Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom z widokiem 5

Powierzchnia użytkowa

146 m2

Stan surowy brutto: Zobacz cenę
Prace deweloperskie brutto: Zobacz cenę
Prace pod klucz brutto: Zobacz cenę
Prace pod klucz z ogrodem brutto: Zobacz cenę
Rata miesięczna: Zobacz cenę

Określ koszty budowy domu według tego projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Projekt, adaptacja projektu oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House

Szczegółowe dane projektu

, aby porównać projekty

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Zamów do Twojego domu:

Wycena ogrodu do Twojego domu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed

Projekt wnętrza Twojego domu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom z widokiem 5
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Dom z widokiem 5

Dom z widokiem 5 to piętrowy budynek bez poddasza, wnętrze jest więc pełnowymiarowe, pozbawione skosów i bardzo ustawne. Bryła domu jest zwarta, urozmaicona podcieniami, zwieńczona dachem kopertowym. Do podstawy budynku dobudowano kilka parterowych części, między innymi garaż i kotłownię. To idealna propozycja dla Inwestorów posiadających wąską działkę pod budowę. Wnętrze projektu jest wyraźnie podzielone na strefę: dzienną i nocną. Przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie. Uwzględniona w projekcie spiżarka pozwoli zachować porządek. Jadalnia połączona z pokojem dziennym sprawi, że wnętrze stanie się nowoczesne i przestronne. Kominek w salonie nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. Uwzględniono w projekcie jedną toaletę na parterze oraz dwie łazienki na piętrze. Na piętrze umieszczono trzy wygodne sypialnie. Największa z nich została wyposażona w garderobę oraz łazienkę . Zaletą projektu jest przewidziana w nim pralnia. Taras przy domu pozwoli rodzinie spędzić czas na świeżym powietrzu. Uroku dodają mu detale, a olbrzymie przeszklenia zapewniają połączenie wnętrz z ogrodem. Dom jest przy tym energooszczędny i stosunkowo niedrogi w budowie, o czym możesz się przekonać otrzymując wycenę kosztów budowy.

 

Informacje o projekcie Dom z Widokiem 5

Przedstawiamy Państwu kolejny wyjątkowy projekt z serii domów z Widokiem. Te domy cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród inwestorów, dlatego powstało bardzo dużo jego wariantów. Celem było idealne dopasowanie do wymagań klienta – pod kątem metrażu, ilości i rozmieszczenia poszczególnych pomieszczeń. Każdy aspekt został wzięty pod uwagę. Zawsze jednak najważniejszy był wyjątkowy styl projektowy, w jakim został wykonany Dom z Widokiem 5.

Powstało wiele wariantów tego projektu, ale główny zarys architektoniczny, a także idea mu przyświecająca nigdy się nie zmieniła. Kolejne wersje różnią się konkretnymi szczegółami, ale styl pozostaje niezmienny. Dzięki temu, jeżeli podoba się Państwu projekt Dom z Widokiem 5, ale nie odpowiada Państwu jego metraż, z łatwością znajdą Państwo jego inną wersję o większej powierzchni.

 

Czym się różni Dom z Widokiem 5 od pierwowzoru?

New-House działa na rynku budowlanym od 1991 roku, w tym czasie wykonaliśmy około 1500 realizacji (w tym również Dom z Widokiem 5). Te lata doświadczenia pozwoliły nam poznać bliżej inwestorów i ich potrzeby. Wiemy, jakie trudności sprawia ostateczna decyzja o wyborze projektu do budowy, dlatego postanowiliśmy wesprzeć naszych klientów w tym aspekcie. Na stronie internetowej firmy New-House znajdą Państwo bazę, w której znajdują się projekty domów z kosztorysem. Zestawienie gotowych projektów znajduje się pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Dzięki tej bazie mogą Państwo dowiedzieć się wielu rzeczy o każdym projekcie. Udostępniane są tam takie informacje jak:

Ponadto w każdym projekcie mają Państwo oczywiście możliwość zamówienia szczegółowej wyceny budowy np. Domu z Widokiem 5 pod klucz. Firma New-House daje również inwestorom możliwość zamówienia planu kredytu. Wśród wielu domów w naszej bazie znajduje się również pierwowzór projektu Dom z Widokiem 5 - https://new-house.com.pl/projekt/1251. Zastanawiają się Państwo czym w rzeczywistości różnią się oba warianty? Chętnie odpowiemy na to pytanie.

