Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom z widokiem 5

Powierzchnia użytkowa

146 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom z widokiem 5
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Dom z widokiem 5

Dom z widokiem 5 to piętrowy budynek bez poddasza, wnętrze jest więc pełnowymiarowe, pozbawione skosów i bardzo ustawne. Bryła domu jest zwarta, urozmaicona podcieniami, zwieńczona dachem kopertowym. Do podstawy budynku dobudowano kilka parterowych części, między innymi garaż i kotłownię. To idealna propozycja dla Inwestorów posiadających wąską działkę pod budowę. Wnętrze projektu jest wyraźnie podzielone na strefę: dzienną i nocną. Przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie. Uwzględniona w projekcie spiżarka pozwoli zachować porządek. Jadalnia połączona z pokojem dziennym sprawi, że wnętrze stanie się nowoczesne i przestronne. Kominek w salonie nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. Uwzględniono w projekcie jedną toaletę na parterze oraz dwie łazienki na piętrze. Na piętrze umieszczono trzy wygodne sypialnie. Największa z nich została wyposażona w garderobę oraz łazienkę. Zaletą projektu jest przewidziana w nim pralnia. Taras przy domu pozwoli rodzinie spędzić czas na świeżym powietrzu. Uroku dodają mu detale, a olbrzymie przeszklenia zapewniają połączenie wnętrz z ogrodem. Dom jest przy tym energooszczędny i stosunkowo niedrogi w budowie, o czym możesz się przekonać otrzymując wycenę kosztów budowy.

 

Informacje o projekcie Dom z Widokiem 5

 

Przedstawiamy Państwu kolejny wyjątkowy projekt z cieszącej się popularnością serii projektów Dom z Widokiem. Te domy cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród inwestorów, dlatego powstało bardzo dużo jego wariantów. Celem było idealne dopasowanie do wymagań klienta – pod kątem metrażu, ilości i rozmieszczenia poszczególnych pomieszczeń. Każdy aspekt został wzięty pod uwagę. Zawsze jednak najważniejszy był wyjątkowy styl projektowy, w jakim został wykonany Dom z Widokiem 5.

 

Powstało wiele wariantów tego projektu, ale główny zarys architektoniczny, a także idea mu przyświecająca nigdy się nie zmieniła. Kolejne wersje różnią się konkretnymi szczegółami, ale styl pozostaje niezmienny, tak jak niezmienne pozostaje funkcjonalne wnętrze. Dzięki temu, jeżeli podoba się Państwu projekt Dom z Widokiem 5, ale nie odpowiada Państwu jego metraż, z łatwością znajdą Państwo jego inną wersję o większej powierzchni.

 

 

Czym się różni Dom z Widokiem 5 od pierwowzoru?

 

New-House działa na rynku budowlanym od 1991 roku, w tym czasie wykonaliśmy około 1500 realizacji (w tym również Dom z Widokiem 5). Te lata doświadczenia pozwoliły nam poznać bliżej inwestorów i ich potrzeby. Wiemy, jakie trudności sprawia ostateczna decyzja o wyborze projektu do budowy, dlatego postanowiliśmy wesprzeć naszych klientów w tym aspekcie. Na stronie internetowej firmy New-House znajdą Państwo bazę, w której znajdują się projekty domów z kosztorysem. Zestawienie gotowych projektów znajduje się pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Dzięki tej bazie mogą Państwo dowiedzieć się wielu rzeczy o każdym projekcie. Udostępniane są tam takie informacje jak:

 

Ponadto w każdym projekcie mają Państwo oczywiście możliwość zamówienia szczegółowej wyceny budowy np. Domu z Widokiem 5 pod klucz. Firma New-House daje również inwestorom możliwość zamówienia planu kredytu. Wśród wielu domów w naszej bazie znajduje się również pierwowzór projektu Dom z Widokiem 5 - https://new-house.com.pl/projekt/1251. Zastanawiają się Państwo czym w rzeczywistości różnią się oba warianty? Chętnie odpowiemy na to pytanie.

