Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom z widokiem 6

Powierzchnia użytkowa

179 m2

budowa domu Dom z widokiem 6 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom z widokiem 6
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Dom z widokiem 6

Projekt domu Dom z widokiem 6 jest kolejną wersją popularnego projektu Dom z widokiem. To wariant o zupełnie inaczej zaprojektowanym wnętrzu. Część dzienna, salon i tarasy umieszczono tu w tylnej części domu. W związku z tym dom doskonale nadaje się na klasyczną działkę z ogrodem za domem i wejściem i wjazdem na działkę od nienasłonecznionej części działki.

 

Gotowy projekt domu o nazwie Dom z widokiem 6 zaprojektowany został tak, że część dzienna, salon i tarasy stanowią tylną część domu. Podstawę domu obudowano parterowymi, mniejszymi bryłami. Dom pokryto wielospadowymi, łagodnymi dachami z okapami. Architekt urozmaicił dom kamiennymi i drewnianymi okładzinami ścian, oraz daszkami, balkonami i pergolą nad tarasem. Motywem przewodnim są narożne duże okna - przeszklenia salonu, jadalni, kuchni. Szklany dwukondygnacyjny narożnik salonu z pustką ozdabia tym razem elewację tylną - ogrodową. Parter domu stanowi salon, z pustką nad jego fragmentem oraz nad schodami. Z antresoli na piętrze widać pokój dzienny oraz ogród.

 

Wchodząc do domu mamy przedsionek, hol i pokój dzienny. Tuż obok znajduje się dodatkowy pokój oraz łazienka z pralnią. Kuchnia ze spiżarnią zadowoli miłośników gotowania. Nie zapomniano o dwustanowiskowym garażu, jak również pomieszczenia gospodarczego z kotłownią. Na piętrze zaprojektowano trzy sypialnie, dużą łazienkę, garderobę. Nad garażem jest mały strych gospodarczy dostępny z holu. Budowa domu od podstaw sprawi, że Inwestor spełni swoje marzenia o eleganckim, piętrowym domu z funkcjonalnym wnętrzem.

 

Wszystko, co trzeba wiedzieć o projekcie Dom z Widokiem 6

 

Jak wygląda Dom z Widokiem 6? Czym może się wyróżnić kolejny wariant projektów Domów z Widokiem? Mamy dla Państwa wiele informacji na temat tego, jak wygląda jego aranżacja wnętrza, elewacja oraz zagospodarowanie przestrzeni wokół domu. Co więcej, chętnie podzielmy się również informacjami o przebiegu budowy i na temat jej kosztów. Dom z Widokiem 6 to budynek bez wątpienia oryginalny.

 

Dom z Widokiem 6 jest projektem, który jest najczęściej wybrany przez osoby, które poszukują mniejszej metrażowo wersji pierwowzoru, która wynosi 269 metrów kwadratowych. Jeśli chodzi natomiast o Dom z Widokiem 6 realizacja obejmuje metrów kwadratowych 179.

 

Firma New-House oferuje swoim klientom wiele wersji projektowych, ponieważ chcemy by każdy z inwestorów miał możliwość dopasowania domu do własnych potrzeb i preferencji. Nie chcemy, by ktoś decydował się na budowę danego domu, tylko z tego względu, że najmniej odbiega od wymarzonej wizji. Zgodnie z naszą ideą, każdy inwestor powinien mieć możliwość znalezienia takiego domu, który spełni jego wymagania w niemal 100%.  Być może będzie to właśnie Dom z Widokiem 6.

 

Jak wygląda Dom z Widokiem 6?

 

Zastanawia Państwa jak zostało zaaranżowane 179 metrów kwadratowych piętrowego domu? Odpowiedź jest prosta: funkcjonalnie. Dom z Widokiem 6 to wyjątkowy projekt zaaranżowany w taki sposób, by jego domownicy mogli się tutaj czuć swobodnie. To dom, w którym łatwo się odnaleźć i znaleźć swoje miejsce, na co pozwoliło zastosowanie podziału na strefy. Piętro domu to część sypialniana, natomiast parter to strefa dzienna i gospodarcza.

