budynku, duże przeszklenia oraz kolumnowe wejście – takie połączenie to coś, obok czego nie sposób przejść obojętnie. Projekt Willa Parkowa to nie tylko dom funkcjonalny, ale także po prostu ładny. Inwestorzy, którzy się na niego decydują, często podkreślają jego walory estetyczne osiągnięte dzięki spójnemu połączeniu dwóch stylów – nowoczesnego oraz klasycznego. W budynku zastosowano dobre izolacje, oraz nowoczesne energooszczędne materiały, dzięki czemu jego utrzymanie wbrew pozorom nie będzie drogie.

 

Chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat naszej pracy? Może mają Państwo pytania o projekt Willa Parkowa 2? Bez względu na to, jakie wątpliwości i pytania Państwa martwią, zawsze zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy firmą, która działa w branży od 1991 roku i współpracowaliśmy już z wieloma klientami. Chętnie pomożemy i odpowiemy na Państwa pytania. Dane kontaktowe znajdą Państwo pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt.

 

Warto nam zaufać!

 

Willa Parkowa 2

 

Willa Parkowa 2 to parterowa nieruchomość będąca kolejną odsłoną popularnego projektu domu. Od pierwowzoru odróżnia ją jednak powierzchnia obejmująca 208 metrów kwadratowych. Willa Parkowa miała nieco mniejszy metraż 159 m². Natomiast jeśli chodzi o stylistykę budownictwa oraz aranżację wnętrz to koresponduje ona ze wszystkimi projektami domów tej serii. Zmiany są raczej kosmetyczne i mają na celu funkcjonalne rozplanowanie dostępnej przestrzeni z podziałem na część dzienną oraz część nocną budynku.

 

Willa Parkowa 2 – wygląd nieruchomości

 

Projekt Willa Parkowa 2 to dom utrzymany w stylu amerykańskim będącym ponadczasowym połączeniem klasycznych form i nowoczesnych materiałów. Front budynku zaakcentowano reprezentacyjnym portykiem wejściowym, z dużymi przeszklonymi drzwiami prowadzącymi do wygodnego przedsionka. Wystający przed elewację frontową garaż pozwala na lekkie cofnięcie ściany frontowej od ogrodzenia. Tworzy się tym samym właściwy dystans od drogi. W elewacji ogrodowej zaprojektowano duży zadaszony taras - miejsce rodzinnych biesiad i relaksu. Dom ma duże przeszklenia z ładnymi podziałami. Całość przykryta jest proporcjonalnym dachem. Po frontowej stronie budynku znajdziemy również dwustanowiskowy garaż.

 

Willa Parkowa 2 – wnętrze domu

 

Wnętrze domu podzielono na część dzienną i nocną. Część dzienna projektu Willa Parkowa 2 obejmuje przestronny salon połączony z jadalnią oraz otwartą kuchnią. Przestrzeń wspólna jest na tyle duża, że pozwala na wygodną integrację całej rodziny oraz komfortowe spędzanie wolnego czasu w gronie przyjaciół i znajomych. Dodatkowo przy sprzyjającej pogodzie naturalnym przedłużeniem salonu będzie przestronny taras.

 

Na część nocną nieruchomości składają się trzy sypialnie z widokiem na ogród, dwie łazienki oraz pralnia. W domu znajdziemy również pomieszczenie gospodarcze, które można wykorzystać do przechowywania lub oraz miejsce na kotłownię.

 

 Projekt Willa Parkowa 2 – dla kogo jest ten dom?

 

Dom parterowy to nieruchomość, na którą szczególną uwagę zwracają rodziny wielopokoleniowe. Dzieje się tak, dlatego z powodu wyeliminowania schodów, które często stanowią problem zarówno dla rodzin z małymi dziećmi, jak i takich, w których są seniorzy lub osoby o ograniczonej sprawności ruchowej. Na bezpieczeństwo codziennego funkcjonowania w domu ma wpływ również brak okien na piętrze. Decydując się dom wybudowany według projektu Willa Parkowa 2, otrzymasz nowoczesną, funkcjonalnie zaaranżowaną przestrzeń, w której każdy z domowników znajdzie miejsce na prywatność. Jednocześnie jest to wnętrze sprzyjające integracji domowników i zacieśnianiu więzi pomiędzy mieszkańcami.

 

Warto jednak wspomnieć, że rodziny z małymi dziećmi i rodziny z seniorami to nie jedyni inwestorzy, którzy decydują się na wykorzystanie tego projektu. Jego walory estetyczne i funkcjonalne doceniają również pary bezdzietne i single poszukujący dużej przestrzeni do samodzielnej aranżacji zgodnej z ich aktualnymi potrzebami.

 

Dopuszczalny zakres zmian w projekcie

 

Poniżej przedstawiamy zawarty w dokumentacji zakres zmian które mogą zostać wprowadzone (przez uprawnionego projektanta) bez dodatkowej zgody autora projektu.

MGProjekt upoważnia projektantów, o których mowa powyżej do dokonywania przez tych projektantów, na ich odpowiedzialność, pod warunkiem dostosowania do obowiązujących przepisów, zachowania zasad konstrukcji, prawidłowości rozwiązań technicznych, ochrony cieplnej budynku oraz prawidłowej kompozycji elewacji i estetyki budynku – na następujące zmiany i odstępstwa od projektu architektoniczno-budowlanego w trakcie jego przystosowywania do lokalizacji:

 

Willa Parkowa 2 – zbuduj dom z New-House

 

Jeśli planujesz budowę domu według projektu Willa Parkowa 2 (lub jakiegokolwiek innego) zachęcamy do współpracy. Powinieneś wiedzieć, że budowa domu z New-House oznacza znacznie więcej niż wykonanie fizycznych prac na placu budowy. Jesteśmy z inwestorami na każdym etapie prowadzonego przedsięwzięcia budowlanego, począwszy od znalezienia i wyboru działki oraz sprawdzenia jej pod kątem administracyjnym i technicznym, poprzez wybór projektu domu, załatwienie pozwolenia na budowę oraz przyłącza mediów na zagospodarowaniu terenów zielonych i formalnym odbiorze nieruchomości kończąc.

 

Naszym zadaniem jest wyręczyć Cię we wszystkich sprawach związanych z budową, w których wyręczyć Cię możemy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz rozległej wiedzy fachowej naszego zespołu unikniesz także ewentualnych strat, jakie niesie za sobą np. zakup parceli nienadającej się pod budowę lub materiałów budowlanych z niesprawdzonego źródła. W praktyce współpraca z nami oznacza zatem również mniej stresów.

 

Zainteresowała Cię nasza propozycja i chcesz wiedzieć więcej na temat ewentualnej współpracy przy budowie domu? Zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią, która dla wygody klientów działa 7 dni w tygodniu.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Rezydencja Parkowa
Wyświetl cenę
259m2
parterowy
Willa Parkowa 3
Wyświetl cenę
210m2
parterowy
Willa Parkowa 6
Wyświetl cenę
207m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000