Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Rezydencja Floryda

Powierzchnia użytkowa

857 m2

Wymarzony Dom
Cena całkowita brutto (stan deweloperski):

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*
Rata miesięczna (stan deweloperski):
Koszt projektu: Projekt, adaptacja projektu oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House- gratis.
Szczegółowe dane projektu

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Zamów do Twojego domu:

Wycena ogrodu do Twojego domu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed

Projekt wnętrza Twojego domu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Rezydencja Floryda
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Rezydencja Floryda

Projekt domu „ Rezydencja Floryda ” to luksusowa rezydencja zapewniająca komfort najbardziej wymagającym i zamożnym Inwestorom. Bryła budynku to nowoczesna architektura składająca się z dwóch prostokątów tworzących literę „L” , dzięki temu od strony ogrodu utworzyła się zaciszna enklawa do odpoczynku. Liczne i duże przeszklenia nadają rezydencji szyku i potęgują wrażenie dużej przestrzeni wnętrza. Duża powierzchnia użytkowa domu jest zaprojektowana z niezwykłą starannością. Projekt wnętrz to imponujące, majestatyczne przestrzenie, które przepełnione są luksusem i wygodą. Już na samym wejściu mamy widok dwukondygnacyjnego salonu z wielkimi przeszkleniami na ogród, połączony z dużą kuchnią i jadalnią. Nie zabrakło również pomieszczeń pomocniczych. Po prawej stronie przy wejściu mamy duży gabinet/biuro. Kolejnym praktycznym elementem rezydencji jest duży garaż z wiatą oraz pomieszczenia gospodarcze. W tak dobrze zaplanowanej przestrzeni nie zabrakło również części rekreacyjno-sportowej oraz SPA. Na piętro domu prowadzą nas efektowne schody lub dla bardziej wymagających została zaprojektowana winda. Góra domu to kilka osobnych apartamentów dla dzieci i dla gości oraz przepiękny, luksusowy apartament spełniający oczekiwania najbardziej wybrednych inwestorów z dużą garderobą oraz pokojem kąpielowym.

„ Rezydencja Floryda ” to zdecydowanie najbardziej superluksusowy gotowy projekt, który będzie zachwycał nie tylko samych Inwestorów ale również gości i przechodniów. Nasza firma budowlana z przyjemnością spełni marzenia Inwestorów i podejmie się kompleksowej budowy tak przepięknej posiadłości.

 

"Rezydencja Floryda"
Już sama nazwa projektu – rezydencja Floryda – wskazuje na charakter budynku, który chcemy Państwu zaprezentować. Nie jest to zwykły dom, a rezydencja, której nie powstydzi się najbardziej wymagający inwestor. Projekt rezydencji Floryda to propozycja dla osób, które marzą o domu luksusowym i komfortowym, dysponując przy tym odpowiednim budżetem. Dostępny jest na stronie MGProjekt oraz na naszej stronie https://new-house.com.pl.


Projekt rezydencji Floryda jest przeznaczony dla każdego, kto lubi dużą przestrzeń – powierzchnia użytkowa domu to ponad 850 m2. Willa Floryda rozwiązuje więc problem małych, wąskich i nieustawnych pokoi czy kłopoty z przenocowaniem niespodziewanych gości.


Rezydencja Floryda – architektura
Już na pierwszy rzut oka architektura domu kojarzy się z ekskluzywnością, luksusem oraz nowoczesnością. Ogromna ilość przeszkleń dodatkowo zwiększa odczucie przestrzeni wnętrza. Bryła budynku to połączenie dwóch prostokątów, które tworzą kształt litery L. Od strony ogrodu, gdzie znajdują się dwa dość znacznej wielkości tarasy, tworzy się zaciszna przestrzeń wypoczynkowa.
Do wnętrza domu dostajemy się poprzez reprezentacyjne zadaszone wejście. Całość domu została podzielona na części sypialnianą, dzienną, gospodarczą i rekreacyjno-sportową. Na parterze znajduje się aż 25 pomieszczeń o łącznej powierzchni 530 m2 (powierzchnia z garażem), a na piętrze – 19 pomieszczeń o powierzchni 450 m2. Aranżacja pomieszczeń i ich przeznaczenie są oczywiście dowolne.