 

Jak już wspominaliśmy, zarówno pierwowzór, jak i Dom z Widokiem 5 realizacje mają wykonane w podobnym stylu. Są to projekty nowoczesnych domów piętrowych, które wyróżniają się dużymi, pięknymi przeszkleniami ściennymi. Główną różnicą w obu projektach jest metraż. Dom z Widokiem 5 projekt ma obejmujący 146 metrów, podczas gdy pierwowzór wynosi aż 269 metrów. Warto jednak zaznaczyć, że nie zmienia się tutaj ilość pokojów. Dom z Widokiem 5 nadal oferuje 3 sypialnie na piętrze oraz dodatkowy pokój do dowolnego zagospodarowania na parterze. W omawianym projekcie znajdują się 2 łazienki przy sypialniach oraz WC w strefie dziennej. W wariancie pierwszym rozmieszczenie pomieszczeń wygląda podobnie, z tą różnicą, że zamiast WC widnieje trzecia łazienka.

 

Jeśli chodzi o Dom z Widokiem 5 realizacja różni się także pod kątem garażu. Pierwowzór projektowy ma dwa stanowiska na samochody z dobudowanym pomieszczeniem np. na warsztat, natomiast w projekcie Dom z Widokiem 5 jest garaż jednostanowiskowy o wymiarze 21,6 metrów kwadratowych.

 

Zdecydowaną zaletą, którą może się pochwalić Dom z Widokiem 5 jest to, że nie wymaga on tak dużej działki jak pierwsza wersja. Jeśli chcą się Państwo zdecydować na Dom z Widokiem 5 realizacja może zostać wykonana na działce o minimalnej szerokości 24,34 metrów oraz minimalnej długości 19,34 metrów.

 

Jak możemy podsumować różnice pomiędzy Domem z Widokiem 5, a jego pierwszą wersją? Bez dwóch zdań zauważalne różnice określilibyśmy jako niewielkie. Dotyczą one głównie metrażu domu, sam projekt nie został mocno zmieniony. Możemy uznać, że ta realizacja to mini-wersja pierwowzoru.

 

Jak wygląda Dom z Widokiem 5?

 

Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z całym projektem Dom z Widokiem 5, jest on ciekawy pod wieloma względami. Po zapoznaniu się z wszystkimi szczegółami na pewno Państwo zauważą z jaką precyzją został zaprojektowany i jak duży nacisk został położony na jego wysoką funkcjonalność. Wskazuje na to chociażby podział domu na strefy – piętro domu to część nocna, gdzie domownicy mogą się wyciszyć, natomiast parter domu tętni życiem – jadalnia, kuchnia, salon to tylko część elementów tej przestrzeni.

 

Na co warto zwrócić uwagę w projekcie?

 

Garderoba – w projekcie Dom z Widokiem 5 realizacja obejmuje umieszczenie jej na piętrze domu pośród trzech sypialni. Ma 5,32 metrów kwadratowych i świetnie wspiera organizację przestrzeni w domu. Garderoba jest świetnym rozwiązaniem na przechowywanie ubrań wszystkich domowników, dzięki temu łatwiej zachować ład oraz porządek. Dopełnieniem przestrzeni garderobianej jest również szatnia mieszcząca się przy sieni. To miejsce, gdzie można składować odzież wierzchnią domowników oraz gości.

 

Salon z jadalnią – połączenie tych dwóch pomieszczeń pozwoliło na uzyskanie znacznie większej przestrzeni. Cały pokój dzienny w projekcie Dom z Widokiem 5 obejmuje 36,81 metrów powierzchni, dzięki czemu można spędzać tu czas wspólnie z rodziną i przyjaciółmi. To pomieszczenie pomieści wiele osób. Blisko leży również kuchnia, co także jest dużym atutem pod kątem funkcjonalności.

 

Strych – Dom z Widokiem 5 projekt ma wzbogacony również o strych. Wejście do tej części domu zostało poprowadzone z garażu. Taka wydzielona, odosobniona przestrzeń to dobre rozwiązanie, ponieważ można tam składować różne przedmioty, które nie są aktualnie używane lub mają wartość sentymentalną. Warto strych wykorzystać jako dodatkową przestrzeń gospodarczą.