Jak już wspominaliśmy, zarówno pierwowzór, jak i Dom z Widokiem 5 realizacje mają wykonane w podobnym stylu. Są to projekty nowoczesnych domów piętrowych, które wyróżniają się dużymi, pięknymi przeszkleniami ściennymi. Główną różnicą w obu projektach jest metraż. Dom z Widokiem 5 projekt ma obejmujący 146 metrów, podczas gdy pierwowzór wynosi aż 269 metrów. Warto jednak zaznaczyć, że nie zmienia się tutaj ilość pokojów. Dom z Widokiem 5 nadal oferuje 3 sypialnie na piętrze oraz dodatkowy pokój do dowolnego zagospodarowania na parterze. W omawianym projekcie znajdują się 2 łazienki przy sypialniach oraz WC w strefie dziennej. W wariancie pierwszym rozmieszczenie pomieszczeń wygląda podobnie, z tą różnicą, że zamiast WC widnieje trzecia łazienka.

Jeśli chodzi o Dom z Widokiem 5 realizacja różni się także pod kątem garażu. Pierwowzór projektowy ma dwa stanowiska na samochody z dobudowanym pomieszczeniem np. na warsztat, natomiast w projekcie Dom z Widokiem 5 jest garaż jednostanowiskowy o wymiarze 21,6 metrów kwadratowych.

Zdecydowaną zaletą, którą może się pochwalić Dom z Widokiem 5 jest to, że nie wymaga on tak dużej działki jak pierwsza wersja. Jeśli chcą się Państwo zdecydować na Dom z Widokiem 5 realizacja może zostać wykonana na działce o minimalnej szerokości 24,34 metrów oraz minimalnej długości 19,34 metrów.

Jak możemy podsumować różnice pomiędzy Domem z Widokiem 5, a jego pierwszą wersją? Bez dwóch zdań zauważalne różnice określilibyśmy jako niewielkie. Dotyczą one głównie metrażu domu, sam projekt nie został mocno zmieniony. Możemy uznać, że ta realizacja to mini-wersja pierwowzoru.

 

Jak wygląda Dom z Widokiem 5?

Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z całym projektem Dom z Widokiem 5, jest on ciekawy pod wieloma względami. Po zapoznaniu się z wszystkimi szczegółami na pewno Państwo zauważą z jaką precyzją został zaprojektowany i jak duży nacisk został położony na jego wysoką funkcjonalność. Wskazuje na to chociażby podział domu na strefy – piętro domu to część nocna, gdzie domownicy mogą się wyciszyć, natomiast parter domu tętni życiem – jadalnia, kuchnia, salon to tylko część elementów tej przestrzeni.

Na co warto zwrócić uwagę w projekcie?

Garderoba – w projekcie Dom z Widokiem 5 realizacja obejmuje umieszczenie jej na piętrze domu pośród trzech sypialni. Ma 5,32 metrów kwadratowych i świetnie wspiera organizację przestrzeni w domu. Garderoba jest świetnym rozwiązaniem na przechowywanie ubrań wszystkich domowników, dzięki temu łatwiej zachować ład oraz porządek. Dopełnieniem przestrzeni garderobianej jest również szatnia mieszcząca się przy sieni. To miejsce, gdzie można składować odzież wierzchnią domowników oraz gości.

Salon z jadalnią – połączenie tych dwóch pomieszczeń pozwoliło na uzyskanie znacznie większej przestrzeni. Cały pokój dzienny w projekcie Dom z Widokiem 5 obejmuje 36,81 metrów powierzchni, dzięki czemu można spędzać tu czas wspólnie z rodziną i przyjaciółmi. To pomieszczenie pomieści wiele osób. Blisko leży również kuchnia, co także jest dużym atutem pod kątem funkcjonalności.

Strych – Dom z Widokiem 5 projekt ma wzbogacony również o strych. Wejście do tej części domu zostało poprowadzone z garażu. Taka wydzielona, odosobniona przestrzeń to dobre rozwiązanie, ponieważ można tam składować różne przedmioty, które nie są aktualnie używane lub mają wartość sentymentalną. Warto strych wykorzystać jako dodatkową przestrzeń gospodarczą.

Gabinet – mowa tu o dodatkowym pokoju, który został umieszczony na parterze domu. Jeśli chodzi o Dom z Widokiem 5 realizacje zwykle obejmowały przekształcenie go właśnie w pokój biurowy. Często decydują się na to osoby, które prowadzą własne firmy – własny gabinet to wyciszone miejsce, idealne do pracy. Gabinet to także dobre rozwiązanie dla osób, które pracują zdalnie. Żyjemy w czasach, gdzie praca freelancerska silnie się rozwija – posiadanie wówczas odosobnionego miejsca pracy to dobre rozwiązanie.

Taras – Dom z Widokiem 5 projekt ma wzbogacony również o piękny taras. Został on umieszczony z prawej strony budynku i jest częściowo zadaszony. Przydomowy taras z zadaszeniem to dobre rozwiązanie na upalne lub wietrzne dni – można cieszyć się świeżym powietrzem, bez przejmowania się niesprzyjającą pogodą.

