Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom z widokiem 2

Powierzchnia użytkowa

222 m2

budowa domu - Dom z widokiem 2 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom z widokiem 2
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Dom z widokiem 2

Dom z widokiem 2 jest nowoczesną miejską willą o dynamicznej, ciekawej architekturze, która zainteresuje Inwestorów ciekawie zaplanowanym układem funkcjonalnym. Zachwyca atrakcyjnymi detalami oraz dobrze dobranymi materiałami wykończeniowymi. Projekt Dom z widokiem 2 to dom piętrowy, dzięki czemu mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni. Przykryty jest dachem wielospadowym. Budynek posiada zwartą bryłę oraz bardzo dobre ocieplenie i instalacje, dzięki czemu będzie to dom energooszczędny. Zaprojektowany w linii budynku garaż przeznaczony jest na dwa samochody. Do domu wchodzimy przez otwarty, przeszklony wiatrołap z szatnią.

 

Projekt domu na parterze obejmuje otwartą część dzienną, z salonem z pustką i otwarciem na antresolę na piętrze, z jadalnią, holem z reprezentacyjnymi schodami, oraz dużą kuchnią z wyspą. Dodatkowo mieści się kotłownia, WC, oraz garaż z pomieszczeniem magazynowo -gospodarczym. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie, w tym jedna z własną łazienką i garderobą. Pozostali domownicy mają do dyspozycji drugą łazienkę, dostępną z holu. Nad garażem z kolei zaplanowano pralnię z suszarnią, ale równie dobrze można tutaj zaaranżować dodatkowy pokój. Cechą charakterystyczną projektu domu jest wyjątkowe otwarcie wnętrz na ogród, a także liczne przeszklenia. Dodatkowym atutem jest zadaszenie utworzone nad częścią tarasu, sprawiające, że nabiera on cech letniego salonu.

 

Dom z Widokiem 2

 

Kolejny wyjątkowy projekt, który jako firma New-House, chcemy przedstawić inwestorom, to Dom z Widokiem 2. To druga wersja znanego i lubianego projektu domu jednorodzinnego. Dom z Widokiem 2 jest nowoczesną, miejską willą, która zdecydowanie się wyróżnia wśród tradycyjnych polskich domów. Projekt domu Dom z widokiem 2 jest wariantową pomniejszoną wersją cieszącego się popularnością projektu Dom z widokiem. Dom został nieco zmniejszony w stosunku do bazowego projektu. Powierzchnia została zmniejszona o niecałe 20%.

 

Dom z Widokiem 2 przyciąga do siebie kolejnych klientów, dzięki pięknej architekturze, a także funkcjonalnie zaplanowanej aranżacji domu. Dwie kondygnacje dzielą dom na strefę nocną i dzienną, co pozwala na zachowanie harmonii życia codziennego. Kiedy któryś z domowników potrzebuje spokoju – kieruje się na piętro domu, z kolei na parterze odbywa się całe życie domowników, jest tu głośno i można odczuć wyjątkowo ciepłą, rodzinną atmosferę. Postaramy się przedstawić Państwu jak dokładnie został rozplanowany projekt Dom z Widokiem 2.

 

Dom z Widokiem 2 - wnętrze

 

Jeśli chodzi właśnie o Dom z Widokiem 2 realizacja została wykonana na 221 metrach kwadratowych. Do domu wchodzi się przez podcień wejściowy wprost do sieni. Do sieni można również wejść od strony garażu, o którym nieco więcej powiemy w dalszej części artykułu. Na parterze zaprojektowano otwartą część dzienną, z salonem z pustką i otwarciem na antresolę na piętrze, z jadalnią, holem z reprezentacyjnymi schodami, oraz dużą kuchnią z wyspą. Wnętrze przedziela prostopadłościan spiżarni i zabudowy kuchennej. Do domu wchodzimy przez otwarty, przeszklony wiatrołap z szatnią.

 

Naprzeciwko jadalni został umieszczony przestrzenny pokój dzienny. Jego powierzchnia zajmuje aż 60 metrów kwadratowych! W tak dużym pomieszczeniu zmieści się nie tylko rodzina, ale również sporo znajomych – można tu swobodnie organizować wspólne spotkania. W pokoju dziennym jest zaplanowany również kominek, który dodaje ciepła całej aranżacji. Projekt Dom z Widokiem 2 został wzbogacony również o otwarcie przestrzenne nad salonem. Takie rozwiązanie daje niesamowity, ciekawy efekt i łatwo przyciąga wzrok. Dzięki temu Dom z Widokiem 2 realizacje ma na zdecydowanie wyższym poziomie estetycznym.

