Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

E-122

Powierzchnia użytkowa

168 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: E-122
Nazwa Pracowni: E-domy
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu E-122

Projekt domu „E-122” to propozycja projektu przeznaczonego do realizacji w zabudowie wolnostojącej na średniej wielkości działce. Jest to dom piętrowy o prostej bryle, która znacznie ułatwia proces realizacji co wiąże się z tym, że nie pochłonie wielu środków finansowych. Jest to ciekawa propozycja dla rodziny 4-6 osobowej szukającej domu pokrytego dachem kopertowym, który ładnie i solidnie się prezentuje. Autor projektu uwzględnił garaż dwustanowiskowy, który został wysunięty do przodu. Płaski dach garażu może zostać wykorzystany jako taras. Wnętrze domu zostało podzielone na strefę dzienną na parterze oraz sypialnianą na piętrze. Strefę dzienną na parterze stanowi salon połączony z jadalnią oraz półotwarta kuchnia, takie rozwiązanie daje więcej możliwości aranżacji wnętrza. Dodatkowym atutem z pewnością jest uwzględniona przy kuchni spiżarka, którą docenią zwolennicy praktycznych rozwiązań. Spiżarka daje domownikom dodatkowe możliwości przechowywania przetworów i produktów spożywczych. Uwzględniony na tej kondygnacji pokój może pełnić funkcję pokoju gościnnego lub gabinetu. WC z prysznicem idealnie sprawdzi się przede wszystkim podczas wizyty gości. Dodatkowo z garażu przejdziemy do pomieszczenia technicznego, w którym można przechowywać mniej potrzebne drobiazgi. Kominek nada wnętrzu przyjemnego klimatu. Strefę sypialnią na piętrze stanowią trzy sypialnie, duża rodzinna łazienka oraz przestronna garderoba. Z jednej sypialni mamy wyjście na balkon, z drugiej zaś na taras. W projekcie „E-122” kalenica została usytuowana równolegle do drogi, co może zostać określone w warunkach zabudowy. Uwzględniony od strony ogrodu taras będzie sprzyjał chwilom relaksu na świeżym powietrzu, nie oddalając się przy tym od domowego zacisza. Architekt zaleca realizację projektu w technologii murowanej. Zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora kosztów budowy w celu poznania szczegółów dotyczących kosztów oraz do kontaktu z naszą firmą.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

CARMEN magdalena optima piętrowy
Wyświetl cenę
154m2
piętrowy
Riwiera 2 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
163m2
piętrowy
E-149
Wyświetl cenę
234m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000