Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Rezydencja Parkowa 2

Powierzchnia użytkowa

257 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Rezydencja Parkowa 2
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu Rezydencja Parkowa 2

„ Rezydencja parkowa 2 ” to pomniejszona wersja projektu „Rezydencja parkowa ” . Jest to rozłożysta, parterowa willa o nietuzinkowej architekturze, przykryta wielospadowym dachem z pięknymi przeszkleniami dającymi lekkość bryle. Wnętrze domu jednorodzinnego jest przemyślane i praktyczne. Wrażenie robi przestronny salon z kominkiem połączony z komfortową jadalnią oraz aneksem kuchennym. Na pozostałej części powierzchni użytkowej domu znajdują się trzy sypialnie, łazienka oraz przestronny pokój sypialniany z łazienką oraz garderobą. Na końcu korytarza znajduje się część techniczna domu: schowek, pralnia, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia oraz dwustanowiskowy garaż. Znajdujący się pod dachem strych można zaadoptować na poddasze użytkowe, dzięki czemu uzyskujemy dodatkowo 60 m2 powierzchni użytkowej. Gotowy projekt domu „ Rezydencja parkowa 2 ” to funkcjonalna willa, która idealnie wkomponuje się w miejski plan zagospodarowania terenu. Budowa domu pod klucz z naszą firma budowlaną upłynie bezstresowo i w niedługim czasie. Zachęcamy do zapoznania się z kalkulatorem kosztów budowy.

 

Rezydencja Parkowa 2 – przestrzenny, elegancki dom

 

Marzą Państwo o dużym domu, który będzie wybudowany w dobrym stylu? Bez dwóch zdań możemy Państwu polecić projekt Rezydencja Parkowa 2. To kolejna wersja projektu domów na Parkowej – mamy w ofercie różne warianty Willi Parkowej oraz Rezydencji Parkowej. Dlaczego oferujemy różne wersje projektu? Czym wyróżnia się Rezydencja Parkowa 2? Spieszymy z odpowiedzią.

 

Jesteśmy firmą New-House i zajmujemy się budową domów od 1991 roku. Efekty naszej pracy zawsze podobają się inwestorom, ponieważ w pracy wykorzystujemy zarówno wiedzę teoretyczną, jak i bogate doświadczenie. Wiemy, że współpraca z klientem nie rozpoczyna się dopiero na etapie rozpoczęcia samej budowy, ale dużo wcześniej. Zawsze wspieramy osoby, które proszą nas o pomoc w wyborze projektu domu. Jesteśmy świadomi tego, jak ważna jest ta decyzja i jak, w związku z tym, może być trudna.

 

Czasami inwestorom podoba się konkretny projekt domu pod względem stylu architektonicznego i ogólnego zamysłu budowy, ale nie odpowiada im na przykład metraż domu lub układ pokojów. Potrzeby każdego inwestora się różnią, czasami tylko nieznacznie, a czasami bardzo znacząco. Naszym zadaniem jest wsparcie klienta. Z tego względu zdecydowaliśmy się na przygotowanie różnych projektów dla domów, które cieszą się wśród Państwa największym zainteresowaniem. Wśród nich znajduje się właśnie Rezydencja Parkowa 2. Czym się wyróżnia, jakie są jej zalety?

 

Projekt Rezydencja Parkowa 2

 

Rezydencja Parkowa 2 projekt ma bez wątpienia bardzo interesujący. To przestronny, imponujący dom o powierzchni 256 metrów kwadratowych.  Aranżacja domu jest rozplanowana na jednej kondygnacji, ponieważ Rezydencja Parkowa 2 to nowoczesny dom parterowy. Inteligentne, przemyślane rozmieszczenie wszystkich pomieszczeń pozwala na swobodne funkcjonowanie wszystkich domowników oraz ich pełne zadowolenie, wygodę.