 

Na parterze domu zostały zaplanowane jeszcze takie pomieszczenia jak kotłownia i małe WC. Do lewej strony budynku przylega również garaż, który został wcześniej już wspomniany. Projekt Dom z Widokiem 2 ma garaż dwustanowiskowy , który obejmuje 35 metrów kwadratowych. Tuż za garażem mieści się również pomieszczenie gospodarcze do dowolnego przeznaczenia, zwykle jednak jest wykorzystywane jako warsztat domowy.

 

Jak wygląda piętro domu? Przeanalizujmy wnętrze domu również z tej perspektywy. Schody prowadzące na drugą kondygnację domu znajdują się w pokoju dziennym. Po wejściu na piętro znajdą się Państwo w przestrzennym hollu, który prowadzi między innymi do trzech rożnych sypialni. Jedna z sypialni została zaaranżowana w taki sposób, by zapewnić jej właścicielom największą intymność i prywatność. Do sypialni przylegają garderoba i łazienka, dostęp do nich jest możliwy tylko z tego jednego pomieszczenia. Warto również podkreślić, że z łazienki można wyjść także na balkon.

 

Na piętrze znajdują się jeszcze dwie sypialnie, w tym jedna z dobudowaną garderobą. Z korytarza jest również wejście do wspólnej łazienki. Dom z Widokiem 2 realizacje ma również wzbogaconą o pomieszczenie gospodarcze, z przeznaczeniem na pralnię i suszarnię.

 

Podsumowując, piętro domu obejmuje trzy sypialnie, dwie łazienki, dwie garderoby, balkon oraz pokój gospodarczy. Warto teraz wspomnieć nieco o wyglądzie zewnętrznym budynku. Przede wszystkim, chcemy powiedzieć o tym, że projekt Domu z Widokiem 2 jest wzbogacony o piękny taras. Mieści się on z prawej strony budynku i jest odpowiednio zadaszony, dzięki czemu chroni domowników przed różnymi, niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.

 

Elewacja domu została wykonana w jasnej tonacji w formie tynku cienkowarstwowego, co nadaje szyku całemu projektowi. Ciekawym aspektem w projekcie elewacji domu są zastosowane przeszklenia. Jest ich dużo i  są dość pokaźnych rozmiarów – przeszklenia w projekcie Dom z Widokiem 2 są zwykle rozciągnięte na całą wysokość ściany budynku. Przy realizacji zastosowano również okna narożne, które są wciąż dość oryginalnym rozwiązaniem architektonicznym. Dach domu, zgodnie z projektem, jest zrealizowany w ciemnej tonacji, aby stworzyć modny kontrast z kolorem elewacji.

 

Dom z Widokiem 2 – kosztorys 

 

Dla osób zainteresowanych projektem i tych, którzy chcą się dowiedzieć, jaki ma Dom z Widokiem 2 kosztorys, przygotowaliśmy świetne rozwiązanie. Firma New-House oferuje swoim klientom zapoznanie się z internetową bazą projektów domów, gdzie poza planem i wizualizacją realizacji, można także poznać koszty budowy wybranego domu. Projekty z aktualną wyceną są dostępne pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć, jaki ma Dom z Widokiem kosztorys zachęcamy do szczegółowego zapoznania się ze stroną projektu. Zostały tam umieszczone informacje o cenie samego projektu, a także o tym, jaki koszt wyniesie budowa domu do stanu deweloperskiego. Istnieje też możliwość poznania kwoty raty miesięcznej oraz zamówienie planu kredytu. Jeśli chcieliby Państwo, by projekt Domu z Widokiem został wykonany jako dom pod klucz, zachęcamy do osobistego kontaktu z nami. Po poznaniu konkretnych preferencji, wykonamy dla Państwa szczegółową wycenę.