Rezydencja Floryda – parter
Na parterze lewa część domu spełnia funkcję dzienną. Znajdziemy tam bardzo przestronną kuchnię połączoną z jadalnią. Dodatkowo z jadalni można wyjść na jeden z dwóch tarasów, co ułatwi zjedzenie posiłku na świeżym powietrzu w cieplejsze dni. Obok kuchni znajduje się pomieszczenie gospodarcze. Na wprost wejścia usytuowano okazały salon, któremu charakteru dodaje antresola oraz kominek.
Po prawej stronie od wejścia zaplanowano część gospodarczą i rekreacyjno-sportową. W części gospodarczej znajduje się trzystanowiskowy garaż oraz pomieszczenia z pompami ciepła. Bardzo praktyczne jest umieszczenie szatni pomiędzy wiatrołapem a garażem.
Obok wejścia znajduje się pokój, który sprawdzi się np. w roli gabinetu. Z salonu można przejść do holu, w którym znajdują się schody oraz winda prowadzące do części sypialnianej. Z holu dostaniemy się również do części rekreacyjno-sportowej. W projekcie przewidziane są pomieszczenia na domowe SPA, fitness, saunę, pokój masażu oraz grotę solną.
Na parterze znajdują się również pomieszczenia ogrodowe, pokój pracowników z kuchnią, łazienką i garderobą oraz przestrzeń dla gości.


Rezydencja Floryda – piętro
Na piętrze domu znajdują się cztery sypialnie. Dwie z nich posiadają garderobę i łazienkę, trzecia (oprócz garderoby i łazienki) – również bawialnię, czwarta – łazienkę i garderobę o większych wymiarach.
Oprócz sypialni, na piętrze zaplanowano również miejsce na pokój kinowy oraz pokój wieczorny. Dodatkowo przewidziano pomieszczenie na jeszcze jeden gabinet oraz pralnię połączoną z suszarnią i łazienką. Oczywiście nie można zapomnieć również o strychu, którego powierzchnia bez znacznych skosów (1,8 m wysokości) wynosi ponad 90 m.


Wymiary budynku oraz informacje według projektu przedstawiają się następująco:
• powierzchnia użytkowa – 857,09 m2,
• wysokość domu – 10,13 m,
• szerokość domu – 36,28 m,
• długość domu – 34,92 m,
• garaż – 60,78 m2
• liczba pokoi –13 (8 + 5 na paterze).


Rezydencja Floryda – cena
Projekt domu rezydencja Floryda jest wyjątkowy, więc koszty jego budowy są wysokie (projekt i jego szacunkowe koszty można znaleźć na stronie: https://new-house.com.pl/projekt/1138).
W przeciągu ostatnich pięciu lat cena całkowita brutto budowy rezydenci Floryda w stanie deweloperskim wzrosła o ponad 1,1 mln zł brutto, czyli prawie o 45%.
• 2015 rok – 2 658 500 zł brutto
• 2016 rok – 3 036 400 zł brutto
• 2017 rok – 3 429 908 zł brutto
• 2018 rok – 3 647 700 zł brutto
• 2019 rok – 3 835 845 zł brutto


Wszystkie osoby zainteresowane budową rezydencji Floryda lub innych domów jednorodzinnym zapraszamy do kontaktu -> https://new-house.com.pl/kontakt.

 

Rezydencja Floryda dla najbardziej wymagających

Rezydencja Floryda to wyjątkowy projekt domu o dużym metrażu i bogatym wyposażeniu. Duża przestrzeń pozwala architektom na nieograniczone możliwości projektowe, dzięki czemu dom jest w wyjątkowym, niepowtarzalnym stylu.

