Wiadomość została wysłana.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Willa Parkowa 2

Powierzchnia użytkowa

208 m2

Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
Rata miesięczna (stan deweloperski):
Cena projektu:
5 390 PLN
Informacje:
Nazwa projektu: Willa Parkowa 2
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis projektu

„ Willa parkowa 2 ” to parterowa willa nawiązująca do amerykańskiego stylu, łączy w sobie nowoczesne materiały z klasyczną formą, która nigdy nie wychodzi z mody. Budynek jest parterowy co daje duży komfort do życia. Z każdego pomieszczenia mamy widok na ogród. Front budynku ozdobiony jest pięknymi, dużymi, przeszklonymi drzwiami. Nad wejściem jest zadaszenie podparte efektownymi kolumnami. Dodatkową zaletą jest wysunięty garaż w przód, dzięki temu mamy właściwy dystans od drogi. Od strony ogrodowej jest duży, efektowny taras z zadaszeniem, dzięki temu w każdą pogodę można spędzać czas na powietrzu z rodziną. Duże przeszklenia z ciekawymi podziałami są eleganckim dopełnieniem elewacji. Gotowy projekt domu robi spore wrażenie i ma nietuzinkowy styl. Wnętrze domu zostało podzielone na część dzienną oraz sypialnianą. Część dzienna to przestronny salon połączony z jadalnią oraz aneksem kuchennym, natomiast część nocna to trzy komfortowe sypialnie, dwie łazienki oraz pralnia. Nie zabrakło również pomieszczenia na kotłownię oraz osobnego pomieszczenia gospodarczego. Garaż również jest funkcjonalny, dwustanowiskowy. Wnętrze domu jest praktyczne a jednocześnie zawiera dużo przestrzeni. Projekt domu jednorodzinnego „ Willa parkowa 2 ” jest dla osób ceniących komfort życia, elegancję oraz oryginalność. Nasza firma budowlana zaprasza do kontaktu celem wyceny kosztów budowy tego pięknego, gotowego projektu.

 

 

Komu polecamy dom Willa Parkowa 2?

 Czasami przychodzą do nas klienci z prośbą o pomoc w wyborze konkretnego projektu domu. To nie jest proste zadanie, wymaga od nas dużego zaangażowania i poznania potrzeb klienta. Często polecamy inwestorom zapoznanie się z projektem Willa Parkowa 2, ponieważ to wspaniały, uniwersalny projekt, który przypada do gustu wielu osobom.

Aby dopasować projekt domu do klienta musimy poznać szereg informacji na jego temat. Ważne jest dla nas to czy działka pod budowę została już zakupiona i jaki jest jej metraż. Natomiast, jeśli inwestor nie wybrał jeszcze działki, pytamy o to jak duży dom jest jego marzeniem. Istotną informacją jest także to ile osób ma zamieszkiwać taki dom, a także w jakim wieku będą te osoby. Dopytujemy również o preferencje projektowe – jaki styl interesuje klienta? W trendach widnieje ostatnio styl nowoczesny, ale część osób woli domy budowane w stylu klasycznym. Dobrym rozwiązaniem może być wówczas Willa Parkowa 2, która łączy w sobie zarówno nowoczesność, jak i klasykę.

Wybór projektu domu to ważna decyzja, która zaważy na tym gdzie już niedługo będą Państwo spędzać większość swojego czasu. To ważne, by czuć się tam komfortowo i swobodnie. Jesteśmy profesjonalną firmą i dobrze znamy potrzeby naszych klientów. Wychodząc im naprzeciw przygotowaliśmy galerię projektów domów wraz z wyceną - https://new-house.com.pl/projekty-domow. To rozwiązanie, które usprawnia zapoznanie się z wieloma projektami, a także pozwala na poznanie ich cen oraz kosztów potencjalnej budowy. Wśród projektów znajduje się także projekt Willa Parkowa wariant B.

 

Jak wygląda Willa Parkowa wariant B?

 Willa Parkowa 2 to projekt, który wzbudza duże zainteresowanie wśród inwestorów. Łączy on w sobie wiele zalet, a większość osób szczególnie podkreśla idealny metraż domu. Willa Parkowa 2 projekt ma obejmujący dokładnie 208 metrów kwadratowych. To rozwiązanie obejmuje nieco większą przestrzeń niż jest to w przypadku pierwowzoru - https://new-house.com.pl/projekt/1187. Pierwszy projekt Willi Parkowej ma 159 metrów kwadratowych, co się okazuje nieco za małą przestrzenią dla części inwestorów. Warto jednak podkreślić, że sam styl budowy oraz aranżacji pozostaje taki sam, a zmiany w projekcie to raczej kosmetyczne poprawki ułatwiające rozplanowanie większej przestrzeni.

Willa Parkowa wariant B to projekt jednorodzinnego domu parterowego. Projektanci firmy New-House zadbali o to, by oferowany dom był nie tylko funkcjonalny i wygodny, ale żeby potrafił również zachwycić wysokimi walorami estetycznymi. Na osiągnięcie takiego efektu pozwoliło nowatorskie połączenie dwóch stylów – klasycznego oraz nowoczesnego.

