Wiadomość została wysłana.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom z widokiem 2

Powierzchnia użytkowa

221 m2

Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
Rata miesięczna (stan deweloperski):
Cena projektu:
5 250 PLN
Informacje:
Nazwa projektu: Dom z widokiem 2
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis projektu

Dom z widokiem 2 jest nowoczesną miejską willą, która zainteresuje Inwestorów architekturą oraz ciekawie zaplanowanym układem funkcjonalnym. Zachwyca atrakcyjnymi detalami oraz dobrze dobranymi materiałami wykończeniowymi. Projekt Dom z widokiem 2 to dom piętrowy, dzięki czemu mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni. Przykryty jest dachem wielospadowym. Budynek posiada zwartą bryłę oraz bardzo dobre ocieplenie i instalacje, dzięki czemu będzie to dom energooszczędny. Zaprojektowany w linii budynku garaż przeznaczony jest na dwa samochody. Do domu wchodzimy przez otwarty, przeszklony wiatrołap z szatnią. Projekt domu na parterze obejmuje otwartą część dzienną, z salonem z pustką i otwarciem na antresolę na piętrze, z jadalnią, holem z reprezentacyjnymi schodami, oraz dużą kuchnią z wyspą. Dodatkowo mieści się kotłownia, WC, oraz garaż z pomieszczeniem magazynowo -gospodarczym. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie, w tym jedna z własną łazienką i garderobą. Pozostali domownicy mają do dyspozycji drugą łazienkę, dostępną z holu. Nad garażem z kolei zaplanowano pralnię z suszarnią, ale równie dobrze można tutaj zaaranżować dodatkowy pokój. Cechą charakterystyczną projektu domu jest wyjątkowe otwarcie wnętrz na ogród, a także liczne przeszklenia. Dodatkowym atutem jest zadaszenie utworzone nad częścią tarasu, sprawiające, że nabiera on cech letniego salonu.

 

 

Dom z Widokiem 2

Kolejny wyjątkowy projekt, który jako firma New-House, chcemy przedstawić inwestorom, to Dom z Widokiem 2. To druga wersja znanego i lubianego projektu domu jednorodzinnego. Dom z Widokiem 2 jest nowoczesną, miejską willą, która zdecydowanie się wyróżnia wśród tradycyjnych polskich domów.

Dom z Widokiem 2 przyciąga do siebie kolejnych klientów, dzięki pięknej architekturze, a także funkcjonalnie zaplanowanej aranżacji domu. Dwie kondygnacje dzielą dom na strefę nocną i dzienną, co pozwala na zachowanie harmonii życia codziennego. Kiedy któryś z domowników potrzebuje spokoju – kieruje się na piętro domu, z kolei na parterze odbywa się całe życie domowników, jest tu głośno i można odczuć wyjątkowo ciepłą, rodzinną atmosferę. Postaramy się przedstawić Państwu jak dokładnie został rozplanowany projekt Dom z Widokiem 2.

 

Dom z Widokiem 2 - wnętrze

Jeśli chodzi właśnie o Dom z Widokiem 2 realizacja została wykonana na 221 metrach kwadratowych. Do domu wchodzi się przez podcień wejściowy wprost do sieni. Do sieni można również wejść od strony garażu, o którym nieco więcej powiemy w dalszej części artykułu. Przy sieni znajduje się również szatnia. Kolejne kroki skierują Państwa wprost do dziennej strefy mieszkania. Znajduje się tutaj kuchnia z wyspą oraz dobudowaną spiżarnią. Jest przestrzenna i zaprojektowana tak, aby korzystanie z niej było samą przyjemnością. Kuchnia jest także otwarta na jadalnię, która została umieszczona tuż obok.

Naprzeciwko jadalni został umieszczony przestrzenny pokój dzienny. Jego powierzchnia zajmuje aż 60 metrów kwadratowych! W tak dużym pomieszczeniu zmieści się nie tylko rodzina, ale również sporo znajomych – można tu swobodnie organizować wspólne spotkania. W pokoju dziennym jest zaplanowany również kominek, który dodaje ciepła całej aranżacji. Projekt Dom z Widokiem 2 został wzbogacony również o otwarcie przestrzenne nad salonem. Takie rozwiązanie daje niesamowity, ciekawy efekt i łatwo przyciąga wzrok. Dzięki temu Dom z Widokiem 2 realizacje ma na zdecydowanie wyższym poziomie estetycznym.

Na parterze domu zostały zaplanowane jeszcze takie pomieszczenia jak kotłownia i małe WC. Do lewej strony budynku przylega również garaż, który został wcześniej już wspomniany. Projekt Dom z Widokiem 2 ma garaż dwustanowiskowy , który obejmuje 35 metrów kwadratowych. Tuż za garażem mieści się również pomieszczenie gospodarcze do dowolnego przeznaczenia, zwykle jednak jest wykorzystywane jako warsztat domowy.