Bez wątpienia rezydencja Floryda to projekt skierowany do osób o dużych możliwościach finansowych i pragnieniu okazałego, efektownego domu. Przestrzeń użytkowa projektu obejmuje aż 857 metrów kwadratowych, które zostały rozmieszczone na dwóch kondygnacjach. Dom nie jest podzielony wyłącznie na część dzienną, nocną oraz gospodarczą, jak to zwykle bywa. Tutaj duża część metrażu została przeznaczona również na strefę wypoczynkową oraz rekreacyjną. Jak prezentuje się Rezydencja Floryda w ujęciu projektowym? Przedstawimy Państwu szczegółowy plan pomieszczeń.

Rezydencja Floryda - piętro

Zacznijmy analizę od górnej części domu. Na piętro rezydencji można się dostać za pomocą schodów lub wbudowanej windy. Przestrzeń  rezydencji Florydy została zaprojektowana z myślą o potrzebach najbardziej wymagających osób dlatego znajdziemy tam różne interesujące rozwiązania.

Rezydencja Floryda projekt piętra ma wyposażony w cztery sypialnie. Jedna z nich to sypialnia typu master, co oznacza, że obejmuje zestaw kilku pomieszczeń. Ta sypialnia mieści się w zacisznym rogu domu, co pozwala na wieczorne wyciszenie, spokój i pełen komfort. Do pomieszczenia przylega duża łazienka oraz garderoba, a także pokój wieczorny z kanapą i telewizorem. Co więcej, sypialnia master leży tuż przy dużym tarasie. Dzięki temu domownicy mogą tam zaczerpnąć powietrza tuż przed snem lub spojrzeć na poranne słońce. Znajduje się tam również przestrzenny gabinet.

Poza łazienką przy sypialni master, na piętrze rezydencji znajdują się jeszcze cztery kolejne łazienki leżące w pobliżu innych pomieszczeń sypialnianych. Rezydencja Floryda zapewnia także dużą przestrzeń przeznaczoną na garderoby. Poza tą leżącą przy sypialni master, można znaleźć jeszcze trzy kolejne. Piętro domu posiada także pomieszczenie służące za pralnię i suszarnię.

Kolejne pokoje to pomieszczenia przeznaczone bezpośrednio do relaksu oraz zabawy. Rezydencja Floryda projekt ma wzbogacony na przykład o pokój kinowy. Jest to pomieszczenie idealne do wspólnego oglądania filmów wraz z rodziną i przyjaciółmi. Na piętrze rezydencji znajduje się także bawialnia oraz dwa kolejne tarasy.

Aranżacja parteru rezydencji

Czy przy tak efektownej aranżacji piętra, coś jeszcze może zaskoczyć? Bez wątpienia pater w projekcie Rezydencja Floryda zrobi na Państwu niesamowite wrażenie. Przy wejściu do domu został umieszczony efektowny westybul, który podkreśla wyjątkowy styl  budynku.

W centrum parteru znajduje się okazały salon, który został zaplanowany w ten sposób, by można było umieścić nad nim antresolę. Salon przylega do jadalni oraz kuchni, dzięki czemu zyskuje się bardzo dużą przestrzeń na wspólne spotkania. Może się tam odbyć wspaniałe spotkanie rodzinne, a także domowa impreza z przyjaciółmi. W salonie znajduje się również kominek, który dodaje ciepła całemu wystrojowi. Na parterze, w drugiej części domu, znajduje się również pomieszczenie, które można zaaranżować jako drugą kuchnię. Na parterze znajduję się również jeszcze jedna łazienka oraz WC, a także kolejny pokój biurowy.

Projekt Rezydencja Floryda obejmuje przeznaczenie dużej części parteru na pomieszczenia rekreacyjne. Dzięki temu rozwiązaniu zyskują Państwo pomieszczenia przeznaczone na domowe SPA, w którym mieści się np. jacuzzi i bar. Tuż obok został umieszczona również sauna, grota solna oraz pomieszczenie na masaż. W projekcie rezydencji znajduje się również pomieszczenie przeznaczone na fitness i siłownię.