 

Na piętrze domu zostały umieszczone trzy sypialnie, w tym dwie z nich mają dobudowane garderoby. Znajduje się tam również łazienka do wspólnego użytku. Z łazienki oraz z jednej sypialni są wyjścia na balkony. W projekcie Dom z Widokiem 6 jest również zaplanowane miejsce na strych. Znajduje się z prawej strony domu i wchodzi się do niego bezpośrednio z hollu.

 

W niektórych projektach Domu z Widokiem wejście na strych jest możliwe tylko z poziomu garażu. Są osoby, którym takie rozwiązanie nie odpowiada i decydują się wówczas na Dom z Widokiem 6, gdzie strych jest płynnie połączony z częścią mieszkalną domu. Na piętrze domu można znaleźć również miejsce na antresolę – ten zamysł projektowy jest bardzo lubiany przez inwestorów i bardzo cenią sobie to, jak antresola nadaje domu wyjątkowości.

 

Równie ciekawe rozwiązania można spotkać na parterze. Jeśli chodzi o Dom z Widokiem 6 realizacja objęła przeznaczenie dużej przestrzeni na pokój dzienny. Uzyskanie dużej, ponad pięćdziesięciometrowej przestrzeni, było możliwe między innymi dlatego, że zastosowano połączenie dwóch pomieszczeń – salonu oraz jadalni. Jest tam miejsce na wspólny posiłek, ale również na wspólny odpoczynek przy kominku lub telewizorze.

 

Projekt Dom z Widokiem 6 został także wzbogacony o  otwarcie przestrzenne nad pokojem dziennym, dzięki czemu uzyskano bardzo interesujący efekt wizualny, który jest ceniony w najnowszych trendach architektonicznych. Parter to także kuchnia ze spiżarnią, które zostały umieszczone tuż obok jadalni. To bardzo wygodne rozwiązanie. Dom z Widokiem 6 projekt ma także obejmujący takie pomieszczenia jak sień, szatnia, kotłownia, aneks gospodarczy oraz druga łazienka z pralnią.

 

Z prawej strony przy domu zostało również zaplanowane miejsce na dwustanowiskowy garaż, z którego można dostać się bezpośrednio do domu. Dom z Widokiem 6 realizacje ma również wzbogaconą o sporej wielkości taras. Można się na niego dostać prosto z salonu. Cały taras rozciąga się z lewej strony budynku, a część jest umieszczona w podcieniu.

 

Sama elewacja domu jest wykonana w jasnych tonacjach, ale to co najmocniej zwraca uwagę inwestorów to zastosowane przeszklenia. W przypadku projektu Dom z Widokiem 6 realizacje są wyposażone w bardzo wysokie, rozciągające się na całą wysokość ściany okna. Część z nich to przeszklenia narożne.

 

Zastosowanie tego rozwiązania w projekcie domu pozwala na osiągnięcie wspaniałego, budzącego zachwyt efektu. Szyku dodaje również kontrastowe połączenie kolorów elewacji oraz dachówki. Projekt Dom z Widokiem 6 nie pozwala na obojętność, trudno nie zwrócić na niego uwagi.

 

Jego dokładny obraz można obejrzeć przyglądając się przygotowanym przez projektantów specjalnym wizualizacjom komputerowym. Są one dostępne na stronie projektu.

 

Jaki jest koszt budowy Domu z Widokiem 6?

 

Wszystkie projekty domów z Widokiem mogą Państwo obejrzeć pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekty-domow?search=dom+z+widokiem. Znajdują się tam domy od 146 metrów kwadratowych do niemal 300. Dom z Widokiem 6 projekt ma umieszczony mniej więcej po środku tej miary metrażu. Można go uznać za optymalne, uniwersalne rozwiązanie. Wielu inwestorów przygląda się tym projektom ze względu na ich wyjątkowy, oryginalny styl.