 

Do rezydencji wchodzimy spod wejściowego podcienia, który jest zapewnione przez murowane zadaszenie od frontu. Pierwszym pomieszczeniem jest sień, która mimo tradycyjnej prostoty pomieszczenia, w tym wydaniu budzi zachwyt. Nad sienią rozciąga się otwarcie przestrzenne, dzięki czemu zyskują Państwo bardzo wysoki i równie efektowny sufit. Następne kroki kierują prosto do jadalni. Ma ona spory metraż, a jeszcze większą przestrzeń zyskujemy na tym, że leży on tuż obok otwartej kuchni. Projekt Rezydencja Parkowa 2 jest wzbogacony również o spiżarnię, która przylega bezpośrednio do jednej ze ścian kuchni. Dzięki temu zagospodarowanie przestrzeni kuchennej jest znacznie łatwiejsze – w spiżarni można przechowywać garnki, blachy, przybory kuchenne, a także domowe przetwory.

 

Tuż za jadalnianą znajduje się pokój dzienny, który ma służyć w mieszkaniu jako miejsce wspólnego spędzania czasu oraz integracji. Z pewnością opisać go można jako dużą, otwartą przestrzeń użytkowaną. Można tutaj wspólnie oglądać telewizję, rozmawiać godzinami, a także organizować większe spotkania z przyjaciółmi, a nawet urządzać fantastyczne przyjęcia. W pokoju dziennym znajdziemy kominek, który świetnie dopełnia styl aranżacji. Z pokoju można obserwować piękną przestrzeń tarasową za oknem. W tej, dziennej części domu mieści się również WC.

 

Z drugiej strony domu Rezydencja Parkowa 2 mieści się część sypialniana, jest ona oddalona od strefy dziennej, dzięki czemu zyskuje się spokój oraz wyciszenie. Projekt domu Rezydencja Parkowa 2 ma w planie trzy pokoje sypialniane. Jeden z nich, największy, jest rozbudowany na tyle, by zapewnić domownikom wyższy poziom komfortu. Z tej sypialni można przejść od razu do dobudowanej łazienki oraz garderoby. Co więcej, sypialnia w projekcie ma również zapewnione wyjście bezpośrednio na frontowy taras.

 

Kolejne dwie sypialnie są nieco mniejsze, ale do obu z nich również są dobudowane małe garderoby. Obok tych pomieszczeń znajduje się również wspólna łazienka. W tej części domu znajduje się również dodatkowy pokój, docelowo zaplanowany jako gabinet lub biuro.

 

Projekt domu Rezydencja Parkowa 2 zapewnia także dużą przestrzeń gospodarczą. Dzięki temu organizacja życia domu jest znacznie łatwiejsza i sprawniejsza. Do strefy gospodarczej wlicza się schowek, prania, kotłownia oraz dodatkowe pomieszczenie, do dowolnego przeznaczenia.  Ta część domu służy również jako połączenie strefy mieszkalnej z garażem. Jest on częścią budynku, która jest nieco wysunięta w stronę frontu. Rezydencja Parkowa 2 projekt ma zapewniający garaż na dwa stanowiskowa samochodowe. To komfortowe rozwiązanie. 

 

Rezydencja parkowa 2 - projekt elewacji

 

 Rezydencja Parkowa 2 projekt ma nie tylko interesujący pod katem aranżacji wnętrza. Dom zachwyca od razu jak się na niego spojrzy. Przestrzeń domu została rozplanowana głównie na jednej kondygnacji (jest jeszcze do wykorzystania poddasze, które zwykle służy jako strych), a dzięki temu sprawia wrażenie prawdziwej, przestrzennej rezydencji. Jasna elewacja kreuje wizerunek eleganckiego, nowoczesnego stylu. Kontrast z 35 stopniowym dachem o ciemnej dachówce, pozwala na podkreślenie estetycznego połączenia innowacji i klasyki.

 

Projekt domu Rezydencja parkowa 2 uwzględnia przeznaczenie dużej przestrzeni na taras oraz ogród. Jeden z tarasów jest umieszczony z lewej strony domu i ma bardzo oryginalny kształt półkola. Widok ma zieloną przestrzeń jest możliwy niemal z każdego pomieszczenia domu. Jeśli chodzi o projekt Rezydencja Parkowa 2 realizacja budowy przez New-House może się odbyć do stanu deweloperskiego, ale możemy również zająć się budową domu pod klucz oraz aranżacją terenów wokół domu. Dzięki takiemu rozwiązaniu ogród i przestrzeń zielona działki będą spójne z całą realizacją rezydencji.

