Wiadomość została wysłana.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Rezydencja Parkowa 2

Powierzchnia użytkowa

256 m2

Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
Rata miesięczna (stan deweloperski):
Cena projektu:
5 890 PLN
Informacje:
Nazwa projektu: Rezydencja Parkowa 2
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis projektu

„ Rezydencja parkowa 2 ” to pomniejszona wersja projektu „Rezydencja parkowa ” . Jest to rozłożysta, parterowa willa o nietuzinkowej architekturze, przykryta wielospadowym dachem z pięknymi przeszkleniami dającymi lekkość bryle. Wnętrze domu jednorodzinnego jest przemyślane i praktyczne. Wrażenie robi przestronny salon z kominkiem połączony z komfortową jadalnią oraz aneksem kuchennym. Na pozostałej części powierzchni użytkowej domu znajdują się trzy sypialnie, łazienka oraz przestronny pokój sypialniany z łazienką oraz garderobą. Na końcu korytarza znajduje się część techniczna domu: schowek, pralnia, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia oraz dwustanowiskowy garaż. Znajdujący się pod dachem strych można zaadoptować na poddasze użytkowe, dzięki czemu uzyskujemy dodatkowo 60 m2 powierzchni użytkowej. Gotowy projekt domu „ Rezydencja parkowa 2 ” to funkcjonalna willa, która idealnie wkomponuje się w miejski plan zagospodarowania terenu. Budowa domu pod klucz z naszą firma budowlaną upłynie bezstresowo i w niedługim czasie. Zachęcamy do zapoznania się z kalkulatorem kosztów budowy.

 

Rezydencja Parkowa 2 – przestrzenny, elegancki dom

Marzą Państwo o dużym domu, który będzie wybudowany w dobrym stylu? Bez dwóch zdań możemy Państwu polecić projekt Rezydencja Parkowa 2. To kolejna wersja projektu domów na Parkowej – mamy w ofercie różne warianty Willi Parkowej oraz Rezydencji Parkowej. Dlaczego oferujemy różne wersje projektu? Czym wyróżnia się Rezydencja Parkowa 2? Spieszymy z odpowiedzią.

Jesteśmy firmą New-House i zajmujemy się budową domów od 1991 roku. Efekty naszej pracy zawsze podobają się inwestorom, ponieważ w pracy wykorzystujemy zarówno wiedzę teoretyczną, jak i bogate doświadczenie. Wiemy, że współpraca z klientem nie rozpoczyna się dopiero na etapie rozpoczęcia samej budowy, ale dużo wcześniej. Zawsze wspieramy osoby, które proszą nas o pomoc w wyborze projektu domu. Jesteśmy świadomi tego, jak ważna jest ta decyzja i jak, w związku z tym, może być trudna.

Czasami inwestorom podoba się konkretny projekt domu pod względem stylu architektonicznego i ogólnego zamysłu budowy, ale nie odpowiada im na przykład metraż domu lub układ pokojów. Potrzeby każdego inwestora się różnią, czasami tylko nieznacznie, a czasami bardzo znacząco. Naszym zadaniem jest wsparcie klienta. Z tego względu zdecydowaliśmy się na przygotowanie różnych projektów dla domów, które cieszą się wśród Państwa największym zainteresowaniem. Wśród nich znajduje się właśnie Rezydencja Parkowa 2. Czym się wyróżnia, jakie są jej zalety?

 

Projekt Rezydencja Parkowa 2

Rezydencja Parkowa 2 projekt ma bez wątpienia bardzo interesujący. To przestronny, imponujący dom o powierzchni 256 metrów kwadratowych.  Aranżacja domu jest rozplanowana na jednej kondygnacji, ponieważ Rezydencja Parkowa 2 to nowoczesny dom parterowy. Inteligentne, przemyślane rozmieszczenie wszystkich pomieszczeń pozwala na swobodne funkcjonowanie wszystkich domowników oraz ich pełne zadowolenie, wygodę.

Do rezydencji wchodzimy spod wejściowego podcienia, który jest zapewnione przez murowane zadaszenie od frontu. Pierwszym pomieszczeniem jest sień, która mimo tradycyjnej prostoty pomieszczenia, w tym wydaniu budzi zachwyt. Nad sienią rozciąga się otwarcie przestrzenne, dzięki czemu zyskują Państwo bardzo wysoki i równie efektowny sufit. Następne kroki kierują prosto do jadalni. Ma ona spory metraż, a jeszcze większą przestrzeń zyskujemy na tym, że leży on tuż obok otwartej kuchni. Projekt Rezydencja Parkowa 2 jest wzbogacony również o spiżarnię, która przylega bezpośrednio do jednej ze ścian kuchni. Dzięki temu zagospodarowanie przestrzeni kuchennej jest znacznie łatwiejsze – w spiżarni można przechowywać garnki, blachy, przybory kuchenne, a także domowe przetwory.

Tuż za jadalnianą znajduje się pokój dzienny, który ma służyć w mieszkaniu jako miejsce wspólnego spędzania czasu oraz integracji. Można tutaj wspólnie oglądać telewizję, rozmawiać godzinami, a także organizować większe spotkania z przyjaciółmi. W pokoju dziennym znajdziemy kominek, który świetnie dopełnia styl aranżacji. Z pokoju można obserwować piękną przestrzeń tarasową za oknem. W tej, dziennej części domu mieści się również WC.

