Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom z widokiem 3

Powierzchnia użytkowa

186 m2

Cena całkowita brutto (stan deweloperski):

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*
Rata miesięczna (stan deweloperski):
Koszt projektu: Projekt, adaptacja projektu oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House- gratis.
Szczegółowe dane projektu

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Zamów do Twojego domu:

Wycena ogrodu do Twojego domu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed

Projekt wnętrza Twojego domu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom z widokiem 3
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Dom z widokiem 3

Projekt Dom z Widokiem 3 – najważniejsze informacje

Jak powinien wyglądać wymarzony dom? To jedno z najtrudniejszych pytań, na które musi sobie odpowiedzieć każdy inwestor. Aby projekt był idealnie dopasowany do potrzeb przyszłych domowników można zdecydować się na indywidualną współpracę z architektem, ale ilość gotowych projektów jest aktualnie tak szeroko rozbudowana, że z łatwością można tam znaleźć coś dla siebie. Gotowe projekty mają tę przewagę, że są znacznie tańsze, a ich styl i jakość wykonania w żadnym stopniu nie odbiega od projektów indywidualnych. Wśród gotowych rozwiązań sporą popularnością cieszy się na przykład projekt Dom z Widokiem 3.

Poszukują Państwo funkcjonalnego domu jednorodzinnego? Zależy Państwu na najbardziej optymalnym wykorzystaniu przestrzeni? Podoba się Państwu połączenie klasyki z nowoczesnością? Prawdopodobnie Dom z Widokiem 3 będzie najlepszym rozwiązaniem. To świetny projekt dwupiętrowego domu, który jest szczególnie doceniany przez rodziny z dziećmi lub rodziny wielopokoleniowe.

 

Jak wygląda Dom z Widokiem 3?

Ten projekt domu jednorodzinnego został rozplanowany na dwóch piętrach o łącznej powierzchni użytkowej 186 metrów kwadratowych. W projekcie został uwzględniony również garaż na dwa samochody, taras oraz strych. Dom z Widokiem 3 został stworzony przez współpracującą z nami pracownię projektową – MG Projekt. To zaufana, ceniona na rynku firma. Wielu inwestorów zaufało już tej realizacji, ponieważ została stworzona z naciskiem na funkcjonalność i wygodę mieszkańców domu.

Projekt powstawał z myślą o niestandardowych, trudnych działkach budowlanych, gdzie ułożenie wjazdu względem nasłonecznienia jest niekorzystne. Wówczas część ogrodowa jest planowana z boku lub z przodu domu. Sam Dom z Widokiem 3 łączy w sobie cechy nowoczesności z elementami niezastąpionej klasyki. Harmonijne połączenie obu stylów zapewnia niesamowity, wpadający w oko efekt. Elewacja budynku została wykonana z cienkowarstwowego tynku wyłożonego na styropianie. Tynk w dwóch odcieniach nadaje charakteru eleganckiej nowoczesności całej bryle, co można zauważyć na przygotowanej przez grafików komputerowej wizualizacji. Same ściany zewnętrzne są murowane przy użyciu pustaków Porotherm 25, który zapewniają świetną izolację akustyczną i termiczną budynku. Pokrycie dachowe jest wykonywane z dachówki ceramicznej.

Projekt Domu z Widokiem 3 wyróżnia przede wszystkim ciekawe oszklenie. Warto zwrócić uwagę chociażby na narożne okno w salonie, które pozwala domownikom cieszyć się dobrocią światła dziennego i pięknem zewnętrznego krajobrazu. Do budynku wchodzi się przez przeszklony przedsionek, przy którym została umieszczona funkcjonalna garderoba na odzież wierzchnią i obuwie. Do sieni można wejść również z samego garażu. Co więcej, garaż został również połączony z kotłownią przez którą również można się dostać do wnętrza budynku. Takie rozwiązanie bardzo ułatwia przemieszczanie się po całym planie domu. W głównej części projektu Dom z Widokiem 3 mieści się holl, który prowadzi do różnych części budynku.

Głównym elementem na parterze w projekcie Domu z Widokiem 3 jest pokój dzienny, który powstał poprzez połączenie salonu i jadalni. Obejmuje on 46,88 metrów kwadratowych, co pozwala na zorganizowanie tam przestrzeni integracyjnej dla całej rodziny. W pokoju dziennym mieści się również kominek, który nadaje klimatu całej aranżacji wnętrza. Nad salonem zaplanowano także pustkę w otwarciem przestrzennym, która została wykorzystana na piętrze jako antresola.