 

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi wersjami tego projektu. Są one realizowane w tym samym stylu, ale różnią się pod kątem różnych szczegółów np. ilości pomieszczeń lub metrażu domu. Przykładowo, pierwowzór projektu Dom z Widokiem 2, mieści się na 269 metrach kwadratowych, także ma 3 sypialnie, ale na parterze znajduje się dodatkowy pokój biurowy. Można go obejrzeć pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekt/1251. Warto obejrzeć wiele wersji, aby móc dopasować projekt do swoich preferencji. To bardzo ważne, żeby projekt domu był zgodny z potrzebami i oczekiwaniami inwestora – tylko takie podejście zaowocuje później pełnym zadowoleniem z uzyskanego efektu realizacji.

 

Firma New-House to profesjonalna firma, która zajmuje się przygotowywaniem projektów i budowaniem domów, już od 1991 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprawniejsze spełnianie wymagań inwestorów. Co więcej, warto wiedzieć, że nasze usługi są bardzo szeroko rozbudowane i oferujemy nasze wsparcie jeszcze na długo przez rozpoczęciem budowy. Część klientów prosi nas o wsparcie w wyborze odpowiedniej działki, a niektórzy zgłaszają się z prośbą o doradztwo przy wyborze projektu. Jesteśmy po to, aby wspierać Państwa w budowaniu wymarzonego domu! Być może jest to właśnie projekt Dom z Widokiem 2.

 

Zachęcamy do kontaktu z nami. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt. Mogą się Państwo z nami kontaktować za pomocą telefonu, skrzynki mailowej lub za pomocą chatu na naszej stronie internetowej. Pracujemy każdego dnia tygodnia od godziny 7 do 21, więc mogą się Państwo z nami kontaktować niemal przez cały dzień. Szukają Państwo firmy, która zrealizuje projekt Dom z Widokiem 2? Chętnie się tego podejmiemy!

 

Zapraszamy do kontaktu i dokładnego zapoznania się z naszymi usługami!

 

Dom z widokiem 2

 

Dom z widokiem 2 to projekt będący kolejną odsłoną znanej i lubianej miejskiej willi. W tej wersji ma ona 221 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Piętrowa nieruchomość przykryta wielospadowym dachem zwraca uwagę nie tylko niezwykłą architekturą i przepychem, ale również funkcjonalnie rozplanowaną przestrzenią. Dwie kondygnacje budynku pozwoliły na jasny podział domu na wspólną część dzienną oraz część nocną z przestrzenią prywatną domowników. Budynek charakteryzuje się zwartą bryłą, a dzięki doskonałemu ociepleniu i zastosowaniu nowoczesnych technologii instalacyjnych jest to również dom energooszczędny.

 

Elewacja nieruchomości wykonana jest z tynku cienkowarstwowego utrzymanego w jasnej tonacji kolorystycznej, która kontrastuje z ciemną barwą dachu. A dzięki wielu przeszkleniom (również narożnym), które zwykle obejmują całą wysokość ścian, do budynku wpada maksimum światła słonecznego, które doświetla wnętrza, jednocześnie je dogrzewając. Przeszklenia dodatkowo pozwalają wnikać przyrodzie do pomieszczeń, sprawiając, że całość robi wrażenie niesamowitej harmonii z naturą.

 

Dom z widokiem 2 – parter nieruchomości

 

Wchodząc do wnętrza domu czujemy luz i rozkoszujemy się niczym nie ograniczonym komfortem. Do domu wchodzimy przez podcień wejściowy wprost do przeszklonego wiatrołapu, w którym znajdziemy szatnię na okrycia wierzchnie oraz obuwie. Do sieni można dostać się również z garażu. Następnie przechodzimy do strefy dziennej nieruchomości. Znajduje się tutaj przestronna kuchnia wyposażona w wyspę oraz praktyczną spiżarnię. Kuchnia jest otwarta na znajdującą się obok jadalnię. Na wprost jadalni znajdziemy pokój dzienny, którego powierzchnia przyprawia o zawrót głowy. Ma on bowiem bagatela 60 metrów kwadratowych. Tak duża przestrzeń pozwala nie tylko na spędzanie czasu w gronie rodziny, ale również na organizację całkiem pokaźnych przyjęć. W tak dużym salonie nie mogło zabraknąć klimatycznego kominka, który nadaje aranżacji domowego ciepła. Nad pokojem dziennym znajduje się otwarta przestrzeń z antresolą, która potęguje wrażenie przestronności i przyciąga wzrok każdego, kto znajdzie się w tym wnętrzu. Na parterze nieruchomości znajdziemy również niewielkie WC, kotłownię oraz dwustanowiskowy garaż o powierzchni 35 metrów kwadratowych. Tuż za nim znajduje się dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, które większość inwestorów wykorzystuje na domowy warsztat. Nieruchomość wzbogacono również o przestronny zadaszony taras, na którym można odpoczywać bez względu na warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz.