 

Gabinet – mowa tu o dodatkowym pokoju, który został umieszczony na parterze domu. Jeśli chodzi o Dom z Widokiem 5 realizacje zwykle obejmowały przekształcenie go właśnie w pokój biurowy. Często decydują się na to osoby, które prowadzą własne firmy – własny gabinet to wyciszone miejsce, idealne do pracy. Gabinet to także dobre rozwiązanie dla osób, które pracują zdalnie. Żyjemy w czasach, gdzie praca freelancerska silnie się rozwija – posiadanie wówczas odosobnionego miejsca pracy to dobre rozwiązanie.

 

Taras – Dom z Widokiem 5 projekt ma wzbogacony również o piękny taras. Został on umieszczony z prawej strony budynku i jest częściowo zadaszony. Przydomowy taras z zadaszeniem to dobre rozwiązanie na upalne lub wietrzne dni – można cieszyć się świeżym powietrzem, bez przejmowania się niesprzyjającą pogodą.

 

Dom z Widokiem 5 ma oczywiście znacznie więcej zalet, a z doświadczenia wiemy, że każdy inwestor zwraca uwagę na coś zupełnie innego. Być może ten projekt jest również wymarzonym domem dla Państwa. Mamy taką nadzieję i chętnie pomożemy w jego realizacji. Nasze usługi są szerokie – możemy dla Państwa wybudować Dom z Widokiem 5 do stanu surowego otwarte lub zamkniętego, do stanu deweloperskiego lub pod klucz. Wszystko zależy od Państwa potrzeb.

 

Jeżeli chcą nam Państwo zadać pytania dotyczące tego jak przebiegają w projekcie Dom z Widokiem 5 realizacje lub na temat naszych usług,  zapraszamy do kontaktu. Nasze wszystkie dane kontaktowe są stale dostępne pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt. Pracujemy we wszystkie dni tygodnia, w godzinach 7-21. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Być może to właśnie Dom z Widokiem 5 to Państwa przyszły dom!

 

Szczegóły projektu Dom z Widokiem 5

 

To kolejny projekt z całej serii projektów Domów z Widokiem, niepozbawiony detali architektonicznych pierwotnego projektu. Choć mają one wspólne cechy, to każdy z nich jest na swój sposób wyjątkowy. Czym zachwyca Dom z Widokiem 5? Wielu inwestorów interesuje się tym projektem ze względu na świetny styl wykonania oraz wysokiej klasy funkcjonalność domu. Czy to projekt domu, który będzie spełniał również Państwa wymagania?

 

New-House, jako firma budowlana działająca na rynku od 1991 roku, doskonale zdaje sobie sprawę z różnorodnych potrzeb i oczekiwań inwestorów. Wybudowaliśmy w sumie ponad tysiąc pięćset domów jednorodzinnych, dzięki czemu mieliśmy styczność z rozmaitymi realizacjami. Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom naszym klientom przygotowaliśmy ofertę (https://new-house.com.pl/oferta)  współpracy, która jest maksymalnie kompleksowa i pozwala na wsparcie klienta na każdym z etapów budowy. Przygotowaliśmy również tysiące gotowych projektów w naszej bazie (https://new-house.com.pl/projekty-domow) i oferujemy wykonanie projektu na indywidualne zamówienie. Mimo to wielu inwestorów decyduje się chętnie na popularne, sprawdzone realizacje. Wśród nich niejednokrotnie występuje właśnie projekt Dom z Widokiem 5. Dlaczego? Co sprawia, że jest uznawany za tak uniwersalne rozwiązanie?

 

Jak wygląda proces budowy Domu z Widokiem 5?

