Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Zr5

Powierzchnia użytkowa

345 m2

budowa domu Zr5 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Zr5
Nazwa Pracowni: Z500
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu Zr5

Jak wygląda projekt domu Zr5? Zdjęcia z realizacji

 

Wybór wymarzonego projektu domu jednorodzinnego nie należy do najłatwiejszych decyzji. Jedną ze świetnych propozycji jest projekt domu Zr5. Ważne, jest jednak, żeby dana propozycja odpowiadała inwestorom pod wieloma względami – powierzchni, ceny, technologii, stylu i tym podobne. Każdy inwestorów by mieć pewność, że wybrany gotowy projekt będzie dla nich odpowiedni, wielu z nich chce zobaczyć zdjęcia z zakończonej realizacji. Projekt domu Zr5 wykonywany przez firmę New-House można obejrzeć w formie graficznej wizualizacji oraz zdjęć z realnie zakończonych prac na działce budowlanej.

Projekt Zr5 powstał został zaprojektowany przez współpracującą z firmą New-House pracownią projektową – Z500. New-House, jako firma budowlana działająca od 1991 roku, wypracowała świetny system współpracy z inwestorami oraz zaprzyjaźnionymi firmami. Dzięki temu, że bazujemy tylko na sprawdzonych, dobrych wykonawcach, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom solidną budowę domu jednorodzinnego w dziewięć miesięcy oraz objąć ją dziesięcioletnią gwarancją. Projekt domu Zr5 został wykonany przez świetnych, cenionych architektów, a jego realizacja przez naszych fachowców pozwoli na to, by budowa oznaczała zrealizowanie pięknego, okazałego domu w sposób terminowy i solidny.

 

Szczegóły realizacji projektu domu Zr5

Szczegóły technologii i konstrukcji w projekcie Zr5

Zr5 to dom z poddaszem użytkowym, jego całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 345 metrów kwadratowych. Cały budynek jest realizowany w technologii murowanej z wykorzystaniem betonu komórkowego, ceramiki i silikatu. Wysokość ściany kolankowej, wykorzystanej do uzyskania poddasza użytkowego, wynosi 0,39 metra.

Kubatura domu wynosi 1 174,58 m³, a żeby móc zrealizować budowę konieczna będzie działka o minimalnych wymiarach 37,15 m na 30,03 m. Dach domu Zr5 jest realizowany z kątem nachylenia 32 stopni, a jego powierzchnia obejmuje 511 metrów kwadratowych.

Przewidzianym typem ogrzewania dla projektu jest gaz, rekuperacja. Warto jednak podkreślić, że sposób ogrzewania jest dopasowywany do możliwości poszczególnych pomieszczeń, dlatego możliwe jest również zastosowanie ogrzewania podłogowego w wymagających tego miejscach. Energia pierwotna dla projektu Zr5 wynosi 88,3 kWh/m2/rok, natomiast energia końcowa to 72,2 kWh/m²/rok.

Wnętrze domu – projekt Zr5

Ten dom został zaplanowany w formie oryginalnej, bardzo ciekawej bryły. Dzięki temu wnętrze domu również zyskuje na niebanalności, ale co ważne – dzięki świetnemu zmysłowi wyczucia projektantów – dom nie traci przy tym na funkcjonalności.

Projekt Zr5 ma parter o powierzchni 239,4 metrów kwadratowych i został podzielony w taki sposób, by zapewnić domownikom maksymalny komfort oraz poczucie prywatności. Zostały wydzielone strefy: dzienna, nocna oraz gospodarcza. Do budynku wejdą Państwo przez sień, następnym pomieszczeniem będzie korytarz, który prowadzi w kolejne części domu. Z prawej strony mieści się salon z jadalnią, określane jako pokój dzienny To bardzo przestronne pomieszczenie – ma powierzchnię aż 53 metrów kwadratowych! Obok leży również kuchnia z półwyspem i dobudowaną z boku małą spiżarnią. Do części dziennej można również zaliczyć gabinet, który znajduje się przy wejściu. To idealne miejsce do pracy i nauki z dala od zgiełku tętniącego życiem domu.