 

Niejednokrotnie poszukują wśród  nich możliwości na obniżenie kosztów i wybór projektu Dom z Widokiem 6 na to pozwala, ponieważ nie jest to dom o bardzo dużym metrażu. Co więcej, warto pamiętać, że decydując się na projekt domu piętrowego mogą Państwo zakupić znacznie mniejszą działkę, niż w przypadku domu parterowego. Jeśli chodzi o Dom z Widokiem 6 realizacja rozkłada się na dwie kondygnacje, co pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy przy zakupie działki.

 

Konkretne koszty budowy domu mogą Państwo poznać zawsze na stronie projektu domu. Firma New-House oferuje swoim klientom zapoznanie się z całą bazą gotowych projektów domów z kosztorysem. Znajdują się one pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Różnorodność i duża ilość dostępnych projektów pozwala na znalezienie domu, który na pewno się Państwu spodoba. Wśród nich znajduje się również Dom z Widokiem 6. Po kliknięciu w wybrany projekt uzyskają Państwo możliwość poznania konkretnych cen, które obejmują budowę danego domu.

 

Na przykład Dom z Widokiem 6 projekt ma wyceniony na 4990 złotych. Na stronie można również poznać koszt budowy domu do stanu deweloperskiego oraz wysokość raty miesięcznej za opłacenie budowy. Co więcej, firma New-House, oferuje inwestorom zamówienie planu kredytu na dom. Jeżeli interesuje Państwa budowa domu pod klucz lub budowa wraz z usługą aranżacji przestrzeni zielonej – wystarczy kliknąć w odnośnik „zamawiam szczegółową wycenę”, a my ją dla Państwa przygotujemy. Drugim rozwiązaniem może być również bezpośrednie skontaktowanie się z nami. Wówczas będą mogli nam Państwo opowiedzieć dokładnie o swoich wymaganiach, zapoznać się z wszelkimi szczegółami naszych usług, a także poznać odpowiedź na wszystkie pytania, które Państwa interesują.

 

Spodobał się Państwu projekt Dom z Widokiem 6? Może poszukują Państwo firmy, która mogłaby się podjąć jego realizacji? Chętnie podejmiemy się takiej współpracy. Mamy za sobą niemal trzydzieści lat doświadczenia, a nasi pracownicy to specjaliści, którym ufamy od wielu lat. Wyróżniamy się profesjonalizmem oraz dbałością o zadowolenie inwestora. To klienci i ich potrzeby są dla nas najważniejsze, dlatego zawsze oferujemy 10 lat gwarancji na nasze realizacje. W przypadku jakichkolwiek pytań lub chęci nawiązania współpracy, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasze szczegółowe dane znajdą Państwo pod linkiem: https://new-house.com.pl/kontakt.

 

Projekt Dom z Widokiem 6 – szczegóły realizacji

 

Elegancka elewacja, połączenie nowoczesności z klasyką, miejski szyk, funkcjonalne wnętrze – tak w kilku słowach można podsumować  projekt Dom z Widokiem 6. Jak prezentują się szczegóły tej realizacji? Komu będzie odpowiadało wnętrze tego domu? W jakiej technologii jest realizowany dom? Przedstawimy Państwu wszystkie szczegóły związane z projektem i jego realizacją.

 

Firma New-House działa na rynku budowlanym od 1991 roku, mamy za sobą ponad 1500 wybudowanych domów jednorodzinnych. Doskonale znamy rynek budowlany w Polsce, a także wiemy jak odpowiadać na zróżnicowane potrzeby inwestorów. Wiemy, że każdy klient ma inne oczekiwania wobec wymarzonego domu jednorodzinnego, dlatego przygotowaliśmy szeroko wyposażoną bazę projektową – znajdą tam Państwo tysiące gotowych propozycji na realizację (https://new-house.com.pl/projekty-domow). Wśród nich znajduje się również Dom z Widokiem 6. To świetna, sprawdzona realizacja, którą często doceniają nasi klienci. Projekty znajdujące się w naszej bazie są przygotowywane przez świetne, cenione w kraju pracownie projektowe.

