Wiadomość została wysłana.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom z widokiem 5

Powierzchnia użytkowa

146 m2

Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
Rata miesięczna (stan deweloperski):
Cena projektu:
3 890 PLN
Informacje:
Nazwa projektu: Dom z widokiem 5
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis projektu

Dom z widokiem 5 to piętrowy budynek bez poddasza, wnętrze jest więc pełnowymiarowe, pozbawione skosów i bardzo ustawne. Bryła domu jest zwarta, urozmaicona podcieniami, zwieńczona dachem kopertowym. Do podstawy budynku dobudowano kilka parterowych części, między innymi garaż i kotłownię. To idealna propozycja dla Inwestorów posiadających wąską działkę pod budowę. Wnętrze projektu jest wyraźnie podzielone na strefę: dzienną i nocną. Przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie. Uwzględniona w projekcie spiżarka pozwoli zachować porządek. Jadalnia połączona z pokojem dziennym sprawi, że wnętrze stanie się nowoczesne i przestronne. Kominek w salonie nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. Uwzględniono w projekcie jedną toaletę na parterze oraz dwie łazienki na piętrze. Na piętrze umieszczono trzy wygodne sypialnie. Największa z nich została wyposażona w garderobę oraz łazienkę . Zaletą projektu jest przewidziana w nim pralnia. Taras przy domu pozwoli rodzinie spędzić czas na świeżym powietrzu. Uroku dodają mu detale, a olbrzymie przeszklenia zapewniają połączenie wnętrz z ogrodem. Dom jest przy tym energooszczędny i stosunkowo niedrogi w budowie, o czym możesz się przekonać otrzymując wycenę kosztów budowy.

 

Informacje o projekcie Dom z Widokiem 5

Przedstawiamy Państwu kolejny wyjątkowy projekt z serii domów z Widokiem. Te domy cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród inwestorów, dlatego powstało bardzo dużo jego wariantów. Celem było idealne dopasowanie do wymagań klienta – pod kątem metrażu, ilości i rozmieszczenia poszczególnych pomieszczeń. Każdy aspekt został wzięty pod uwagę. Zawsze jednak najważniejszy był wyjątkowy styl projektowy, w jakim został wykonany Dom z Widokiem 5.

Powstało wiele wariantów tego projektu, ale główny zarys architektoniczny, a także idea mu przyświecająca nigdy się nie zmieniła. Kolejne wersje różnią się konkretnymi szczegółami, ale styl pozostaje niezmienny. Dzięki temu, jeżeli podoba się Państwu projekt Dom z Widokiem 5, ale nie odpowiada Państwu jego metraż, z łatwością znajdą Państwo jego inną wersję o większej powierzchni.

 

Czym się różni Dom z Widokiem 5 od pierwowzoru?

New-House działa na rynku budowlanym od 1991 roku, w tym czasie wykonaliśmy około 1500 realizacji (w tym również Dom z Widokiem 5). Te lata doświadczenia pozwoliły nam poznać bliżej inwestorów i ich potrzeby. Wiemy, jakie trudności sprawia ostateczna decyzja o wyborze projektu do budowy, dlatego postanowiliśmy wesprzeć naszych klientów w tym aspekcie. Na stronie internetowej firmy New-House znajdą Państwo bazę, w której znajdują się projekty domów z kosztorysem. Zestawienie gotowych projektów znajduje się pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Dzięki tej bazie mogą Państwo dowiedzieć się wielu rzeczy o każdym projekcie. Udostępniane są tam takie informacje jak:

Ponadto w każdym projekcie mają Państwo oczywiście możliwość zamówienia szczegółowej wyceny budowy np. Domu z Widokiem 5 pod klucz. Firma New-House daje również inwestorom możliwość zamówienia planu kredytu. Wśród wielu domów w naszej bazie znajduje się również pierwowzór projektu Dom z Widokiem 5 - https://new-house.com.pl/projekt/1251. Zastanawiają się Państwo czym w rzeczywistości różnią się oba warianty? Chętnie odpowiemy na to pytanie.

Jak już wspominaliśmy, zarówno pierwowzór, jak i Dom z Widokiem 5 realizacje mają wykonane w podobnym stylu. Są to projekty nowoczesnych domów piętrowych, które wyróżniają się dużymi, pięknymi przeszkleniami ściennymi. Główną różnicą w obu projektach jest metraż. Dom z Widokiem 5 projekt ma obejmujący 146 metrów, podczas gdy pierwowzór wynosi aż 269 metrów. Warto jednak zaznaczyć, że nie zmienia się tutaj ilość pokojów. Dom z Widokiem 5 nadal oferuje 3 sypialnie na piętrze oraz dodatkowy pokój do dowolnego zagospodarowania na parterze. W omawianym projekcie znajdują się 2 łazienki przy sypialniach oraz WC w strefie dziennej. W wariancie pierwszym rozmieszczenie pomieszczeń wygląda podobnie, z tą różnicą, że zamiast WC widnieje trzecia łazienka.

Jeśli chodzi o Dom z Widokiem 5 realizacja różni się także pod kątem garażu. Pierwowzór projektowy ma dwa stanowiska na samochody z dobudowanym pomieszczeniem np. na warsztat, natomiast w projekcie Dom z Widokiem 5 jest garaż jednostanowiskowy o wymiarze 21,6 metrów kwadratowych.