Część sypialniana obejmuje trzy pokoje, w tym jeden z nich jest sypialnią małżeńską. Dla wygody domowników zostały zaplanowane dwie łazienki – jedna jest położona obok małżeńskiej sypialni, a druga obok dwóch pozostałych pokojów.

Projekt domu Zr5 w części gospodarczej ma zaplanowane takie pokoje jak: dwie garderoby, pralnia, a także pomieszczenie gospodarcze położone tuż obok wbudowanego w bryłę budynku dwustanowiskowego garażu. Na poddaszu użytkowym zaplanowano strych oraz dodatkową łazienkę i taras.

Wszystkie pomieszczenia na parterze domu Zr5 prezentują się następująco:

Natomiast poddasze budynku to:

Projekt Zr5 – elewacja

Trzeba przyznać, że ten dom szybko przyciąga uwagę wielu inwestorów. Ma dużą przestrzeń użytkową, przez co jest okazały i imponujący. Warto również zwrócić uwagę na jego niebanalną konstrukcję – bryła budynku została ciekawie urozmaicona. Z tyłu domu mieści się również szeroki taras, gdzie można spędzać wspaniały czas z rodziną i przyjaciółmi. Sama elewacja łączy w sobie elementy tynku i drewna, a duża ilość okien w różnych wymiarach i kształtach, pozwala na uzyskanie jeszcze ciekawszego efektu.  

Firma New-House zajmowała się już realizacją domu na bazie projektu Zr5. Korzystając z naszej bazy projektów (https://new-house.com.pl/projekty-domow) będą Państwo mogli zapoznać się z ceną zakupu projektu, a także z kosztem realizacji do stanu deweloperskiego i zamówić szczegółową wycenę budowy domu pod klucz. W ramach współpracy mogą Państwo również zlecić naszym architektom wykonanie adaptacji, tak aby projekt Zr5 jeszcze bardziej był do Państwa dopasowany.

 

Jak wygląda zrealizowany projekt Zr5?

Wiemy, jak istotne są dla klientów wszystkie informacje dotyczące wybranego projektu. Współpracujemy z inwestorami od 1991 roku i doskonale znamy ich potrzeby. Dlatego realizując projekt Zr5 dla jednego z naszych klientów w Płocku wykonaliśmy fotografie zakończonych prac. Dzięki temu mogą Państwo sprawdzić, jak wygląda wybudowany dom w pełnej okazałości wraz ze zrealizowanym zagospodarowaniem przestrzeni wokół domu. Zdjęcia rezydencji w Płocku, która była wykonywana na postawie projektu Zr5 są dostępne pod adresem: https://new-house.com.pl/realizations/house/357.

Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z pozostałymi realizacjami firmy New-House. Wykonaliśmy już ponad tysiąc pięćset domów jednorodzinnych, a wiele z nich mogą Państwo obejrzeć na naszej stronie internetowej: https://new-house.com.pl/realizacje.

 

Budowa domu Zr5 z firmą New-House

Jeżeli podoba się Państwu projekt domu Zr5, zachęcamy do współpracy z firmą New-House. Realizowaliśmy już domy na podstawie tego projektu, więc mamy odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie. Ze względu na niestandardową bryłę budynku jest to bardzo przydatne w procesie realizacji. Budowa domu Zr5 z firmą New-House to tylko sześć miesięcy do stanu deweloperskiego i dziewięć miesięcy by wykonać pełną budowę domu pod klucz. Co więcej, cała realizacja jest objęta dziesięcioletnią gwarancją jakości! W ramach współpracy oferujemy również wykonanie projektu i zrealizowanie zagospodarowania przestrzeni działki. Dobrze wykonany ogród podkreśli piękno domu, co widać na zdjęciach z naszej realizacji Rezydencji w Płocku.

Jeżeli mają Państwo do nas jakiekolwiek pytań o projekt Zr5 lub o nasze usługi, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni przez siedem dni w tygodniu w godzinach 7-21 i chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Zachęcamy do współpracy – projekt Zr5 może być Państwa wymarzonym domem!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Willa Siedziba (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
282m2
z poddaszem
Rezydencja Parkowa 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
259m2
z poddaszem
Rezydencja Parkowa 3
Wyświetl cenę
259m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000