Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Riwiera 5

Powierzchnia użytkowa

197 m2

budowa domu Riwiera 5 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Riwiera 5
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Riwiera 5

Projekt domu „ Riwiera 5 ” to piętrowy dom z wysuniętym lekko garażem, przykryty wielospadowym dachem.

 

Nowoczesną architekturę tworzą duże przeszklenia, kamienna okładzina, bonie, oraz efektowne gzymsy oddzielające piętra. Wszystkie detale są stonowane i estetyczne, nie ma przepychu. Wnętrze domu to piękna przestrzeń urozmaicona pustką nad salonem oraz bardzo dobrym doświetleniem co potęguje stylowy i nienaganny szyk. Na parterze mamy przestronny hol połączony z ustawnym salonem oraz kuchnię z wyspą. Nie zabrakło dodatkowego pokoju, który może posłużyć jako gabinet. Kominek jest dopełnieniem wnętrza części dziennej. Od salonu mamy wyjście na zadaszony taras, dzięki czemu w każda pogodę można skorzystać ze świeżego powietrza. Na piętrze znajduje się wygodna sypialnia połączona z dwoma garderobami oraz łazienką, dodatkowo mamy dwie sypialnie, łazienkę oraz suszarnię. Dość spora antresola jest kolejnym estetycznym elementem projektu wnętrz. Cała powierzchnia użytkowa to przede wszystkim funkcjonalny układ pomieszczeń a jednocześnie bardzo komfortowy i przytulny.

 

Nasza firma budowlana podejmie się budowy od A do Z wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom budując projekt „ Riwiera 5 ” pod klucz. Przystępując do budowy domu oprócz kupna odpowiedniej działki, drugą ważną kwestią jest znalezienie właściwego projektu. Na rynku dostępnych jest ich tysiące i wybór wbrew pozorom nie jest łatwy.

 

Decydując się na projekt trzeba brać pod uwagę wiele kwestii: Najpierw patrzymy czy dany projekt nam odpowiada wizualnie, a następnie zaglądamy w jego wnętrze, czyli układ pomieszczeń i sprawdzamy czy rozkład powierzchni użytkowej będzie spełniał nasze oczekiwania. Kolejny krok jaki musimy zrobić to zweryfikowanie wybranego projektu pod względem formalno-prawnym, czyli czy dany projekt odpowiada warunkom zabudowy naszej działki lub miejscowym planie zagospodarowania.

 

Bardzo popularnym i dość optymalnym projektem, o który często pytają inwestorzy jest gotowy projekt domu o nazwie Riwiera 5 z pracowni MGProjekt. To projekt cieszący się uznaniem inwestorów. Piętrowy dom o bardzo reprezentacyjnym wyglądzie stworzony został dla osób ceniących przestrzeń, komfort i nowoczesne rozwiązania. To świetna propozycja dla rodziny czteroosobowej.

 

Projekt domu Riwiera 5 został zaprojektowany w stylu podmiejskiej willi o dwóch pełnych kondygnacjach, przykrytej wielospadowym dachem. Budynek jest w kształcie litery „T” z wystająca nieco do przodu częścią garażową. Duże, efektowne przeszklenia nadają lekkości bryle a jednocześnie doskonale doświetlają wnętrze domu. Dodatkowo na elewacji mamy kamienne okładziny, bonie oraz gzymsy, dzięki czemu budynek zyskuje bardziej wyrazisty wygląd, a zarazem nie jest zbyt przesadzony. Szczególnie wzrok przyciągają narożne przeszklenia ciągnące się od parteru, aż do piętra.

Bryła wizualnie robi wrażenie i przyciąga wzrok. Wnętrze gotowego projektu domu jednorodzinnego to przemyślany układ pomieszczeń dających jego mieszkańcom komfort w życiu codziennym. Duże przestrzenie są dodatkowo podkreślone przez zaprojektowaną pustką nad salonem, która wizualnie powiększa wnętrze a dzięki dużym przeszkleniom dom pięknie łączy się z ogrodem. Wchodząc do środka znajdujemy się w jednoprzestrzennym pomieszczeniu, gdzie hol połączono z jadalnią oraz salonem. Do dyspozycji jest ustawna kuchnia z wyspą, która została oddzielona od holu szklaną ścianą nie tracąc światła i przestronności. Dodatkowo na parterze znajduje się pokój, który można dowolnie zaaranżować na gabinet czy sypialnie dla gości. Dwustanowiskowy garaż połączony z pomieszczeniem gospodarczym oraz kotłownią to bardzo praktyczne rozwiązanie w codziennym użytkowaniu. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie, dwie łazienki, garderoby i pralnia. Jedna z sypialni jest typowym master bedroom dla rodziców, posiada prywatną łazienkę, dwie garderoby oraz wyjście na taras. Projekt występuje też w wersji, gdzie zamiast pustki nad salonem jest zrobiony strop, dzięki temu uzyskujemy dodatkowy pokój na piętrze.

 

Poniżej przedstawiamy zestawienie poszczególnych pomieszczeń z wymiarami:

 

 

 

 

 

Oczywiście jest możliwość dopasowania projektu do swoich potrzeb, można nanieść zmiany w projekcie podczas adaptacji. Również kwestia wykończenia elewacji, pokrycia dachowego czy też zmiana materiałów jest jak najbardziej możliwa, zgodnie z potrzebami inwestora. Projekt Riwiera 5 świetnie się wkomponuje w podmiejskie otoczenie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z darmową wyceną projektu na naszej stronie.

Nasza firma wybuduje dla Państwa kompleksowo dom zapewniając najwyższe standardy obsługi oraz udzieli 10 letniej gwarancji na wykonawstwo.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

CARMEN magdalena optima piętrowy
Wyświetl cenę
154m2
piętrowy
Riwiera 2 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
163m2
piętrowy
E-149
Wyświetl cenę
234m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000