Elementy klasyki można zauważyć już przy projekcie elewacji domu – szczególnie podkreśla to wykorzystanie portyku kolumnowego. Wejście do domu Willa Parkowa 2, które zostało wzbogacone o piękne, delikatne kolumny przywodzi na myśl polskie dworki szlacheckie. Efekt nowoczesności został uzyskany dzięki jasnej, rzucającej się w oczy elewacji połączonej z dużymi przeszkleniami. Nowoczesny styl widać szczególnie w wyjątkowych kształtach, które wykorzystano przy ich montażu. Przeszklenia nad drzwiami wejściowymi zostały ułożone w półkole, co wygląda naprawdę wyjątkowo. Od frontu domu został umieszczony również dwustanowiskowy garaż. Z drugiej strony domu mieści się również duży taras, który jest idealnym miejscem do spędzania wspólnie czasu. Widok z salonu na taras jest możliwy, dzięki dużemu przeszkleniu na całą wysokość budynku.

Jeśli chodzi o projekt Willa Parkowa 2 realizacja jest wykonana z dużą precyzją i dbałością o funkcjonalność przestrzeni. 208 metrów kwadratowych domu zostało zaaranżowane w ten sposób, by domownicy mogli się tam czuć swobodnie. Projekt obejmuje 3 sypialnie, dzięki czemu może tam zamieszkać cztero-, a nawet pięcioosobowa rodzina. Każda sypialnia ma okno wychodzące na piękny ogród, co pozwala na zbudowanie wyższego poziomu komfortu wśród domowników. Widok zieleni odpręża i wycisza.

Podobnie, jak w pierwowzorze, Willa na Parkowej 2 również oferuje dwie łazienki. To projekt domu rodzinnego, dlatego umieszczenie dwóch łazienek było istotne z punktu wspólnego, bezproblemowego funkcjonowania wszystkich mieszkańców domu.

Projekt domu Willa Parkowa obejmuje również przestrzenny salon połączony z jadalnią, a także kuchnią. To zwykle częste miejsce integracji całej rodziny, a także miejsce spotkań z przyjaciółmi. Drugim z takich miejsc, gdzie domownicy często spędzają wspólnie czas, jest wcześniej wspomniany, duży taras. Został wykonany w nowoczesnym stylu i zaprojektowany w taki sposób, by zapewniał komfort użytkowania. Spędzanie tam czasu latem i wiosną to czysta przyjemność!

Plan aranżacji przestrzeni obejmuje także pralnię, kotłownię oraz pomieszczenie gospodarcze do dowolnego przeznaczenia, może to być np. spiżarnia. To ważne, by w projekcie domu znalazło się również miejsce na część gospodarczą domu. To duże ułatwienie dla domowników, chociażby w kwestii organizacji przechowywania różnych rzeczy.

 

Projekt nowoczesnego domu parterowego

Czy projekt Willa Parkowa 2 to dobre rozwiązanie dla wszystkich? Z pewnością nie – tak jak różni są klienci, tak samo różnorodne są ich potrzeby oraz marzenia. Kto, w takim razie, zwykle decyduje się na taki dom?

Willa Parkowa B to projekt, który bardzo często wybierają rodziny wielopokoleniowe. Dom parterowy pozwala na wyeliminowanie schodów, które potrafią być problem dla osób starszych, a także są niebezpieczne i wymagają zabezpieczenia, gdy w domu są małe dzieci. Dzięki zdecydowaniu się na projekt nowoczesnego domu parterowego otrzymują Państwo dom z ciekawą, reprezentatywną aranżacją, a także funkcjonalnie rozmieszczone pomieszczenia. Willa na Parkowej 2 to dom, w którym można jednocześnie odnaleźć swoje zaciszne miejsce, a także świetnie się integrować wraz z rodziną w przestrzennym salonie.

Projekt nowoczesnego domu parterowego, jakim jest Willa Parkowa B, pozwala na aranżację przestrzeni nie tylko dla rodzin z dziećmi. Na tej projekt często decydują się także pary bezdzietne. Duża przestrzeń daje szerokie możliwości aranżacyjne, a ostateczny wygląd domu w dużej mierze zależy od decyzji podjętych właśnie przez inwestora.

Willa Parkowa B to także dobre rozwiązanie dla osób, które poszukują domu, który przyciągnie wzrok. Elewacja tego projektu jest zachwycająca. Jasne, przykuwające oko ściany budynku, duże przeszklenia oraz kolumnowe wejście – takie połączenie to coś, obok czego nie sposób przejść obojętnie. Projekt Willa Parkowa to nie tylko dom funkcjonalny, ale także po prostu ładny. Inwestorzy, którzy się na niego decydują, często podkreślają jego walory estetyczne osiągnięte dzięki spójnemu połączeniu dwóch stylów – nowoczesnego oraz klasycznego.

Chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat naszej pracy? Może mają Państwo pytania o projekt Willa Parkowa 2? Bez względu na to, jakie wątpliwości i pytania Państwa martwią, zawsze zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy firmą, która działa w branży od 1991 roku i współpracowaliśmy już z wieloma klientami. Chętnie pomożemy i odpowiemy na Państwa pytania. Dane kontaktowe znajdą Państwo pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt.

Warto nam zaufać!

Portfolio

Powrót do wyników

Podobne projekty

Rezydencja Parkowa 4
834 964 PLN
215m2
parterowy
Willa Parkowa 3
946 715 PLN
209m2
parterowy
Wyjątkowy
832 258 PLN
201m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000