Wiadomość została wysłana.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom z widokiem 6

Powierzchnia użytkowa

179 m2

budowa domu Dom z widokiem 6 - New-House
Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
Rata miesięczna (stan deweloperski):
Cena projektu:
4 990 PLN
Informacje:
Nazwa projektu: Dom z widokiem 6
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis projektu

Gotowy projekt domu o nazwie Dom z widokiem 6 zaprojektowany został tak, że część dzienna, salon i tarasy stanowią tylną część domu. Podstawę domu obudowano parterowymi, mniejszymi bryłami. Dom pokryto wielospadowymi, łagodnymi dachami z okapami. Architekt urozmaicił dom kamiennymi i drewnianymi okładzinami ścian, oraz daszkami, balkonami i pergolą nad tarasem. Zaletą są narożne, duże okna oraz przeszklenia salonu, jadalni, kuchni. Parter domu stanowi salon, z pustką nad jego fragmentem oraz nad schodami. Z antresoli na piętrze widać pokój dzienny oraz ogród. Wchodząc do domu mamy przedsionek, hol i pokój dzienny. Tuż obok znajduje się dodatkowy pokój oraz łazienka z pralnią. Kuchnia ze spiżarnią zadowoli miłośników gotowania. Nie zapomniano o dwustanowiskowym garażu, jak również pomieszczenia gospodarczego z kotłownią. Na piętrze zaprojektowano trzy sypialnie, dużą łazienkę, garderobę. Nad garażem jest mały strych gospodarczy dostępny z holu. Budowa domu od podstaw sprawi, że Inwestor spełni swoje marzenia o eleganckim, piętrowym domu z funkcjonalnym wnętrzem.

 

Wszystko, co trzeba wiedzieć o projekcie Dom z Widokiem 6

Jak wygląda Dom z Widokiem 6? Czym może się wyróżnić kolejny wariant projektów Domów z Widokiem? Mamy dla Państwa wiele informacji na temat tego, jak wygląda jego aranżacja wnętrza, elewacja oraz zagospodarowanie przestrzeni wokół domu. Co więcej, chętnie podzielmy się również informacjami o przebiegu budowy i na temat jej kosztów. Dom z Widokiem 6 to budynek bez wątpienia oryginalny.

Dom z Widokiem 6 jest projektem, który jest najczęściej wybrany przez osoby, które poszukują mniejszej metrażowo wersji pierwowzoru, która wynosi 269 metrów kwadratowych. Jeśli chodzi natomiast o Dom z Widokiem 6 realizacja obejmuje metrów kwadratowych 179. Firma New-House oferuje swoim klientom wiele wersji projektowych, ponieważ chcemy by każdy z inwestorów miał możliwość dopasowania domu do własnych potrzeb i preferencji. Nie chcemy, by ktoś decydował się na budowę danego domu, tylko z tego względu, że najmniej odbiega od wymarzonej wizji. Zgodnie z naszą ideą, każdy inwestor powinien mieć możliwość znalezienia takiego domu, który spełni jego wymagania w niemal 100%.  Być może będzie to właśnie Dom z Widokiem 6.

 

Jak wygląda Dom z Widokiem 6?

Zastanawia Państwa jak zostało zaaranżowane 179 metrów kwadratowych piętrowego domu? Odpowiedź jest prosta: funkcjonalnie. Dom z Widokiem 6 projekt ma zaaranżowany w taki sposób, by jego domownicy mogli się tutaj czuć swobodnie. To dom, w którym łatwo się odnaleźć i znaleźć swoje miejsce, na co pozwoliło zastosowanie podziału na strefy. Piętro domu to część sypialniana, natomiast parter to strefa dzienna i gospodarcza.

Na piętrze domu zostały umieszczone trzy sypialnie, w tym dwie z nich mają dobudowane garderoby. Znajduje się tam również łazienka do wspólnego użytku. Z łazienki oraz z jednej sypialni są wyjścia na balkony. W projekcie Dom z Widokiem 6 jest również zaplanowane miejsce na strych. Znajduje się z prawej strony domu i wchodzi się do niego bezpośrednio z hollu. W niektórych projektach Domu z Widokiem wejście na strych jest możliwe tylko z poziomu garażu. Są osoby, którym takie rozwiązanie nie odpowiada i decydują się wówczas na Dom z Widokiem 6, gdzie strych jest płynnie połączony z częścią mieszkalną domu. Na piętrze domu można znaleźć również miejsce na antresolę – ten zamysł projektowy jest bardzo lubiany przez inwestorów i bardzo cenią sobie to, jak antresola nadaje domu wyjątkowości.

Równie ciekawe rozwiązania można spotkać na parterze. Jeśli chodzi o Dom z Widokiem 6 realizacja objęła przeznaczenie dużej przestrzeni na pokój dzienny. Uzyskanie dużej, ponad pięćdziesięciometrowej przestrzeni, było możliwe między innymi dlatego, że zastosowano połączenie dwóch pomieszczeń – salonu oraz jadalni. Jest tam miejsce na wspólny posiłek, ale również na wspólny odpoczynek przy kominku lub telewizorze. Projekt Dom z Widokiem 6 został także wzbogacony o  otwarcie przestrzenne nad pokojem dziennym, dzięki czemu uzyskano bardzo interesujący efekt wizualny, który jest ceniony w najnowszych trendach architektonicznych. Parter to także kuchnia ze spiżarnią, które zostały umieszczone tuż obok jadalni. To bardzo wygodne rozwiązanie. Dom z Widokiem 6 projekt ma także obejmujący takie pomieszczenia jak sień, szatnia, kotłownia, aneks gospodarczy oraz druga łazienka z pralnią.