 

Willa Parkowa 2 - realizacja firmy New-House

 

 Spodobał się Państwu ten projekt? Trudno nam się dziwić, to wyjątkowa aranżacja. Zyskają Państwo bardzo dużą przestrzeń użytkową, a do tego możliwość wykorzystania także poddasza i jego dodatkowych 60 metrów kwadratowych. Może tam być strych, ale może być to również kolejna przestrzeń mieszkalna – sypialnie, pokoje gościnne, a może przestrzeń do pracy twórczej lub nauki? Decyzję zostawiamy dla Państwa.

 

Projekt domu zachwyca także przepiękną aranżacją. Architekci projektowi z firmy New-House to specjaliści w swoim fachu. Świetnie się znają na swojej pracy, a efekty można podziwiać oglądając plan domu oraz jego wizualizację. Jeśli chodzi o projekt Willa Parkowa 2 realizacja jest dostępna do obejrzenia na stronie internetowej naszej firmy New-House - https://new-house.com.pl/. Znajdą tu Państwo również projekty innych domów, a także ich ceny oraz potencjalne koszty budowy domu do stanu deweloperskiego. Co więcej, nasza firma oferuje inwestorom innowacyjne narzędzie do oszacowania wstępnych kosztów budowy domu, według własnego projektu. Z kalkulatora budowy domu można skorzystać po wejściu w link: https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu.

 

New-House ma bardzo szeroką ofertę usług. Oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo, sprzedaż projektów, a także wykonanie projektu na indywidualne zamówienie. Budujemy dom do stanu surowego, deweloperskiego, a także domy pod klucz. Oferujemy również usługę obejmującą architekturę ogrodniczą i zagospodarowanie przestrzeni wokół domu. Bez względu na to jaka forma współpracy Państwa interesuje – serdecznie zapraszamy do współpracy. Wykonamy dla Państwa dom Rezydencja Parkowa 2 i będzie to, bez wątpienia, dom Państwa marzeń!

 

Projekt domu rezydencja Parkowa 2 – szczegóły realizacji

 

Marzy się Państwu duży, elegancki dom parterowy? Warto sprawdzić szczegóły projektu Rezydencja Parkowa 2. To przepiękny dom o dużej przestrzeni użytkowej, który wyróżnia się elewację w stylu nowoczesnej elewacji. Jak wygląda jego wnętrze? Ile obejmuje pomieszczeń? Czy będzie odpowiadał Państwu oczekiwaniom? Pomożemy Państwu znaleźć odpowiedzi na te pytania.

 

Jako firma New-House zrealizowaliśmy już ponad 1500 domów jednorodzinnych w całej Polsce. Wśród nich były między innymi małe domki jednorodzinne, nowoczesne wille miejskie, luksusowe rezydencje i wiele innych. Baza gotowych projektów, którą oferujemy naszym klientom (https://new-house.com.pl/projekty-domow) obfituje w tysiące propozycji, a klienci zawsze mają możliwość podjęcia również indywidualnej współpracy z jednym z naszych architektów. Dzięki tak skonstruowanej ofercie mamy pewność, że nasz klient bez problemu znajdzie taki projekt domu, który idealnie będzie odpowiadał jego oczekiwaniom. Wiemy jednak, że pewne projekt cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem wśród inwestorów. Przykładowo projekt Rezydencja Parkowa 2 jest szczerze ceniony przez wiele osób. Co wpływa na tak pozytywny obiór projektu? Odpowiadamy w tym tekście!

 

Jak wygląda Rezydencja Parkowa 2? Realizacja krok po kroku

 

Rezydencja Parkowa 2 to druga wersja popularnego projektu Rezydencja Parkowa (https://new-house.com.pl/projekt/1140). Chociaż wiodąca stylistyka realizacji została niezmieniona to można zauważyć pewne zmiany. Tę propozycję szczególnie docenią inwestorzy, którzy poszukują domu, w którym cała przestrzeń użytkowa zostanie rozciągnięcia na całą szerokość jednej kondygnacji, a budynek będzie otaczał piękny ogród.

