Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom z widokiem 3

Powierzchnia użytkowa

187 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom z widokiem 3
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Dom z widokiem 3

Projekt Dom z Widokiem 3 – najważniejsze informacje

 

Jak powinien wyglądać wymarzony dom? To jedno z najtrudniejszych pytań, na które musi sobie odpowiedzieć każdy inwestor. Aby projekt był idealnie dopasowany do potrzeb przyszłych domowników można zdecydować się na indywidualną współpracę z architektem, ale ilość gotowych projektów jest aktualnie tak szeroko rozbudowana, że z łatwością można tam znaleźć coś dla siebie. Gotowe projekty mają tę przewagę, że są znacznie tańsze, a ich styl i jakość wykonania w żadnym stopniu nie odbiega od projektów indywidualnych. Wśród gotowych rozwiązań sporą popularnością cieszy się na przykład projekt Dom z Widokiem 3.

 

Poszukują Państwo funkcjonalnego domu jednorodzinnego? Zależy Państwu na najbardziej optymalnym wykorzystaniu przestrzeni? Podoba się Państwu połączenie klasyki z nowoczesnością? Prawdopodobnie Dom z Widokiem 3 będzie najlepszym rozwiązaniem. To świetny projekt dwupiętrowego domu, który jest szczególnie doceniany przez rodziny z dziećmi lub rodziny wielopokoleniowe.

 

Jak wygląda Dom z Widokiem 3?

 

Ten projekt domu jednorodzinnego został rozplanowany na dwóch piętrach o łącznej powierzchni użytkowej 186 metrów kwadratowych. W projekcie został uwzględniony również garaż na dwa samochody, taras oraz strych. Dom z Widokiem 3 został stworzony przez współpracującą z nami pracownię projektową – MG Projekt. To zaufana, ceniona na rynku firma. Wielu inwestorów zaufało już tej realizacji, ponieważ została stworzona z naciskiem na funkcjonalność i wygodę mieszkańców domu.

 

Projekt powstawał z myślą o niestandardowych, trudnych działkach budowlanych, gdzie ułożenie wjazdu względem nasłonecznienia jest niekorzystne. Wówczas część ogrodowa jest planowana z boku lub z przodu domu. Architektura Domu z Widokiem 3 łączy w sobie cechy nowoczesności z elementami niezastąpionej klasyki. Harmonijne połączenie obu stylów zapewnia niesamowity, wpadający w oko efekt. Elewacja budynku została wykonana z cienkowarstwowego tynku wyłożonego na styropianie. Tynk w dwóch odcieniach nadaje charakteru eleganckiej nowoczesności całej bryle, co można zauważyć na przygotowanej przez grafików komputerowej wizualizacji. Fundamenty betonowe , ławy i ściany fundamentowe wybudowano z bloczków betonowych. Ściany zewnętrzne zaś są murowane przy użyciu pustaków Porotherm 25, które zapewniają świetną izolację akustyczną i termiczną budynku. Pokrycie dachowe jest wykonywane z dachówki ceramicznej.

 

Projekt Domu z Widokiem 3 wyróżnia przede wszystkim ciekawe oszklenie. Warto zwrócić uwagę chociażby na narożne okno w salonie, które pozwala domownikom cieszyć się dobrocią światła dziennego i pięknem zewnętrznego krajobrazu. Do budynku wchodzi się przez przeszklony przedsionek, przy którym została umieszczona funkcjonalna garderoba na odzież wierzchnią i obuwie. Do sieni można wejść również z samego garażu. Co więcej, garaż został również połączony z kotłownią przez którą również można się dostać do wnętrza budynku. Takie rozwiązanie bardzo ułatwia przemieszczanie się po całym planie domu. W głównej części projektu Dom z Widokiem 3 mieści się holl, który prowadzi do różnych części budynku.

 

Głównym elementem na parterze w projekcie Domu z Widokiem 3 jest pokój dzienny, który powstał poprzez połączenie salonu i jadalni. Obejmuje on 46,88 metrów kwadratowych, co pozwala na zorganizowanie tam przestrzeni integracyjnej dla całej rodziny. W pokoju dziennym mieści się również kominek, który nadaje klimatu całej aranżacji wnętrza. Nad salonem zaplanowano także pustkę w otwarciem przestrzennym, która została wykorzystana na piętrze jako antresola.