Piętro w projekcie Dom z Widokiem to także na wpółotwarta kuchnia z wbudowaną bryłą spiżarni. Mieści się tutaj również pokój z dobudowaną łazienką. Pomieszczenie ma 11,78 metrów kwadratowych i jest do dowolnego użytku – część inwestorów planuje tu wykonanie biura, a inni wybierają pokój gościnny lub dodatkową sypialnię dla jednego z domowników.

Na górną kondygnację domu można się dostać, dzięki pięknym, reprezentacyjnym schodom, które zostały połączone ze ścianą kominkową. Dom z Widokiem 3 realizację ma przygotowaną na 4-5 domowników, a część sypialniana została rozplanowana właśnie na piętrze. Są tutaj dwa pojedyncze pokoje sypialnianie i jedna wspólna dla nich łazienka oraz sypialnia małżeńska z dobudowanymi łazienką oraz garderobą na wyłączność. Projekt domu „Dom z Widokiem 3” zakłada również realizację na piętrze antresoli. Na drugiej kondygnacji budynku mieści się również strych, jest to jednak wydzielona strefa gospodarcza, do której dostęp jest możliwy tylko z poziomu garażu.

 

Czym się różni Dom z Widokiem 3 od oryginału?

Warto wiedzieć, że Dom z Widokiem 3 to jedna z kolejnych odsłon tytułowego projektu. Chcąc dopasować realizację do indywidualnych potrzeb inwestorów zostały naniesione małe zmiany w projekcie. Jakie różnice można zauważyć w obu realizacjach?

Przede wszystkim realizacja projektu Dom z Widokiem 3 jest tańsza niż budowanie według pierwowzoru. Powierzchnia domu została zmniejszona o 30%, co przekłada się na koszt realizacji oraz późniejszą eksploatację. Ogólna zmiana wielkości powierzchni wpływa również na wielkość poszczególnych pomieszczeń, co można zauważyć na przykładzie pokoju dziennego, który z 54,48 m2 został zmniejszony do 46,88 m2 lub na przykładzie sypialni małżeńskiej, której wielkość spadła z 17,66m2 do 15,54m2. Więcej zmian mogą Państwo zauważyć przyglądając się wersji oryginalnej projektu Dom z Widokiem . Warto jednak pokreślić, że główny zamysł i styl realizacji nie uległ zmianie. Poziom funkcjonalności, efektowna elewacja i forma budowy – te aspekty zostały zachowane

 

Kto powinien się zdecydować na Dom z Widokiem 3?

Czy projekt Domu z Widokiem 3 spodoba się każdemu? Zdecydowanie nie! Bardzo ważne jest, by projekt domu jednorodzinnego dopasować do własnych oczekiwań i potrzeb. Warto również pamiętać, że zazwyczaj gotowy projekt można poddać adaptacji i przekształcić go tak, by spełniał wszystkie Państwa wymogi.

Projekt Dom z Widokiem 3 był planowany z myślą o cztero- lub pięcioosobowej rodzinie. Ma odpowiednią ilość sypialni oraz dużą część wspólną, dzięki czemu wszyscy domownicy mogą spędzać czas wspólnie (również na podwórku, dzięki przestrzennemu tarasowi). Dom z Widokiem 3 ma dodatkowo bardzo dobrze rozplanowaną część gospodarczą, gdzie można składować nieużywane czasowo rzeczy lub sprzęt warsztatowy.

Oczywiście, na projekt domu „Dom z Widokiem 3” wybierają również pary bezdzietne i single, którym zależy na posiadaniu dużej przestrzeni użytkowej w domu. Jak zawsze podkreślamy – wymarzony projekt domu powinien być dopasowany do inwestora.

Mają Państwo problem z dobraniem odpowiedniego projektu domu jednorodzinnego? Zachęcamy do kontaktu – jesteśmy firmą, która działa bardzo kompleksowo. Pomagamy klientom już podczas wybierania działki oraz wymarzonego projektu domu. Nasze dane kontaktowe są dostępne pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt.

 

Wybuduj Dom z Widokiem 3 z New-House

Spodobał się Państwu projekt Domu z Widokiem 3? Zachęcamy do współpracy. Od 1991 roku zajmujemy się budową domów jednorodzinnych pod klucz. Na wykonane usługi oferujemy dziesięcioletnią gwarancję. Cieszymy się świetnymi opiniami wśród naszych klientów: https://new-house.com.pl/referencje. Dom z Widokiem 3 możemy zrealizować również dla Państwa!

Warto nam zaufać! Zapraszamy do współpracy!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

E-149
Wyświetl cenę
234m2
piętrowy
Dom z widokiem 2
Wyświetl cenę
221m2
piętrowy
Dom z widokiem 6
Wyświetl cenę
179m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000