 

Dom z Widokiem 5 to najmniejszy powierzchniowo wariant wszystkich propozycji z tej serii. Czy można go określić małym domem? Mimo, że na tle innych wariantów taki mógłby się wydawać, to zdecydowanie bardziej będzie do niego pasowało określenie dom o średniej powierzchni użytkowej – mierzy on w końcu dokładnie 146,25 metrów kwadratowych. Jest to dom piętrowy wykonany w nowoczesnym stylu, który jednocześnie zapewnia najwyższe standardy komfortu i funkcjonalności. Wpływa na to przede wszystkim logiczne, intuicyjne zaprojektowana przestrzeń, dom został podzielony na oddzielne strefy, dzięki czemu każdy domownik ma zapewnioną swobodę i prywatność. Piętro domu to część sypialniana, natomiast parter wprost tętni życiem – znajduje się tutaj między innymi salon, jadalnia, kuchnia, gabinet.

 

Powierzchnia całkowita domu obejmuje 234,14 metrów kwadratowych, natomiast kubatura 802 metry sześcienne. Dach domu ma dokładnie 23,8 stopni nachylenia i jest wielospadowy. Jego całkowita powierzchnia wynosi 254,23 metry kwadratowe i jest pokryta dachówką ceramiczną. Budynek jest wysoki na 8,46 metrów, natomiast jego szerokość wynosi 16,04 metrów, a długość 11,34 metrów. W związku z tym, by zrealizować bez problemu Dom z Widokiem 5 konieczne będzie posiadanie działki o minimalnych wymiarach 24,34 metry szerokości na 19,34 metry długości.

 

Posadowienie domu jest wykonywane z użyciem ław fundamentowych oraz ścian fundamentowych z betonowych bloczków. Dom z Widokiem 5 jest realizowany w technologii murowanej, a do wykonania jego ścian zewnętrznych używane są pustaki Porotherm 25 oraz styropian. Elewacja budynku opiera się przede wszystkim na tynku cienkowarstwowym na styropianie. Dodatkowo jednak dom został wzbogacony o interesujące detale w postaci kamiennych okładzin. Istotne jest także uzupełnienie go dużymi przeszkleniami otwierającymi wnętrze domu na ogród projektu. Część domu zaakcentowano narożnym podcieniem.

 

Jak wygląda wnętrze projektu Dom z Widokiem 5?

 

Wejście do budynku prowadzi przez podest wejściowy oraz sień, przy której leży dodatkowe wejście do domu wyprowadzone bezpośrednio z garażu. To bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Warto podkreślić, że obok garażu została położna również kotłownia (można do niej wejść również bezpośrednio z zewnątrz). Przy sieni w projekcie uwzględniono szatnię, w której domownicy mogą przechowywać sezonowe ubrania oraz obuwie. Przechodząc w głąb Domu z Widokiem 5 znajdziemy się w holu. Po jego lewej stronie mieści się małej WC, z kolei po prawej przestrzenna, otwarta kuchnia z dobudowaną spiżarką. Kuchnia nie jest oddzielona od pokoju dziennego ścianą, mieści się między nimi wyłącznie półwysep, co bardzo pozytywnie wpływa na poczucie przestrzeni – wydaje się większa. Sam pokój dzienny w projekcie Dom z Widokiem 5 jest rzeczywiście duży, ponieważ łączy w sobie funkcję salonu oraz jadalni. Jego powierzchnia wynosi ponad 36 metrów kwadratowych. Pomieszczenie zostało wzbogacone o kominek, a jego piękne, duże okna narożnikowe tworzą wspaniały widok na przydomowy taras oraz ogród. Przy pokoju dziennym leży również dodatkowy pokój, który docelowo jest przeznaczony na gabinet, ale może spełniać również funkcję pokoju gościnnego lub dodatkowej sypialni.

 

Wszystkie pomieszczenia oraz ich wymiary na parterze Domu z Widokiem 5:

 1. Sień 3,89 m²

 2. Kuchnia 10,53 m²

 3. Spiżarnia 1,04 m²

 4. Pokój dzienny (salon i jadalnia) 36,81 m²

 5. Gabinet 9,45 m²

 6. Hall 11,18 m²

 7. WC 2,29 m²

 8. Garderoba 2,48 m²

 9. Kotłownia 5,27 m²

 10. Garaż jednostanowiskowy 21,60 m²

 

Piętro w projekcie Dom z Widokiem 5 zostało zaplanowano konkretnie pod strefę wypoczynkowo-sypialnianą. W tym miejscu, każdy z domowników ma swój kąt, własną przestrzeń. Jest to możliwe dzięki realizacji trzech pokojów. Jeden z nich, największy ma dobudowaną prywatną garderobę oraz łazienkę. Dla pozostałych sypialni została zaplanowana jedna, wspólna łazienka. Na piętrze znajduje się również pomieszczenie gospodarcze przeznaczone docelowo pod pralnię.