Dom z Widokiem 5 ma oczywiście znacznie więcej zalet, a z doświadczenia wiemy, że każdy inwestor zwraca uwagę na coś zupełnie innego. Być może ten projekt jest również wymarzonym domem dla Państwa. Mamy taką nadzieję i chętnie pomożemy w jego realizacji. Nasze usługi są szerokie – możemy dla Państwa wybudować Dom z Widokiem 5 do stanu surowego otwarte lub zamkniętego, do stanu deweloperskiego lub pod klucz. Wszystko zależy od Państwa potrzeb.

Jeżeli chcą nam Państwo zadać pytania dotyczące tego jak przebiegają w projekcie Dom z Widokiem 5 realizacje lub na temat naszych usług,  zapraszamy do kontaktu. Nasze wszystkie dane kontaktowe są stale dostępne pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt. Pracujemy we wszystkie dni tygodnia, w godzinach 7-21. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Być może to właśnie Dom z Widokiem 5 to Państwa przyszły dom!

 

Szczegóły projektu Dom z Widokiem 5

 

To kolejny projekt z całej serii projektów Domów z Widokiem. Choć mają one wspólne cechy, to każdy z nich jest na swój sposób wyjątkowy. Czym zachwyca Dom z Widokiem 5? Wielu inwestorów interesuje się tym projektem ze względu na świetny styl wykonania oraz wysokiej klasy funkcjonalność domu. Czy to projekt domu, który będzie spełniał również Państwa wymagania?

New-House, jako firma budowlana działająca na rynku od 1991 roku, doskonale zdaje sobie sprawę z różnorodnych potrzeb i oczekiwań inwestorów. Wybudowaliśmy w sumie ponad tysiąc pięćset domów jednorodzinnych, dzięki czemu mieliśmy styczność z rozmaitymi realizacjami. Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom naszym klientom przygotowaliśmy ofertę (https://new-house.com.pl/oferta)  współpracy, która jest maksymalnie kompleksowa i pozwala na wsparcie klienta na każdym z etapów budowy. Przygotowaliśmy również tysiące gotowych projektów w naszej bazie (https://new-house.com.pl/projekty-domow) i oferujemy wykonanie projektu na indywidualne zamówienie. Mimo to wielu inwestorów decyduje się chętnie na popularne, sprawdzone realizacje. Wśród nich niejednokrotnie występuje właśnie projekt Dom z Widokiem 5. Dlaczego? Co sprawia, że jest uznawany za tak uniwersalne rozwiązanie?

 

Jak wygląda proces budowy Domu z Widokiem 5?

Dom z Widokiem 5 to najmniejszy powierzchniowo wariant wszystkich propozycji z tej serii. Czy można go określić małym domem? Mimo, że na tle innych wariantów taki mógłby się wydawać, to zdecydowanie bardziej będzie do niego pasowało określenie dom o średniej powierzchni użytkowej – mierzy on w końcu dokładnie 146,25 metrów kwadratowych. Jest to dom piętrowy wykonany w nowoczesnym stylu, który jednocześnie zapewnia najwyższe standardy komfortu i funkcjonalności. Wpływa na to przede wszystkim logiczne, intuicyjne zaprojektowana przestrzeń, dom został podzielony na oddzielne strefy, dzięki czemu każdy domownik ma zapewnioną swobodę i prywatność. Piętro domu to część sypialniana, natomiast parter wprost tętni życiem – znajduje się tutaj między innymi salon, jadalnia, kuchnia, gabinet.

Powierzchnia całkowita domu obejmuje 234,14 metrów kwadratowych, natomiast kubatura 802 metry sześcienne. Dach domu ma dokładnie 23,8 stopni nachylenia i jest wielospadowy. Jego całkowita powierzchnia wynosi 254,23 metry kwadratowe i jest pokryta dachówką ceramiczną. Budynek jest wysoki na 8,46 metrów, natomiast jego szerokość wynosi 16,04 metrów, a długość 11,34 metrów. W związku z tym, by zrealizować bez problemu Dom z Widokiem 5 konieczne będzie posiadanie działki o minimalnych wymiarach 24,34 metry szerokości na 19,34 metry długości.

Posadowienie domu jest wykonywane z użyciem ław fundamentowych oraz ścian fundamentowych z betonowych bloczków. Dom z Widokiem 5 jest realizowany w technologii murowanej, a do wykonania jego ścian zewnętrznych używane są pustaki Porotherm 25 oraz styropian. Elewacja budynku opiera się przede wszystkim na tynku cienkowarstwowym na styropianie. Dodatkowo jednak dom został wzbogacony o interesujące detale w postaci kamiennych okładzin, a także dużych efektownych przeszkleń, które otwierają dom na ogród. Tego typu duże okna narażone są przede wszystkim w pokoju dziennym oraz rodzicielskiej sypialni.