 

Dom z Widokiem 6 to projekt stworzony przez współpracującą z nami pracownię projektową MG Projekt. Co ciekawe, Dom Z Widokiem 6 to kolejna propozycja dla bazowego projektu Dom z Widokiem (1), który cieszył się bardzo dużą popularnością. Projektanci chcąc wyjść naprzeciw potrzebom inwestorom stworzyli bliźniacze projekty, które choć pod wieloma aspektami wyglądają podobnie, to mają różnicujące aspekty. Mowa tu na przykład o wielkości powierzchni użytkowej, ilości lub ułożeniu pomieszczeń i tym podobne. W przypadku Domu z Widokiem 6 największą różnicą jest właśnie aranżacja wnętrza – część dzienna, salon oraz tarasy zostały ulokowane w tylnej części domu. Jak dokładnie prezentuje się Dom z Widokiem 6? Spieszymy z odpowiedzią!

 

Dane techniczne projektu Dom z Widokiem 6

 

Powierzchnia użytkowa domu obejmuje 179 metrów kwadratowych, sam budynek został zrealizowany w formie piętrowej. W bryle budynku mieści się również dwustanowiskowy garaż, którego powierzchnia obejmuje 35,1 metrów kwadratowych. Kubatura budynku wynosi 956 metrów sześciennych. Wielospadowy dach ma 25-stopniowe nachylenie, a jego powierzchnia obejmuje 308,68 metrów kwadratowych. Zgodnie z projektem dach ma zostać pokryty dachówką ceramiczną.

 

Aby zrealizować budowę Domu z Widokiem 6 konieczna będzie działka o minimalnych wymiarach 27,52 metry szerokości i 22,32 metry długości. Taka działa jest wymagana ze względu na prawne wymogi odstępu od granicy działki – trzy metry od części elewacji bez otworów drzwiowych i okiennych, cztery metry od części elewacji z oknami, drzwiami, półtora metra od tarasów, balkonów itp. Sam Dom z Widokiem 6 ma 18, 74 metrów szerokości oraz 13,39 metrów długości. Budynek jest wysoki na 8,42 metry (8,62 z podmurówką), natomiast wysokość pomieszczeń wynosi 2,7 metra.

 

Dom z Widokiem 6 jest realizowany w technologii murowanej z wykorzystaniem pustaków Porotherm 25, styropianu oraz tynku cienkowarstwowego. Strop będzie żelbetowy monolityczny nad parterem oraz nad piętrem. Z kolei za fundamenty budynku służą betonowe ławy oraz ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Ważne jednak, by przed rozpoczęciem realizacji zapoznać się z warunkami na działce. Takie fundamenty są idealnym rozwiązaniem dla standardowych działek o dobrych warunkach glebowych. Jeżeli na trenie pod budowę występują niestabilne grunty (np. gliny) lub jest wysoki poziom wód gruntowych, konieczne będzie wykonanie adaptacji projektu i dostosowanie go do warunków działkowych.

 

Elewacja Domu z Widokiem 6

 

Projekt cieszy się bardzo dobrą opinią inwestorów nie tylko ze względu na świetne warunki techniczne i funkcjonalne, ale również ze względu na aspekt wizualny. Dom z Widokiem 6 łączy w sobie różne formy elewacji, dzięki czemu uzyskano efekt nowoczesnej elegancji typowej dla miejskich willi. Projektant przy planowaniu elewacji wykorzystał zarówno cienkowarstwowy tynk, jak i kamienne okładziny oraz drewniane okładziny ścian. Pojawiają się również ozdobne daszki, piękne balkony, a także pergola nad tarasem.