Duża część przestrzeni na parterze została również przeznaczona na część gospodarczą. Tuż przy wejściu do domu znajduje się szatnia, która jest również połączona z garażem. Takie rozwiązanie pozwala na zadbanie o porządek oraz komfort. W budynku znajdą Państwo również pomieszczenie na pompę ciepła. Rezydencja Floryda projekt ma wyposażony również w dwa pomieszczenia gospodarcze. Pierwsze z nich znajduje się przy kuchni i może służyć za spiżarnię. Drugie natomiast leży w części rekreacyjnej domu i zwykle jest aranżowane jako schowek.

Zewnętrzna budowa – Rezydencja Floryda

Warto podkreślić również wyjątkową aranżację przestrzeni zewnętrznej budynku. W kształcie litery L jest wykonana cała budowa Rezydencja Floryda zyskuje dzięki temu wyjątkowy wygląd. Ze strony ogrodowej budynku mieści się duży taras, który został umieszczony na całej długości rezydencji. Część tarasu znajduje się w podcieniu, co pozwala na komfortowe spędzanie czasu na zewnątrz, w trakcie upalnych dni.

Projekt elewacji budynku już na pierwszy rzut oka kojarzy się z nowoczesnym stylem oraz luksusem. Interesujący efekt został uzyskany właśnie dzięki budowie rezydencji Florydy w kształcie litery L. Liczne przeszklenia podkreślają nowoczesną elegancję. Bryła budynku budzi zainteresowanie, a także podziw.

Rezydencja została wyposażona również w wiatę postojową dla samochodów, która prowadzi do wielostanowiskowego garażu. Zastosowanie garażu z miejscem na trzy auta oraz duża wiata, to świetne rozwiązanie przy tak dużym domu. Dzięki temu znajdzie się miejsce zarówno na samochody domowników, jak i gości.

Warto również podkreślić, że budowa Rezydencji Florydy obejmuje także strych. Budynek jest dwupiętrowy, ale zostało przygotowane również poddasze użytkowe zaaranżowane jako strych. To świetne rozwiązanie, które pozwala na rozszerzenie części gospodarczej budynku.

Komu polecamy Rezydencję Florydę?

Rezydencja Floryda to bez wątpienia, nie jest rozwiązanie dla każdego inwestora. Wieloletnie doświadczenie firmy New-House (https://new-house.com.pl/) pozwala jednak na idealne dopasowanie projektu do wymagań i potrzeb klienta.

Ten plan domu polecamy osobom, które marzą o bardzo dużym, przestrzennym projekcie. Ponad osiemset metrów kwadratowych rezydencji na pewno spełni ten warunek.

Ten dom jest również dobrym pomysłem dla osób, które wysoko cenią sobie komfort i rozrywkę. Projekt Rezydencja Floryda obejmuje przeznaczenie dużej części metrażu na różne urozmaicenia dnia codziennego. W tym domu nie da się nudzić!

Rezydencja Floryda projekt na utrzymany w nowoczesnym stylu. To cecha, której coraz częściej poszukują inwestorzy. Ciekawe, oryginalne rozwiązania pozwalają na wyróżnienie się rezydencji spośród innych budynków. Jeśli marzą Państwo o domu w nowoczesnym stylu Rezydencja Floryda to dobre rozwiązanie.

 

Nie są Państwo pewni czy projekt Willa Floryda jest tym, czego Państwo szukają? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą gotowych projektów z aktualną wyceną budowy domu w stanie deweloperskim. Znajdą ją Państwo pod tym linkiem: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Wśród projektów znajdują się domy o różnej powierzchni użytkowej, a także te budowane na różne sposoby – domy parterowe, piętrowe, z poddaszem użytkowym. Przy wykorzystaniu odpowiednich filtrów znajdą Państwo dokładnie ten dom, który będzie dla Państwa idealny.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących projektu Rezydencja Floryda, budowy domu lub wyboru samego projektu spośród innych – zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały tydzień od godziny 7 do 21. Oferujemy nasze wsparcie na każdym etapie, wielu naszym klientom pomagamy już podczas wyboru odpowiedniej działki. Nasze dane kontaktowe znajdą Państwo pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000