 

Jak wygląda wnętrze projektu Dom z Widokiem 5?

Wejście do budynku prowadzi przez podest wejściowy oraz sień, przy której leży dodatkowe wejście do domu wyprowadzone bezpośrednio z garażu. To bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Warto podkreślić, że obok garażu została położna również kotłownia (można do niej wejść również bezpośrednio z zewnątrz). Przy sieni w projekcie uwzględniono szatnię, w której domownicy mogą przechowywać sezonowe ubrania oraz obuwie. Przechodząc w głąb Domu z Widokiem 5 znajdziemy się w holu. Po jego lewej stronie mieści się małej WC, z kolei po prawej przestrzenna, otwarta kuchnia z dobudowaną spiżarką. Kuchnia nie jest oddzielona od pokoju dziennego ścianą, mieści się między nimi wyłącznie półwysep, co bardzo pozytywnie wpływa na poczucie przestrzeni – wydaje się większa. Sam pokój dzienny w projekcie Dom z Widokiem 5 jest rzeczywiście duży, ponieważ łączy w sobie funkcję salonu oraz jadalni. Jego powierzchnia wynosi ponad 36 metrów kwadratowych. Pomieszczenie zostało wzbogacone o kominek, a jego piękne, duże okna narożnikowe tworzą wspaniały widok na przydomowy taras oraz ogród. Przy pokoju dziennym leży również dodatkowy pokój, który docelowo jest przeznaczony na gabinet, ale może spełniać również funkcję pokoju gościnnego lub dodatkowej sypialni.

 

Wszystkie pomieszczenia oraz ich wymiary na parterze Domu z Widokiem 5:

 1. Sień 3,89 m²
 2. Kuchnia 10,53 m²
 3. Spiżarnia 1,04 m²
 4. Pokój dzienny (salon i jadalnia) 36,81 m²
 5. Gabinet 9,45 m²
 6. Hall 11,18 m²
 7. WC 2,29 m²
 8. Garderoba 2,48 m²
 9. Kotłownia 5,27 m²
 10. Garaż jednostanowiskowy 21,60 m²

Piętro w projekcie Dom z Widokiem 5 zostało zaplanowano konkretnie pod strefę wypoczynkowo-sypialnianą. W tym miejscu, każdy z domowników ma swój kąt, własną przestrzeń. Jest to możliwe dzięki realizacji trzech pokojów. Jeden z nich, największy ma dobudowaną prywatną garderobę oraz łazienkę. Dla pozostałych sypialni została zaplanowana jedna, wspólna łazienka. Na piętrze znajduje się również pomieszczenie gospodarcze przeznaczone docelowo pod pralnię.

 

Wszystkie pomieszczenia oraz ich wymiary na piętrze Domu z Widokiem 5:

 1. Hall 6,82 m²
 2. Łazienka 7,70 m²
 3. Pomieszczenie gospodarcze 2,18 m²
 4. Pokój 12,98 m²
 5. Łazienka 5,23 m²
 6. Garderoba 5,32 m²
 7. Pokój 15,98 m²
 8. Pokój 12,34 m²
 9. Strych 6,05 m²

 

Realizacja projektu Dom z Widokiem 5 z firmą New-House

Spodobał się Państwu opisywany przez nas projekt? Zapewniamy Państwa, że jest to idealna realizacja domu jednorodzinnego. Idealnie pomieści się tutaj nawet cztero- i pięcioosobowa rodzina. Ten dom nie tylko będzie funkcjonalny i wygodny, ale również będzie się świetnie prezentował. Jeżeli zależy Państwu an tego typu zaletach i spodobał się Państwu projekt Dom z Widokiem 5 – zachęcamy do współpracy. Bardzo chętnie zajmiemy się dla Państwa realizacją tego projektu, zapewniamy kompleksową współpracę oraz dziesięć lat gwarancji na całą realizację.

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami na temat współpracy z New-House od naszych klientów (https://new-house.com.pl/referencje) oraz do sprawdzenia wcześniej zrealizowanych przez nas domów jednorodzinnych (https://new-house.com.pl/realizacje).

Dom z Widokiem 5 może być Państwa wymarzonym domem! Zapraszamy do współpracy!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

CARMEN magdalena optima piętrowy
Wyświetl cenę
154m2
piętrowy
CARMEN magdalena a 30st piętrowy
Wyświetl cenę
154m2
piętrowy
CARMEN magdalena a strop monolityczny piętrowy
Wyświetl cenę
154m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000