 

Dom parterowy bez wątpienia docenią wszyscy, którym zależy na komforcie przemieszczania się, który gwarantują domy parterowe. Niestety, w przypadku domów piętrowych oraz domów z poddaszem użytkowym, trzeba mieć na uwadze schody, które w codziennym życiu mogą się okazać sporą trudnością. Szczególnie powinny wziąć to pod uwagę rodziny, w których są małe dzieci, osoby starsze lub osoby z niepełnosprawnościami. Komu jeszcze polecamy Rezydencję Parkową 2? Każdemu, kto ceni sobie wygodę, dużą powierzchnię oraz dobrze zorganizowaną przestrzeń gospodarczą. Polecamy go także osobom, które cenią sobie styl dworkowy wykonany w charakterze  nowoczesnej elegancji.

 

Rezydencja Parkowa 2 – kwestie techniczne

 

Rezydencja Parkowa 2 to dom parterowy wykonywany w technologii murowanej. Jego powierzchnia obejmuje dokładnie 256,91 metrów kwadratowych, z kolei kubatura budynku to 1570 metrów sześciennych. W projekcie znajduje się również strych na poddaszu, jego powierzchnia obejmuje 98,90 metrów kwadratowych – to świetne uzupełnienie strefy gospodarczej domu. Tą przestrzeń, w przypadku takiej potrzeby, można również zaadaptować jako część mieszkalną.

 

Wysokość domu wynosi 7,40 metrów (7,68 z podmurówką). Budynek został pokryty wielospadowym dachem o 30-stopniowym kącie nachylenia. Powierzchnia dachu wynosi 520,04 metry kwadratowe, do wykonania pokrycia wykorzystywane są dachówki ceramiczne.

 

Dom Rezydencja Parkowa 2 ma szerokość 27,30 metrów oraz długość 21,92, dlatego aby go wybudować konieczna będzie działka o minimalnych wymiarach 35,30 metry szerokości oraz 29,92 metry długości. Wynika to z konieczności zachowania odpowiednich odległości od granic działki (4 metry od elewacji z oknami i/lub drzwiami, 3 metry od elewacji bez okien i drzwi).

 

Posadowienie domu jest wykonywane z użyciem betonowych ław fundamentowych oraz ścian fundamentowych z betonowych bloczków. Z kolei zewnętrzne ściany domy są murowane z wykorzystaniem pustaków Porotherm 25, styropianu oraz tynku cienkowarstwowego. Z kolei strop budynku jest żelbetowy monolityczny.

 

Rezydencja Parkowa 2 – projekt wnętrza

 

Projekt Rezydencja Parkowa 2 został wykonany w stylu dworkowym, dlatego wejście do domu poprzez podcień stworzony dzięki portykowi kolumnowemu. To efektowne i praktyczne rozwiązanie. Po przekroczeniu progu budynku pierwszym pomieszczeniem jest sień nad którą znajduje się otwarcie przestrzenne. Obok sieni znajduje się również szatnia, gdzie można przechowywać sezonową odzież wierzchnią oraz obuwie.

 

Idąc dalej znajdą się Państwo w przestrzennej strefie dziennej domu. To duża, otwarta przestrzeń, która łączy w sobie pokój dzienny, jadalnię, holl oraz kuchnię z dobudowaną spiżarnią. Poszczególne pomieszczenia nie są od siebie oddzielone ścianami działowymi, dzięki czemu optycznie stworzona została jeszcze większa przestrzeń. Sam pokój dzienny jest wyjątkowo efektowny – rozciąga się nad nim otwarcie przestrzenne, został wyposażony w kominek, z pomieszczenia można przejść również bezpośrednio na okazały taras. Z pokoju dziennego można również podziwiać ogród, dzięki dużym przeszkleniom ściennym. Strefa dzienna projektu to idealne miejsca do spędzania wspólnego czasu z rodziną, a także do spotkań z przyjaciółmi.