Z drugiej strony domu Rezydencja Parkowa 2 mieści się część sypialniana, jest ona oddalona od strefy dziennej, dzięki czemu zyskuje się spokój oraz wyciszenie. Projekt domu Rezydencja Parkowa 2 ma w planie trzy pokoje sypialniane. Jeden z nich, największy, jest rozbudowany na tyle, by zapewnić domownikom wyższy poziom komfortu. Z tej sypialni można przejść od razu do dobudowanej łazienki oraz garderoby. Co więcej, sypialnia w projekcie ma również zapewnione wyjście bezpośrednio na frontowy taras.

Kolejne dwie sypialnie są nieco mniejsze, ale do obu z nich również są dobudowane małe garderoby. Obok tych pomieszczeń znajduje się również wspólna łazienka. W tej części domu znajduje się również dodatkowy pokój, docelowo zaplanowany jako gabinet lub biuro.

Projekt domu Rezydencja Parkowa 2 zapewnia także dużą przestrzeń gospodarczą. Dzięki temu organizacja życia domu jest znacznie łatwiejsza i sprawniejsza. Do strefy gospodarczej wlicza się schowek, prania, kotłownia oraz dodatkowe pomieszczenie, do dowolnego przeznaczenia.  Ta część domu służy również jako połączenie strefy mieszkalnej z garażem. Jest on częścią budynku, która jest nieco wysunięta w stronę frontu. Rezydencja Parkowa 2 projekt ma zapewniający garaż na dwa stanowiskowa samochodowe. To komfortowe rozwiązanie. 

 

Rezydencja parkowa 2 - projekt elewacji

 Rezydencja Parkowa 2 projekt ma nie tylko interesujący pod katem aranżacji wnętrza. Dom zachwyca od razu jak się na niego spojrzy. Przestrzeń domu została rozplanowana głównie na jednej kondygnacji (jest jeszcze do wykorzystania poddasze, które zwykle służy jako strych), a dzięki temu sprawia wrażenie prawdziwej, przestrzennej rezydencji. Jasna elewacja kreuje wizerunek eleganckiego, nowoczesnego stylu. Kontrast z 35 stopniowym dachem o ciemnej dachówce, pozwala na podkreślenie estetycznego połączenia innowacji i klasyki.

Projekt domu Rezydencja parkowa 2 uwzględnia przeznaczenie dużej przestrzeni na taras oraz ogród. Jeden z tarasów jest umieszczony z lewej strony domu i ma bardzo oryginalny kształt półkola. Widok ma zieloną przestrzeń jest możliwy niemal z każdego pomieszczenia domu. Jeśli chodzi o projekt Rezydencja Parkowa 2 realizacja budowy przez New-House może się odbyć do stanu deweloperskiego, ale możemy również zająć się budową domu pod klucz oraz aranżacją terenów wokół domu. Dzięki takiemu rozwiązaniu ogród i przestrzeń zielona działki będą spójne z całą realizacją rezydencji.

 

Willa Parkowa 2 - realizacja firmy New-House

 Spodobał się Państwu ten projekt? Trudno nam się dziwić, to wyjątkowa aranżacja. Zyskają Państwo bardzo dużą przestrzeń użytkową, a do tego możliwość wykorzystania także poddasza i jego dodatkowych 60 metrów kwadratowych. Może tam być strych, ale może być to również kolejna przestrzeń mieszkalna – sypialnie, pokoje gościnne, a może przestrzeń do pracy twórczej lub nauki? Decyzję zostawiamy dla Państwa.

Projekt domu zachwyca także przepiękną aranżacją. Architekci projektowi z firmy New-House to specjaliści w swoim fachu. Świetnie się znają na swojej pracy, a efekty można podziwiać oglądając plan domu oraz jego wizualizację. Jeśli chodzi o projekt Willa Parkowa 2 realizacja jest dostępna do obejrzenia na stronie internetowej naszej firmy New-House - https://new-house.com.pl/. Znajdą tu Państwo również projekty innych domów, a także ich ceny oraz potencjalne koszty budowy domu do stanu deweloperskiego. Co więcej, nasza firma oferuje inwestorom innowacyjne narzędzie do oszacowania wstępnych kosztów budowy domu, według własnego projektu. Z kalkulatora budowy domu można skorzystać po wejściu w link: https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu.

New-House ma bardzo szeroką ofertę usług. Oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo, sprzedaż projektów, a także wykonanie projektu na indywidualne zamówienie. Budujemy dom do stanu surowego, deweloperskiego, a także domy pod klucz. Oferujemy również usługę obejmującą architekturę ogrodniczą i zagospodarowanie przestrzeni wokół domu. Bez względu na to jaka forma współpracy Państwa interesuje – serdecznie zapraszamy do współpracy. Wykonamy dla Państwa dom Rezydencja Parkowa 2 i będzie to, bez wątpienia, dom Państwa marzeń!

Portfolio

Powrót do wyników

Podobne projekty

Rezydencja Parkowa
1 002 085 PLN
258m2
parterowy
Willa Parkowa 3
943 036 PLN
209m2
parterowy
Willa Parkowa 6
1 098 228 PLN
207m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000