 

Piętro w projekcie Dom z Widokiem to także na wpółotwarta kuchnia z wbudowaną bryłą spiżarni. Nie obyło się oczywiście bez stylowej zabudowy kuchennej. Mieści się tutaj również pokój z dobudowaną łazienką. Pomieszczenie ma 11,78 metrów kwadratowych i jest do dowolnego użytku – część inwestorów planuje tu wykonanie biura, a inni wybierają pokój gościnny lub dodatkową sypialnię dla jednego z domowników.

 

Na górną kondygnację domu można się dostać, dzięki pięknym, reprezentacyjnym schodom, które zostały połączone ze ścianą kominkową. Dom z Widokiem 3 realizację ma przygotowaną na 4-5 domowników, a część sypialniana została rozplanowana właśnie na piętrze. Są tutaj dwa pojedyncze pokoje sypialnianie i jedna wspólna dla nich łazienka oraz sypialnia małżeńska z dobudowanymi łazienką oraz garderobą na wyłączność. Projekt domu „Dom z Widokiem 3” zakłada również realizację na piętrze antresoli. Na drugiej kondygnacji budynku mieści się również strych, jest to jednak wydzielona strefa gospodarcza, do której dostęp jest możliwy tylko z poziomu garażu. Całość wnętrza domu charakteryzuje przede wszystkim dość duża powierzchnia użytkowa, która w takim programie użytkowym jest w zupełności wystarczająca do k0mfortowego życia.

 

Czym się różni Dom z Widokiem 3 od oryginału?

 

Warto wiedzieć, że Dom z Widokiem 3 to jedna z kolejnych odsłon tytułowego projektu. Chcąc dopasować realizację do indywidualnych potrzeb inwestorów zostały naniesione małe zmiany w projekcie. Jakie różnice można zauważyć w obu realizacjach?

 

Przede wszystkim realizacja projektu Dom z Widokiem 3 jest tańsza niż budowanie według pierwowzoru. Powierzchnia domu została zmniejszona o 30%, co przekłada się na koszt realizacji oraz późniejszą eksploatację. Ogólna zmiana wielkości powierzchni wpływa również na wielkość poszczególnych pomieszczeń, co można zauważyć na przykładzie pokoju dziennego, który z 54,48 m2 został zmniejszony do 46,88 m2 lub na przykładzie sypialni małżeńskiej, której wielkość spadła z 17,66m2 do 15,54m2. Więcej zmian mogą Państwo zauważyć przyglądając się wersji oryginalnej projektu Dom z Widokiem . Warto jednak pokreślić, że główny zamysł i styl realizacji nie uległ zmianie. Poziom funkcjonalności, efektowna elewacja i forma budowy – te aspekty zostały zachowane

 

Kto powinien się zdecydować na Dom z Widokiem 3?

 

Czy projekt Domu z Widokiem 3 spodoba się każdemu? Zdecydowanie nie! Bardzo ważne jest, by projekt domu jednorodzinnego dopasować do własnych oczekiwań i potrzeb. Warto również pamiętać, że zazwyczaj gotowy projekt można poddać adaptacji i przekształcić go tak, by spełniał wszystkie Państwa wymogi.

 

Projekt Dom z Widokiem 3 był planowany z myślą o cztero- lub pięcioosobowej rodzinie. Ma odpowiednią ilość sypialni oraz dużą część wspólną, dzięki czemu wszyscy domownicy mogą spędzać czas wspólnie (również na podwórku, dzięki przestrzennemu tarasowi). Dom z Widokiem 3 ma dodatkowo bardzo dobrze rozplanowaną część gospodarczą, gdzie można składować nieużywane czasowo rzeczy lub sprzęt warsztatowy.

 

Oczywiście, na projekt domu „Dom z Widokiem 3” wybierają również pary bezdzietne i single, którym zależy na posiadaniu dużej przestrzeni użytkowej w domu. Jak zawsze podkreślamy – wymarzony projekt domu powinien być dopasowany do inwestora.