 

Kolejną strefą domu jest część sypialniana. Rezydencja Parkowa 2 została wyposażona w trzy pokoje sypialniane, dzięki czemu dom będzie odpowiadał nawet pięcioosobowej rodzinie. Największa, dwuosobowa sypialnia (19 metrów kwadratowych) ma dobudowaną prywatną łazienkę oraz garderobę. Dla pozostałych domowników została zaplanowana druga łazienka oraz WC. W tej części domu znajduje się również dodatkowy pokój, który można zaaranżować jako dodatkową sypialnię, pokój gościnny lub gabinet – jego przeznaczenie zależy wyłącznie od potrzeb inwestora.

 

Ostatnią strefą projektu jest część gospodarcza. Wielu klientów szczególnie docenia projekt Rezydencja Parkowa 2 właśnie za świetnie zorganizowaną, dużą strefę gospodarczą. Zostały w niej umieszczone takie pomieszczenia jak kotłownia, pralnia, schowek oraz ogólne pomieszczenie gospodarcze. Strefa pełni również rolę funkcjonalnego połączenia pomiędzy częścią mieszkalną budynku a dwustanowiskowym garażem, który jest wbudowany w bryłę budynku.

 

Wszystkie pomieszczenia oraz ich wymiary w projekcie Rezydencja Parkowa 2:

 1. Wiatrołap - 7,32 m²

 2. Hall - 14,37 m²

 3. Jadalnia - 17,33 m²

 4. Kuchnia - 19,28 m²

 5. Spiżarnia - 3,56 m²

 6. Pokój dzienny - 52,66 m²

 7. Korytarz - 20,82 m²

 8. Pokój - 15 m²

 9. Garderoba - 2,36 m²

 10. Pokój - 15 m²

 11. Garderoba - 2,36 m²

 12. Łazienka - 10 m²

 13. Pokój - 15 m²

 14. Pokój - 19,06 m²

 15. Garderoba - 7,04 m²

 16. Łazienka - 9,66 m²

 17. WC - 1,98 m²

 18. Garderoba - 3,95 m²

 19. Korytarz - 5,05 m²

 20. Pomieszczenie gospodarcze - 3,23 m²

 21. Pomieszczenie gospodarcze - 4,08 m²

 22. Pomieszczenie gospodarcze - 7,80 m²

 23. Kotłownia - 8,59 m²

 24. Garaż dwustanowiskowy - 39,04 m²

 

Budowa domu Rezydencja Parkowa 2 z firmą New-House

 

Spodobała się Państwu ta realizacja? Warto zlecić jej wykonanie zaufanej, sprawdzonej firmie. New-House działa na rynku od 1991 roku i ma za sobą ponad 1500 wykonanych domów jednorodzinnych, część z nich mogą Państwo obejrzeć na stornie: https://new-house.com.pl/realizacje. Zapewniamy sprawną, solidną realizację domu pod klucz w dziewięć miesięcy. Co więcej, całą realizację obejmiemy gwarancją jakości na dziesięć lat. Dbamy o zadowolenie naszych klientów! Zachęcamy do zapoznania się z opiniami na temat naszej pracy: https://new-house.com.pl/referencje.

 

Rezydencja Parkowa 2 może być Państwa wymarzonym domem – zachęcamy do współpracy!

 

Rezydencja Parkowa 2

 

Rezydencja Parkowa 2 to rozłożysta parterowa willa o powierzchni 256 metrów kwadratowych ze spektakularnymi przeszkleniami. Całość uzupełnia jasna elewacja i wielospadowy ciemny dach nachylony pod kątem 35 stopni. Do nieruchomości przynależy również poddasze użytkowe, duża powierzchnia tarasowa w oryginalnym kształcie półkola oraz dwustanowiskowy garaż.

 

Projekt ten należy do dużej rodziny gotowych projektów domów pod wspólną nazwą Parkowa. Tym, co łączy wszystkie te projekty, jest spójna stylistyka. Natomiast różnią się powierzchnią użytkową, ilością pomieszczeń, ich rozmieszczeniem i detalami takimi jak poddasze użytkowe czy podpiwniczenie. Wszystko po to, aby każdy zainteresowany tym rodzajem architektury inwestor był w stanie znaleźć projekt domu, który najlepiej wpisze się w jego indywidualne potrzeby, oczekiwania oraz możliwości, jak również wymiary posiadanej działki budowlanej.