 

Aranżacja wnętrz w projekcie Dom z Widokiem 6

 

Do domu wejdą Państwo przez podcień kierując się bezpośrednio do sieni, która została połączona z garażem. Takie połączenie jest bardzo wygodne i inwestorzy szczególnie je sobie chwalą. Przy sieni została zaplanowana również szatnia, w której można przechowywać odzież wierzchnią oraz obuwie. Przechodząc dalej znajduje się holl prowadzący do różnych części budynku. Głównym punktem parteru domu jest pokój dzienny. To miejsce spotkań całej rodziny, dlatego łączy w sobie funkcję salonu i jadalni. W pomieszczeniu został zaplanowany również kominek oraz duże przeszklenia wychodzące na przydomowy taras. Nad salonem umieszczono również antresolę.

 

Tuż przy salonie umieszczono również otwartą kuchnię – brak ściany oddzielającej pozwala wizualnie zwiększyć przestrzeń. Do kuchni dobudowano także spiżarnię, dzięki czemu zagospodarowanie przestrzeni jest zdecydowanie wygodniejsze. Można tam umieścić zakupione produkty spożywcze, domowe przetwory, a także nieużywany aktualnie sprzęt kuchenny – możliwości jest wiele.

 

Dom z Widokiem 6 na parterze ma również umieszczony pokój do dowolnego użytku. W planie realizacji nie został określony, jako sypialnia, ale może spełniać taką funkcję. Może być również pokojem do pracy i nauki, biblioteką lub pokojem gościnnym. Naprzeciw pokoju została również umieszczona łazienka, która obejmuje również funkcję pralni. Na parterze została również część gospodarcza – kotłownia oraz aneks gospodarczy mieszczący się za garażem.

 

Jak wygląda piętro Domu z Widokiem 6?

 

W projekcie zaplanowano, że część nocna/sypialniana domu będzie się znajdować na parterze. Dzięki odseparowaniu od części dziennej i gospodarczej, domownicy w swoim pokojach mogą zyskać pełną swobodę i prywatność. W związku z tym na piętrze umieszczono trzy sypialnie o powierzchniach 15,7 metrów kwadratowych, 14,99 metrów kwadratowych oraz 13,37 metrów kwadratowych. Dwie najmniejsze sypialnie mają dobudowaną garderobę. Średni pokój ma również możliwość wyjścia na balkon. Na piętrze znajduje się również łazienka do wspólnego użytku domowników, z jej wnętrza można wyjść na drugi balkon.

 

Na piętrze domu zostało również zaplanowane miejsce na strych o powierzchni 8,7 metrów kwadratowych.

 

 Czy można wprowadzić zmiany w projekcie Dom z Widokiem 6?

 

Spodobał się Państwu projekt, ale chcieliby Państwo wprowadzić pewne zmiany? Nic nie szkodzi na przeszkodzie – nasi architekci chętnie wykonają dla Państwa adaptację projektu, która zostanie dostosowana do Państwa potrzeb. Co więcej, polecamy również zapoznanie się z innymi projektami tej serii. Został na przykład przygotowany projekt Dom z Widokiem 6 wariant B, który różni się likwidacją antresoli, balkonu oraz zadaszeń tarasów. Zmieniono nieco układ pomieszczeń i powiększono kuchnię. Być to może to ta propozycja będzie dla Państwa idealnym rozwiązaniem. Zachęcamy do zapoznania się: https://new-house.com.pl/projekt/1254.

 

Dom z Widokiem 6 – budowa z firmą New-House

 

Interesuje Państwa realizacja projektu Dom z Widokiem 6? Warto oddać realizację w ręce profesjonalistów. Budujemy domy od 1991 roku i cieszymy się świetnymi opiniami wśród inwestorów (https://new-house.com.pl/projekt/1254). Chętnie podejmiemy się kompleksowej realizacji Państwa domu – budowa domu pod klucz zajmuje nam nie więcej niż 9 miesięcy, a cała realizacja jest objęta dziesięcioletnią gwarancją jakości.

 

Dom z Widokiem 6 może być Państwa wymarzonym domem – zachęcamy do współpracy!