 

Mają Państwo problem z dobraniem odpowiedniego projektu domu jednorodzinnego? Zachęcamy do kontaktu – jesteśmy firmą, która działa bardzo kompleksowo. Pomagamy klientom już podczas wybierania działki oraz wymarzonego projektu domu. Nasze dane kontaktowe są dostępne pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt.

 

Wybuduj Dom z Widokiem 3 z New-House

 

Spodobał się Państwu projekt Domu z Widokiem 3? Zachęcamy do współpracy. Od 1991 roku zajmujemy się budową domów jednorodzinnych pod klucz. Na wykonane usługi oferujemy dziesięcioletnią gwarancję. Cieszymy się świetnymi opiniami wśród naszych klientów: https://new-house.com.pl/referencje. Dom z Widokiem 3 możemy zrealizować również dla Państwa!

 

Warto nam zaufać! Zapraszamy do współpracy!

 

Dom z Widokiem 3

 

Projekt Dom z widokiem 3 to budynek jednorodzinny o łącznej powierzchni użytkowej 186 metrów kwadratowych rozplanowanej na dwóch piętrach. Projekt ten jest jedną z kolejnych odsłon tytułowego Domu z widokiem. Jednak w tym przypadku powierzchnia została zmniejszona o 30%, co realnie przełożyło się na koszt budowy oraz późniejszą eksploatację nieruchomości. Choć naturalną konsekwencją zmniejszenia kubatury domu jest zmiana wielkości poszczególnych pomieszczeń to ogólny zamysł, jednak budynek domu nie stracił na stylu i funkcjonalności wnętrz.

 

Dom z Widokiem 3 – wygląd budynku

 

Dom z widokiem 3 stworzyła współpracująca z New-House pracownia projektowa MG Projekt. Nieruchomość przygotowano z myślą o niestandardowych, trudnych w zabudowie działkach, na których ułożenie wjazdu względem nasłonecznienia jest niekorzystne. W takiej sytuacji ogród planowany jest z przodu lub boku nieruchomości.

 

Ten projekt domu jest doskonałym dowodem na to, że połączenie klasyki z nowoczesnością może być nie tylko możliwe, ale również atrakcyjne. Elewacja budynku stworzona została z cienkowarstwowego tynku o dwóch odcieniach wyłożonego na styropianie. Dzięki temu nieruchomość prezentuje się współcześnie i stylowo. W przypadku tego projektu uwagę przykuwa w dużej mierze niezwykle ciekawe oszklenie. Dzięki takim rozwiązaniom jak narożne okno w salonie domownicy mogą cieszyć się doskonałym doświetleniem wnętrz i jednocześnie podziwiać zieleń znajdującą się na zewnątrz budynku.

 

Połączenie rozległych przeszkleń wraz z dopasowanymi harmonijnie materiałami wykończeniowymi sprawia, że Dom z widokiem 3 wygląda naprawdę efektownie. Ściany fundamentowe wykonano z betonowych ław i bloczków betonowych. Ściany zewnętrze murowane wzniesiono przy wykorzystaniu pustaków Porotherm 25, które zapewniają doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną domu. Pokrycie dachowe stanowi wysokiej jakości dachówka ceramiczna.

 

Dom z Widokiem 3 – parter nieruchomości

 

Do budynku wybudowanego według projektu Dom z widokiem 3 wchodzi się przez efektowny przeszklony, przestronny przedsionek, w którym znajduje się funkcjonalna garderoba na obuwie oraz odzież wierzchnią. Do sieni można wejść także bez wychodzenia na zewnątrz domu bezpośrednio przez garaż. Co więcej, garaż został połączony z kotłownią, z której również można dostać się do wnętrza nieruchomości. Te rozwiązania zdecydowanie ułatwia poruszanie się po domu.

 

W głównej części budynku znajduje się hall, z którego możemy skierować się do różnych części nieruchomości w tym do salonu, który jest głównym pomieszczeniem na tej kondygnacji. Pokój dzienny o powierzchni 46,88 metrów kwadratowych powstał w tym przypadku z połączenia salonu i jadalni. Tak duża przestrzeń sprawia, że jest to doskonałe miejsce do wypoczynku, relaksu i integracji całej rodziny. Klimatu całości dodaje stylowy kominek idealny w jesienne i zimowe wieczory oraz pustka otwierająca przestrzeń, w której umieszczono funkcjonalną antresolę.