 

Wnętrze Rezydencji Parkowa 2

 

Część dzienna domu

Rezydencja Parkowa 2 to projekt domu utrzymany w stylistyce dworku. Widać to na pierwszy rzut oka, kiedy kierujemy swoje kroki do tej nieruchomości. Zadaszone wejście ukryte jest w efektownym podcieniu, który tworzy portyk kolumnowy. Po przekroczeniu progu znajdziemy się w sieni, nad którą znajduje się otwarta przestrzeń, dodająca całości przestronności. Obok sieni znajdziemy szatnię przeznaczoną do przechowywania odzieży wierzchniej oraz obuwia wykorzystywanego na zewnątrz. Z sieni przez hol przechodzimy do jadalni połączonej z otwartą kuchnią, do której przynależy również praktyczna spiżarnia idealna do przechowywania przetworów, produktów spożywczych oraz sprzętów kuchennych, których akurat nie używamy. Na otwartym pozbawionym ścianek działowych planie strefy dziennej znajduje się również przestronny salon wyposażony w kominek, z którego można przejść bezpośrednio na duży taras. W sezonie letnim taras może z powodzeniem służyć jako dodatkowy pokój, tyle że zlokalizowany na świeżym powietrzu co jeszcze powiększy przestrzeń wypoczynkową dostępną dla domowników. Całą strefę dzienną zaprojektowano w taki sposób, aby ułatwiała integrację mieszkańców i pozwalała na organizowanie większych spotkań w gronie rodziny czy przyjaciół. Tę część domu uzupełnia również niewielkie WC.

 

Część sypialniana domu

Część nocna Rezydencji Parkowej 2 znajduje się w znacznym oddaleniu od części dziennej, dzięki czemu zapewnia odpowiedni poziom spokoju każdemu z mieszkańców. Znajdziemy tutaj trzy sypialnie. Największa z nich, o powierzchni 19 metrów kwadratowych jest de facto prywatnym apartamentem małżeńskim z własną łazienką, garderobą oraz wyjściem na frontowy taras. Dwie mniejsze sypialnie mają do dyspozycji wspólną łazienkę oraz osobne WC. W tej części domu znajduje się również dodatkowy pokój, który w projekcie zaplanowano jako domowy gabinet. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby jego przeznaczenie zmienić np. na dodatkową sypialnię lub pokój dla gości. W tej kwestii wszystko zależy od aktualnych potrzeb właścicieli domu.

 

Poddasze domu

Rezydencja Parkowa 2 daje również możliwość zagospodarowania dodatkowej przestrzeni na poddaszu. Dzięki temu możemy zyskać aż 60 metrów kwadratowych. To, co znajdzie się w tym miejscu, zależy tylko od inwestora. Najczęściej tworzymy tam dodatkowe sypialnie, pokoje gościnne, bawialnie lub przestrzeń do pracy twórczej. Oczywiście można również stworzyć tam po prostu strych przeznaczony do przechowywania mebli czy przedmiotów, z których już nie korzystamy.

Co ważne, przestrzeń poddasza nie musi zostać wykończona w momencie właściwej budowy domu. Jego dopracowanie można zlecić również, wtedy, gdy nieruchomość jest gotowa. To rozwiązanie, które jest korzystne szczególnie w sytuacji, gdy inwestor nie dysponuje aktualnie środkami na wykończenie tej dodatkowej powierzchni lub teraz jej po prostu nie potrzebuje, jednak może się to zmienić w przyszłości.

 

Część gospodarcza domu

Na część z pomieszczeniami gospodarczymi domu wybudowanego według projektu Rezydencja Parkowa 2 składa się schowek, pralnia, kotłownią oraz dodatkowe pomieszczenie dowolnego przeznaczenia, które stanowi swojego rodzaju łącznik z wysuniętym w stronę frontu domu dwustanowiskowym garażem.