 

Dom z widokiem 6

 

Dom z widokiem 6 to projekt piętrowej nieruchomości o powierzchni 179 metrów kwadratowych stworzony przez współpracującą z New-House pracownię projektową MG Projekt. Warto w tym miejscu dodać, że jest to kolejna odsłona bazowego projektu Dom z widokiem, który cieszy się niesłabnącą popularnością.

 

Stworzenie kilku wersji projektowych jest odpowiedzią na potrzeby klientów, którym spodobała się estetyka tego domu jednak ich oczekiwania względem powierzchni, ilości oraz rozmieszczenia poszczególnych pomieszczeń są różne. Dzięki bliźniaczym projektom każdy zainteresowany domem inwestor jest w stanie wybrać ten, który najbardziej mu odpowiada. To wygodne i praktyczne rozwiązanie doceniane przez klientów.

 

Dom z widokiem 6 – dane techniczne

 

Technologie wykorzystane w Domu z widokiem 6  

 

Wygląd Domu z widokiem 6

 

Projekt Dom z widokiem 6 składa się z piętrowej podstawy domu obudowanej mniejszymi, parterowymi bryłami. Nieruchomość przykrywają wielospadowe łagodne dachy z okapami. Całość urozmaicona jest dodatkowymi daszkami, balkonami oraz pergolą zainstalowaną nad tarasem. Czymś, co niewątpliwie przyciąga wzrok, są niezwykle okazałe okna obejmujące całą wysokość ścian. Wśród nich znajdziemy również przeszklenia narożne będące swojego rodzaju egzotyką w polskich nieruchomościach. Elewacja domu wykonana jest w jasnych tonacjach, co stanowi idealny kontrast dla zastosowanych dachówek.

 

Dom z widokiem 6 obejmuje również duży, częściowo zacieniony taras, który rozciąga się z lewej strony budynku. Można się na niego dostać bezpośrednim wyjściem z salonu. Natomiast z prawej strony domu znajdziemy dwustanowiskowy garaż, z którego można przejść do domu bez wychodzenia na zewnątrz nieruchomości. To wygodne rozwiązanie, które sprawdza się szczególnie w sezonie jesiennym i zimowym.

 

Aranżacja parteru w Domu z widokiem 6

 

Na parterze Domu z widokiem 6 zaplanowano przestrzeń dzienną oraz gospodarczą. Do nieruchomości wchodzi się przez podcień bezpośrednio do połączonej z garażem sieni, w której znajdziemy praktyczną szatnię na obuwie i okrycia wierzchnie. Znajdujący się dalej hol zaprowadzi nas do różnych części budynku. Centralnym punktem na parterze domu jest pokój dzienny łączący w sobie funkcję salonu i jadalni.

 

We wnętrzu znalazło się także miejsce na klimatyczny kominek oraz antresolę, która optycznie powiększa przestrzeń. Pustka znajduje się również nad schodami. Wrażenie przestronności potęgują też duże przeszklenia wychodzące wprost na przydomowy taras. Przy salonie znajduje się otwarta kuchnia z praktyczną spiżarnią, w której można z powodzeniem przechowywać nieużywane sprzęty kuchenne oraz przetwory i artykuły spożywcze, których akurat nie potrzebujemy.

 

Na parterze nieruchomości znajdziemy również dodatkowy pokój, który można zaadaptować zgodnie z aktualnymi potrzebami mieszkańców. Można w nim zorganizować domowe biuro, szczególnie przydatne, gdy pracujemy w popularnym ostatnio systemie home office. Przestrzeń może zostać również gościnną sypialnią lub domową biblioteką. Możliwości w tym zakresie ogranicza tylko wielkość wnętrza i wyobraźnia właścicieli. Naprzeciwko dodatkowego pokoju znajduje się również łazienka, która pełni dodatkowo funkcję pralni. W skład części gospodarczej wchodzi także kotłownia oraz aneks gospodarczy znajdujący się bezpośrednio nad garażem.