 

Wszystkie pomieszczenia oraz ich wymiary na piętrze Domu z Widokiem 5:

 1. Hall 6,82 m²

 2. Łazienka 7,70 m²

 3. Pomieszczenie gospodarcze 2,18 m²

 4. Pokój 12,98 m²

 5. Łazienka 5,23 m²

 6. Garderoba 5,32 m²

 7. Pokój 15,98 m²

 8. Pokój 12,34 m²

 9. Strych 6,05 m²

 

Realizacja projektu Dom z Widokiem 5 z firmą New-House

 

Spodobał się Państwu opisywany przez nas projekt? Zapewniamy Państwa, że jest to idealna realizacja domu jednorodzinnego. Idealnie pomieści się tutaj nawet cztero- i pięcioosobowa rodzina. Ten dom nie tylko będzie funkcjonalny i wygodny, ale również będzie się świetnie prezentował. Jeżeli zależy Państwu an tego typu zaletach i spodobał się Państwu projekt Dom z Widokiem 5 – zachęcamy do współpracy. Bardzo chętnie zajmiemy się dla Państwa realizacją tego projektu, zapewniamy kompleksową współpracę oraz dziesięć lat gwarancji na całą realizację.

 

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami na temat współpracy z New-House od naszych klientów (https://new-house.com.pl/referencje) oraz do sprawdzenia wcześniej zrealizowanych przez nas domów jednorodzinnych (https://new-house.com.pl/realizacje).

 

Dom z Widokiem 5 może być Państwa wymarzonym domem! Zapraszamy do współpracy!

 

 

Dom z widokiem 5

 

Dom z widokiem 5 to piętrowy budynek energooszczędny idealny na wąską działkę budowlaną. Do zwartej, nowoczesnej bryły domu dobudowane są parterowe części, w których znajduje się kotłownia oraz garaż. Nieruchomość urozmaicona jest efektownymi podcieniami, oryginalnymi detalami oraz olbrzymimi przeszkleniami, które skutecznie łączą wnętrza z zielenią ogrodu. Całość zwieńczona jest dachem kopertowym. Brak poddasza sprawia, że wszystkie dostępne wnętrza są pełnowymiarowe, pozbawione skosów a co za tym idzie bardzo ustawne. Funkcjonalnie podzielona przestrzeń domu obejmuje strefę dzienną znajdującą się na parterze nieruchomości oraz strefę nocną/prywatną zlokalizowaną na piętrze, w której z powodzeniem może zamieszkać czteroosobowa lub pięcioosobowa rodzina.

 

Dom z widokiem 5 – szczegóły projektu:

 

Rodzina projektów Dom z widokiem

 

Dom z Widokiem 5 to najmniejszy z budynków z serii projektów Dom z widokiem, która cieszy się niesłabnącą popularnością wśród naszych inwestorów. To rodzina projektów domów obejmująca wiele wariantów nieruchomości utrzymanych w spójnej architekturze, jednakże różniących się metrażem, ilością pomieszczeń oraz ich rozmieszczeniem. Wszystko po to, aby każdy klient, któremu spodobał się ten styl projektowy, znalazł dom idealnie wpisujący się w jego styl życia, aktualne potrzeby oraz oczekiwania. Jeśli więc urzekła Cię stylistyka tych domów, ale szukasz budynku o innych parametrach użytkowych, z łatwością znajdziesz go w naszej bazie gotowych projektów.

 

Dom z widokiem 5 - czym różni się od swojego pierwowzoru?