Zdecydowaną zaletą, którą może się pochwalić Dom z Widokiem 5 jest to, że nie wymaga on tak dużej działki jak pierwsza wersja. Jeśli chcą się Państwo zdecydować na Dom z Widokiem 5 realizacja może zostać wykonana na działce o minimalnej szerokości 24,34 metrów oraz minimalnej długości 19,34 metrów.

Jak możemy podsumować różnice pomiędzy Domem z Widokiem 5, a jego pierwszą wersją? Bez dwóch zdań zauważalne różnice określilibyśmy jako niewielkie. Dotyczą one głównie metrażu domu, sam projekt nie został mocno zmieniony. Możemy uznać, że ta realizacja to mini-wersja pierwowzoru.

 

Jak wygląda Dom z Widokiem 5?

Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z całym projektem Dom z Widokiem 5, jest on ciekawy pod wieloma względami. Po zapoznaniu się z wszystkimi szczegółami na pewno Państwo zauważą z jaką precyzją został zaprojektowany i jak duży nacisk został położony na jego wysoką funkcjonalność. Wskazuje na to chociażby podział domu na strefy – piętro domu to część nocna, gdzie domownicy mogą się wyciszyć, natomiast parter domu tętni życiem – jadalnia, kuchnia, salon to tylko część elementów tej przestrzeni.

Na co warto zwrócić uwagę w projekcie?

Garderoba – w projekcie Dom z Widokiem 5 realizacja obejmuje umieszczenie jej na piętrze domu pośród trzech sypialni. Ma 5,32 metrów kwadratowych i świetnie wspiera organizację przestrzeni w domu. Garderoba jest świetnym rozwiązaniem na przechowywanie ubrań wszystkich domowników, dzięki temu łatwiej zachować ład oraz porządek. Dopełnieniem przestrzeni garderobianej jest również szatnia mieszcząca się przy sieni. To miejsce, gdzie można składować odzież wierzchnią domowników oraz gości.

Salon z jadalnią – połączenie tych dwóch pomieszczeń pozwoliło na uzyskanie znacznie większej przestrzeni. Cały pokój dzienny w projekcie Dom z Widokiem 5 obejmuje 36,81 metrów powierzchni, dzięki czemu można spędzać tu czas wspólnie z rodziną i przyjaciółmi. To pomieszczenie pomieści wiele osób. Blisko leży również kuchnia, co także jest dużym atutem pod kątem funkcjonalności.

Strych – Dom z Widokiem 5 projekt ma wzbogacony również o strych. Wejście do tej części domu zostało poprowadzone z garażu. Taka wydzielona, odosobniona przestrzeń to dobre rozwiązanie, ponieważ można tam składować różne przedmioty, które nie są aktualnie używane lub mają wartość sentymentalną. Warto strych wykorzystać jako dodatkową przestrzeń gospodarczą.

Gabinet – mowa tu o dodatkowym pokoju, który został umieszczony na parterze domu. Jeśli chodzi o Dom z Widokiem 5 realizacje zwykle obejmowały przekształcenie go właśnie w pokój biurowy. Często decydują się na to osoby, które prowadzą własne firmy – własny gabinet to wyciszone miejsce, idealne do pracy. Gabinet to także dobre rozwiązanie dla osób, które pracują zdalnie. Żyjemy w czasach, gdzie praca freelancerska silnie się rozwija – posiadanie wówczas odosobnionego miejsca pracy to dobre rozwiązanie.

Taras – Dom z Widokiem 5 projekt ma wzbogacony również o piękny taras. Został on umieszczony z prawej strony budynku i jest częściowo zadaszony. Przydomowy taras z zadaszeniem to dobre rozwiązanie na upalne lub wietrzne dni – można cieszyć się świeżym powietrzem, bez przejmowania się niesprzyjającą pogodą.

Dom z Widokiem 5 ma oczywiście znacznie więcej zalet, a z doświadczenia wiemy, że każdy inwestor zwraca uwagę na coś zupełnie innego. Być może ten projekt jest również wymarzonym domem dla Państwa. Mamy taką nadzieję i chętnie pomożemy w jego realizacji. Nasze usługi są szerokie – możemy dla Państwa wybudować Dom z Widokiem 5 do stanu surowego otwarte lub zamkniętego, do stanu deweloperskiego lub pod klucz. Wszystko zależy od Państwa potrzeb.

Jeżeli chcą nam Państwo zadać pytania dotyczące tego jak przebiegają w projekcie Dom z Widokiem 5 realizacje lub na temat naszych usług,  zapraszamy do kontaktu. Nasze wszystkie dane kontaktowe są stale dostępne pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt. Pracujemy we wszystkie dni tygodnia, w godzinach 7-21. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Być może to właśnie Dom z Widokiem 5 to Państwa przyszły dom!

Portfolio

Powrót do wyników

Podobne projekty

CARMEN magdalena optima piętrowy
714 879 PLN
154m2
piętrowy
CARMEN magdalena a 30st piętrowy
688 019 PLN
154m2
piętrowy
CARMEN magdalena a strop monolityczny piętrowy
690 666 PLN
154m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000