 

Wymiary wszystkich pomieszczeń znajdujących się w Rezydencji Parkowej 2:

 

Rezydencja Parkowa 2 – kwestie techniczne

Architektura projektu domu Rezydencja Parkowa 2

 

Projekt jest odpowiedzią na pragnienie wielu Inwestorów, aby zamieszkać w rozległej, parterowej willi na jednej kondygnacji, blisko otaczającego dom ogrodu. Architektura zewnętrzna domu nawiązuje do klimatu polskiego dworku w połączeniu z językiem detali zaczerpniętych z amerykańskich czy francuskich podmiejskich willi. Taki styl architektoniczny zapewni domowi ponadczasowość - budynek nigdy nie stanie się niemodny. Projekt domu Rezydencja Parkowa 2 jest praktyczną, nowoczesną „kompaktową” rezydencją na miarę XXI wieku. Rozległa bryła budynku zwieńczona jest wielospadowym dachem o kącie nachylenia trzydzieści stopni. Strefa wejściowa zaznaczona jest podcieniem wejściowym podpartym dwoma kolumnami. Od stronu ogrodu zaplanowano część rekreacyjną z zadaszonym tarasem i wyposażoną w kominek zewnętrzny.

 

Koszt budowy Rezydencji Parkowej 2

 

Zapoznając się z projektem Rezydencji Parkowej 2 na stronie internetowej New-House oprócz wizualizacji i szczegółów dotyczących tej nieruchomości znaleźć można także aktualny koszt budowy domu do stanu deweloperskiego, jak również ratę za tę budowę. Istnieje również możliwość zapoznania się z kosztem budowy tego domu pod klucz oraz zamówienie planu kredytowego.

 

Warto wiedzieć, że takie udogodnienia nie dotyczą tylko tego projektu, ale wszystkich gotowych domów znajdujących się w wyszukiwarce na naszej stronie www. Dajemy tak szerokie możliwości, aby każdy potencjalny inwestor zainteresowany budową domu w oparciu o konkretny projekt od początku miał świadomość kosztów, na jakie powinien być przygotowany. Z doświadczenia wiemy, że to bardzo ułatwia podjęcie ostatecznej decyzji.

 

Rezydencja Parkowa 2 – zbuduj ją razem z New-House

 

Spodobał Ci się projekt domu Rezydencja Parkowa 2? A może już zastanawiasz się, jakby to było pić poranną kawę na tarasie w promieniach letniego słońca? Jeśli tak to mamy dla Ciebie propozycję – zbuduj ten dom razem z naszą firmą! Budownictwem jednorodzinnym zajmujemy się od 1991 roku i w tym czasie zrealizowaliśmy ponad 1500 projektów na terenie całego kraju. Zapewniamy kompleksową budowę domów, co w praktyce oznacza, że wspieramy inwestorów na każdym etapie przedsięwzięcia budowlanego.

 

Począwszy od znalezienia odpowiedniej działki i sprawdzenia jej pod kątem technicznym i administracyjnym poprzez pomoc w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń np. na montaż mediów czy budowę domu na aranżacji wnętrz, zagospodarowaniu terenu wokół domu i pomocy podczas formalnego odbioru budynku kończąc. Z naszą pomocą budowa domu jest nie tylko sprawna, ale również mniej stresująca. Współpraca z fachowcami z New-House dodatkowo pozwala na uniknięcie kosztownych w skutkach błędów wynikających z braku wiedzy fachowej. Z chęcią przedstawimy Ci wszystkie ważne informacje na temat projektu, np. jego projekt techniczny.

 

Z naszą pomocą dom pod klucz wybudujesz już w 9 miesięcy! A na całą realizację dostaniesz aż 10 lat gwarancji. Prościej już się naprawdę nie da! Zainteresowany!? W takim razie czekamy na Twój telefon! Nasza infolinia jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7.00 – 21.00. Zapraszamy serdecznie!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Rezydencja Parkowa
Wyświetl cenę
259m2
parterowy
Rezydencja Parkowa 4
Wyświetl cenę
215m2
parterowy
Willa Parkowa 2
Wyświetl cenę
209m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000