 

Pierwowzór Domu z widokiem 5 znajdziesz pod adresem https://new-house.com.pl/projekt/1251. Jeśli jednak zastanawiasz się, czym różnią się oba projekty, już spieszymy z odpowiedzią. Główną różnicą jest w tym przypadku metraż. Dom z widokiem ma powierzchnię 269 metrów kwadratowych, natomiast Dom z widokiem 5 ma 146 metrów kwadratowych. Należy jednak zaznaczyć, że pomimo mniejszego metrażu nie zmniejsza się tutaj ilość pokojów – w obu projektach mamy do dyspozycji 3 sypialnie na piętrze i dodatkowy pokój do zagospodarowania na parterze. Jeśli zaś chodzi o łazienki, to Dom z widokiem 5 ma je dwie plus dodatkowe WC znajdujące się w strefie dziennej, natomiast pierwowzór zamiast WC ma po prostu trzecią łazienkę. Różnicę można dostrzec także w przypadku garażu – Dom z widokiem ma garaż dwustanowiskowy natomiast Dom z widokiem 5 taki na jeden pojazd. Zdecydowaną zaletą Domu z Widokiem 5 jest fakt, że nie potrzebuje on tak dużej działki, jak jego pierwowzór.

 

Dom z widokiem 5 – strefa dzienna na parterze

 

Do wnętrza Domu z widokiem 5 wchodzimy przez podest wejściowy oraz sień, w której znajdziemy również dodatkowe wejście do budynku wprost z garażu. To wygodne rozwiązanie, które sprawdza się szczególnie w sezonie jesiennym i zimowym, kiedy wychodzenie z samochodu wprost w padający wiatr czy śnieg należy do wątpliwych przyjemności. Ten swojego rodzaju skrót pozwala także na sprawne przenoszenie zakupów do wnętrza domu. Docenią go również rodzice małych dzieci. Obok garażu znajduje się także kotłownia z osobnym wyjściem na zewnątrz. Przy sieni znajdziemy również szatnię na okrycia wierzchnie oraz obuwie.

 

Z sieni przechodzimy do holu, po którego lewej stronie znajdziemy małą toaletę. Natomiast z prawej strony zlokalizowana jest duża, przestronna i otwarta kuchnia wyposażona w spiżarnię. Pomiędzy kuchnią a salonem znajduje się wyłącznie praktyczna wyspa, dzięki czemu całość wydaje się jeszcze większa, niż jest w istocie. Dodatkowo pokój dzienny połączony został z jadalnią, dzięki czemu uzyskana przestrzeń ma ponad 36 metrów kwadratowych. Znalazło się tutaj również miejsca na kominek. A duże narożne okna dają spektakularny widok na ogród oraz przydomowy taras, który w okresie letnim z powodzeniem spełnia funkcję dodatkowego pokoju tyle, że zlokalizowanego na świeżym powietrzu. A dzięki częściowemu zadaszeniu można z niego korzystać również przy niesprzyjającej pogodzie.

 

Na parterze Domu z widokiem 5, tuż przy salonie znajduje się także dodatkowy pokój pierwotnie przeznaczony na gabinet. Taką przestrzeń szczególnie docenią osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz freelancerzy pracujący w domu. Choć obecnie idea pracy w systemie home-office nabiera nowego znaczenia i może się okazać, że z biegiem czasu z dobrodziejstwa tej formy pracy będzie korzystać jeszcze większa rzesza pracowników niż obecnie. Warto się na taką ewentualność przygotować zawczasu. Jednakże nic nie stoi na przeszkodzie, aby tę dodatkową przestrzeń zagospodarować w inny sposób np. na domową biblioteczkę, dodatkową sypialnię czy pokój gościnny.

 

Wymiary wszystkich pomieszczeń znajdujących się na parterze Domu z widokiem 5:

 

Dom z widokiem 5 – strefa nocna na piętrze

 

Na piętrze Domu z widokiem 5 znajdziemy trzy sypialnie. Największa z nich może z powodzeniem pełnić funkcję apartamentu małżeńskiego, ponieważ posiada własną łazienkę oraz garderobę o powierzchni ponad 5 metrów kwadratowych. Dla pozostałych sypialni stworzono dodatkową łazienkę. Na tym poziomie w projekcie przewidziano również praktyczną pralnię. Tak rozplanowana przestrzeń nocna pozwala na zachowanie odpowiedniego poziomu prywatności przez każdego z domowników. A co za tym idzie relaks i odpoczynek na własnych zasadach. To niezwykle ważne szczególnie ważne w domach wielopokoleniowych, w których każdy ma swój własny sposób na przysłowiowe ładowanie akumulatorów w samotności.