 

Na parterze mieści się również częściowo otwarta kuchnia ze spiżarnią. Znajdziemy tutaj także dodatkowy pokój o powierzchni 11,78 metrów kwadratowych z własną łazienką. Przestrzeń ta może zostać zaaranżowana zgodnie z potrzebami mieszkańców np. jako biuro, dodatkowa sypialnia dla domownika lub pokój gościnny.

 

Dom z Widokiem 3 – piętro budynku

Na piętro domu prowadzą reprezentacyjne schody połączone ze ścianą kominkową. Na drugiej kondygnacji znajdziemy część sypialnianą. Mamy tutaj sypialnię małżeńską z własną łazienką oraz garderobą, oraz dwie dodatkowe sypialnie ze wspólną łazienką. Taki rozkład pozwala na wygodne zamieszkanie 4 lub nawet 5 osób. Do domu przynależy również strych. Jednak traktowany jest on wyłącznie jako strefa gospodarcza, do której można się dostać jedynie z poziomu garażu. To doskonałe miejsce do przechowywania nieużywanego sprzętu sportowego, urządzeń warsztatowych lub innych przedmiotów, które aktualnie nie są nam potrzebne. W ten sposób łatwiej zapanować nad porządkiem w domu i uniknąć przeładowania rzeczami, które w tej chwili nie są nam potrzebne.  

 

Dom z Widokiem 3 – dla kogo jest ten projekt?

 

Jak już wcześniej wspominaliśmy projekt Dom z widokiem 3, stworzony został z myślą o czteroosobowej lub pięcioosobowej rodzinie. Dostępna przestrzeń indywidualna pozwala na zachowanie odpowiedniego poziomu prywatności a części wspólne tj. salon, przestronny taras czy ogród dają możliwość wygodnego relaksu w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych. Jednak wśród inwestorów wybierających ten dom nie brakuje również bezdzietnych par oraz singli, którzy cenią sobie dużą przestrzeń użytkową nieruchomości. Tak dużą powierzchnię domu można w takim przypadku zaaranżować na wiele ciekawych sposobów, tworząc np. prywatną siłownię, domową strefę SPA czy bibliotekę. Możliwości w tym zakresie są praktycznie nieograniczone.

 

Dom z Widokiem 3 – wybuduj go z New-House

 

Jeśli zainteresował Cię projekt Dom z widokiem 3, to możemy go dla Ciebie wybudować. Wszak domy jednorodzinne pod klucz budujemy od 1991 rok. W tym czasie z naszej pomocy skorzystało ponad 1500 inwestorów, którzy w ten sposób spełnili marzenie o posiadaniu swojego miejsca na ziemi. Rozważając współpracę z naszą firmą, warto wiedzieć, że budowa z New-House oznacza znacznie więcej niż jedynie fizyczne prace budowlane, na które notabene dajemy aż dziesięcioletnią gwarancję.

 

W praktyce wspieramy naszych klientów na każdym etapie budowy domu. Pomagamy znaleźć działkę w interesującej ich okolicy i sprawdzamy ją pod kątem technicznym i administracyjnym. Służymy pomocą również w wyborze projektu domu. Wspieramy w czasie załatwiania formalności związanych z pozyskaniem pozwolenia na budowę i podłączenia mediów. Zajmujemy się również zagospodarowaniem terenu. Możesz na nas liczyć również, wtedy, gdy kompletujesz dokumentację niezbędną do formalnego odbioru nieruchomości. Naszym zadaniem jest sprawienie, aby budowa domu była wydarzeniem, które będziesz wspominał z przyjemnością.

 

Jeśli Dom z widokiem 3 to Twój wymarzony dom skontaktuj się z nami celem omówienia szczegółów współpracy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji także w przypadku dodatkowych pytań odnośnie do adaptacji projektu lub jego budowy. Dla Twojej wygody nasza infolinia działa przez 7 dni w tygodniu. Czekamy na Twój telefon! 

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Riwiera 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
214m2
piętrowy
CARMEN magdalena optima piętrowy
Wyświetl cenę
154m2
piętrowy
HomeKONCEPT-41 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
219m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000