Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Riwiera 4

Powierzchnia użytkowa

172 m2

budowa domu Riwiera 4 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Riwiera 4
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Riwiera 4

Gotowy projekt „ Riwiera 4 ” to propozycja domu piętrowego z dwustanowiskowym garażem w bryle, przykrytym wielospadowych, łagodnych dachem w stylu miejskiej, nowoczesnej willi. Gotowy projekt domu idealnie wpasuje się w miejski plan zagospodarowania terenu. Duże przeszklenia i ciekawe dodatki na elewacji dodają elegancji i charakteru. Wnętrze domu to przemyślany i komfortowy układ pomieszczeń. Parter składa się z przestronnego holu połączonego z salonem i jadalnią. Dzięki charakterystycznym oknom, które są od sufitu aż do ziemi uzyskujemy dobrze doświetloną część dzienną oraz widok na ogród. Kuchnia jest półotwarta z dwoma oknami. Na parterze mamy dodatkowy pokój, który może posłużyć jako gabinet. Dwustanowiskowy garaż został połączony z kotłownią oraz pomieszczeniem gospodarczym, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem dla użytkowników. Piętro domu to dobrze zorganizowany układ pomieszczeń, posiada dużą sypialnię z garderobą i prywatną łazienkę, a oprócz tego komfortowego apartamentu mamy trzy niezależne sypialnie i dodatkową łazienkę. Całość wnętrza urozmaicona została pustką nad jadalnią z dużymi przeszkleniami nadając elegancji i przestrzeni. Domowy klimat ociepli piękny kominek umieszczony na ścianie kominkowo-telewizyjnej w salonie. Gotowy projekt domu jednorodzinnego to niewątpliwie komfortowy dom energooszczędny i wygodny do mieszkania. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom koszty budowy domu pod klucz jak i jego utrzymanie będą optymalne w stosunku do powierzchni użytkowej.

 

Projekt domu piętrowego Riwiera 4

 

Projekt domu Riwiera 4 to odpowiedź na potrzeby inwestorów, którzy poszukują funkcjonalnego i estetycznego domu piętrowego. Sprawdzi się on nawet, jako dom dla większej, pięcioosobowej lub sześcioosobowej rodziny. Został intuicyjnie zaplanowany, dzięki czemu jego wnętrze zapewnia zarówno miejsca do wypoczynku w ciszy i spokoju, jak i do spędzania czasu na integracji z całą rodziną i przyjaciółmi. Riwiera 4 zachwyca sprawdzoną formą, subtelną elewacją w jasnej tonacji, trudno oderwać od niej wzrok. Charakterystycznym elementem domu  są piękne duże okna , których część sięga od podłogi do sufitu, zapewniając dużo światła i piękne widoki na ogród z części dziennej. Wnętrze domu podzielono na część dzienną na parterze, oraz sypialnie na piętrze.

 

Riwiera 4 to projekt domu, który jest jednym z wielu gotowych projektów domów jednorodzinnych z szeroko wyposażonej bazy projektowej firmy New-House. Od 1991 roku działamy jako firma, która kompleksowo zajmuje się budową domów jednorodzinnych. Zajmowaliśmy się budową ponad tysiąca pięciuset różnorodnych realizacji. Zdecydowana większość z nich powstała w naszych rękach od A do Z. Dbamy nie tylko o poprawne zrealizowanie całej konstrukcji budynku, ale również wspieramy klienta w aspekcie poszukiwania projektu, sprawdzenia działki, zrealizowania kwestii formalnych. Tak szerokie usługi naszej firmy są możliwe przede wszystkim, dzięki temu, że współpracujemy z wieloma doświadczonymi, wykształconymi specjalistami z różnych dziedzin związanych z budownictwem. W tym również znajduje się również wiele cenionych pracowni projektowych, takich jak chociażby szanowana w całym kraju pracownia  MG Projekt. To właśnie architekci tej pracowni są odpowiedzialni za realizację tak interesującego projektu, jakim jest projekt domu Riwiera 4. Interesują Państwa szczegóły tej budowy? PRzedstawimy Państwu zarówno wszelkie dane techniczne związane z samą budową, jak i szczegóły aranżacji wnętrza tej realizacji.

 

Budowa domu według projektu Riwiera 4

 

Projekt domu Riwiera 4 odpowiada realizacji domu piętrowego o powierzchni użytkowej liczącej dokładnie aż 171,84 metrów kwadratowych. Z kolei powierzchnia zabudowy wynosi 180,71 metrów kwadratowych, a kubatura to 1 007,40 metrów sześciennych. Energia pierwotna budynku wynosi dokładnie 67,30 kWh/(m²rok), dzięki czemu można uznać projekt Riwiera 4 za energooszczędny według WT2021. Aby zrealizować projekt domu Riwiera 4 konieczne jest posiadanie średniej wielkości działki, musi ona mieć minimum 21 metrów szerokości oraz 22,92 metrów długości.

 

Dom jest wykonywany w technologii murowanej. Jako posadowienie budynku stosowane są betonowe ławy oraz ściany fundamentowe z betonowych bloczków. Ściany zewnętrzne budynku są wykonywane z wykorzystaniem pustaków Porotherm 25, natomiast izolacja ścian jest wykonywana ze styropianu. Elewacja jest wykonywana z tynku cienkowarstwowego umiejscowionego na styropianie.

