Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

E-139

Powierzchnia użytkowa

150 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: E-139
Nazwa Pracowni: E-domy
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu E-139

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „E-139” to projekt domu piętrowego. Dom swoim wyglądem zewnętrznym nawiązuje do stylu nowoczesnego, spełni zatem wymagania osób ceniących najnowsze rozwiązania. Projekt posiada prostą, zwartą bryłę, dzięki czemu jego realizacja nie pochłonie wielu środków finansowych. Konstrukcja budynku została zwieńczona dachem kopertowym, który podnosi walory estetyczny domu. Uwzględniony przez architekta garaż jednostanowiskowy został lekko wysunięty do przodu a nad nim uwzględniono taras. Projekt zapewni komfort i wygodę 2-4 osobowej rodzinie. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 150,3 m2, powierzchnia zabudowy 134 m2, kubatura 494,1 m3 a kąt nachylenia dachu 22 stopnie. Przeznaczony jest na średniej szerokości działkę. Domy piętrowe są wybierane m.in. na większą funkcjonalność, gdyż nie posiadają skosów. Wnętrze projektu „E-139” zostało podzielone na strefę dzienną na parterze i strefę sypialnianą na piętrze. Uwagę inwestora przykuje ciekawie prezentująca się strefa dzienną. Salon został połączony z jadalnią, dzięki czemu wnętrze jest bardzo przestronne. W częściowo otwartej kuchni podczas sporządzania posiłków będziemy mogli uczestniczyć w rozmowach z domownikami przebywającymi np. w salonie. Chłodne jesienne i zimowe wieczory umili usytuowany w salonie kominek. Na tej kondygnacji architekt uwzględnił również pomieszczenie gospodarcze oraz WC z prysznicem. Strefa sypialniana na piętrze obejmuje trzy przestronne sypialnie oraz rodzinną łazienkę w której uwzględniono m.in. dwie umywalki. Jedna z sypialni posiada własną łazienkę i garderobę, dzięki czemu sprawdzi się jako sypialnia rodziców. Zalecaną technologią realizacji projektu „E-139” jest technologia murowana, która zapewni trwałość konstrukcji na długie lata.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Tytan 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
150m2
piętrowy
Tytan 4 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
134m2
piętrowy
Dom z widokiem 5
Wyświetl cenę
146m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000