 

Warto również dodać, że projekt Domu z widokiem 5 wzbogacony został o strych, na który można się dostać jedynie z garażu. Ta wydzielona przestrzeń doskonale sprawdza się jako składzik na aktualnie nieużywane przedmioty lub dodatkowa przestrzeń gospodarcza do wykorzystania w optymalny dla właścicieli sposób.

 

Wymiary wszystkich pomieszczeń znajdujących się na piętrze Domu z widokiem 5:

 

Dom z widokiem 5 – koszt budowy

Projekt Dom z widokiem 5 znajduje się w bazie gotowych projektów domów oferowanych przez New-House. Niewątpliwą zaletą udostępnianych przez nas projektów budowlanych jest fakt, że jako jedyni na rynku oferujemy projekty z aktualną wyceną. Projekt domu z kosztorysem oznacza, że oprócz planu domu i jego metrażu, wizualizacji czy minimalnych wymiarów działki poznamy również koszt budowy brutto do stanu deweloperskiego oraz wysokość miesięcznej raty za budowę. Dodatkowo dajemy możliwość zamówienia szczegółowej wyceny budowy pod klucz oraz planu kredytu na wybrany dom. Warto jednak wiedzieć, że New-House zależnie od indywidualnych potrzeb klienta może wybudować dom do stanu surowego otwartego, surowego zamkniętego, deweloperskiego lub pod klucz. 

 

Budowa Domu z widokiem 5 przez firmę New-House

 

Jeśli uważasz, że Dom z widokiem 5 to Twój wymarzony dom, których chcesz wybudować mamy dla Ciebie atrakcyjną propozycję współpracy. New-House specjalizuje się w kompleksowym budownictwie jednorodzinnym, które realizuje na terenie całego kraju. Na rynku działamy od 1991 roku i w tym czasie z powodzeniem wykonaliśmy ponad 1500 domów, które po dziś dzień służą naszym klientom.

 

Jednak zanim podejmiesz ostateczną decyzję, powinieneś wiedzieć, co odróżnia naszą ofertę od propozycji innych firm budowlanych? Naszą propozycję wyróżnia to, że jesteśmy z inwestorami na każdym etapie realizacji marzenia o własnym domu na przedmieściach lub wsi. Co to oznacza w praktyce? Już wyjaśniamy. Oznacza to, że służymy wsparciem w poniższych sprawach:

 

Jak widzisz, z naszą pomocą nie musisz się martwić ani pracami budowlanymi, ani formalnościami natury administracyjnej. Naszym zadaniem jest sprawienie, że budowa domu przestanie być dla Ciebie stresującym zadaniem a stanie się czasem, który będziesz wspominał z przyjemnością i przysłowiową łezką w oku. Współpraca z New-House to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich inwestorów, którzy są ekstremalnie zajęci, a dodatkowo nie posiadają fachowej wiedzy budowlanej. Dzięki nam wielu klientów uniknęło kosztownych w skutkach błędów spowodowanych nieznajomością branży, sztuki budowlanej oraz obowiązujących przepisów prawa. Można więc z całą stanowczością powiedzieć, że współpraca z nami się po prostu opłaca! Przedstawimy Ci projekt techniczny domu oraz szczegółowy kosztorys inwestorski. Jesteśmy pewni, że projekt domu Dom z Widokiem 5 będzie spełnieniem marzeń Twoich i Twojej rodziny.

 

Chcesz wybudować dom sprawnie, szybko i bez zbędnych problemów! Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy dla Twojej wygody są dostępni również w weekendy w godzinach 7.00 – 21.00. Zapraszamy!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Tytan 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
150m2
piętrowy
Tytan 4 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
134m2
piętrowy
MARSYLIA
Wyświetl cenę
245m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000