 

Strop budynku może być monolityczny lub typu Teriva. Dom Riwiera 4 jest okryty dachem wielospadowym o kącie nachylenia 25 stopni. Jego powierzchnia wynosi 204,16 metrów kwadratowych, pokrycie jest wykonywane z dachówki ceramicznej. Aby uzyskać efektowne połączenie kolorystyczne poleca się wykorzystanie dachówki w ciemnej kolorystyce, natomiast zachowanie elewacji jasnych, beżowych tonacjach.

 

Najważniejsze dane techniczne dotyczące projektu domu Riwiera 4

 

 

 

Projekt domu Riwiera 4 - aranżacja wnętrza

 

Projekt domu Riwiera 4 cechuje się wysokiej klasy funkcjonalnością i wygodą, która została osiągnięta przede wszystkim dzięki zastosowaniu intuicyjnego podziału przestrzeni na poszczególne strefy użytkowe (dzienna, nocna i gospodarcza). Niewątpliwie silny wpływ na komfort wnętrza ma również fakt, że dom jest piętrowy. Dzięki temu można jasno rozgraniczyć strefę dziennej aktywności od strefy wypoczynku. Dom piętrowy ma również tę zaletę, że wyklucza problemy związane ze skośnymi ścianami, charakterystycznymi dla domów z poddaszem użytkowym. Dom Riwiera 4 jest nie tylko funkcjonalny, ale również bardzo prosty i przyjemny w aranżacji.

 

Na parterze budynku została zaplanowana przede wszystkim strefa dzienna oraz gospodarcza. To tutaj najwięcej się dzieje w ciągu dnia. Wchodząc do budynku przechodzi się przez sień, która jest jednocześnie wygodnym połączeniem z dwustanowiskowym garażem wbudowanym w frontową część bryły budynku. Z sieni można przejść bezpośrednio do pokoju dziennego, który powstał z połączenia jadalni oraz salonu, dzięki czemu jest on bardzo przestrzenny. Jego dużą powierzchnię podkreślają duże, wysokie okna, które wychodzą bezpośrednio na taras oraz leżąca obok pokoju dziennego otwarta kuchnia. To miejsce ma również swój wyjątkowy klimat, dzięki otwarciu przestrzennemu nad salonem oraz dzięki kominkowi. W bocznej części domu Riwiera 4 znalazło się również miejsce na dodatkowe pomieszczenie, które docelowo zostało zaplanowane jako gabinet. Tuż obok niego leży również WC z natryskiem, co pozwala na swobodę w poruszaniu się po całej przestrzeni domu. Na parterze w części gospodarczej domu ma swoje miejsce schowek pod schodami, kotłownia oraz dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, które leży tuż obok garażu. Może ono służyć na przykład jako pomieszczenie techniczne. Otwarty hol stanowi centrum domu. Z niego dostajemy się reprezentacyjnymi schodami na górę, lub obszernym przedsionkiem na zewnątrz , albo do części gospodarczej domu - do kotłowni i garażu.

 

Pomieszczenia na parterze projektu Riwiera 4

 

 1. Wiatrołap - 5,18 metrów kwadratowych

 2. Hall - 12,55 metrów kwadratowych

 3. Pokój dzienny (salon + jadalnia) - 32,57 metrów kwadratowych

 4. Kuchnia - 12,62 metrów kwadratowych

 5. Pokój - 9,45 metrów kwadratowych

 6. Łazienka - 2,66 metrów kwadratowych

 7. Kotłownia - 5,96 metrów kwadratowych

 8. Pomieszczenie gospodarcze - 8,46 metrów kwadratowych

 9. Garaż dwustanowiskowy - 38,77 metrów kwadratowych

 

Piętro w projekcie domu Riwiera 4 zostało zaplanowane na strefę nocną. To tutaj domownicy mają odnaleźć chwile spokoju i ciszy. Z tego powodu zna piętrze przewidziano cztery sypialnie, w tym apartament rodziców w osobnej części domu. Największa sypialnia ma również własną garderobę oraz łazienkę. Na tej kondygnacji umieszczono także łazienkę do wspólnego użytku pozostałych domowników, mały schowek oraz częściowo zadaszony taras. Istnieje możliwość zamknięcia pustki nad salonem i zaprojektowania piątego pokoju na piętrze.

 

Pomieszczenia na piętrze projektu Riwiera 4

 

 1. Korytarz + antresola - 15,74 metrów kwadratowych

 2. Pokój (sypialnia) - 12,41 metrów kwadratowych

 3. Pokój (sypialnia) - 11,73 metrów kwadratowych

 4. Pomieszczenie gospodarcze - 1,84 metrów kwadratowych

 5. Pokój (sypialnia) - 11,93 metrów kwadratowych

 6. Łazienka - 7 metrów kwadratowych

 7. Pokój (sypialnia) - 17,65 metrów kwadratowych

 8. Garderoba - 5,06 metrów kwadratowych

 9. Łazienka - 4,98 metrów kwadratowych

 

Budowa domu Riwiera 4 z firmą New-House

 

Firma New-House działa od 1991 roku na rynku budowlanym. Od wielu lat współpracujemy również z pracownią projektową MG Projekt i chętnie wykonamy dla Państwa budowę domu według projektu Riwiera. Nasza kompleksowa oferta pozwala na to, by proces realizacji przebiegł możliwie bezstresowo i bezproblemowo. Dbamy dosłownie o każdy aspekt budowy, a całą realizację obejmujemy dziesięcioletnią gwarancją jakości. Zachęcamy do współpracy!

 

Dom Riwiera 4 może być Państwa wymarzonym domem jednorodzinnym!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

CARMEN magdalena optima piętrowy
Wyświetl cenę
154m2
piętrowy
Riwiera 2 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
163m2
piętrowy
E-149
Wyświetl cenę
234m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000