Chcesz, aby ktoś się z Tobą skontaktował?

Zostaw swój email i numer telefonu.

alert
Pozdrawiamy Zespół New-House

Wiadomość została wysłana.

Powrót do wyszukiwarki
  • Nazwa projektu: Rezydencja Parkowa 2
  • Powierzchnia domu: 256 m2
  • Rodzaj domu: parterowy
  • Garaż: podwojny
  • Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
  • Cena (stan deweloperski):
  • Cena projektu: 5890
„ Rezydencja parkowa 2 ” to pomniejszona wersja projektu „Rezydencja parkowa ” . Jest to rozłożysta, parterowa willa o nietuzinkowej architekturze, przykryta wielospadowym dachem z pięknymi przeszkleniami dającymi lekkość bryle. Wnętrze domu jednorodzinnego jest przemyślane i praktyczne. Wrażenie robi przestronny salon z kominkiem połączony z komfortową jadalnią oraz aneksem kuchennym. Na pozostałej części powierzchni użytkowej domu znajdują się trzy sypialnie, łazienka oraz przestronny pokój sypialniany z łazienką oraz garderobą. Na końcu korytarza znajduje się część techniczna domu: schowek, pralnia, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia oraz dwustanowiskowy garaż. Znajdujący się pod dachem strych można zaadoptować na poddasze użytkowe, dzięki czemu uzyskujemy dodatkowo 60 m2 powierzchni użytkowej. Gotowy projekt domu „ Rezydencja parkowa 2 ” to funkcjonalna willa, która idealnie wkomponuje się w miejski plan zagospodarowania terenu. Budowa domu pod klucz z naszą firma budowlaną upłynie bezstresowo i w niedługim czasie. Zachęcamy do zapoznania się z kalkulatorem kosztów budowy.
Portfolio
Powrót do wyszukiwarki

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000

Akademia Budowlana New-House

Jeśli chcą Państwo skorzystać z bezpłatnej porady budowlanej, zachęcamy do podania swojego numeru telefonu - zadzwonimy w ciągu 48 godzin.

X
Wiadomość została wysłana