Jak wygląda piętro domu? Przeanalizujmy wnętrze domu również z tej perspektywy. Schody prowadzące na drugą kondygnację domu znajdują się w pokoju dziennym. Po wejściu na piętro znajdą się Państwo w przestrzennym hollu, który prowadzi między innymi do trzech rożnych sypialni. Jedna z sypialni została zaaranżowana w taki sposób, by zapewnić jej właścicielom największą intymność i prywatność. Do sypialni przylegają garderoba i łazienka, dostęp do nich jest możliwy tylko z tego jednego pomieszczenia. Warto również podkreślić, że z łazienki można wyjść także na balkon.

Na piętrze znajdują się jeszcze dwie sypialnie, w tym jedna z dobudowaną garderobą. Z korytarza jest również wejście do wspólnej łazienki. Dom z Widokiem 2 realizacje ma również wzbogaconą o pomieszczenie gospodarcze, z przeznaczeniem na pralnię i suszarnię.

Podsumowując, piętro domu obejmuje trzy sypialnie, dwie łazienki, dwie garderoby, balkon oraz pokój gospodarczy. Warto teraz wspomnieć nieco o wyglądzie zewnętrznym budynku. Przede wszystkim, chcemy powiedzieć o tym, że projekt Domu z Widokiem 2 jest wzbogacony o piękny taras. Mieści się on z prawej strony budynku i jest odpowiednio zadaszony, dzięki czemu chroni domowników przed różnymi, niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.

Elewacja domu została wykonana w jasnej tonacji w formie tynku cienkowarstwowego, co nadaje szyku całemu projektowi. Ciekawym aspektem w projekcie elewacji domu są zastosowane przeszklenia. Jest ich dużo i  są dość pokaźnych rozmiarów – przeszklenia w projekcie Dom z Widokiem 2 są zwykle rozciągnięte na całą wysokość ściany budynku. Przy realizacji zastosowano również okna narożne, które są wciąż dość oryginalnym rozwiązaniem architektonicznym. Dach domu, zgodnie z projektem, jest zrealizowany w ciemnej tonacji, aby stworzyć modny kontrast z kolorem elewacji.

Dom z Widokiem 2 – kosztorys 

Dla osób zainteresowanych projektem i tych, którzy chcą się dowiedzieć, jaki ma Dom z Widokiem 2 kosztorys, przygotowaliśmy świetne rozwiązanie. Firma New-House oferuje swoim klientom zapoznanie się z internetową bazą projektów domów, gdzie poza planem i wizualizacją realizacji, można także poznać koszty budowy wybranego domu. Projekty z aktualną wyceną są dostępne pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć, jaki ma Dom z Widokiem kosztorys zachęcamy do szczegółowego zapoznania się ze stroną projektu. Zostały tam umieszczone informacje o cenie samego projektu, a także o tym, jaki koszt wyniesie budowa domu do stanu deweloperskiego. Istnieje też możliwość poznania kwoty raty miesięcznej oraz zamówienie planu kredytu. Jeśli chcieliby Państwo, by projekt Domu z Widokiem został wykonany jako dom pod klucz, zachęcamy do osobistego kontaktu z nami. Po poznaniu konkretnych preferencji, wykonamy dla Państwa szczegółową wycenę.

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi wersjami tego projektu. Są one realizowane w tym samym stylu, ale różnią się pod kątem różnych szczegółów np. ilości pomieszczeń lub metrażu domu. Przykładowo, pierwowzór projektu Dom z Widokiem 2, mieści się na 269 metrach kwadratowych, także ma 3 sypialnie, ale na parterze znajduje się dodatkowy pokój biurowy. Można go obejrzeć pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekt/1251. Warto obejrzeć wiele wersji, aby móc dopasować projekt do swoich preferencji. To bardzo ważne, żeby projekt domu był zgodny z potrzebami i oczekiwaniami inwestora – tylko takie podejście zaowocuje później pełnym zadowoleniem z uzyskanego efektu realizacji.

Firma New-House to profesjonalna firma, która zajmuje się przygotowywaniem projektów i budowaniem domów, już od 1991 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprawniejsze spełnianie wymagań inwestorów. Co więcej, warto wiedzieć, że nasze usługi są bardzo szeroko rozbudowane i oferujemy nasze wsparcie jeszcze na długo przez rozpoczęciem budowy. Część klientów prosi nas o wsparcie w wyborze odpowiedniej działki, a niektórzy zgłaszają się z prośbą o doradztwo przy wyborze projektu. Jesteśmy po to, aby wspierać Państwa w budowaniu wymarzonego domu! Być może jest to właśnie projekt Dom z Widokiem 2.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt. Mogą się Państwo z nami kontaktować za pomocą telefonu, skrzynki mailowej lub za pomocą chatu na naszej stronie internetowej. Pracujemy każdego dnia tygodnia od godziny 7 do 21, więc mogą się Państwo z nami kontaktować niemal przez cały dzień. Szukają Państwo firmy, która zrealizuje projekt Dom z Widokiem 2? Chętnie się tego podejmiemy!

Zapraszamy do kontaktu i dokładnego zapoznania się z naszymi usługami!

Portfolio

Powrót do wyników

Podobne projekty

Dom z widokiem 3
858 189 PLN
186m2
piętrowy
Dom z widokiem 6
850 530 PLN
179m2
piętrowy
Oceanic
919 513 PLN
242m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000