 

Dom z widokiem 2 – piętro budynku

 

Na piętro Domu z widokiem 2 prowadzą nas reprezentacyjne schody znajdujące się w pokoju dziennym. Z przestronnego holu możemy skierować się do jednej z trzech sypialni. Znajdziemy tutaj dużą sypialnię małżeńską z własną garderobą, łazienką oraz wyjściem na balkon. Na piętrze znajdują się jeszcze dwie sypialnie w tym jedna z własną garderobą, wspólna łazienka oraz pomieszczenie nad garażem przeznaczone na pralnię i suszarnię.

 

Dom z widokiem 2 – kosztorys 

 

Jeśli zainteresował Cię projekt Dom z widokiem 2 i chciałbyś poznać koszt jego budowy, to jak najbardziej jest to możliwe i to prościej niż myślisz. Na stronie internetowej firmy New-House znajduje się baza gotowych projektów domów, dzięki którym możesz zapoznać się nie tylko z planem, wizualizacją i szczegółami realizacji, ale także z ich aktualnym kosztorysem. Nie inaczej jest w przypadku projektów z serii Dom z widokiem. Masz dostęp zarówno do ceny projektu budowlanego, jak i również budowy doprowadzonej do stanu deweloperskiego. Co więcej, możesz poznać również koszt miesięcznej raty. Wszystko po to, aby każdy inwestor miał możliwość podjęcia w pełni świadomej decyzji w zakresie budowy domu na podstawie projektów oferowane przez New-House.

 

Inne wersje projektu Dom z widokiem 2

 

Jak już wcześniej wspominaliśmy, prezentowany tutaj projekt jest kolejną (choć nie jedyną) wersją Domu z widokiem. Dlatego serdecznie zachęcamy do zapoznania się z innymi odsłonami domów znajdujących się w tej serii. Wszystkie one realizowane są w tej samej stylistyce architektonicznej, jednak różnią się metrażem, a co za tym idzie również ilością oraz rozmieszczeniem poszczególnych pomieszczeń. Dzięki temu każdy inwestor zainteresowany budową ma możliwość wybrać projekt, który idealnie wpisuje się zarówno w posiadany teren, jak i również indywidualne potrzeby i aktualne oczekiwania.

 

Zbuduj Dom z widokiem 2 z firmą New-House

 

New-House to firma budowlana, która działa na rynku domów jednorodzinnych od 1991 roku. W tym czasie wybudowaliśmy ponad 1500 nieruchomości, dzięki którym rodziny w całej Polsce spełniły swoje marzenia o posiadaniu własnego domu. Wieloletnie doświadczenie w branży połączone z rozległą wiedzą fachową oraz zapleczem technologicznym sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające inwestycje. Warto również pamiętać, że nasze usługi obejmują znacznie więcej niż fizyczne wybudowanie nieruchomości. Jesteśmy z naszymi inwestorami na każdym etapie obejmującym budowę domu.

 

Co to oznacza w praktyce? Tyle że można zlecić nam również poszukiwanie działki budowlanej, którą dodatkowo sprawdzimy pod kątem technicznym i administracyjnym. Jednak to nadal nie wszystko. Wspieramy klientów również na etapie wyboru projektu budowlanego, formalności związanych z przyłączem mediów, pozwoleniem na budowę i formalnym odbiorem budynku, jak i w czasie zagospodarowania terenu wokół domu. Oznacza to, że możesz nam zlecić de facto wszystkie sprawy, jakimi trzeba się zająć, aby budowa domu przebiegała sprawnie i tak szybko, jak to tylko jest możliwe.

Zainteresowany wybudowaniem nieruchomości w oparciu o projekt Dom z widokiem 2? W takim razie zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią, która dla wygody tak zajętych klientów, jak Ty działa przez siedem dni w tygodniu w godzinach 7.00 do 21.00. Przedstawimy projekt techniczny oraz szczegółowy kosztorys inwestorski projektu bazowego. Czekamy na Twój telefon! 

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom z widokiem 3 wariant B
Wyświetl cenę
211m2
piętrowy
Dom z widokiem 3 wariant B (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
211m2
piętrowy
HomeKONCEPT-41 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
219m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000