Z prawej strony przy domu zostało również zaplanowane miejsce na dwustanowiskowy garaż, z którego można dostać się bezpośrednio do domu. Dom z Widokiem 6 realizacje ma również wzbogaconą o sporej wielkości taras. Można się na niego dostać prosto z salonu. Cały taras rozciąga się z lewej strony budynku, a część jest umieszczona w podcieniu.

Sama elewacja domu jest wykonana w jasnych tonacjach, ale to co najmocniej zwraca uwagę inwestorów to zastosowane przeszklenia. W przypadku projektu Dom z Widokiem 6 realizacje są wyposażone w bardzo wysokie, rozciągające się na całą wysokość ściany okna. Część z nich to przeszklenia narożne. Zastosowanie tego rozwiązania w projekcie domu pozwala na osiągnięcie wspaniałego, budzącego zachwyt efektu. Szyku dodaje również kontrastowe połączenie kolorów elewacji oraz dachówki. Projekt Dom z Widokiem 6 nie pozwala na obojętność, trudno nie zwrócić na niego uwagi.

Jego dokładny obraz można obejrzeć przyglądając się przygotowanym przez projektantów specjalnym wizualizacjom komputerowym. Są one dostępne na stronie projektu.

 

Jaki jest koszt budowy Domu z Widokiem 6?

Wszystkie projekty domów z Widokiem mogą Państwo obejrzeć pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekty-domow?search=dom+z+widokiem. Znajdują się tam domy od 146 metrów kwadratowych do niemal 300. Dom z Widokiem 6 projekt ma umieszczony mniej więcej po środku tej miary metrażu. Można go uznać za optymalne, uniwersalne rozwiązanie. Wielu inwestorów przygląda się tym projektom ze względu na ich wyjątkowy, oryginalny styl. Niejednokrotnie poszukują wśród  nich możliwości na obniżenie kosztów i wybór projektu Dom z Widokiem 6 na to pozwala, ponieważ nie jest to dom o bardzo dużym metrażu. Co więcej, warto pamiętać, że decydując się na projekt domu piętrowego mogą Państwo zakupić znacznie mniejszą działkę, niż w przypadku domu parterowego. Jeśli chodzi o Dom z Widokiem 6 realizacja rozkłada się na dwie kondygnacje, co pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy przy zakupie działki.

Konkretne koszty budowy domu mogą Państwo poznać zawsze na stronie projektu domu. Firma New-House oferuje swoim klientom zapoznanie się z całą bazą gotowych projektów domów z kosztorysem. Znajdują się one pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Różnorodność i duża ilość dostępnych projektów pozwala na znalezienie domu, który na pewno się Państwu spodoba. Wśród nich znajduje się również Dom z Widokiem 6. Po kliknięciu w wybrany projekt uzyskają Państwo możliwość poznania konkretnych cen, które obejmują budowę danego domu.

Na przykład Dom z Widokiem 6 projekt ma wyceniony na 4990 złotych. Na stronie można również poznać koszt budowy domu do stanu deweloperskiego oraz wysokość raty miesięcznej za opłacenie budowy. Co więcej, firma New-House, oferuje inwestorom zamówienie planu kredytu na dom. Jeżeli interesuje Państwa budowa domu pod klucz lub budowa wraz z usługą aranżacji przestrzeni zielonej – wystarczy kliknąć w odnośnik „zamawiam szczegółową wycenę”, a my ją dla Państwa przygotujemy. Drugim rozwiązaniem może być również bezpośrednie skontaktowanie się z nami. Wówczas będą mogli nam Państwo opowiedzieć dokładnie o swoich wymaganiach, zapoznać się z wszelkimi szczegółami naszych usług, a także poznać odpowiedź na wszystkie pytania, które Państwa interesują.

Spodobał się Państwu projekt Dom z Widokiem 6? Może poszukują Państwo firmy, która mogłaby się podjąć jego realizacji? Chętnie podejmiemy się takiej współpracy. Mamy za sobą niemal trzydzieści lat doświadczenia, a nasi pracownicy to specjaliści, którym ufamy od wielu lat. Wyróżniamy się profesjonalizmem oraz dbałością o zadowolenie inwestora. To klienci i ich potrzeby są dla nas najważniejsze, dlatego zawsze oferujemy 10 lat gwarancji na nasze realizacje. W przypadku jakichkolwiek pytań lub chęci nawiązania współpracy, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasze szczegółowe dane znajdą Państwo pod linkiem: https://new-house.com.pl/kontakt.

Portfolio

Powrót do wyników

Podobne projekty

E-149
774 075 PLN
234m2
piętrowy
Dom z widokiem 2
901 006 PLN
221m2
piętrowy
Dom z widokiem 3
858 189 PLN
186m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000