 

Aranżacja piętra w Domu z widokiem 6

 

Na piętrze Domu z widokiem 6 znajdziemy prywatną przestrzeń domowników w postaci trzech sypialni o powierzchni: 15,7 m², 14,99 m², 13,37 m². Dodatkowo dwie mniejsze z sypialni mają własne garderoby. A średni z pokoi ma własne wyjście na balkon. Na piętrze znajdziemy także dużą wspólną łazienkę, z której wyjdziemy na drugi z balkonów oraz strych o powierzchni 8,7 m² dostępny z holu nieruchomości.

 

Czy można wprowadzić zmiany w projekcie Dom z Widokiem 6?

 

Jeśli spodobał Ci się projekt Domu z widokiem 6, jednak chciałbyś wprowadzić w nim pewne zmiany, które podniosą jego funkcjonalność i dopasowanie do indywidualnych potrzeb oraz stylu życia Twojej rodziny to oczywiście istnieje taka możliwość. Nasi architekci chętnie wprowadzą niezbędne modyfikacje na etapie obowiązkowej adaptacji projektu budowlanego. Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi projektami serii Dom z widokiem, które utrzymane są w tej samej stylistyce, jednak różnią się powierzchnią, układem pomieszczeń oraz takimi elementami jak brak balkonu, zadaszeń tarasów lub antresoli. Może się bowiem okazać, że zmiany nie będą konieczne lub będą kosmetyczne, jeśli wybierzesz po prostu inny projekt z serii.

 

Koszt budowy Domu z widokiem 6  

 

Czymś to niewątpliwie wyróżnia gotowe projekty domów dostępne na stronie internetowej New-House jest fakt, że są to projekty z aktualną wyceną. Co to oznacza z praktycznego punktu widzenia? Oznacza to, że każdy dom oprócz informacji szczegółowych, rzutów oraz wizualizacji posiada również kosztorys aktualny na dzień, w którym przeglądamy ofertę. Podany koszt obejmuje budowę domu do stanu deweloperskiego oraz wysokość miesięcznej raty za opłacenie budowy. Można również zamówić szczegółową wycenę budowy domu pod klucz wraz z zagospodarowaniem terenów zielonych znajdujących się wokół nieruchomości. Dodatkowo New-House daje inwestorom możliwość zamówienie planu kredytu na dom.

 

Dom z Widokiem 6 – budowa z firmą New-House

 

Firma New-House buduje domy jednorodzinne od 1991 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy z powodzeniem ponad 1500 inwestycji tego typu na terenie całego kraju. Domy pod klucz budujemy w czasie nie dłuższym niż 9 miesięcy, a na całą realizację dajemy 10-letnią gwarancję. Jeśli więc zainteresował Cię Dom z widokiem 6 i rozważasz jego wybudowanie, chętnie zajmiemy się realizacją tego przedsięwzięcia budowlanego od przysłowiowego A do Z.

 

Oznacza to, że oprócz realnych prac wykonywanych na placu budowy będziemy z Tobą na każdym etapie budowy. Począwszy od znalezienia odpowiedniej działki i sprawdzenia jej zarówno pod kątem technicznym, jak i administracyjnym, poprzez wsparcie na etapie kompletowania dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę czy wykonania przyłączy mediów na zagospodarowaniu terenu wokół domu i formalnym odbiorze budynku kończąc.

 

Nasz zespół tworzą wyłącznie sprawdzeni specjaliści dysponujący rozległą wiedzą fachową oraz wieloletnim doświadczeniem w branży. Co w połączeniu z nowoczesnym zapleczem materiałowym i technologicznym pozwala nam realizować budowy domów oparte o najbardziej zaawansowane rozwiązania. Jeśli więc chcesz podjąć współpracę z profesjonalistami, którzy na swojej pracy znają się doskonale, to zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią. Dla Twojej wygody dostępną przez siedem dni w tygodniu. 

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Riwiera 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
214m2
piętrowy
CARMEN magdalena optima piętrowy
Wyświetl cenę
154m2
piętrowy
HomeKONCEPT-41 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
219m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000